FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.045.245
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Jao Sime, ukljuci mozak. Zasto bi EA ostavio nesto oko cega ih pljuju zadnjih 10 godina u .ini fileovima? 

To kaj je ovaj "nasao" svake godine netko "nade". Opcija je garantirano vezana ili uz pop-up u igri koji te pita jel bi htio promijeniti tezinu ili uz to kako AI igra u 80+ minuti. Ekipa ce naci koji god razlog moze da bi si dokazala da problem nije u njima nego da ih igrica vara. I da, uvijek NJIH vara, nikada protivnika.

 Zasto bi firma izbacila trailer za novu igru u kojem lopta prolazi kroz ruku igraca? Zasto bi firma banala jednog pro igraca zbog blesavog videa, a druge koji provjereno varaju i idu suprotno njihovim pravilima ostavila na miru? Da, ukljuci mozak.

 

Shema je u tom kaj oni ne skrivaju nista. Imaju patent za Dynamic Diff. Tak da nemas kaj sakrit.

Ja se slazem s tobom da ce ekipa uvijek trazit razlog da okrivi igru a ne sebe... Al ako nekaj postoji u igri, postoji.

Najveci je problem kaj to djeluje na AI. Zato ponekad u igri imas situacije gdje ti obrana stoji preširoko i nikako, gdje napadac uopce nema ulazak u prostor, gdje ce ti igrac sa 30 strenght izjebat stopera od 90 i tako dalje. Mislim, ako j3 nesto ocito, onda je ocito... Ako pronades nesto u kodu tokom igranja igre... Onda ne mozes doc i rec, ukljuci mozak, jedino sebi mozes to rec. 

 Kod igre se uvijek cuva kao zmija noge. Da je kod igre lako dostupan vidio bi hrpu kineskih kopija igre jer je igra popularna i ne bi ju bilo tesko iskopirati, nazvati drugacije a FIFA kao takva nema verziju za kinesko trziste vec ju zovu FIFA 1/2/3 itd. Igru smo vec komentirali da je ideja debilana jer svake godine izbace novu i totalno je sjebana jer ima 1 godinu developmenta ali prolazi jer PES radi istu stvar sa manjim budzetom, manjim marketingom i ne moze konkurirati FIFA igrama. Cak jedan CoD koji izbacuje godisnje igre ima tri studija gdje svaki studio ima 3 godine na radu na igri pa je svaki CoD i dalje prepun Bugova. PUBG je imao 2 godine Early Accessa, budzet im se samo penjao kako je vrijeme islo i postao je najpopularnija igra na svijetu pa je i dan danas prepun bugova. Pa kako jedna retard kompanija kao EA koja izbacuje FIFA igre na godisnjoj bazi ne bi prosla bez hrpe bugova.

Sto se tice Kurta. Ako je frajer jedna stvar onda je narcisoidan toksican lik. Izlika "ja sam emocionalan i kazem sto mi padne na pamet" je teska glupost. Kao sto je neki lik u 17ici nazvao Baillya "fucking N*****r" pa se kao brzo prepravljao u Nincompoop. Njemu je slucajno izletilo jer nema samokontrole i tezak je debil, Kurtu slicne stvari izlijecu svako malo i to onda nije "emocionalan lik" nego tezak debil koji je u stanju dobro vrtiti gljivicu. Na to se jos isao i pravdati da "zasto ga Twitch nije bannao" kao da je Twitch fantasticna firma koja banna samo kada stvarno treba, sto je opet potpuno krivo. Jednu OW streamericu su bannali jer je bila u trenirci zbog dugog vremena cekanja za DPS ulogu u timu pa je u meduvremenu vjezbala van kamere, na drugu stranu neke Twitch koriste kao promociju za snapchat sise i pokazuju sise na Twitchu pa nista.

Dynamic Difficulty kao takav u online ako i postoji. I idalje tvrdim da ga nema u online modeu, utjece na oba igraca. Ponekad ce biti za tebe, ponekad ce biti protiv i mos ga jebat. Napravio sam u 17 ili 18 cijelu listu golova koje sam primio i zabio u WL pa sam ih odokativno procjenio koliko je bilo debilana i krump pa je ispalo oko 20% golova za obe strane. Obrana i generalna igrivost igre je uvijek pod utjecejem servera i koda igre i s obzirom da su i jedno i drugo standardno sranje, ne mozes ocekivati da ce igra stalno biti kako treba. To mozes poceti ocekivati tamo u 5. ili 6. mjesecu taman prije TOTSa.

EDIT: Fulao sam komentirati ove koji varaju. Jebiga, EA je govnarska kompanija, radije ce takve stvaru zataskati nego priznati da su problem. Dodaj tome i da na Discordu ekipa generalno ne koristi PSN imena i bilo bi ih teze i ispratiti i skuziti tko je tko i da dodu do tog discorda. WL je po meni i dalje katastrofalan sustav natjecanja i definitivno nema mjesta u igri. Pravo natjecanje bi se trebalo prebaciti na Rivalse, vratiti Seasonse kao "casual" mode i vratiti Turnire za objectivse i zabavu igraca. Vecina bi i dalje igrala Rivalse jer zele najbolje nagrade i natjecanja, u Seasonsima bi se vjezbalo i igralo sa slabijim ekipama a turniri bi uvijek nasli mjesto za nekakve dodatne kartice i slicno.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 11:03 (sexytoiletpaper).
6 godina
offline
FIFA 20

Da se maknem od DDA spika. Jucer se vratio nakon skoro dva tjedna i sjeo oko 11 na par tekmi, dobio dvije, izgubio jednu koju sam igrao sa First Owner francuzima.

Prva tekma po povratku - IF Ben Yedder Hunter, Mbappe Hunter, IF Mane Hunter, Son Hunter. Zabio mi je u 10. minuti na kontru sa pola terena, trcao okolo i slavio, gledao replayeve, taman sam popio vode kada krene dalje. Na kraju sam ga dobio 2-1. Oba preskocio, idem mu poslati poruku da ga malo zajebavam. Blokirao frajer poruke :(. Moram biti iskren i reci da sam bio posteno razocaran.

Na 19 SR od D2!

I da, ne znam jel zato sto duze vrijeme nisam igrao ili patch, ali igra me uopce ne podsjeca na igru koju sam igrao prije puta. Ali se cini skroz ok.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Jučer sam ponovo rasprodao ekipu i vratio staru-novu brigadu igrača na čelu s Kaneom. Čim sam skužio da Suarez fula mrtvace, odmah sam reagirao. S obzirom da mi je full momcad bila od ucl kartica, nešto sam malo i zaradio na jeftinijim karticama.

 

U jednoj tekmi bilo mi je simpatično gledati kako se moji Lenglet i Militao odbijaju od scream Chonga, tako da se zateturaju kao da su udarili u zid pri full šprintu. Čak nisam znao da postoji takva animacija. Prije tog su šljakali fantastično, te sam u jednom trenutku pomislio da nema boljeg štoperskog para (na stranu VVD-a).

 

Kada sam zaigrao sa svojim starim psima, ponovo oduševljenje. Henderson je igrao kao Casemiro i Vidal skupa. Jednostavno je poludio i razarao protivničke napade. U odbrani Laporte fantastičan, a Alison na golu brilijantan.

 

Nevjerovatno je odstupanje ponašanja AI kojim dirigira EA i fora je u tome koliko je tko iskusan da prepozna određene situacije, te na vrijeme djeluje.

 

Imam osjećaj da su ovi pro igrači dobro upućeni u sam kod igre tj., da im je šapnuto što i kako, te stoga i vrhunski rezultati, pa da mogu palamuditi preko youtubea i svršavati.

 

Bez obzira na sve, ja sam u svom svijetu i ne jurim ništa za razliku od ostalih. Više me zanimaju taktike i ova odstupanja AI tj., sam kod igre.

 

Sjećam se kada mi je kolega ReventoN s ovog foruma ukazao na drugog kolegu (stefanblaskovic), kojeg nikako nije mogao pobjediti (fifa 15/16 nisam siguran), a bio je dobar igrač. Našao sam ga, izazvao i odigrao nekoliko tekmi s njim. Prije toga sam pripremio posebnu momčad od običnih kartica, za razliku od njegove momčadi koja se plavila od tots kartica iz PL.

 

Taj lik nije mogao doći sebi sto ga je snašlo i nazvao me cheaterom. Kod tog lika mi je bilo fascinantno koje psihološke igre igra. To se može dočarati samo ako ste ikad igrali sa njim. Mislim čak da je i ovdje na bugu napravio neki skandal. 

 

Nisam ja nikakav pro igrac da se razumijemo, samo se volim igrati s taktikama.

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 10:37 (TheMaverick).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
Ja da napravim igru a cilj mi je novac,definitivno bi ubacio tako nesto. Jer nece meni par iljada profica donit para,nego par milijuna klinaca nesvjesnih sto se dogadja oko nijih. Mislim ako me bolji igrac razvaljuje ja necu prestati igrati. Ali to sam smao ja... Sto nebi mogli rec za ostalih miljun...
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Evo tko želi neka podrži naš rad i trud. Hvala svima koji su izdvojili par minuta. Uskoro više contenta.

 

 

https://www.youtube.com/channel/UC4nWZGlmUj1XDSzXk2ak8Hg?
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Igram tekmu sad, dobijem 4-3 protiv lika koji igra 90min high pressure sa 5 napadaca - Son, Lucas, Dembele i jos neka dva. Dobijem ga. Udem u screen gdje samo moram stisnut da se vratim u meni... pukne veza. Dobijem poraz. Sve 5, bravo EA. Vrh.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 20

Ima netko dobru taktiku i instructions gdje igras samo bunker i na kontre trpas preko brzis krila i napdaca? Jer ovaj posjed i 15 suteva po utakmici i onda izgubim sa 1-2 ili 1-3 gdje lik ima isto toliko suteva mi vec pun k.

12 godina
offline
FIFA 20

Moj protivnik, slicni tim ko moj. Son, Dembele, Sissoko, Sane... i jos cini mi se Pique u obrani. 

 

Izgubim tekmu 3-1. Moj Son nebi ovu tekmu pogodil da je gol ko stadion velik. Dodavanja od Eriksena lete svugdje samo ne gdje sam ih usmjeril. Sissoko ( moj ) koda sma stap zabil u sredinu igralista. Sa druge strane njegove lete. Sissoko melje sve kaj primi u sredini loptu. Opucao je  puta sa Sonom zabio oba puta gol sa cca 20-22m. 

Kak je poveo 2-0, pa 3-0... tako se situacija obrnula kod nekih igraca na moju stranu. Eriksen krenul sprintat kroz njegovu obranu kdoa je nema, makar gola pogodit nisam mogo. Jedno 6 stativa sam imal u ovoj tekmi, od toga 3 sa eriksenom i 3 sa Dembeleom. 

 

Mozda me opral placebo, mozda nije. Protivnik nista posebno. Nabijanje obrane u kompaktnu sredinu i samo napucavanje naprijed. Nazalost, kak sam usel u DIV 2 tak sam i izasel. Dva poraza me kostala skoro 60 bodova. Bitno da kad dobijes tekmu, da ti daju 21-22 boda. Otkljucal sam 7. icon swap, zato sam i igral. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Jedna od onih tekmi, kada ne znas sto ce se dogoditi do zadnje minute. 

 

 

Ova tekma me iscrpila kao da sam ih odigrao 10.

 

Vrag mi nije dao mira i odem odigrati jos jednu, a zna sam da je necu moci izgurati na pravi nacin i ispusim 3-4, a vodio sam 3-1.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 19:45 (TheMaverick).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Dobio Sissoka u ovom upgrade packu i nemam vise kartice za besplatan upgrade a coinse nemislim trosit. Mogli su bar staviti kao prosle godine da mozes napraviti i obican upgrade sa zlatnim teamom i dobijes 1 rare i 2 non rare

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
JohnnyBlaze kaže...

Ima netko dobru taktiku i instructions gdje igras samo bunker i na kontre trpas preko brzis krila i napdaca? Jer ovaj posjed i 15 suteva po utakmici i onda izgubim sa 1-2 ili 1-3 gdje lik ima isto toliko suteva mi vec pun k.

Meni je danas cijeli dan takav. To nije normalno. Ja iz 20 udaraca ne mogu zabiti a likovi iz prvog zabijaju kako god puknuli po golu. Ovakvih sam danas imao bar deset utakmica. Nije mi se više dalo snimati jer je uvijek isto.

12 godina
offline
FIFA 20

Super je ova igra postala.

Sad je bitnije namjestit taktike da rade umjesto igrača, a kako on igra je sporedna stvar.

 

Evo vam primjer iz vlastitog doma.

Neki dan mali moj igra zadnju utakmicu WL za gold 2 i ja dođem pred kraj i gledam kako igra.

On napucava, ovaj protiv njega napucava, ja se derem na malog da ne radi to i ne igra na silu.

Vodi mali moj 3-0 i ovaj mu zabije za 3-1.

Ja kažem, stavi defending i igraj lagano od noge do noge, razvuci ga još tih 15 minuta do kraja i imaš pobjedu.

On namjesti defending i kreće od centra, a ja vidim nešto čudno mu ekipa postavljena, svi na centru i svi idu u napad.

Derem se na njega koji kurac radi, on se pravda da igra defend.

Kažem ja pali pauzu, ovo nije defending nemoj me jebat.

Upali pauzu, a on na defending stavio full presing, totalni napad i nema blage veze da to ima namješteno i tako igra uvjeren da igra obrambenu formaciju.

I takav igrač dođe do gold 2 u jebenoj WL.

Jest da je to moj sin, al jebo ga bog mileni, ako takav igrač može doći do gold 2 onda nek ide sve u tri pičke lijepe matere.

 

Isti takvi kao moj mali, barem 80% takvih igra protiv mene svakog dana.

Vidim da nemaju blage veze, ali imaju jebačke postavke, drop back i fast bildup i naravno presing.

Pa taj ne mora mislit što i kako.

U obrani samo lupa po tacklovima bezveze, a u napadu samo dodaje lijevo desno, uvijek ima 2-3 opcije jer je maltene i golman u napadu jebo mu ja meter u pičku.

 

Ja razumijem da mulci koji nemaju pojma tako igraju i da ih to veseli jer pobjeđuju i osvajaju gold u wl, ali EA zna u čemu je problem i ne rješava ga.

Točno oni znaju da presing ne valja, da drop back ne valja, ali znaju i to da se mulci vesele, a kad su mulci sretni onda se peglaju mamine kartice.

Jebe se njima za pečeve, za drop backove i za pizde materine, a ja i još valjda nas 5 metuzalema koji smo kao old school igramo na balanced i bez presinga i pušimo od mulaca umjesto kojih igra igra protiv nas i nerviramo se i jebemo majke i šta ti ja znam.

 

Eto, jedan moj mali monolog, kad onaj panj može pisat o Kaneu i realnom nogometu pjesme svaki dan, mogu i ja valjda jedanput esej o stanju FIFE zadnje dvije godine.

Hvala svima koji su me čitali do kraja u nadi da ću se sutra javiti kad otvorim nagrade od WL da se pohvalim sa crvenim Walkerom 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ljudi jel danas idu nagrade od WL?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Ja prvi puta u 10 dana nisam nervozan i zivcan, pogodite zasto? nisam igrao wl i odigrao sam par tekmi u rivalima cisto da ne izadem iz forme..

dakle mozda 6 tekmi i od toga 4 pobjede 1 poraz i 1 remi..

 

na kraju nisam nista posebno dobio jer nisam niti biao blizu ranka 3... al kad pogledma 84 Boateng za ovo sto sam igrao je meni i vise nego dobro..

Mozda ovaj vikend odigram vikend ligu cisto onako da dodem do silvera 2 ili 3 i onda sta bude bude... nema sanse da cu gubiti cijele dane i biti nervozan... ak sam los prihvatit cu cinjenicu da sam los i odigrati tek toliko koliko trebam a da ne izgubim zivce.

 

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Super je ova igra postala.

Sad je bitnije namjestit taktike da rade umjesto igrača, a kako on igra je sporedna stvar.

 

Eto, jedan moj mali monolog, kad onaj panj može pisat o Kaneu i realnom nogometu pjesme svaki dan, mogu i ja valjda jedanput esej o stanju FIFE zadnje dvije godine.

Hvala svima koji su me čitali do kraja u nadi da ću se sutra javiti kad otvorim nagrade od WL da se pohvalim sa crvenim Walkerom 

 

Za tebe i tvog klinca, mozda vam se omakne koja pobjeda vise. 

 

https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/dra53q/i_recorded_analysed_50_games_to_figure_out_how/?utm_medium=android_app&utm_source=share

 

The Commissioner of Football
12 godina
offline
Re: FIFA 20

Meni nisu bitne pobjede nego da uživam u igri, gubio ili dobivao, samo da uživam dok igram.

Od prošle FIFE ja uživam sve manje zato jer svi igraju isto, sa istim postavkama i sa istim igračima.

Rivals mi dođe maltene kao da igram SB, a SB mi se gadi i ne igram ga osim ako je neki zadatak u pitanju.

 

A što se taktika i postavki tiče, nema šanse da ću ikad staviti drop back i fast build up - nema jebene šanse.

Prije ću obrisat igru i origin nego to uključim i tako igram.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 20

Nisam dobio Walkera, ali najbolji red pickovi ikad... Luis Alberto i Abraham.

Očekivao sam neke 81 rated kartice tako da sam više nego zadovoljan.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Ekipa iz zagreba, jel zna tko ako Zug jos odrzava "turnire" svaki tjedan?

EDIT: Odljenio sam se i bacio pogled sam. Svake nedjelje ok 17h.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.11.2019 9:16 (sexytoiletpaper).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Super je ova igra postala.

Sad je bitnije namjestit taktike da rade umjesto igrača, a kako on igra je sporedna stvar.

 

Evo vam primjer iz vlastitog doma.

Neki dan mali moj igra zadnju utakmicu WL za gold 2 i ja dođem pred kraj i gledam kako igra.

On napucava, ovaj protiv njega napucava, ja se derem na malog da ne radi to i ne igra na silu.

Vodi mali moj 3-0 i ovaj mu zabije za 3-1.

Ja kažem, stavi defending i igraj lagano od noge do noge, razvuci ga još tih 15 minuta do kraja i imaš pobjedu.

On namjesti defending i kreće od centra, a ja vidim nešto čudno mu ekipa postavljena, svi na centru i svi idu u napad.

Derem se na njega koji kurac radi, on se pravda da igra defend.

Kažem ja pali pauzu, ovo nije defending nemoj me jebat.

Upali pauzu, a on na defending stavio full presing, totalni napad i nema blage veze da to ima namješteno i tako igra uvjeren da igra obrambenu formaciju.

I takav igrač dođe do gold 2 u jebenoj WL.

Jest da je to moj sin, al jebo ga bog mileni, ako takav igrač može doći do gold 2 onda nek ide sve u tri pičke lijepe matere.

 

Isti takvi kao moj mali, barem 80% takvih igra protiv mene svakog dana.

Vidim da nemaju blage veze, ali imaju jebačke postavke, drop back i fast bildup i naravno presing.

Pa taj ne mora mislit što i kako.

U obrani samo lupa po tacklovima bezveze, a u napadu samo dodaje lijevo desno, uvijek ima 2-3 opcije jer je maltene i golman u napadu jebo mu ja meter u pičku.

 

Ja razumijem da mulci koji nemaju pojma tako igraju i da ih to veseli jer pobjeđuju i osvajaju gold u wl, ali EA zna u čemu je problem i ne rješava ga.

Točno oni znaju da presing ne valja, da drop back ne valja, ali znaju i to da se mulci vesele, a kad su mulci sretni onda se peglaju mamine kartice.

Jebe se njima za pečeve, za drop backove i za pizde materine, a ja i još valjda nas 5 metuzalema koji smo kao old school igramo na balanced i bez presinga i pušimo od mulaca umjesto kojih igra igra protiv nas i nerviramo se i jebemo majke i šta ti ja znam.

 

Eto, jedan moj mali monolog, kad onaj panj može pisat o Kaneu i realnom nogometu pjesme svaki dan, mogu i ja valjda jedanput esej o stanju FIFE zadnje dvije godine.

Hvala svima koji su me čitali do kraja u nadi da ću se sutra javiti kad otvorim nagrade od WL da se pohvalim sa crvenim Walkerom 

 Jebo mater je me nasmijala objava  jedna od jacih od kad je fifa tema. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Izvuko mozda i najbolju karticu sta se dobit moze, crveni Walker 👍🏻
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Meni nisu bitne pobjede nego da uživam u igri, gubio ili dobivao, samo da uživam dok igram.Od prošle FIFE ja uživam sve manje zato jer svi igraju isto, sa istim postavkama i sa istim igračima.

  Rivals mi dođe maltene kao da igram SB, a SB mi se gadi i ne igram ga osim ako je neki zadatak u pitanju.

 A što se taktika i postavki tiče, nema šanse da ću ikad staviti drop back i fast build up - nema jebene šanse.

Prije ću obrisat igru i origin nego to uključim i tako igram.

 

Meni osobno ne odogvara da imam postavljen drop back, iako na terenu djeluje da mi je postavljen zbog WR igrača, ali blaži slučaj.

 

Meni osobno niti smeta presing, niti famozni drop back od strane protivnika. Presing mi je izazov, a drop back mi olakšava posao, jer teško će takvi protiv mene, zbog moje formacije i izbora igrača.

 

Mene je duže vrijeme zezalo to, da mi moj RM ili LM ulazi u sredinu i mjenja poziciju s CM i to sam KONAČNO rješio, pomoću taktičkih postavki, što više, skužio sam zbog čega se to dešava. Neću ovdje otkrivati što i kako, jer tražio sam pomoć ovdje na forumu i nitko nije dao nikakav odgovor. Koga zanima, neka se malo potrudi. Za testiranje, najbolji igrač je Bernardo Silva, za kojeg sam našao da je jako koristan u taktičkom smislu.

 

Jedno vrijeme sam postavljao clipove golova glavom, jer sam taktiku podesio za isto. Kasnije sam krenuo igrati na kombinatoriku i dolazio do golova kroz sredinu, a sada lagano forsiram vanjski šut. Za sada je sve to s ruba kaznenog, ali može se. Nekoliko puta sam bio blizu famoznih golova s velike udaljenosti, ali nažalost odsjedalo je na vratnici ili gredi.

 

Znači, može se igrati na razne način i moram priznati da ja osobno uživam u ovoj fifi, koja je po meni najbolja ikada, uz sve mane.

The Commissioner of Football
12 godina
offline
FIFA 20

Znaci, ne zelis bit koristan zajednici ( ovom pod forumu) ali ocekujes da tebi neko pomogne. Jebo me led ako razumijem ponekad.

Ovdje ima ekipe kojima bi ta pomoc dobro dosla. Ako znas kako i mozes pomoc... Zasto ne? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

 

Znači, može se igrati na razne način i moram priznati da ja osobno uživam u ovoj fifi, koja je po meni najbolja ikada, uz sve mane.

Ti forsiraš stvari koje u igri ne rade i uživaš u igri - nije mi to jasno?!

Igranje glavom je nerfano do bola, udarci s distance također, a probijanje drop back full presing igrača je nemoguća misija.

 

Uzmem sa Zahom loptu i uđem liku u šesnaesterac i počnem mu vozat igrača s kojim se brani, a odjednom, svi u isti čas, njih 4-5 igrača se okrenu i svi krenu na Zahu.

Pa ti braco kombiniraj ili dodaj kroz taj bedem i presing.

 

Ne znam koju diviziju igraš, da li uopće igraš rivalse i vikend ligu, jer ako ovo što pišeš radiš u SB-u na početničkoj težini, onda mogu shvatiti da uživaš u svojim taktikama.

Ali ako igraš rivalse i vikend ligu tako kako pišeš i ako u tome imaš uspjeha, onda ti svaka čast.

[19xx] 4ntraks
6 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
TheMaverick kaže...

 

Znači, može se igrati na razne način i moram priznati da ja osobno uživam u ovoj fifi, koja je po meni najbolja ikada, uz sve mane.

Ti forsiraš stvari koje u igri ne rade i uživaš u igri - nije mi to jasno?!

Igranje glavom je nerfano do bola, udarci s distance također, a probijanje drop back full presing igrača je nemoguća misija.

 

Uzmem sa Zahom loptu i uđem liku u šesnaesterac i počnem mu vozat igrača s kojim se brani, a odjednom, svi u isti čas, njih 4-5 igrača se okrenu i svi krenu na Zahu.

Pa ti braco kombiniraj ili dodaj kroz taj bedem i presing.

 

Ne znam koju diviziju igraš, da li uopće igraš rivalse i vikend ligu, jer ako ovo što pišeš radiš u SB-u na početničkoj težini, onda mogu shvatiti da uživaš u svojim taktikama.

Ali ako igraš rivalse i vikend ligu tako kako pišeš i ako u tome imaš uspjeha, onda ti svaka čast.

 Daj mi pls ovo malo pojasni. Sto pod time mislis.

Takoder, ajmo malo opustenije.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Znaci, ne zelis bit koristan zajednici ( ovom pod forumu) ali ocekujes da tebi neko pomogne. Jebo me led ako razumijem ponekad.

Ovdje ima ekipe kojima bi ta pomoc dobro dosla. Ako znas kako i mozes pomoc... Zasto ne? 

 

Bocnuo sam malo ekipu. Pa naravno da ću pomoći bilo kome od naše ekipe, ako je potrebno.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.11.2019 10:25 (TheMaverick).
12 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

 Daj mi pls ovo malo pojasni. Sto pod time mislis.

Takoder, ajmo malo opustenije.

Pa objasnio sam odmah u rečenici ispod.

[19xx] 4ntraks
6 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Daj mi pls ovo malo pojasni. Sto pod time mislis.

Takoder, ajmo malo opustenije.

Pa objasnio sam odmah u rečenici ispod.

 Dakle sto, 1 depth i Press on Heavy Touch?

Nisam igrao puno u zadnja dva dana ali nisam jos naletio na ljude koji se brane kao prije sa 8 u 16 metara. Ali da, jebiga, ako se takve stvari dogadaju, ostaviti ce prostora za drugog igraca, dodavanje i sut. To je pak drugi par rukava odigrati kako treba.

15 godina
offline
FIFA 20

4 mega packa. Konačno walkout. Nije nešto, umtiti. Kako me ide ovo je kao da sam dobio gulitta. Ostale kartice hrpa igrača koji ništa ne vrijede. Naravno, do Walkera mogu jedino tako da ga kupim. Malo sam pretumbao obranu, otišao na lošije da dođem do coinsa i uzeo Walkera. Na market slabo idem. Jednostavno mi se više ne da.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

 Dakle sto, 1 depth i Press on Heavy Touch?

Nisam igrao puno u zadnja dva dana ali nisam jos naletio na ljude koji se brane kao prije sa 8 u 16 metara. Ali da, jebiga, ako se takve stvari dogadaju, ostaviti ce prostora za drugog igraca, dodavanje i sut. To je pak drugi par rukava odigrati kako treba.

Ne znam koje su im postavke niti me zo zanima.

Znam samo da tijekom utakmice za mojim igračem trče po dvojica njegovih, da su svi moji pokriveni, ako dodam visoku loptu njegovi su brži i presijeku mi i tako.... ono baš uživancija za igranje.

A najbolja stvar i to me najviše izluđuje je kad protivnik igra presing, a to su svi, moji pogrešno dodavaju jebenu loptu non-stop.

Onda čitam ovdje kako neki pišu da im je to super i da oni izigraju protivnika dodavanjem i otvaraju prazan prostor na taj način, a ja čitam i pitam se PA KAAAAAK kad meni na 5m neće dodati točnu loptu.

Ajde da nemam problema s dodavanjima pa bih ja izjebao ove što me stišću, ali meni svako malo dodavanje ide na protivnika ili njegovi igrači ispruže nogu i presijeku loptu.

Moji gotovo nikad to ne rade.

Mojima kad padne lopta ispred nosa, ako ih ja ne kontroliram, gledaju u loptu i ne mrdaju se.

 

[19xx] 4ntraks
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Ne znam koju diviziju igraš, da li uopće igraš rivalse i vikend ligu, jer ako ovo što pišeš radiš u SB-u na početničkoj težini, onda mogu shvatiti da uživaš u svojim taktikama.

Ali ako igraš rivalse i vikend ligu tako kako pišeš i ako u tome imaš uspjeha, onda ti svaka čast.

 

Svi moji golovi su online jer ja sam isključivo online igrač. Meni je tlaka igrati SB i to mi služi samo da odmorim momčad, jer kod mene ne smije nitko započeti tekmu s fitnesom 90.

 

DR mi je prioritet i točno sam na pola puta i ne mislim stati. WL za mene ne dolazi u obzir jer zahtjeva vrijeme, kojeg imam na kapaljku.

The Commissioner of Football
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice