FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.043.609
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...

Izasao neki novi patch ni ne znam sto su popravljali nista nisu napisali sto su radili ali mi igrica izgleda potpuno isto. U jednoj tekmi sto sam igrao imao sam 4 promasene 1vs1 prilike i jednom sam promasio prazan gol. Jeli netko zna sto su oni kao "popravili"?

 https://fifaforums.easports.com/en/discussion/517130/fifa-20-title-update-7#latest

Who bolan cares
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Obozavam tekme u kojima imam 8-0 udarce u okvir, ovaj me tuce, a sudac je nijem. Tekme di auba gradi piquea u punom sprintu i jos s okreta zabije u prvi kut. A njegovi branici znaju sta cu ja i kome prije jos nego ja znam. I jos mu ndobele zabije gol iz ruba 16 takav da sam nakon tekme eriksena poslao na instrukcije k njemu. Al onda se sjetim da sam se popeo ligu vise s 8 pobjeda za redom pa mi je jasno da sad malo mogu patit i okrivit onu da ocito sam odigrao previse utakmica. Ali cekaj malo pa ja sam jucer to igrao danas nisam jos, znaci nije ono da sam se zasitio. Ipak je jebena skripta.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
dejan1471 kaže...
The_K kaže...

Izasao neki novi patch ni ne znam sto su popravljali nista nisu napisali sto su radili ali mi igrica izgleda potpuno isto. U jednoj tekmi sto sam igrao imao sam 4 promasene 1vs1 prilike i jednom sam promasio prazan gol. Jeli netko zna sto su oni kao "popravili"?

 https://fifaforums.easports.com/en/discussion/517130/fifa-20-title-update-7#latest

 Penali... super. Dodavanja, takoder super. Udarci sa 15m, jos bolje. Jebeno mi je kak je 15,70 jer oni sve mjere u retard units. kakva gomila debila.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 20

Gadi mi se sve to. Zaboravio sam koliko je DR teski sweat fest i jebeni karcinom od igraca unutra. 

 

Lik me zivzne 5-0 sa 5 kontri. Gotovo, 5x je dosel pred gol.. prva tri gola su bila od stative na njegov volej. Kak ostat zdrav nakon toga. Samo zelim igrat nogomet, nista drugo jbt zivot. Koji me kurac mora tolko jebat ta igra u mozak. Gol nebi zabil da je prazan. Doslovno ne mogu zabit gol. Kaj se dogada ne znam, zakaj su odjednom prestali ulazit u prostor ne znam. Zasto moja Demebel ne moze ball roll napravit... isto ne znam. protivnik bez problema napravi ball roll pa pass, ball roll pa pass... ja ne mogu ni to u picku materinu. Zasto, ocito je do delaya jebenog. Dodem pred gol... opucam... lopta ode u boziju mater... sa jebenih 12m od gola. 


ne mogu, dosta je za ovaj tjedan. Jebo te fifa gospina u picku i sa mnom koji ju igram.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Evo, je li normalno u 83 minuti primiti ovakav gol. Šteta što akcija nije od početka jer je lik bezveze nabacio u mojih 5 metara gdje toliko hvaljeni ter stegen jadno odbija loptu dva metra od sebe a onda kreće ludnica u kojoj se napucava dok lopta ne završi u mom golu. Nije naodmet spomenuti da je lik ušao u mog golmana što bi se trebalo svirati, ali ok, ovo je fifa i kad mora pasti gol onda to ovako izgleda. Išao sam 7 puta sam na njegovog golmana i sve je golman obranio a onda primim ovako retardiran gol. Nešto me u srcu steglo i ako umrem ova igra će imati za to 90% zasluga.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Gadi mi se sve to. Zaboravio sam koliko je DR teski sweat fest i jebeni karcinom od igraca unutra. 

 

Lik me zivzne 5-0 sa 5 kontri. Gotovo, 5x je dosel pred gol.. prva tri gola su bila od stative na njegov volej. Kak ostat zdrav nakon toga. Samo zelim igrat nogomet, nista drugo jbt zivot. Koji me kurac mora tolko jebat ta igra u mozak. Gol nebi zabil da je prazan. Doslovno ne mogu zabit gol. Kaj se dogada ne znam, zakaj su odjednom prestali ulazit u prostor ne znam. Zasto moja Demebel ne moze ball roll napravit... isto ne znam. protivnik bez problema napravi ball roll pa pass, ball roll pa pass... ja ne mogu ni to u picku materinu. Zasto, ocito je do delaya jebenog. Dodem pred gol... opucam... lopta ode u boziju mater... sa jebenih 12m od gola. 


ne mogu, dosta je za ovaj tjedan. Jebo te fifa gospina u picku i sa mnom koji ju igram.

 

Napravi svjezu ekipu i dozivjet ces procvat.

 

Ozbiljno..., bez zajebancije.

 

 

The Commissioner of Football
12 godina
offline
FIFA 20

Ljudi neki kurac se događa s marketom, prodajte sve što možete jer su cijene skočile u nebesa.

Kepu sam platio 4.500, prodao za 7.500.

Moutinho je išao za 2,000 sad sam ga prodao za 7.900.

Onaj neki 83 CB Albiol 8.000.

Ne znam što je niti me zanima, sve trpam na bubanj.

Već sam ubo 100.000 u 10 minuta :)

 

Zašto Danilo ide za 8,200 ??????

Koji kurac se događa?????

 

[19xx] 4ntraks
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 19:55 (Skilledžija).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Ljudi neki kurac se događa s marketom, prodajte sve što možete jer su cijene skočile u nebesa.

Kepu sam platio 4.500, prodao za 7.500.

Moutinho je išao za 2,000 sad sam ga prodao za 7.900.

Onaj neki 83 CB Albiol 8.000.

Ne znam što je niti me zanima, sve trpam na bubanj.

Već sam ubo 100.000 u 10 minuta :)

 

Zašto Danilo ide za 8,200 ??????

Koji kurac se događa?????

 

 Mislim da je to zbog crnog petka nisam sto posto siguran. Vidio sam par videa na yt gdje fifa youtuberi govore ljudima da se pripreme za black friday pa moguce zato svi kupuju kartice

12 godina
online
Re: FIFA 20

Izašao SBC za POTM Gnabry-a, pa valjda ljude slažu,... 83,84 i 85 sqadovi trebaju.

Tko se na peticu opeko i na šesticu puše.
12 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...

 

 Mislim da je to zbog crnog petka nisam sto posto siguran. Vidio sam par videa na yt gdje fifa youtuberi govore ljudima da se pripreme za black friday pa moguce zato svi kupuju kartice

Nema mi to smisla jer će za crni petak biti toliko SBC-a, ljudi će kupovati pointse i otvarat će se paketi k'o blesavi, a to znači samo totalni pad cijena.

Ali samo kartice 83-85 su poludile i poneka 82.

Ove preko toga su čak nešto jeftinije nego su bile.

Stvarno čudno, ali boli me kita, opet sam prodao Albiola 83 za 7200 :)

Sva sreća pa sam čuvao sve te kartice u transfer listi.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Perki kaže...

Izašao SBC za POTM Gnabry-a, pa valjda ljude slažu,... 83,84 i 85 sqadovi trebaju.

Koji kurac će im Danilo za taj SBC???

I onaj Moutinho isto?

Ustvari nije me briga, glavno da sam na vrijeme to primjetio i uzeo coinse :)

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
Perki kaže...

Izašao SBC za POTM Gnabry-a, pa valjda ljude slažu,... 83,84 i 85 sqadovi trebaju.

Koji kurac će im Danilo za taj SBC???

I onaj Moutinho isto?

Ustvari nije me briga, glavno da sam na vrijeme to primjetio i uzeo coinse :)

Pa treba ti 83 i 84 momčad. Jeftinije je složiti neke talijane i španjolce nego nijemce. Za svaki od 3 SBC treba samo jedna nijemac. Inače na PS nisu tako izdašne cijene kao na PC ali lijepo sam sve prodao 83, 84 i 85 kartice. Doduše nisam ih imao previše ali ovo što sam imao sve je otišlo po prosječnoj cijeni od 6k coinsa. Prvo sam sve posložio za Gnabry a onda si mislim, bit će tu cijeli mjesec pa ajde dok je vruće da prodam sve potrebne kartice pa ih lako kupim jedan četvrtak.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 20:11 (movie).
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Pa treba ti 83 i 84 momčad. Jeftinije je složiti neke talijane i španjolce nego nijemce. Za svaki od 3 SBC treba samo jedna nijemac. Inače na PS nisu tako izdašne cijene kao na PC ali lijepo sam sve prodao 83, 84 i 85 kartice. Doduše nisam ih imao previše ali ovo što sam imao sve je otišlo po prosječnoj cijeni od 6k coinsa. Prvo sam sve posložio za Gnabry a onda si mislim, bit će tu cijeli mjesec pa ajde dok je vruće da prodam sve potrebne kartice pa ih lako kupim jedan četvrtak.

Ma kužim da ljudi slažu, ali nije mi jasno zašto onda plaćaju za Danila 8000 coinsa, a mogu uzeti nekog drugog 83 rated igrača za 3000 ili manje?

Vjerojatno je netko stavio na futbin ekipu s Danilom i Moutinhom pa njubovi prepisuju :)

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Ma kužim da ljudi slažu, ali nije mi jasno zašto onda plaćaju za Danila 8000 coinsa, a mogu uzeti nekog drugog 83 rated igrača za 3000 ili manje?

Vjerojatno je netko stavio na futbin ekipu s Danilom i Moutinhom pa njubovi prepisuju :)

Na PS Danilo je 1400/1600 coinsa pa ga nisam htio prodavati. Zadnja isplativa kartica za prodaju je bila ratinga 82.

 

Plakao bih, u subotu sam mogao uzeti manea RTTF za 1.5 milja a nisam jer sam se nadao da će u nedjelju i ponedjeljak još nešto pasti cijenom a on je porastao 170k. Sada opet lagano pada ali sve je to preko 1.6 milja.  Jaooo....

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 21:07 (movie).
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Na PS Danilo je 1400/1600 coinsa pa ga nisam htio prodavati. Zadnja isplativa kartica za prodaju je bila ratinga 82.

 

Plakao bih, u subotu sam mogao uzeti manea RTTF za 1.5 milja a nisam jer sam se nadao da će u nedjelju i ponedjeljak još nešto pasti cijenom a on je porastao 170k. Sada opet lagano pada ali sve je to preko 1.6 milja.  Jaooo....

Mislim da ću ubuduće umjesto što kupujem brončane kartice za 200 coinsa zbog dnevnog zadatka kupovati Danila i Moutinha pa neka se nađu kad market opet popizdi :)

 

A taj Mane što pišeš je sad ubojica, a zamisli kad dobije par nadogradnji što će tek raditi.

Baš sam večeras slučajno primjetio da mi je zlatni Mane kojeg imam najbolji strijelac u klubu trenutno, a i po asistencijama je u vrhu ako ne i prvi.

Ja ga inače držim na lijevom ST na 7 chem, ali mu to ne smeta nimalo pa zato puno zabija.

 

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
FIFA 20

Najteža pobjeda do sad. Rezultat to ne govori jer izgleda da sam ubio lika, a trebalo mi je 50 min igre i 10 udaraca u okvir da najbolji golman svemira Kepa počne NE-branit SVAKI udarac u okvir, ma koliko bio jak, i kakav god finesse bio u pitanju. Strašno nešto. Već sam mislio ragequittat na 1-1, no otvorilo se u 50oj na dalje. Nisam još u 300+ tekmi vidio ovakvo branjenje u 20ki. Ter Stegena toliko hvaljenog, nikad nisam s njim imao problema, bušim bez problema, Kepu, a-a.

 

@skiledžija - tak kak je tebi Mane, meni je Sane, čudesno otkriće otkad sam ga stavio na desnog st-a. Brz, prodoran, zabija ko na traci, a i assista ko lud. Skok nula bodova, al sve ostalo, top ST.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

 

A taj Mane što pišeš je sad ubojica, a zamisli kad dobije par nadogradnji što će tek raditi.

Baš sam večeras slučajno primjetio da mi je zlatni Mane kojeg imam najbolji strijelac u klubu trenutno, a i po asistencijama je u vrhu ako ne i prvi.

Ja ga inače držim na lijevom ST na 7 chem, ali mu to ne smeta nimalo pa zato puno zabija.

 

 Ja sam prije mjesec dana imao manea i salaha u 4-3-3 pa kada krene tekma prebacim se u 4-1-2-1-2 a njih dvojca su mi na ST s full che. Mane lijevo i Salah desno. Za moj nivo igre nisam mogao zamisliti bolji napadački dvojac. Sada se ponovno hoću vratiti na to pa bih uzeo tog manea i ponovno rare salaha dok ne dobije nekakvu nadogradnju. Baš mi je bio gušt s njima igrati. Jebi ga, čim osjetim da bi kartica mogla početi gubiti na cijeni tj da je dosegla vrhunac ja ih prodajem. Tako je mane otišao za 440k a salah za 380k. Sada su neusporedivo jeftiniji.

15 godina
offline
FIFA 20

Kako dobit tekmu i ostvarit objective kad ti smeća smrdljiva 2x za redom alttabaju kad si im izigrao cijelu obranu i pucaš na prazan gol u 78oj? Jadnici jadni, koliko dno od čovjeka moraš bit za takve stvari.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
Skilledžija kaže...

 

A taj Mane što pišeš je sad ubojica, a zamisli kad dobije par nadogradnji što će tek raditi.

Baš sam večeras slučajno primjetio da mi je zlatni Mane kojeg imam najbolji strijelac u klubu trenutno, a i po asistencijama je u vrhu ako ne i prvi.

Ja ga inače držim na lijevom ST na 7 chem, ali mu to ne smeta nimalo pa zato puno zabija.

 

 Ja sam prije mjesec dana imao manea i salaha u 4-3-3 pa kada krene tekma prebacim se u 4-1-2-1-2 a njih dvojca su mi na ST s full che. Mane lijevo i Salah desno. Za moj nivo igre nisam mogao zamisliti bolji napadački dvojac. Sada se ponovno hoću vratiti na to pa bih uzeo tog manea i ponovno rare salaha dok ne dobije nekakvu nadogradnju. Baš mi je bio gušt s njima igrati. Jebi ga, čim osjetim da bi kartica mogla početi gubiti na cijeni tj da je dosegla vrhunac ja ih prodajem. Tako je mane otišao za 440k a salah za 380k. Sada su neusporedivo jeftiniji.

 Meni su tako Hazard i Bale, a iza njih Modric.

15 godina
offline
FIFA 20

Ljudi su genijalni. Pratim danas otw hazarda jer je moguće da sutra bude u totw ali nekako sam neodlučan u kupnji. Dakle, gledam karticu za 1 milju buy now. Nečkam se i odlučim je uzeti ali uzme je neki lik ispred mene i stavi je za pola minute na market po cijeni od 1.030 000 coinsa. Dakle, kada mu odbiju porez u minusu je 20k coinsa. Gdje mu je logika u cijeloj priči? Od jučer kartica je poskupila 100k coinsa i bojim se da neće tu biti prevelike zarade, a ako ne izađe u totw odmah će pasti za tih 100k. Prevelik rizik za premalu zaradu. I dalje sjedim i lovim manea...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...
SimeKZ kaže...

Gadi mi se sve to. Zaboravio sam koliko je DR teski sweat fest i jebeni karcinom od igraca unutra. 

 

Lik me zivzne 5-0 sa 5 kontri. Gotovo, 5x je dosel pred gol.. prva tri gola su bila od stative na njegov volej. Kak ostat zdrav nakon toga. Samo zelim igrat nogomet, nista drugo jbt zivot. Koji me kurac mora tolko jebat ta igra u mozak. Gol nebi zabil da je prazan. Doslovno ne mogu zabit gol. Kaj se dogada ne znam, zakaj su odjednom prestali ulazit u prostor ne znam. Zasto moja Demebel ne moze ball roll napravit... isto ne znam. protivnik bez problema napravi ball roll pa pass, ball roll pa pass... ja ne mogu ni to u picku materinu. Zasto, ocito je do delaya jebenog. Dodem pred gol... opucam... lopta ode u boziju mater... sa jebenih 12m od gola. 


ne mogu, dosta je za ovaj tjedan. Jebo te fifa gospina u picku i sa mnom koji ju igram.

 

Napravi svjezu ekipu i dozivjet ces procvat.

 

Ozbiljno..., bez zajebancije.

 

 

 Untradable - Son, Dembele, Scream Pique. Okosnica ekipe. Ne mogu a i ne zelim, jer znam da ce za par dana bit drugacije.

 

Je, market je skocio. Ja cuvam RTTF Neresa i neke high rated kartice bas za ovakav jump. Bas cu prosvrljat klubom da vidim koko kaj kosta.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2019 0:48 (SimeKZ).
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...
SimeKZ kaže...

Gadi mi se sve to. Zaboravio sam koliko je DR teski sweat fest i jebeni karcinom od igraca unutra. 

 

Lik me zivzne 5-0 sa 5 kontri. Gotovo, 5x je dosel pred gol.. prva tri gola su bila od stative na njegov volej. Kak ostat zdrav nakon toga. Samo zelim igrat nogomet, nista drugo jbt zivot. Koji me kurac mora tolko jebat ta igra u mozak. Gol nebi zabil da je prazan. Doslovno ne mogu zabit gol. Kaj se dogada ne znam, zakaj su odjednom prestali ulazit u prostor ne znam. Zasto moja Demebel ne moze ball roll napravit... isto ne znam. protivnik bez problema napravi ball roll pa pass, ball roll pa pass... ja ne mogu ni to u picku materinu. Zasto, ocito je do delaya jebenog. Dodem pred gol... opucam... lopta ode u boziju mater... sa jebenih 12m od gola. 


ne mogu, dosta je za ovaj tjedan. Jebo te fifa gospina u picku i sa mnom koji ju igram.

 

Napravi svjezu ekipu i dozivjet ces procvat.

 

Ozbiljno..., bez zajebancije.

 

 

 Al to se nije rjesenje za boga miloga. Kako ne razumijes? 

Ja sam isto uvjeren da nova ekipa bolje igra, ali to znaci da igra rusi preformanse igraca kako bi kupio nove. A kako do novih igraca? Samo paketima ili zescim grindom. To se ne smije dogadati. Sta ako netko dobi 3 icone iz prva tri paketa wl i on je miran skoro do kraja godine. Nek se seljaka jer mu je dosadno igrat s prem ligom, pa zeli probat i ostale. Al recimo ja koji ne zelim igrat s italijanskom ligom i necu pa nek si igraju sami, ako ja moram mjenjat lige da bi koliko toliko mogao normalno igrat, naravno kad mi oni i njihovi serveri dopuste. Igrao sam na pocetku s laligom, ali nedostatak kvalitetnih igraca na odredenim pozicijama me natjerao u prem ligu kao i svake godine do sada i necu mjenjat opet da bi mogao igrati. Bedastoce. 

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
U petak dolazi black friday?! Znaci sutra duple, pa sta bude..?!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Eto ja vise neznam igrat glupo smece jedno. Dominiram stalno svi udarci su manje bili unutar 16m ciste prilike. Prodat cu Kante a i De Bruynea zbog BF onda cu imat oko milju coinsa. Ali iskreno sve mi se manje igra ovako strgano da nemogu zabiti ciste a dobijam sa 20m golove.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2019 8:32 (CroVandal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Jučer sam bio uzbuđen zbog marketa pa se nisam osvrnuo na patch.

Odigrao sam par partija i promašivao sam sa 10m još jače nego inače.

Mogu oni popravljat i modificirat igru koliko god hoće, ali ako ne isključe adjustment skriptu, ništa od toga.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Sa kakvim Squadovima trenutno jurcate?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Eee taaaako!! Sad bi Lenglet mogao na burzu.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Evo moje prve postave, jučer sam uzeo Lacazetea i stavio mu CAM te je upao umjesto Sissoka.

jako dobar igrač za nepuno para cca 34-35k.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

Eee taaaako!! Sad bi Lenglet mogao na burzu.

 

 U jebote si ga složio ili je pao.top!

15 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...
jopis kaže...

Eee taaaako!! Sad bi Lenglet mogao na burzu.

 

 U jebote si ga složio ili je pao.top!

 Složio. Koliko god je igra pederski naštelana da te jebe dok igraš sa objective based momčadima, izgurat ću do kraja sve pa uzet još nekog za ostatak tokena. A onda idem u rasprodaju lagano, trenutno sam na 750 igrača u klubu. U fazi sam da ne znam ko bi mi igrao u napadu i vezi koliko ih dobrih imam.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice