Football manager 2010

poruka: 416
|
čitano: 131.128
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

znam ga,ali ja sam se ipak odlucio na kakutu i marilunga

computering,a way of life!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010

meni je to...daj fakat mi pomozi jel cu poludit...KAJ DA RADIM???

efwef
15 godina
offline
Football manager 2010

Ma Manager je zakon!Ne pristajen ga igrat...koliko je zarazan to nisu istine,a pogotovo za me jer zivin nogomet!
Igran sa Dinamon i u drugoj sezoni san bio u polufinalu kupa uefa!Doveo De la reda,Diabya,Vrosaha, Alexa Teixeiru, Kakutu, Luisa Guilhermea...
Badelj i Lovren rasturaju...Igran samostalno kreiranu taktiku 4-1-2-1-2...

Na drugom kompu san počeo sa Tottenhamom i 8 kola prije kraja prve sezone san u igri za drugo misto...ali odlicno bi bilo kad bi se samo kvalificira za Ligu prvaka...doveo Gagu i Van der Vaarta...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

dovedi kakutu na posudbu i negdje dok je sredina posudbenog roka,poslaji ponudu,oko 4m i ponudi mu ugovor maljo bolji nego sto on trazi,ali ga dovedi na pocetku dok se jos nije razvio i dok je jeftin

computering,a way of life!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Football manager 2010

Ja igram sa frendom preko neta, on West Ham, ja Fulham :D Prva sezona je pri kraju, oboje ćemo bit oko 10.mjesta na kraju... najjača igra ikad :D

14 godina
offline
Football manager 2010

Evo krenul sam u 4. sezonu sa A.C. Milanom.

Dosad osvojil:liga prvaka - 2010,2011 ; Seria A - 2011,2012;2010 sam bil 2. ; europski super kup - 2010,2011 ; klupski svjetski kup : 2010,2011 ; talijanski kup : 2010 ; talijanski super kup : 2010,2011,2012.

Tim : Ochoa;Čorluka,Dossena,Garay,Thiago Silva;Srna,Modrić,Moutinho,Veloso;Huntelaar,Pato 

Rezerve : Abbiati,Gordon;Cicinho,Antonini,Militio,Kompany,Astori,Bonera,A. Ferdinand;Schweinsteiger,Ronaldinho,Palombo,Pirlo,Gattuso,Ambrosini,Sandro,Diaby,Verrati,Afellay;Anelka,Keirrison,Gignac,Suarez

 

 

Kak dovest Kaku nazad u Milan?Nudil sam 80 milijuna al niš i kojekakve kombinacije al niš.

 

klanfa
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.2.2010 14:58 (BOGDO).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Football manager 2010
Luuka kaže...

Ja igram sa frendom preko neta, on West Ham, ja Fulham :D Prva sezona je pri kraju, oboje ćemo bit oko 10.mjesta na kraju... najjača igra ikad :D

Daj molim te možeš li mi objasnit kako igrate preko interneta? S kojim programo, šta napravite? Bio bih jako zahvalan!

15 godina
offline
RE: Football manager 2010
zabranjeniples kaže...

Daj molim te možeš li mi objasnit kako igrate preko interneta? S kojim programo, šta napravite? Bio bih jako zahvalan!

1. svi igrači downloadat Hamachi ( link )
2. jedan igrač napravi novu mrežu u Hamachiju ( nazovimo ga Igrac1 )
3. Igrac1 pokrene FM, ide pod Join Network Game, pa new game, tu napravi novu igru, i spremi
4. Svi igrači se preko Hamachija spoje na mrežu koju je napravio Igrac1
5. Ostali igrači u FM-u idu na join network game i upišu IP adresu Igraca1 koja piše u prozoru Hamachija
6. doda se novi manager, itd kako to već ide :D

i to je to :D

napomena : Svi igrači moraju imat iste patcheve FM-a.

14 godina
offline
Football manager 2010

Jel tko ima iskustva s takvim igricama,može mala pomoć ?

Mene zanima dal bi se isplati pokušati sa konfiguracijom 1.6 GHz procesor,1.5 GB ram i slabija integrirana grafička SIS 330 na laptopu kupljenom 2007 godine.

 

Koliko sam čitao traži se bolja grafička od moje,ali recimo fifa 2005 mi je radila a čini mi se da je ona još zahtjevnija za grafiku ?

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

to ce biti cisto smece od igranja,imao sam jacu konfu i  nije bilo dobro,za igranje managera sa uzitkom treba ti nesto poprilicno jace

geek inside
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
ALVIN kaže...

Jel tko ima iskustva s takvim igricama,može mala pomoć ?

Mene zanima dal bi se isplati pokušati sa konfiguracijom 1.6 GHz procesor,1.5 GB ram i slabija integrirana grafička SIS 330 na laptopu kupljenom 2007 godine.

 

Koliko sam čitao traži se bolja grafička od moje,ali recimo fifa 2005 mi je radila a čini mi se da je ona još zahtjevnija za grafiku ?

 

 

rami i procesor su ok za managera, ali za grafu nisam siguran...

pokušaj....

14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

stipica,jesi kad probao igrat na slabijim konfama managera,ja sam i na boljim ali puno stekanja,nista nevalja,nemoj ni pokusavat

geek inside
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
nazi commander kaže...

stipica,jesi kad probao igrat na slabijim konfama managera,ja sam i na boljim ali puno stekanja,nista nevalja,nemoj ni pokusavat

Frend mi ga igra s celeronom 1,8 ghz, 1,2 gb rama i nekom grafom..ne mogu se sjetit kojom..

Ne ide mu kao meni, ali je igrivo.

14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

nisam rekao da nije igrivo,nego da je igranje cisto smece

geek inside
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Football manager 2010
nazi commander kaže...

to ce biti cisto smece od igranja,imao sam jacu konfu i  nije bilo dobro,za igranje managera sa uzitkom treba ti nesto poprilicno jace

 

stipica_zd kaže...

rami i procesor su ok za managera, ali za grafu nisam siguran...

pokušaj....

Hvala ! Probat ću za koji dan pa javim.Inače isključit ću 3D mod i možda još neš da smanjim opterećenje na grafičku ?  Kako misliš ''smeće'',misliš kao usporeno ili blokira? ....Skinuo sam i FM2008 i FM2007 pa ako ne bude zadovoljavajuće radila 2010 imam rezerve.Mislite da će mi radit zadovoljavajuće za ove starije verzije ?

 

btw. Jel vam dobro radi puna verzija FM2010 sa najnovijim 10.2 patchom ? Neš sam pročitao da bez tog patcha igra ima krdo bugova.Jel se nakon patcha 10.2 može sejvati normalno,i dal se mogu igrati sezone do kraja jer negdje sam pročitao da je nekakvo zaštitno ograničenje na samo pola sezone ? - neznam o čemu se radi.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2010 9:57 (ALVIN).
14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

ja sam skinuo ovaj novi patch,sve su crasheve i bugove popravili,odlicno radi

geek inside
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Football manager 2010

Da li neko možda zna kako loadat promjene koje se naprave u editoru..

 

 

Edit: Riješeno s patchom 10.2

FOR THE HORDE
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2010 13:58 (Zoki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Football manager 2010

Jel zna tko dal pašu 'team logosi' i ostali grafički dodaci sa FM 2010 i za verziju FM 2007 ? Jel ko probao.Ja nisam još instalirao igru a vidim da je lakše pronaći dodatke za novu verziju managera.Inače insatalirat ću si 2007 pa zato pitam.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Football manager 2010

Ajde ljudi stavljajte  SS-ove vaših timova.

Never trust a computer you can't throw out a window.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2010 13:57 (BOGDO).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
ALVIN kaže...

Jel zna tko dal pašu 'team logosi' i ostali grafički dodaci sa FM 2010 i za verziju FM 2007 ? Jel ko probao.Ja nisam još instalirao igru a vidim da je lakše pronaći dodatke za novu verziju managera.Inače insatalirat ću si 2007 pa zato pitam.

 

Nekako mi logika kaže da ne pašu...mislim da neće, ali probaj...

14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

evo moj ss tima i par dobrih igraca

 

preporuka:marco verrati,dovedete ga za manje od milijun,na pocetku ima 16 god i igra u pescari,cudo

ss tima ss tima
matias abelairas matias abelairas
tomas necid tomas necid
marco verrati,cudo od djeteta marco verrati,cudo od djeteta
geek inside
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010
izaso je novi patch... jel ko zna jel treba ikona za to i jel trazi sifru (imam naravno original bačen novac 350 kn kao i sve kupujem samo originale xd)
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

jel mi iko more reć kako da spremim npr. sliku svoje momčadi na fm-u 2010??( zanima me izričito za ovu igru) svaki put kad stisnem print screen i paste-am  u novi image mi spremi ili sliku desktopa ili nečeg što mi bude uporedo otvoreno sa igricom ali nikako sliku kojami je bila u igrici kad san stisa print screen...hvala unaprid...

---ružno pače---
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

skini fraps...http://www.fraps.com/ za video,screnshotove...bas za igre napravljeno...prouci malo

http://pckonfe.co.cc/
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.3.2010 20:15 (nazi commander).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
ružno pače kaže...

jel mi iko more reć kako da spremim npr. sliku svoje momčadi na fm-u 2010??( zanima me izričito za ovu igru) svaki put kad stisnem print screen i paste-am  u novi image mi spremi ili sliku desktopa ili nečeg što mi bude uporedo otvoreno sa igricom ali nikako sliku kojami je bila u igrici kad san stisa print screen...hvala unaprid...

imam isti problem, opce nemogu uzimat sc igrica, jel koristis win 7?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010

da,ali ovo sa frapsom radi tako da izgleda da mi je problem riješen,probaj i ti .... 

....Mes que un club....
14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010

radi.hvala puno...

....Mes que un club....
14 godina
odjavljen
offline
Football manager 2010
Inače veliki fan ove igre, ali FM2010 sam instalirao tek neki dan... Prvenstveno iz razloga jer mi se FM09 nije nimalo svidio... Novi FM mi je odličan, brzina je solidna, 3d necu komentirat, naravno igram 2d pa me niti ne zanima, kao i inače, kada izađe novi FM krećem s malo jačim klubom da vidim kako je što, tako sam i ovaj put s Realom krenio, zasad sve dobro, nekoliko igraca kupio, nekoliko prodo, naravno obrana je slaba točka, ali u napadu jedino Benzema igra na nivou ovog kluba. Zasada sam 1., Barcelona mi je za petama. To su početni dojmovi, iako kasnim pokoji mjesec...
Ja nemam potpis!?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

skini ovaj novi patch da ti fixa bugove...vjeruj...sa starim patchom je dobro,ali ja sa novim daleko bolje,obavezno skini

http://pckonfe.co.cc/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Football manager 2010
nazi commander kaže...

skini ovaj novi patch da ti fixa bugove...vjeruj...sa starim patchom je dobro,ali ja sa novim daleko bolje,obavezno skini

Jesam Namigiva

Ja nemam potpis!?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice