Forza Horizon 4

poruka: 100
|
čitano: 39.167
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Forza Horizon 4

Forza Horizon 4

 

nasljednik odlicnog Forza Horizon 3 i ove godine nije samo ekskluziva za xbox, nego ponovno i na PC dolazi.

 

najveca novost je izmjena godisnjih doba, jos ljepsa grafika, jos "malo" vise auta

sve skupa smjesteno u velikoj britaniji tocnije Skotska

 

 

pravo cudo da vec netko nije otvorio temu, pa evo ja imam tu cast (nadam se) :P

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.6.2018 23:37 (tormento).
 
7 0 hvala 6
15 godina
offline
Forza Horizon 4

Ovo se čeka, baš sam nedavno prestao igrati FH 3 koja me oduševila, nijedna igra sa autima poslije FH mi se ne sviđa Samo se nadam da će popraviti tehnički dio igre, da ne bude crashanja kao u trojci, ostalo vjerujem da će sve biti vrhunsko, a vidi se i iz priliženog.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.6.2018 11:27 (lobotomac90).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Forza Horizon 4

Manje od 2 mjeseca od izlaska, brzo će to. Najzanimljivije mi je kaj budu sva godišnja doba i stalno će se izmjenjivati. Vidim i hrpa videa na yt a nitko ništa ne piše. Evo samo nekih....

 

 

 

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Forza Horizon 4

 

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Forza Horizon 4

Odlično, jedva čekam. Jedinu manu vidim kaj opet moramo voziti po krivoj strani

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 4
vrinho kaže...

Odlično, jedva čekam. Jedinu manu vidim kaj opet moramo voziti po krivoj strani

 

nazalost, da, ali nikad me to nije sprijecilo da skupljam head-on bonus 

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro
9 godina
offline
Forza Horizon 4

Jel mi može netko pojasnit malo detaljnije kakav je Forza Horizon serijal, dali je igra više bazirana na singleplayer ili multiplayer? Dali nadograđuješ aute nabrijavaš ih, ili ih već kupuješ nabrijane. Nemam nikakvih iskustava sa forzom a izgleda super. Nisam vozio aute 100 godina, NFS ja davno otišao u qurac a i ovaj Grand turismo su smrdali na plejki skroz. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Forza Horizon 4
BeLLicus kaže...

Jel mi može netko pojasnit malo detaljnije kakav je Forza Horizon serijal, dali je igra više bazirana na singleplayer ili multiplayer? Dali nadograđuješ aute nabrijavaš ih, ili ih već kupuješ nabrijane. Nemam nikakvih iskustava sa forzom a izgleda super. Nisam vozio aute 100 godina, NFS ja davno otišao u qurac a i ovaj Grand turismo su smrdali na plejki skroz. 

 i ja bi volio koju informaciju o fizici, jer do sad nisam uspio upogoniti niti jednulp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
10 godina
offline
Forza Horizon 4

Horizon serija je vecinom (po meni) bazirana na singleplayeru, i po meni je dosta zanimljiva. Aute kupujes stock, i mozes nadogradivat motor (znaci, filter zraka, intercooler, turbo, doslovno sve) i isto tako kocnice, sam mjenjac, smanjivat kilazu automobila, opruge itd.

Ali ja vecinom volim trkat se po pravim stazama (tipa Nurburgring) pa mi je motorsport 7 za sad na vrhu ljestvice (i to sto su dodali stupanj kotaca za driftanje, cisti uzitak, isto tako mislim da motorsport 7 ima bolje odradjenu fiziku automobila).

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 4
BeLLicus kaže...

Jel mi može netko pojasnit malo detaljnije kakav je Forza Horizon serijal, dali je igra više bazirana na singleplayer ili multiplayer? Dali nadograđuješ aute nabrijavaš ih, ili ih već kupuješ nabrijane. Nemam nikakvih iskustava sa forzom a izgleda super. Nisam vozio aute 100 godina, NFS ja davno otišao u qurac a i ovaj Grand turismo su smrdali na plejki skroz. 

 Arkadni serijal, ima odlican singleplayer/coop, naravno i multiplayer koji se odnosi na trke ili "igre lovice", customiziranje nije ni priblizno detaljno kao u NFS (spojeleri, body kitovi itd.), ali se moze svaki dio, od motora maltene do vijka tweakat, tunirat itd, a "skinove" tj. liverye mozes sam oblacit aute ili skidat online od ekipe koja ih je vec napravila, sto se tice multiplayera mislim da ce tu drasticno poboljsat 4-orku jer ce imat nekakav sistem da ce ti uvijek bit nekog "zivog" u rangeu na mapi...

 

p.s. novi trailer je out :D

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro
15 godina
offline
Forza Horizon 4

Imate demo na Microsoft storeu, ja skidam upravo 

Moj PC  
5 0 hvala 4
12 godina
offline
Forza Horizon 4

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Forza Horizon 4

Ja sam probao demo ali mi se nekak gadi vozit bez zvuka (onaj bug, u cutscenama radi a u samoj igri i main menuu nista), probao sam ono sa sound enchancetima, ukljucit, iskljucit resetirat komp i nista... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Forza Horizon 4

Meni je demo radio super sa zvukom, ima igru za nabaviti 12$

 

forzu  7 sam bio nabavio za 6$, za vise info na pm pa objasnim.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.9.2018 14:19 (dennocro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Forza Horizon 4

Igram igru par sati i fakat je odlična. Ljepša i bolja od trojke, uredno se vrti na 70-100fps na 3440x1440 i ultra detaljima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Forza Horizon 4

igra se skida, sutra igram. pa ako je neko za multi nek mi posalje username

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.9.2018 22:49 (dennocro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Forza Horizon 4

Ako tko želi u klantj. klub slobodno neka potraži CROATIAN RAMBO OUTLAWS sa gamertagom [CRO], već nas ima par koji rokamo naveliko, slobodno se pridružite

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.9.2018 12:07 (tormento).
 
0 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 4
tormento kaže...

Ako tko želi u klantj. klub slobodno neka potraži CROATIAN RAMBO OUTLAWS sa gamertagom [CRO], već nas ima par koji rokamo naveliko, slobodno se pridružite

 meni ne pronalazi nista.

12 godina
offline
Forza Horizon 4

 
 

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Forza Horizon 4

Fakin šit. Sad čekaj do sutra kad dođem s posla

 

 

Ma.... Idem trojku malo igrat....

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.10.2018 19:26 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Forza Horizon 4

ultimate radi

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Forza Horizon 4

Sad sam našao da se Ultimate može igrati od 28.9., sve ostale od 2.10.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Forza Horizon 4

Radio sam benchmark danas 1080p i 2160p

 

1080p 72hz Video setting: Ultra

 

Ram usage: 12.73 GB

VRam usage: 3.67 GB

 

Avg FPS: 88

Minimum FPS: 75

Max FPS: 106

 

http://prntscr.com/l1svlf  

http://prntscr.com/l1svq9

 

 

2160p 60hz HDR ON Video setting: Ultra

 

Ram usage: 11.10 GB

VRam usage: 4.21 GB

 

Avg FPS: 44

Minimum FPS: 36

Max FPS: 50

 

http://prntscr.com/l1svvh 

http://prntscr.com/l1svzn

 

Razlika u kvaliteti slike je jasno vidljiva, puno ljepše je to na 4k sa uključenim HDR, prosjek kao što vidite je oko 45 fpsa i radi to meni glatko ne primjećujem razliku kad je fps 100 ili kad je fps 40, a razlika u grafici je jasno vidljiva. Ionako vjerujem da je i 30 fps dovoljno za trkaće igre... 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.10.2018 19:49 (BeLLicus).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 4
BeLLicus kaže...

 

Razlika u kvaliteti slike je jasno vidljiva, puno ljepše je to na 4k sa uključenim HDR, prosjek kao što vidite je oko 45 fpsa i radi to meni glatko ne primjećujem razliku kad je fps 100 ili kad je fps 40, a razlika u grafici je jasno vidljiva. Ionako vjerujem da je i 30 fps dovoljno za trkaće igre... 

 

 Nadam se da se zezaš.

9 godina
offline
Re: Forza Horizon 4
Reedy kaže...
BeLLicus kaže...

 

Razlika u kvaliteti slike je jasno vidljiva, puno ljepše je to na 4k sa uključenim HDR, prosjek kao što vidite je oko 45 fpsa i radi to meni glatko ne primjećujem razliku kad je fps 100 ili kad je fps 40, a razlika u grafici je jasno vidljiva. Ionako vjerujem da je i 30 fps dovoljno za trkaće igre... 

 

 Nadam se da se zezaš.

 Ne, ozbiljno nema apsolutno nikakvog laga na 40 fpsa. Ne osjeti se nista dok recimo kad pes 2019 stavim na 4k 30fps to izgleda strasno. Ovo stvarno ide fludino i gameplay ne pati a grafika je 5x bolja. 

13 godina
offline
Forza Horizon 4
Hoću kupiti neku cestovnu jurilicu a na prvom mjestu mi uvijek GTR R34 kad ono nema ga. Već sam mislio da ga uopće nema ali vidim da se otključa kasnije tijekom kampanje. Di baš taj Zadovoljan sam igrom općenito, krajolik odličan, puno sadržaja, grafika vrhunska a i najbitnije optimizacija ne može biti bolja. Zamjerka je na rotaciju volana od max 90° u unutrašnjosti, ubija mi volju igranja volanom.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Forza Horizon 4

odustao od PC gaminga (demo mi steka za popiz. moguce samo radi hdd-a, ali mozda i ostale komponente su mi prestare), prelazim na xbox one s + fh4 bundle za pocetak...cijena kikiriki

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.10.2018 20:29 (RuskeGTT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Forza Horizon 4

Gledam po netu steam verziju ove igre za kupiti i recimo na kinguin stranici vidim FORZA HORIZON 4 STANDARD EDITION XBOX ONE / WINDOWS 10 CD KEY

dali sad ta igra uopce postoji za kupiti na PC, jer gledao sam i na G2a stranici i pise za platformu Xbox one...a ovo sto pise Windows10 cd key mi bas ne ulijeva povjerenje...

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Forza Horizon 4

Nema tu Steam verzije, samo prek Windowa 10 Storea.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 4
mp3david kaže...

Gledam po netu steam verziju ove igre za kupiti i recimo na kinguin stranici vidim FORZA HORIZON 4 STANDARD EDITION XBOX ONE / WINDOWS 10 CD KEY

dali sad ta igra uopce postoji za kupiti na PC, jer gledao sam i na G2a stranici i pise za platformu Xbox one...a ovo sto pise Windows10 cd key mi bas ne ulijeva povjerenje...

 

postoji samo XBOX/Win10 verzija, tj. jedna koja je PLAY ANYWHERE, ukratko, jedan kljuc, jedna igra, vezes si za microsoft store account s kojim si ulogiran i igras na win i/ili xbox 

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice