Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )

poruka: 1.175
|
čitano: 201.879
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )

Na Game for windows marketplaceu se mogu skidati igre kao na steamu, pa sad pitam dali ti se tamo pavi igra kad ju aktiviraš na taj način koji vi aktivirate?

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.6.2011 14:27 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
Jack Sparrow kaže...

Na Game for windows marketplaceu se mogu skidati igre kao na steamu, pa sad pitam dali ti se tamo pavi igra kad ju aktiviraš na taj način koji vi aktivirate?

mislim da nemožeš.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )

Dali mi moze neko pokloniti Arma 2 key?Bio bi mu zahvalan svejedno cu koristii samo Arma 2 svoj key a ove ostale vjerojatnu necu pa se mozemo dogovoriti

 

Key je za prijatelja,

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.6.2011 15:13 (Dolu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
Ljudi jel mi mozete samo kopirati korake kako da igram Armu2.Kod priatelja sam,a moram ubrzo ici nesto u grad obaviti.

Hvala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
Dolu kaže...
Ljudi jel mi mozete samo kopirati korake kako da igram Armu2.Kod priatelja sam,a moram ubrzo ici nesto u grad obaviti.

Hvala.

 

Ček... nisam te shvatio... koraci kako igrati neku igru? Misliš - kako instalirati ili...?

3D dizajner
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.6.2011 15:47 (Minoza).
15 godina
offline
Re: Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
nick54312 kaže...

Meni ne radi.

Kad idem preko ovog proxija mi se neće ulogirat i opet kaže da je to samo za poljake, što da napravim?

moraš se na forum ulogirat preko proxy-a i zatim u onu kucicu gore od proxya upises onaj glavni link za seriale

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
15 godina
offline
Re: Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
nick54312 kaže...

Meni ne radi.

Kad idem preko ovog proxija mi se neće ulogirat i opet kaže da je to samo za poljake, što da napravim?

1. Ovak, odes prvo "normalno" na forum i napravis acc (znaci bez proxija), aktiviras acc....

2. Otvoris proxy i kopiras link od foruma i lupi ENTER, zatim se logiras

3. Vidjet ces gore da ti se pojavilo jedno novo mjesto di mozes web adrese unositi, sad tu kopiras link od onog site-a di su igre i tap po ENTERU.... automatski ces se logirati na site jer je povezan s forumom i samo kliknes na sve ponudene igre (najbolje da pritisces kotacic na misu)

4. Posaljes meni keyeve xD

Tsar kaže...
Znači ako hoću aktivirat GTA 4, moram crack koristit?
Kad aktiviram, jel igra onda org.?
Jel mogu onda skinut zadnji patch bez cracka, oće igra radit onda?

Za GTA IV imas dva razor cracka, jedan je "stvoren" kaa je tek igra izasla, a drugi je stigao kada je dosao patch 1.0.3.0 ili .1.0.4.0 (nisam siguran).... ali taj drugi radi i na najnovijem patchu

 

1. Instaliras igru

2. Instaliras najnoviji patch

3. Crackas s najnovijim razorom

4. Udes u igru i pritisnes Home tipk i tu ces se vec snaci....

 

I da, podrazumijeva se da prvo moras napraviti games for windows live account

 

blackchoco kaže...

Meni neradi ključ za gta 4 od kane and lynch..zašto?..:(

Na koji si nacin pokusao aktivirati igru? moras u igri kaa pritisnes "Home" tipku

 

BTW sad sam aktivirao i Episodes from Liberty City

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.6.2011 16:10 (lovac82).
14 godina
neaktivan
offline
Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )

Super stranica, samo neznam zašto daju free keyeve?

Probao CoJ BiB key i radi savršeno bez ikakvih problema.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
Mislim nakon instalacije mislim da trebam skinuti games for windows live kad sam u igrici pritisnuti home napravit acc i utipkat key?
15 godina
offline
Re: Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
Dolu kaže...
Mislim nakon instalacije mislim da trebam skinuti games for windows live kad sam u igrici pritisnuti home napravit acc i utipkat key?

sta mislis nakon instalacije ? ja sam mislio da ne mislis poslje

 

salim se hahah

 

Pa GFWL bi trebo doc uz igru...onda kad si u igri ides na home napravis acc i utipkas key od k&l

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
14 godina
neaktivan
offline
Re: Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
M0by kaže...

Super stranica, samo neznam zašto daju free keyeve?

Probao CoJ BiB key i radi savršeno bez ikakvih problema.

To je akcija jednog poljskog časopisa, svakog mjeseca uz broj 2 ključa na poklon ljudi nisu škrti ko naši.

Jesi li igrao COJ:BiB ima li igrača, i koju si verziju igre koristio pošto ja mislim skinuti, prije sam igrao preko hamachija i bilo je zabavno pljačkati banke {#}

15 godina
neaktivan
offline
Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )

bio bih zahvalan kad bi netko odgovorio na slijedeće pitanje:

 

Da li trebam skinut sve igre clone dvd ili piratske,da mogu aktivirati cd keyeve ili što? (zanima me ostale igre,ne ARMA 2,DMOM&M i K&L)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
ljudi vi ste sa legalnih stvari dosli na potpuno ilegalne
Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
13 godina
offline
Re: Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
Mitch kaže...
ljudi vi ste sa legalnih stvari dosli na potpuno ilegalne

pa nije tu ništa ilegalno,aktiviraš igru original ključem.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )

ja sad skidam GTA IV, i mislim ga aktivirati sa ključem.ne planiram instalirati uopće nikakve patcheve već sa prvom verzijom bez patcha (ali sa crackom) instalirati igru i onda je aktivirati.i onda bi igra sama kad se aktivira trebala instalirati najnoviji patch preko GFWL-a i nstalirati original fileove.jeli to izvedivo?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
Mozete li mi pomoci?Sada instaliram Armu 2 po drugi put..Prvi put sam instalirao ali sam uzeo key sa neta nisam svoj.Nisam dobio sam igricom Games for.......U mapi crack imam ikonu od Arme 2 i mapu nazivaPatch_1.00_to_1.02.58134.Dali sam trebao staviti prvo neki piratski key ili je ispravno sto sam sada stavio svoj key?Dali da instaliram taj patch iz mape.Ubiti recite mi sta da napravim da igram igricu
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
Dolu kaže...
Mozete li mi pomoci?Sada instaliram Armu 2 po drugi put..Prvi put sam instalirao ali sam uzeo key sa neta nisam svoj.Nisam dobio sam igricom Games for.......U mapi crack imam ikonu od Arme 2 i mapu nazivaPatch_1.00_to_1.02.58134.Dali sam trebao staviti prvo neki piratski key ili je ispravno sto sam sada stavio svoj key?Dali da instaliram taj patch iz mape.Ubiti recite mi sta da napravim da igram igricu

1. Instaliras ARMA 2, upises cd key koji si dobio od poljaka.

2. Instaliras si novi patch koji skines s sluzbene strane ARMA2..

I voila.jedino nezz kako se jezik promjeni,ako to može netko objasnit, bio bih mu zahvalan...

WP
13 godina
protjeran
offline
Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )

Svaka cast Poljacima!

 

Zakon mi je citati ove postove o instalaciji jedne igre!

Nasi ljudi JEDNOSTAVNO NISU NAUCILI NA ORGINALE{#},pa pitaju gdje treba crack,piratski key....

Et sta ti je Balkan{#}{#}

DaBog da se prevrnula na me,prikolica puna pica!
Moj PC  
10 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )

Puno ti hvala za ovo

 

14 godina
offline
Re: Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
netko,netkovic kaže...

1. Instaliras ARMA 2, upises cd key koji si dobio od poljaka.

2. Instaliras si novi patch koji skines s sluzbene strane ARMA2..

I voila.jedino nezz kako se jezik promjeni,ako to može netko objasnit, bio bih mu zahvalan...

 

Evo, uploadao sam eng fajlove, SP kampanja nije uključena, niti SP misije jer to drastično povećava veličinu fajla... jedino ako baš inzistirate pa budem i to uploadao... Znači samo igra, izbornici i to bi s ovime trebalo biti na eng. Stavio sam i originalni .exe za zadnju verziju igre! Probajte pa javite jel šljaka!

 

LINK

 

Samo puknite u install dir. od igre. Naravno, poželjno je da prije toga napravite back-up tih fajlova.

3D dizajner
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.6.2011 17:50 (Minoza).
13 godina
neaktivan
offline
Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
Jel mi mozete rec nesto.Sada sam malo igrao Armu i kad sam uso u igricu samo znam da sam iso na 2. i nekako uso u server.To je tolko komplicirano da nista ne razumjem.To je navodno pucacina.Pa jel mi moze malo pojasnit igricu.Ili da mi kaze kako se to igra to jest kad se logam na server niko nije pokraj mene nema cheta nema niceg
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
Dolu kaže...
Jel mi mozete rec nesto.Sada sam malo igrao Armu i kad sam uso u igricu samo znam da sam iso na 2. i nekako uso u server.To je tolko komplicirano da nista ne razumjem.To je navodno pucacina.Pa jel mi moze malo pojasnit igricu.Ili da mi kaze kako se to igra to jest kad se logam na server niko nije pokraj mene nema cheta nema niceg

 

Probaj prvo igru prebaciti na engleski sa ovim mojim fajlovima gore pa onda ako hoćeš dođi na TS da ti pomognem oko igranja...

3D dizajner
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.6.2011 18:07 (Minoza).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
zrimo kaže...
M0by kaže...

Super stranica, samo neznam zašto daju free keyeve?

Probao CoJ BiB key i radi savršeno bez ikakvih problema.

To je akcija jednog poljskog časopisa, svakog mjeseca uz broj 2 ključa na poklon ljudi nisu škrti ko naši.

Jesi li igrao COJ:BiB ima li igrača, i koju si verziju igre koristio pošto ja mislim skinuti, prije sam igrao preko hamachija i bilo je zabavno pljačkati banke {#}

Pa onako, nekad se nađe igrača, nekad bude neki server i pun, neki nebudu, ovisi...

Koristio sam razorovu verziju

15 godina
offline
Re: Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
antimadridista kaže...

ja sad skidam GTA IV, i mislim ga aktivirati sa ključem.ne planiram instalirati uopće nikakve patcheve već sa prvom verzijom bez patcha (ali sa crackom) instalirati igru i onda je aktivirati.i onda bi igra sama kad se aktivira trebala instalirati najnoviji patch preko GFWL-a i nstalirati original fileove.jeli to izvedivo?

To je malo zesca zezancija, onda ce te zezati opet jer neces imati najnoviji crack.... najbolje ti je da instaliras igru i odmah zadnji patch, zadnji crack i onda u igri aktiviras....... najjednostavnije.... tu si skini patch:

 

http://www.rockstargames.com/downloads#/?collection=9

 

Netko je spomenuo crack, original igra ovo ono.... nije ov samo crack da igras piratske igre, crack je dobar za jos jednu stvar, omogucuje igranje igara bez DVD/CD medija, to bismo trebali imati oduvijek, i ovo se ne moze nazivati piratizacijom kada unosimo original kljuceve..... vise lici na BUG abusing i sl.

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
15 godina
neaktivan
offline
Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )

znači u principu ovi cd keyevi služe za mp igranje?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
antimadridista kaže...
Mitch kaže...
ljudi vi ste sa legalnih stvari dosli na potpuno ilegalne

pa nije tu ništa ilegalno,aktiviraš igru original ključem.

govorim za ovo "koju ilegalnu verziju treba skinuti"

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
13 godina
neaktivan
offline
Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
Stvarno ne razumijem Armu 2.Samo se pojavim trcim po sumi sa ovima ko kreten nigdje pucacine.
Moj PC  
0 7 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )

e pa jeli onda problem objasniti što treba skinuti?

15 godina
offline
Re: Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )
scenotaph kaže...

e pa jeli onda problem objasniti što treba skinuti?

Bilo kakvu verziju, neki su clonedvd, to je samo dumpana (nije crackana) i objavljena na internetu, neki koriste tu, neki piratske, ugl svaka bi trebala raditi... bitno je samo da je Games for Windows Live igra

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
15 godina
offline
Free keyevi (Arma 2; DarkMessiah; WoT ... )

Ma super stranica narućim kod za WoT i dobijem invalid key naručim ponovno oni mi pošalju isti, e da sad znam poljski pisao bi tehničkoj službi, a google tprevoditelj nije baš uvjek precizan.

Star Trek, Dr.Who, EVE Online, Win7, 5800XM
Moj PC  
0 3 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice