Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

poruka: 453
|
čitano: 125.961
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: GTA 4
13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Več u igri... Rockstar je zaštitio dobro igru također od modova (nažalost)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

@GTARandom-Ficho: Hej Ficho! Opet se susrećemo! *Justin.tv*

Da, igra dolazi kod nas 19.04., u Ponedjeljak.

 

@Jebasu123: Naknadno se mora instalirati.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

kome da sada vjerujem fichi lol ili ivanu? :S

Moja graficka je 100% pamuk!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Dali je moguće isključiti debilni grain filter?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Jebasu123 kaže...

kome da sada vjerujem fichi lol ili ivanu? :S

ivanu

Ako ti je netko pomogao klikni ispod potpisa HVALA!///www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre./// Ako gori zeleno, ne znači da sam tu!///B:BC2 nick: DomBaaa
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

@Jebasu123: Kada pokreneš igru, patch ti neće biti instaliran. Dakle, moraš ga samostalno instalirati preko GFWL Updatea ili ga skinuti sa sljedeće web stranice i direktno instalirati na PC: http://updates.rockstargames.com/patches/combined_eflc_gta_patch/titleupdate.en.zip

 

Preporučam ti da ga instaliraš preko GFWL Update-a. Dakle, kada uđeš u igru, ulogiraj se na GFWL. Kada se uspješno ulogiraš program će te upitati za instalaciju novog update-a. Kada instalacija update-a završi, igra će se zatvoriti te će na desktopu započeti instalacija 1.0.6.0 patcha za GTA IV & GTA: EFLC.

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

kako da se ulogiram kada igra nije original?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

JA ISTO IMAM PROBLEM

PIŠE MI LOAD FAILED.STARTING NEW GAME I SAMO IZAĐE IZ IGRE

 

ma da
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Nisam još igro nit instaliro tak da nezz , to je bilo moje mišljenje da se dobie uz igru jer tak nekak bi bilo logično.. Al vidiš mogu bit u krivu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

@Kill Frenzy: U tom slučaju nikako! Kada se pojavi crack za 1.0.6.0 tek ćeš tada imati priliku instalirati ga.

@XXL Gamer: Napiši mi svoju PC konfiguraciju te mi reci igraš li na original igri ili na crackiranoj verziji?

 

EDIT:

 

Pod rubrikom "Latest News" na prvom postu dodao sam novost (17.Travanj).

 

Nova Rockstarova web stranica namijenjena PC verziji igre: "Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City":

http://www.rockstargames.com/episodesfromlibertycity/pc

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.4.2010 14:28 (ivann.n).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Piratska verzija je bezveze imo jer nemožeš online igrat ,te moguće je da je Rockstar opet umetnuo neke prepreke za zaštitu (sijetite se GTA IV sa računalima u tw@ internet cafe i Vlad nikad ne zove za auto da ga vratiš u garažu) tako da za mene piratski GTA = Nikad više!

A i nije tak skupo za ono kaj nudi.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.4.2010 14:30 (GTARandom-Ficho).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
XXL Gamer kaže...

JA ISTO IMAM PROBLEM

PIŠE MI LOAD FAILED.STARTING NEW GAME I SAMO IZAĐE IZ IGRE

 

Skini crack (Posaljem ti na PMNamigiva)

GTARandom-Ficho kaže...

Piratska verzija je bezveze imo jer nemožeš online igrat ,te moguće je da je Rockstar opet umetnuo neke prepreke za zaštitu (sijetite se GTA IV sa računalima u tw@ internet cafe i Vlad nikad ne zove za auto da ga vratiš u garažu) tako da za mene piratski GTA = Nikad više!

A i nije tak skupo za on kaj nudi.

Moze se igrat online preko Hamachia.. A i s ovim bugovima na misijama se skine drugi crack.. Barem sam ja tako rijesio problem..

CPU: http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1051608 VGA: http://www.techpowerup.com/gpuz/35ycs/
13 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Meh s Hamachiem nije to to ipak , nikad nisam nešto volio njega nezz zaš

A i pre malo igrača ima na njemu , po onom kaj sam vidio.

 

Što se tiče cracka to isto može bit upitno , i treba dosta vremena da se napravi u nekim težim slučajevima

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.4.2010 14:36 (GTARandom-Ficho).
14 godina
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
GTARandom-Ficho kaže...

Piratska verzija je bezveze imo jer nemožeš online igrat ,te moguće je da je Rockstar opet umetnuo neke prepreke za zaštitu (sijetite se GTA IV sa računalima u tw@ internet cafe i Vlad nikad ne zove za auto da ga vratiš u garažu) tako da za mene piratski GTA = Nikad više!

A i nije tak skupo za ono kaj nudi.

Dodješ ovdje i odma prvi dan soliš pamet.

Kupio sam gta4 i nisam ga mogo igrat dok nisam dao još 2000 kn za procesor.

Prema tome,jedna od skupljih igara!!!!zar ne???

I još svi silni bugovi i katastrofalna optimiziranost mislim da su dovoljan razlog  da ne kupim sad i ovu ekspanziju i to po cijeni cijele igre

 

 

EDIT: čitam sad tvoj posto ispod ovoga- Daj ne baljezgaj molim te. Niti sa originalom mp nije bajan i nema baš toliko igrača...ne seri!!!

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.4.2010 17:42 (Kill Frenzy).
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

ja instaliravam ovu verziju od 8 gb i instalirava mi se več točno 40 min i nije ni do pola došlo Smijeh

 

prvo sam mislio da je do mog kompa, al onda gledam komentare kod torrenta i vidim da je svima tak

uskoro na sedmici...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Kill Frenzy kaže...
GTARandom-Ficho kaže...

Piratska verzija je bezveze imo jer nemožeš online igrat ,te moguće je da je Rockstar opet umetnuo neke prepreke za zaštitu (sijetite se GTA IV sa računalima u tw@ internet cafe i Vlad nikad ne zove za auto da ga vratiš u garažu) tako da za mene piratski GTA = Nikad više!

A i nije tak skupo za ono kaj nudi.

Dodješ ovdje i odma prvi dan soliš pamet.

Kupio sam gta4 i nisam ga mogo igrat dok nisam dao još 2000 kn za procesor.

Prema tome,jedna od skupljih igara!!!!zar ne???

I još svi silni bugovi i katastrofalna optimiziranost mislim da su dovoljan razlog  da ne kupim sad i ovu ekspanziju i to po cijeni cijele igre

 

 

EDIT: čitam sad tvoj posto ispod ovoga- Daj ne baljezgaj molim te. Niti sa originalom mp nije bajan i nema baš toliko igrača...ne seri!!!

Ako misliš na moj post ja nisam mislio na Multiplayer nego SP jer vidim da nekima ne radi SP.

Nisam naznačio na što točno mislim jer je logično da nemožeš igrat MP s piratkom ako to hoćeš kupi orginal.

 

Edit: Gamer mora se dugo raspakiravati kad je dobro zakompresirana s 16gb na 8gb.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.4.2010 18:24 (xxxxx).
14 godina
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

nisam mislio na tvoj post

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

eto nakon 2 sata instalacije kada pokrenem igru dođe error, probao sam reinstlairat directx i ništa, a i sumnjam da je grafa slaba da nemre pokrenut.

 

uskoro na sedmici...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Gamer71 kaže...

eto nakon 2 sata instalacije kada pokrenem igru dođe error, probao sam reinstlairat directx i ništa, a i sumnjam da je grafa slaba da nemre pokrenut.

 

pa pogledaj zahtijeve i vidi jel grafa ispunjava!

14 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
CroVandal kaže...
Gamer71 kaže...

eto nakon 2 sata instalacije kada pokrenem igru dođe error, probao sam reinstlairat directx i ništa, a i sumnjam da je grafa slaba da nemre pokrenut.

 

pa pogledaj zahtijeve i vidi jel grafa ispunjava!

ispunjava i recommend zahtjeve, tako da neznam zašto mi to izbacuje Mršti se

uskoro na sedmici...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Jebasu123 kaže...

e ljudi dali je 1.0.6.0 patch vec u igri? ili se mora naknadno instalirati?

 

Za ovu igru nema nikavih patcheva, ali je vec 1.0.6.0 ukljucen u nju.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Kill Frenzy kaže...
GTARandom-Ficho kaže...

Piratska verzija je bezveze imo jer nemožeš online igrat ,te moguće je da je Rockstar opet umetnuo neke prepreke za zaštitu (sijetite se GTA IV sa računalima u tw@ internet cafe i Vlad nikad ne zove za auto da ga vratiš u garažu) tako da za mene piratski GTA = Nikad više!

A i nije tak skupo za ono kaj nudi.

Dodješ ovdje i odma prvi dan soliš pamet.

Kupio sam gta4 i nisam ga mogo igrat dok nisam dao još 2000 kn za procesor.

Prema tome,jedna od skupljih igara!!!!zar ne???

I još svi silni bugovi i katastrofalna optimiziranost mislim da su dovoljan razlog  da ne kupim sad i ovu ekspanziju i to po cijeni cijele igre

 

 

EDIT: čitam sad tvoj posto ispod ovoga- Daj ne baljezgaj molim te. Niti sa originalom mp nije bajan i nema baš toliko igrača...ne seri!!!

Gle to je moj dojam nisam reko za ostale , ne moraš se odmah ljutit , i taj dojam se nikad  ne mijenja.  S ovim rečenim zatvaram "Piratstvo vs Original" poglavlje . Točka

 

I ovo samo mislim za GTA piratstvo ja ne volim imat piratsko nešto što mi je najdraže..

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.4.2010 21:31 (GTARandom-Ficho).
14 godina
protjeran
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

može pitanje: da li se treba imati originalni GTA IV instaliran da bi se ovo moglo instalirati i funkcionirati? pod originalan ne mislim kupljen iz trgovine nego osnovni GTA IV.

 

Usput koliko traje igra tj. otprrilike koliko te drži za kompom? tenks

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Robert-Je-Glup kaže...

može pitanje: da li se treba imati originalni GTA IV instaliran da bi se ovo moglo instalirati i funkcionirati? pod originalan ne mislim kupljen iz trgovine nego osnovni GTA IV.

 

Usput koliko traje igra tj. otprrilike koliko te drži za kompom? tenks

ne-tre-ba ti uopce GTA IV da bi igro ovo!!!

Koliko traje? Pih.... probaj pa vidi...

Ako ti je netko pomogao klikni ispod potpisa HVALA!///www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre./// Ako gori zeleno, ne znači da sam tu!///B:BC2 nick: DomBaaa
14 godina
protjeran
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

po ovim tvojim razdvajanjima haha pretpostaaljam da je netko već pitao to. lol baš se meni da čitati sve postove prije mog lol

 

Upravo sam sad vidio - zahtjeva 16 GB! nevjerojatno, no fala bogu to nije problem

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Ja igram Lost and Damned i zabavan je, onog drugog ne podnosim jer je previše gay :) kad vidim roza slova odmah mi se neigra.

I da kažem nešto o optimizaciji - nevjerojatna je!

Prije sam igrao sve na totalno najnižem i znalo je zaštekat, a sada igram na 800x600 (veća rezolucija drastično mi smanjuje performanse) sve medium (sjene off) onaj viev distance, detail i vehicle su na 30 svaki, antistropic x16 i radi glatko.

Gotovo nevjerojatno da tako ide na mojoj konfi.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Slijedeće spominjanje piratske verzije i netko će na hlađenje!

World championships: 7, GP started: 252, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,378
 
4 2 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Robert-Je-Glup kaže...

ah mogao sam to i ranije skin.... ovaj kupiti, ali sam mislio da je to najobičniji dodatak na GTA IV

jel ga imaš ili?????

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

pozz ljudi evo meni radi poceo sam baladuNevinašce igra na mojoj konfi radi bar duplobolje nego obicni gta 4 sa 1.0.4.0 patchem izgleda da vamo odma imas 1.0.6.0

Moja graficka je 100% pamuk!!
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Jebasu123 kaže...

pozz ljudi evo meni radi poceo sam baladuNevinašce igra na mojoj konfi radi bar duplobolje nego obicni gta 4 sa 1.0.4.0 patchem izgleda da vamo odma imas 1.0.6.0

ejjjj...i kakva je igrica??daj malo dojmova??????

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: GTA 4
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice