Grand Theft Auto V PC

poruka: 8.706
|
čitano: 1.088.890
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto V PC NICKOVI, Grand Theft Auto V - Tehnikalije, Vaši GTA V video uratci
10 godina
odjavljen
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
TheDarkSide kaže...

Alo!! Kao osnivac ove teme lijepo vas molim da se pojedini skulirate. Znaci ovdje se ne prica tko je posadio kakve krumpire ili kakve mrkve su mu izletile iz trave ili tko je koliko "pametan" i sta ti ja znam, nego je tema napravljena za pricu o GRAND THEFT AUTO 5 PC verziji! Stoga drzite se teme, jer nikog nezanima dal su vase mrkve crvene, ljubčebaste ili vam je dinja roza!

 LOOL that was actually funny 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Mene zanima di su sad svi oni koji su govorili da ce PC verzija bit kao nex gen(ps4/xone) jer ja sam igrao GTA5 na x360 di je stvarno izgledao lijepo s obzirom na hardware, i igram ga svakodnevno na ps4 di stvarno izgleda jako jako lijepo, ali PC verzija po ovim SS-ovima za koje predpostavljam( nisam siguran) da su vjv 4k rezolucije stvarno mogu rec da je DEBELI POMAK OD PS4/XONE verzija iako i one izgleda stvarno lijepo.

 

Nekako sam "skeptican" da ce igra se vrtit po onim zahtjevima koje su oni naveli nakon dosad viđenog za PC verziju...ne uzvevsi u obzir 4k, jer za to ce nam trebat vjerovatno TITAN tako da cekat i vidjet kako ce to sve vrtit se kad igra napokon izadje, ako je naravno opet ne odgode...

Origin ID: ReaLazio
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
windforce kaže...
SoynTech kaže...
windforce kaže...

Ima na netu,ja imam kod provjerenih svojih izvora koji testiraju GTA V na pc da je dobra optimizacija dosada,ali i da dalje ima problema na određenim mjestima s padom fps-a,SLI/Crossfire i dalje nisu dobri,to još popravljaju,poliraju igru da radi što bolje na nvdia driverima

 Ako ti mozes doci do takvih informacija i potvrda da obicni ljudi ne developeri testiraju igru tada bih se 3DM Skidrow nosTEAM i ekipa dokopli igre crackali i uplodali na torrent 

 moj bratić iz amerike to tamo testira i poslao mi već slike i video i puno toga,čak i privatni stream i znam o čem priča

i ovo što ti kažem je istina,također testerima je rockstar rekao zašto su odgodili opet i zašto možda opet odgode

 e vidis, moj brat kojeg nemam, je jedan od glavnih direktora u Cockstaru, i ovim putem se preko mene ispricava svim bug forumasima sto je igrica opet delayana, i rekao mi je da ce tokom dana tvojeg bratica pospremit na burzu rada jer ima privatni stream, kaze da mu i nije tolko do slika ili videa nego do streama, bas bezobrazno od tvojeg bratica, i jos mi je rekao da ce za gta V za PC izaci kad konzolasi dobiju gta VI.

P.S. I jebo me dan kad sam preordao gta V, hvala, pusa, cao, bok

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.2.2015 2:02 (kicmabrajker).
10 godina
odjavljen
offline
Grand Theft Auto V PC

Ne bi me cudilo da su preporuceni zahtjevi ustvari minimalni lol.Ali sto je je.Igra izgleda lijepo.Jos svi ti modovi koji ce doci.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Ima li još koji luđak ovdje koji je kao ja, između ostalog zbog GTA V, odlučio prijeći s prastarog monitor na novi 4K rezolucije?

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Grand Theft Auto V PC
TheDarkSide kaže...

Mene zanima di su sad svi oni koji su govorili da ce PC verzija bit kao nex gen(ps4/xone) jer ja sam igrao GTA5 na x360 di je stvarno izgledao lijepo s obzirom na hardware, i igram ga svakodnevno na ps4 di stvarno izgleda jako jako lijepo, ali PC verzija po ovim SS-ovima za koje predpostavljam( nisam siguran) da su vjv 4k rezolucije stvarno mogu rec da je DEBELI POMAK OD PS4/XONE verzija iako i one izgleda stvarno lijepo.

 

Nekako sam "skeptican" da ce igra se vrtit po onim zahtjevima koje su oni naveli nakon dosad viđenog za PC verziju...ne uzvevsi u obzir 4k, jer za to ce nam trebat vjerovatno TITAN tako da cekat i vidjet kako ce to sve vrtit se kad igra napokon izadje, ako je naravno opet ne odgode...

Jesu, slike su u 4K rezoluciji, samo sto su downscalane na 1.676 × 943 rezoluciju kada povecas sliku na full hd monitoru odnosno kada gledas cijelu sliku (desni klik - view image info).

 

Preporuceno se vjerojatno ne odnosi na 4K rezoluciju, maksimalne graficke postavke i 30/60 FPS (nema sanse). Vrlo vjerojatno se odnosi na 30-50 FPS-a, 1080p, nesto oko high detalja ali sigurno ne max (pod uvjetom da ce optimizacija biti normalna), takoder se nagada da ce GTA V za PC podrzavati PhysX i/ili Gameworks (pogledaj na geforce.com portalu). Inace, developeri drugih igara su u par navrata potvrdili da se preporucena konfiguracija za njihov naslov ne odnosi na 4K rezoluciju vec na 1080p... tako da se kladim da ce biti slicno i s GTA V.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.2.2015 2:27 (lovac82).
10 godina
odjavljen
offline
Grand Theft Auto V PC

Za 4K je prerano ako se mene pita.Nije ni 1440p jos najkoristenija rezolucija,a kamoli 4k.

 
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
softwaremaniac kaže...

Ima li još koji luđak ovdje koji je kao ja, između ostalog zbog GTA V, odlučio prijeći s prastarog monitor na novi 4K rezolucije?

plitak

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 6:26 (Dr.Feel).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Dr.Feel kaže...
softwaremaniac kaže...

Ima li još koji luđak ovdje koji je kao ja, između ostalog zbog GTA V, odlučio prijeći s prastarog monitor na novi 4K rezolucije?

 Najjeftiniji 1440p monitor u HR sam nasao za 6000 kuna, tako da ni ne želim pomišljati koliko 4k košta...Još da ne govorim nekih 4000 za gtx 980, tako da ću ostati na ultra 1080p...

 Ne kenjkaj, za 3000-3500kn se nade ful posten 1440 monitor. Za 6000kn vec nades 4k (zapravo UHD) IPS monitor s dobrim specifikacijama

mojpismonosa
10 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Mojpismonosa kaže...
Dr.Feel kaže...
softwaremaniac kaže...

Ima li još koji luđak ovdje koji je kao ja, između ostalog zbog GTA V, odlučio prijeći s prastarog monitor na novi 4K rezolucije?

 Najjeftiniji 1440p monitor u HR sam nasao za 6000 kuna, tako da ni ne želim pomišljati koliko 4k košta...Još da ne govorim nekih 4000 za gtx 980, tako da ću ostati na ultra 1080p...

 Ne kenjkaj, za 3000-3500kn se nade ful posten 1440 monitor. Za 6000kn vec nades 4k (zapravo UHD) IPS monitor s dobrim specifikacijama

potok

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 6:26 (Dr.Feel).
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Objasni mi cemu 3D monitor.? To nisam vidio nigdje da si spomenuo. I da mislio sam u Hrvatskoj

mojpismonosa
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
SoynTech kaže...
windforce kaže...
SoynTech kaže...
windforce kaže...

Ima na netu,ja imam kod provjerenih svojih izvora koji testiraju GTA V na pc da je dobra optimizacija dosada,ali i da dalje ima problema na određenim mjestima s padom fps-a,SLI/Crossfire i dalje nisu dobri,to još popravljaju,poliraju igru da radi što bolje na nvdia driverima

 Ako ti mozes doci do takvih informacija i potvrda da obicni ljudi ne developeri testiraju igru tada bih se 3DM Skidrow nosTEAM i ekipa dokopli igre crackali i uplodali na torrent 

 moj bratić iz amerike to tamo testira i poslao mi već slike i video i puno toga,čak i privatni stream i znam o čem priča

i ovo što ti kažem je istina,također testerima je rockstar rekao zašto su odgodili opet i zašto možda opet odgode

 Pod pretpostavkom da je to istina onda bih taj bratic mogao upaliti stream za nas forumase pa makar i na jednu minutu i pokazati meni u tom novom GTA da znamo kakve nas postavke cekaju i kratko uci u igru. Ti odredi vrijeme streama, a mi cemo doci vidjeti makar bilo u 3 ujutro 

 prije nego što izađe,znači jedno 2tjedna prije upalit će stream pa ću vam ja svima dati linkove,pa ćete vidjeti da govorim istinu

također neće više odgoda biti,to je odlučeno.Sad će uspjeti napraviti sve u roku

 

Shockwave govorim istinu i to češ vidit

 

kicmabrajker zašto ste takvi,ja samo prenosim info

 

Također razmatraju se veći serveri za PC,za mp

11 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Dr.Feel kaže...
softwaremaniac kaže...

Ima li još koji luđak ovdje koji je kao ja, između ostalog zbog GTA V, odlučio prijeći s prastarog monitor na novi 4K rezolucije?

 Najjeftiniji 1440p monitor u HR sam nasao za 6000 kuna, tako da ni ne želim pomišljati koliko 4k košta...Još da ne govorim nekih 4000 za gtx 980, tako da ću ostati na ultra 1080p...

 A kako to da sam sad u roku 2 minute nasao Samsungov 4K monitor za 3200 kuna?

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.2.2015 12:23 (GamerX9).
11 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Pa kad oni gledaju samo ASUS ROG,kao da je to jedini monitor..

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Za tu lovu ima za uzet 4k IPS u RH.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
windforce kaže...
SoynTech kaže...
windforce kaže...
SoynTech kaže...
windforce kaže...

Ima na netu,ja imam kod provjerenih svojih izvora koji testiraju GTA V na pc da je dobra optimizacija dosada,ali i da dalje ima problema na određenim mjestima s padom fps-a,SLI/Crossfire i dalje nisu dobri,to još popravljaju,poliraju igru da radi što bolje na nvdia driverima

 Ako ti mozes doci do takvih informacija i potvrda da obicni ljudi ne developeri testiraju igru tada bih se 3DM Skidrow nosTEAM i ekipa dokopli igre crackali i uplodali na torrent 

 moj bratić iz amerike to tamo testira i poslao mi već slike i video i puno toga,čak i privatni stream i znam o čem priča

i ovo što ti kažem je istina,također testerima je rockstar rekao zašto su odgodili opet i zašto možda opet odgode

 Pod pretpostavkom da je to istina onda bih taj bratic mogao upaliti stream za nas forumase pa makar i na jednu minutu i pokazati meni u tom novom GTA da znamo kakve nas postavke cekaju i kratko uci u igru. Ti odredi vrijeme streama, a mi cemo doci vidjeti makar bilo u 3 ujutro 

 prije nego što izađe,znači jedno 2tjedna prije upalit će stream pa ću vam ja svima dati linkove,pa ćete vidjeti da govorim istinu

također neće više odgoda biti,to je odlučeno.Sad će uspjeti napraviti sve u roku

 

Shockwave govorim istinu i to češ vidit

 

kicmabrajker zašto ste takvi,ja samo prenosim info

 

Također razmatraju se veći serveri za PC,za mp

 ja trebam dokaz da ti pocnem vjerovati, kuzis? 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
windforce kaže...
SoynTech kaže...
windforce kaže...
SoynTech kaže...
windforce kaže...

Ima na netu,ja imam kod provjerenih svojih izvora koji testiraju GTA V na pc da je dobra optimizacija dosada,ali i da dalje ima problema na određenim mjestima s padom fps-a,SLI/Crossfire i dalje nisu dobri,to još popravljaju,poliraju igru da radi što bolje na nvdia driverima

 Ako ti mozes doci do takvih informacija i potvrda da obicni ljudi ne developeri testiraju igru tada bih se 3DM Skidrow nosTEAM i ekipa dokopli igre crackali i uplodali na torrent 

 moj bratić iz amerike to tamo testira i poslao mi već slike i video i puno toga,čak i privatni stream i znam o čem priča

i ovo što ti kažem je istina,također testerima je rockstar rekao zašto su odgodili opet i zašto možda opet odgode

 Pod pretpostavkom da je to istina onda bih taj bratic mogao upaliti stream za nas forumase pa makar i na jednu minutu i pokazati meni u tom novom GTA da znamo kakve nas postavke cekaju i kratko uci u igru. Ti odredi vrijeme streama, a mi cemo doci vidjeti makar bilo u 3 ujutro 

 prije nego što izađe,znači jedno 2tjedna prije upalit će stream pa ću vam ja svima dati linkove,pa ćete vidjeti da govorim istinu

također neće više odgoda biti,to je odlučeno.Sad će uspjeti napraviti sve u roku

 

Shockwave govorim istinu i to češ vidit

 

kicmabrajker zašto ste takvi,ja samo prenosim info

 

Također razmatraju se veći serveri za PC,za mp

Ma da? sve će napraviti u roku?? to kažeš nakon 55 odgađanja , imaš stvarno dobar izvor nema šta. Ajd ti idi kornfleks papati i u školu 

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.2.2015 15:00 (Shockwave).
14 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

To je logično da igra ne radi dobro pa je opet odgođena.

 

I nemojte petljati treći svjetski ni iz zajeb.... jer rat nije igrica.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.2.2015 16:34 (Oldy).
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Oldy kaže...

To je logično da igra ne radi dobro pa je opet odgođena.

 

I nemojte petljati treći svjetski ni iz zajeb.... jer rat nije igrica.

 Battlefield, Cod, Arma 

10 godina
odjavljen
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Kolacic kaže...

 Battlefield, Cod, Arma 

 LOL

14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Kolacic kaže...
Oldy kaže...

To je logično da igra ne radi dobro pa je opet odgođena.

 

I nemojte petljati treći svjetski ni iz zajeb.... jer rat nije igrica.

  Battlefield, Cod, Arma 

  Da u njima možeš poginuti milijun puta a u ratu samo jednom..... 

11 godina
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

dobit češ exluzivan stream par tjedana prije nego što igra izađe

 

Shockwave čemu odma vrijeđanje,kažem ti nema više odgoda!

11 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

COH

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Posalji nam neke ssove cisto da pivjerujemo..

Ili neki skype call

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

 Od mog kuma susjed poznaje lika iz amerike kojem bratov bratič radi za skidrow i prije nekoliko sati su upload GTA V za PC 

Link za download

...My life, My game, My rules...
Moj PC  
2 17 hvala 1
14 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Bratov bratić nije i tvoj bratić? To tebi dođe sestrična? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Oldy kaže...

Bratov bratić nije i tvoj bratić? To tebi dođe sestrična? 

 a šta dođe Joseph Fritzl djeci od Elisabeth Fritzl

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
14 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Nemam ja pojma tko je to niti me zanima.

 

Napiše mrtav hladan da je od likovog brata bratić? Ako je njegovom bratu bratić onda je i njemu jbte. 

 

Oj živote težak li si mjesto...... špaga visi. :p

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 2:20 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Oldy kaže...

Nemam ja pojma tko je to niti me zanima.

 

Napiše mrtav hladan da je od likovog brata bratić? Ako je njegovom bratu bratić onda je i njemu jbte. 

 

Oj živote težak li si mjesto...... špaga visi. :p

 Pa logično da je i njemu, ali zar ti ne kužiš da trolam malo.. To je isto ko što je windforce pisao nebuloze da mu je bratič slao slike videje streamao GTA V(PC)  i sl. A to nakraju bude da je njegov bratič streamao sa PS4 samo što on mislio da je to sa PC-a

...My life, My game, My rules...
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 2:29 (SoynTech).
14 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Samo ti daj dok imaš koga. Kad ne budeš imao koga onda će biti problem. :p

 
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto V PC NICKOVI, Grand Theft Auto V - Tehnikalije, Vaši GTA V video uratci
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice