Grand Theft Auto V PC

poruka: 8.706
|
čitano: 1.084.669
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto V PC NICKOVI, Grand Theft Auto V - Tehnikalije, Vaši GTA V video uratci
13 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Uspio sam riješiti modove tako da sam sve stavio u original folder, a ovaj backup sam obrisao.

Druga stvar koja me zanima je kako koristit sve aute na jednom mjestu odnosno po cijeloj karti, a ne da mi je u krugu od 500m svega 4-5 istih auta??

Stavio sam mod s autima (15 GB) te bi htio da mi se jedino oni prikazuju, a ovi original GTA da budu nevidljivi.

Probao sam sa Versatile Traffic modom, ali prikazani su samo originalni auti, dok se modovi vozila uopće ne prikazuju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Jel neko probao igrati ovu igru na dual coru,po ytu gledam nekima dobro radi,kod mene je bas neigrivo

,dali moze puno da hdd utice na ovu igru ?

Konfa:

Core2duo e7200 (3ghz oc)

Hd 7770

7gb ram

 

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

minimalno ti treba neki quad core a ti imaš dual core sa grafičkom od samo 1 gb memorije. ako si uopće uspio pokrenuti možeš biti sretan, ne očekuj da ćeš se naigrati sa tom konfiguracijom. hdd ti utječe kako se brzo igra loada pri ulasku, ne budeš nekim čudom dobio igrivi fps ako prebaciš na ssd

14 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Mi može netko objasnit kak se ovo dogodilo?

 
 
 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

razbio si auto negdje? :) ili je cijelo vrijeme takav? 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Mislim da ga artefakti muce...
uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
14 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Ma nisu artefakti, mračno je pa se ne vidi, uglavnom dok sam igrao, odjeknula je eksplozija blizu mene, autom sam se odvezeo ulicu dalje i naletio na nosač aviona uništen na kopnu, pa mi ništa nije jasno, kako je tu dospio i kako se uništio...

 

Auto sam zbubao u nevidljive dijelove nosača aviona koji blokiraju normalan promet po cesti dok sam se vozio ispod nosača aviona, šteta šta nisam snimio, bila je fora pripucati tako i gledati kako se građani zabijaju u nevidljiv zid, svi u panici lupe po gasu i full brzinom se zalete u zid...

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2018 18:47 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Hacker. Eto kako se našao na zemlji 

9 godina
odjavljen
offline
Grand Theft Auto V PC

Jel se neko sjeća koja je fora sa dionicama na GTA V, ima li to veze sa završetkom igre? U početku nisam znao da je i to poželjno (ili potrebno?) kupovat tak da sam propustio dvije prilike. I onda naknadno nađem na netu i prije Vice Assassination i nakon Bus Assassination, piše mi koje dionice da kupim na BAWSAQu. Ali kad odem na BAWSAQ meni piše "The market is down for maintenance.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Ima li jos koji jdm legend auto osim supre i gtra?Skupljam malu kolekciju japanskih masinerija pa me zanima ima li rx7,eclipse ili lancer jos u igrici?

 

https://i.imgur.com/USIWyVd.jpg

 

https://i.imgur.com/Hnyglsf.jpg

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 14:54 (Acex).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Igra mi crasha nakon sto sam stavio novi proc(xeon e5450),nekad poslije 5 min,nekad 10-15 min

U drugim igrama sve ok

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Vec tri dana sam u igri i uopce nisam dobio 75000dolara niti dnevnih 100000, sto se dijeli povodom black fridaya,uopce ne kuzim, jel itko od vas dobio?

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
mp3david kaže...

Vec tri dana sam u igri i uopce nisam dobio 75000dolara niti dnevnih 100000, sto se dijeli povodom black fridaya,uopce ne kuzim, jel itko od vas dobio?

 https://www.rockstargames.com/newswire/article/60705/Get-Up-to-GTA-1-35M-in-Bonuses-This-Week

3.12. ces sve dobit odjednom

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
10 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

hej ekipa!

 

poceo sam igrati gta 5 prije nekoliko dana na konfi koja je pod moj PC, postavke detalja i ostalog vezanog za grafiku sam smanjio s obzirom na default postavke no svejedno kada 20-ak sekudni brzo vozim jednostavno mi se ne ucitava okolis dovoljno brzo, znaci jednostavno npr. ostanem bez ceste i fali koja zgrada sa strane i sl.

inace u voznji FPS mi je 60+!!

ne znam je li bitno; igru sam uzeo na steam-u!

 

da li je itko imao slican problem ili zna sto se to dogada?? 

BF4 - dobra_sprava88
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.12.2018 15:34 (razor1988).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
razor1988 kaže...

hej ekipa!

 

poceo sam igrati gta 5 prije nekoliko dana na konfi koja je pod moj PC, postavke detalja i ostalog vezanog za grafiku sam smanjio s obzirom na default postavke no svejedno kada 20-ak sekudni brzo vozim jednostavno mi se ne ucitava okolis dovoljno brzo, znaci jednostavno npr. ostanem bez ceste i fali koja zgrada sa strane i sl.

inace u voznji FPS mi je 60+!!

ne znam je li bitno; igru sam uzeo na steam-u!

 

da li je itko imao slican problem ili zna sto se to dogada?? 

 probaj gta 5 stavit na high priority u task manageru, to je prije rjesavalo probleme sporog ucitavanja

10 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
hahhaajaads kaže...
razor1988 kaže...

 

 probaj gta 5 stavit na high priority u task manageru, to je prije rjesavalo probleme sporog ucitavanja

pokusao, rjesava problem ucitavanja no tada mi igra stalno trza te pokreti misem uopce nisu fluidni..

 

neko drugo rjesenje mozda?? 

BF4 - dobra_sprava88
10 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Koji windows koristis ?

10 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Jimmy Lenard kaže...

Koji windows koristis ?

 10-ku.

skuzio sam da osim sto moram staviti u high priority moram ugasiti origin i antivirus pa tada funkcionira normalno.

ima li neko rjesenje mozda da ne moram to sve raditi? :D

BF4 - dobra_sprava88
12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Bilo je na temi ovdje prije , neko je napravio skriptu koja  svaki put  pali high priority pri pokretanju igre automatski .Prelistaj  malo ili proguglaj .

A jedino pravo rjesenje ti je da  promjenis procesor jer igra trazi jak procesor i visoki takt  . Imao sam i ja te probleme sa Q9400 , morao se dovijat kako znam i umijem da koliko toliko mogu normalno igrat ,i preporodio se kad sam promjenio platformu . Igra je doslovno poletila na istoj grafickoj,  fps se uduplao i sve  puno glađe i ljepse radi .  

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2018 18:43 (error_666).
10 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
error_666 kaže...

Bilo je na temi ovdje prije , neko je napravio skriptu koja  svaki put  pali high priority pri pokretanju igre automatski .Prelistaj  malo ili proguglaj .

A jedino pravo rjesenje ti je da  promjenis procesor jer igra trazi jak procesor i visoki takt  . Imao sam i ja te probleme sa Q9400 , morao se dovijat kako znam i umijem da koliko toliko mogu normalno igrat ,i preporodio se kad sam promjenio platformu . Igra je doslovno poletila na istoj grafickoj,  fps se uduplao i sve  puno glađe i ljepse radi .  

 a prvo u planu sada imam mjenjat grafu a onda nakon koji mjesec platformu.. inace igrao sam jos davno jogurt verziju i tada je radilo sve 5 ali sam tada imao win7!

BF4 - dobra_sprava88
10 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

I meni su na 10ci nestajale texture,vratio se na 7cu i problem rijesen,isto i na laptopu na win 10 nestaju texture

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2018 19:00 (Jimmy Lenard).
12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
razor1988 kaže...
error_666 kaže...

Bilo je na temi ovdje prije , neko je napravio skriptu koja  svaki put  pali high priority pri pokretanju igre automatski .Prelistaj  malo ili proguglaj .

A jedino pravo rjesenje ti je da  promjenis procesor jer igra trazi jak procesor i visoki takt  . Imao sam i ja te probleme sa Q9400 , morao se dovijat kako znam i umijem da koliko toliko mogu normalno igrat ,i preporodio se kad sam promjenio platformu . Igra je doslovno poletila na istoj grafickoj,  fps se uduplao i sve  puno glađe i ljepse radi .  

 a prvo u planu sada imam mjenjat grafu a onda nakon koji mjesec platformu.. inace igrao sam jos davno jogurt verziju i tada je radilo sve 5 ali sam tada imao win7!

 Ne znam za 7 jer odavno nisam na tom windowsu , moze biti i to .  znam da mi je na 10 pomagao  samo high priority 

12 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

kakav je online? jel se isplati uzimat igra?

vidim da je na akciji na steamu 15€

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

online je fora prvih mjesec dana dok ne skužiš da je običan grind fest. dodaju sadržaja svako malo, ali kaj ti vrijedi kad za bilo kaj ozbiljnije ili peglaš karticu ili igraš od jutra do sutra.

What could possibly go wrong?
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

pozz...

 

imam problem sa instalacijom Five M za GTA 5.

 

Skinem uredno client sa fivem sajta, instaliram i pred kraj instalacije pojavi se problem: Could not load component citizen-scripting-v8.dll

Gledam na njihovom forumu ali ništa konkretno nema...

 

GTA 5 mi nije na steamu nego sam kupio preko social cluba. 

Isključim antivirus ali sve džaba, nikako instalirat.

 

Radi se o win10 pro, 64bit.

Samo Rijeka.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Jole-Ri kaže...

pozz...

 

imam problem sa instalacijom Five M za GTA 5.

 

Skinem uredno client sa fivem sajta, instaliram i pred kraj instalacije pojavi se problem: Could not load component citizen-scripting-v8.dll

Gledam na njihovom forumu ali ništa konkretno nema...

 

GTA 5 mi nije na steamu nego sam kupio preko social cluba. 

Isključim antivirus ali sve džaba, nikako instalirat.

 

Radi se o win10 pro, 64bit.

 

Da li taj dll postoji u instalacijskom folderu od moda? Ako je tamo, a svejedno ga ne moze ucitati onda ga nesto blokira i dalje, bilo AV ili nesto trece...

I possess a skill to google.
12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Riješio sam. 

 

...

Samo Rijeka.
14 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Entertainment proizvod desteljeca definitivno!!! 

 

Januar 2019. godine treca tj. druga najprodavanija igra u Americi i Europi!

 

https://www.hcl.hr/vijest/resident-evil-2-zavladao-listom-najprodavanijih-igara-europi-135102/

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

pozdrav ,kako popraviti error code 1000.50 pri logiranju probao sam sa task managerom ne ide

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

igra netko koji zombie mod online? može preporuka za neki server?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto V PC NICKOVI, Grand Theft Auto V - Tehnikalije, Vaši GTA V video uratci
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice