GTA IV Modovi

poruka: 78
|
čitano: 27.808
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
RE: GTA IV Modovi
moRtal_ze kaže...

jel mi moze neki reci kako se ubaci neko auto?skinuo sam mod za Bmw z4

Moraš skinuti s neta SparkIV

6gb ddr3 XFX HD5850 Intel Q9550 hdd 2x500gb mbo gigabyte monitor 23" samsung os win7 RTM b7600 x64 http://svijet-racunala.lefora.com/
14 godina
offline
GTA IV Modovi

E ovak. skinuo sam hrpu auta .akinuo spark iv 0622 i kužim kako stavit aute .koliko sam skužio novi auti zamijenjuju stareali može li se uz te stare dodati nove tj da mi original auti ostanu u igri

 

pozz

PRODAJEM GTA4!!!! Cijena po dogovoru
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: GTA IV Modovi
Kill Frenzy kaže...

E ovak. skinuo sam hrpu auta .akinuo spark iv 0622 i kužim kako stavit aute .koliko sam skužio novi auti zamijenjuju stareali može li se uz te stare dodati nove tj da mi original auti ostanu u igri

 

pozz

Ovak nemožeš koliko ja znam dodavat aute samo zamjenit (ako se može dodavat a nemora zamjenit onda neka netko kaže kako)...

6gb ddr3 XFX HD5850 Intel Q9550 hdd 2x500gb mbo gigabyte monitor 23" samsung os win7 RTM b7600 x64 http://svijet-racunala.lefora.com/
14 godina
neaktivan
offline
GTA IV Modovi

moze mi neko reci kako tacno da ubacim neko auto umjesto starog

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
GTA IV Modovi

ajde mi preporučite neke modove,poskido sam negdje 15-ak modova pa sam sjebo igru i moro reinstall,pa aj nek mi neko preporuči par dobrih modova provjerenih i sigurnih da neću sjebat opet...i sve radim preko programa Spark jel?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
GTA IV Modovi

Dali tko zna kako auto modu koji sam skinuo staviti dobar handling???    Problem mi je u tome sto mi se auto okrece na krov cim malo skrenem. To mi se ne dogada kod svih auta ali kod vecine da

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
GTA IV Modovi

To ti je zato što je recimo neki terenac zamjenjen sportskim autom ili obrnuto pa se lagano okrene na krov.moraš pazit koji auto kojim zamjenjuješ

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
GTA IV Modovi

Nisam znao pod koju temu da postavim pitanje, ali mislim da nisam daleko od 'problema'. Dakle, zanima da li netko zna ime programa kojim se mogu modelirati novi auti za GTA IV? Jesu li to programi za profesionalce i koliko bi teško bilo modelirati sam svoj auto? Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA IV Modovi

momci neznam jeste li igdi napisali ima puno za citat, jel mi neko moze rec kako se stavljaju modovi u gta 4 jel triba za to neki program skinit ili...???....HVALA!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV Modovi
hitmanr kaže...

momci neznam jeste li igdi napisali ima puno za citat, jel mi neko moze rec kako se stavljaju modovi u gta 4 jel triba za to neki program skinit ili...???....HVALA!

pa pročitaj si malo postove za svaki slučaj. treba ti alat koji se zove spark IV skini ga ovdje. a evo ti i nekoliko tutorijala kako se koristi

,
,
..inače youtube je pun tutorijala o spark IV i modanju gta 4. najvažnije je napravti backup toga što modaš, jer ako mod nije dobar može ti se srušiti igra, i u najgorem slučaju ti slijedi reinstalacija, zato backup.

14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV Modovi

aha robi. fala ti puno...Smijeh

14 godina
neaktivan
offline
GTA IV Modovi

a gleda sam ovi drugi link sto si mi stavio , napravio sam kako je ovi pokaziva al nigdi tih auta dok igram ni na jednog nisam naisa...

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.4.2010 17:55 (hitmanr).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV Modovi

e pa moraš sačekati da ti se pojave ti auti, nekada se pojave nakon par sati, a neki auti se pojavljuju samoo u nekim kvartovima... najbolje ti je da onaj auto koji hoćeš modati, da ga staviš pred kuću i kada ga zamijeniš da ti omdah bude tamo ,da ga ne tražiš okolo naokolo.

14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV Modovi

a je u pravu si...naisa sam na jednog sto sam ga moda, samo mi jos jedna stvar nije jasna vec je jedan bio pita; kad skrenem u okuku normalno malo auto npr bmw m6 se izvrne jel to zato sto jer je  zamjenjen nekim visokim ili sta bi moglo bit i moze li se to rijesit ikako...

15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV Modovi

za svaki auto koji modaš, moraš podesiti postavke ovjesa-handling, to su ti oni txt fileovi koji ti dođu uz mod koji skineš. i svaki auto moraš amijeniti s onime za koji ti je predviđen mod, u protivnome ti ti auto neće raditi kako treba, a i igra se može rušiti.

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.4.2010 22:02 (robisierra92).
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV Modovi

jel to ono sto u tekstu za auta promjenis one brojke sto je bilo prikazano na prvom linku, ja sam i to prova al kad ocu izac iz teksta zvanog handling pise zelite li spremit promjene ja stisnem da pa pise nije moguce datoteka je samo za citanje....

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.4.2010 22:08 (hitmanr).
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV Modovi

je to su te brojke, napravi si backup tog txt filea, jer kada ukloniš mod toga auta, ostati će ti postavke handlinga i svega ostaloga na autu iz igre, koje se vjerojatno ne slažu s modovim postavkama. klikneš desni miš na taj txt file, properties, i odznačiš "red only" i nakon toga aplay i ok.

14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV Modovi

cek ako sm te dobro svatio brojke brisem od nekog auta i stavljam brojke auta s moda tako da bi handling bio od auta iz igre na autu od moda...

15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV Modovi

tako je, ali ne moraš brisati, nego copy iz jednog txt file, označiš taj red u drugom txt fileu i paste i to je to. ali si spremi izvorni-originalni file koji ćeš mijenjati, tako da te postavke možeš vratiti natraga ako nešto krene krivo.

14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV Modovi

to mi se i dogodilo nisam ima kopiju handlinga i kad sam promijenio brojke nije tilo uc u igru al srica ima sam jedan handling u kosu za smece izgleda da sam ga bio kopira al sam ga maka u kos za smece to me spasilo, ...nego reci mi kada napravim kopiju ocu li je stavit na isto misto di i orginalni handling i kako cu dat ime kopiji

15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV Modovi

napraviš si kopiju handlinga i sivih ostalih fajlova koje mijenjaš u neki drugi folder na hdd da znaš gdje su, ali im nemoj mijenjati ime ako ih budeš trebao zamijeniti.

14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV Modovi

aha hvala puno...

14 godina
neaktivan
offline
GTA IV Modovi

a reci mi jos jel znas kako se zove oni mod sto pokazuje koliko ides km /h i di ga ubacit jer nevirujem da se ubacuje di i auta u onaj "vehicles"

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV Modovi

da znaš da ne znam..odustao sam ti ja od tog modanja kad mi se prvi put srušila igra  Izlanuo se

14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV Modovi

a jbg ma nema veze sve jedno fala...

15 godina
neaktivan
offline
GTA IV Modovi

Imas jedan mod, sam neznam kako se zove, pokusat cu ga pronaci na netu... Tamo mozes staviti da se vidi kolko auto juri

 

http://www.gtainside.com/en/download.php?do=cat&id=330

 

Na toj stranici ovaj prvi mod...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
GTA IV Modovi

Ja sam ovako uradio (ubacio modove):

1. Otvorio Spark IV

2. Klikno na Open

3. Naso Image fajl Vechile (otvorio ga)

4. Zatim sam kliko na import

5. Ubacio Modove.

6.Kliknuo na rebuild

7. Otisao na Save (sacuvao)

8. Izaso iz Sparka. I to je to.

Sad me zanima da li sam dobro uradio (ubacio modove).

Jer u igri nisam naisao na ta auta koja sam ubacio .

Poozzzz Smijeh

dzix
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV Modovi
JURGOLINHO kaže...

ima nesto malo na tim stranicama koje si napisao. evo, najvise modova imas ovdje.

Par mojih modova:

Jest, ali kakvi su automobili kod sudara...

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV Modovi
BannedOnThisForum kaže...
JURGOLINHO kaže...

ima nesto malo na tim stranicama koje si napisao. evo, najvise modova imas ovdje.

Par mojih modova:

Jest, ali kakvi su automobili kod sudara...

Gledao sam na YT malo i neki auti su kao aluminij, savijaju se u PM. Ali ako te zanima, sve teksture i to su pravilne, kao i stock auti.

PSN: filip99 // If you're a woman, and you're watching my sig, THEN WHAT THE HELL ARE YOU DOING OUTSIDE OF THE KITCHEN!?!?
14 godina
neaktivan
offline
GTA IV Modovi

Jel mi neko moze dat neki link za ASI loader.

To mi treba da loada skripte iz foldera scripts, nesto ko CLEO u gta:sa.

Imam neki xliveless ali to mi blokira windows live pa nemogu loadati savegame...

 

Inace verzija mi je 1.0.7.0

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice