GTA IV Modovi

poruka: 78
|
čitano: 27.803
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
GTA IV Modovi

Ovak juče sam kupio gta iv i s svog piratskog uzo saves i dosađuje mi polako gta iv s starim autima i takvim stvarima pa me zanima gdje ima modova za skinuti pa da preko open iv stavim aute i takve stvari...hitno mi je...UNAPRIJED HVALA!!

Mato_Lukic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
GTA IV Modovi

Pa neznam gdje ces naci moderatora za gta4.

Evo ide nevjesta preljepa je zaista
 
0 6 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: GTA IV Modovi
fabijan654321 kaže...

Pa neznam gdje ces naci moderatora za gta4.

 ma bio sam našo stranicu s autima mapama i takvim stvarima ali ju više nikako nemogu nač a pisalo je da se treba preko open iv stavit auti i takve stvari...a open iv imam u kompu jel sam nedavno stavio win 7 pa zato...

Mato_Lukic
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV Modovi
Mato_Lukic kaže...
fabijan654321 kaže...

Pa neznam gdje ces naci moderatora za gta4.

 ma bio sam našo stranicu s autima mapama i takvim stvarima ali ju više nikako nemogu nač a pisalo je da se treba preko open iv stavit auti i takve stvari...a open iv imam u kompu jel sam nedavno stavio win 7 pa zato...

pa proguglaj malo...

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
15 godina
offline
GTA IV Modovi
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
GTA IV Modovi

ima nesto malo na tim stranicama koje si napisao. evo, najvise modova imas ovdje.

Par mojih modova:

moj Bux.to http://bux.to/?r=JURGOLINHO
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2009 19:33 (JURGOLINHO).
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: GTA IV Modovi
JURGOLINHO kaže...

ima nesto malo na tim stranicama koje si napisao. evo, najvise modova imas ovdje.

Par mojih modova:

 e de mi na pm napiši ili napravi post kak se radi s tim open iv jel hoču si staviti skyline jel imam problem nezz ga stavit guglo sam i nigdje nisam našo...skonto sam kako al imam problem neda mi jel kaže da ima neki path a ja instaliro patch 1.0.2.0 prije možda 2-3 dana...evo slika što mi ispiše...

ovo mi pokaže sad moram sistem rušit da bih mogao ubacit auto jel nemogu izbrisat mod je**em ti ovo mi pokaže sad moram sistem rušit da bih mogao ubacit auto jel nemogu izbrisat mod je**em ti
Mato_Lukic
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2009 21:34 (Mato_Lukic).
14 godina
protjeran
offline
GTA IV Modovi

da vas pitam jel ko uspio pokrenit igru s dashboard kameru ev ja prije 5 minuta malo drugačiju stavio i šljaka i stavio sam vechile selector znači stisnem f4 i izaberem auto i tuniram po svojoj želji pre dobar je sad gta...

Mato_Lukic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV Modovi
Mato_Lukic kaže...
JURGOLINHO kaže...

ima nesto malo na tim stranicama koje si napisao. evo, najvise modova imas ovdje.

Par mojih modova:

  e de mi na pm napiši ili napravi post kak se radi s tim open iv jel hoču si staviti skyline jel imam problem nezz ga stavit guglo sam i nigdje nisam našo...skonto sam kako al imam problem neda mi jel kaže da ima neki path a ja instaliro patch 1.0.2.0 prije možda 2-3 dana...evo slika što mi ispiše...

Moras tej program otvoriti kao administrator. (desni klik/ run as administrator)

14 godina
protjeran
offline
GTA IV Modovi

ma to sređeno več ja stavio novo oružije npr mini gun aute mazdu toyotu supru mustang-a sheldby-a...pun klinac novih auta igrica je stvarno cool stavio onaj za tuning auta kad stisneš f4 pa sam stavio dash board kameru ma sve i svašta...moram par videa snimit pa vam pokazat...

Mato_Lukic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV Modovi
Mato_Lukic kaže...

ma to sređeno več ja stavio novo oružije npr mini gun aute mazdu toyotu supru mustang-a sheldby-a...pun klinac novih auta igrica je stvarno cool stavio onaj za tuning auta kad stisneš f4  pa sam stavio dash board kameru ma sve i svašta...moram par videa snimit pa vam pokazat...

Ajd molim te kazi mi kako si stavio ovaj tuning auta?!?!?!ja se mucim danima...

14 godina
protjeran
offline
RE: GTA IV Modovi
Dodge_167 kaže...
Mato_Lukic kaže...

ma to sređeno več ja stavio novo oružije npr mini gun aute mazdu toyotu supru mustang-a sheldby-a...pun klinac novih auta igrica je stvarno cool stavio onaj za tuning auta kad stisneš f4  pa sam stavio dash board kameru ma sve i svašta...moram par videa snimit pa vam pokazat...

Ajd molim te kazi mi kako si stavio ovaj tuning auta?!?!?!ja se mucim danima...

 ono kad stisneš f4 ma nikakav problem ev ček da upload-am napravim ti u pdf formatu upute jel može??

Mato_Lukic
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV Modovi
Mato_Lukic kaže...
Dodge_167 kaže...
Mato_Lukic kaže...

ma to sređeno več ja stavio novo oružije npr mini gun aute mazdu toyotu supru mustang-a sheldby-a...pun klinac novih auta igrica je stvarno cool stavio onaj za tuning auta kad stisneš f4  pa sam stavio dash board kameru ma sve i svašta...moram par videa snimit pa vam pokazat...

Ajd molim te kazi mi kako si stavio ovaj tuning auta?!?!?!ja se mucim danima...

  ono kad stisneš f4 ma nikakav problem ev ček da upload-am napravim ti u pdf formatu upute jel može??

OK! ja cekam, jer meni nije radilo to...

14 godina
protjeran
offline
RE: GTA IV Modovi
Dodge_167 kaže...
Mato_Lukic kaže...
Dodge_167 kaže...
Mato_Lukic kaže...

ma to sređeno več ja stavio novo oružije npr mini gun aute mazdu toyotu supru mustang-a sheldby-a...pun klinac novih auta igrica je stvarno cool stavio onaj za tuning auta kad stisneš f4  pa sam stavio dash board kameru ma sve i svašta...moram par videa snimit pa vam pokazat...

Ajd molim te kazi mi kako si stavio ovaj tuning auta?!?!?!ja se mucim danima...

  ono kad stisneš f4 ma nikakav problem ev ček da upload-am napravim ti u pdf formatu upute jel može??

OK! ja cekam, jer meni nije radilo to...

 jel imaš team viewer?? ak imaš daj mi password i id pa te prebacim kod mene il ja tebi dam id i password i to ti to al preko pm...jel neče mi u pdf

Mato_Lukic
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV Modovi
Mato_Lukic kaže...
Dodge_167 kaže...
Mato_Lukic kaže...
Dodge_167 kaže...
Mato_Lukic kaže...

ma to sređeno več ja stavio novo oružije npr mini gun aute mazdu toyotu supru mustang-a sheldby-a...pun klinac novih auta igrica je stvarno cool stavio onaj za tuning auta kad stisneš f4  pa sam stavio dash board kameru ma sve i svašta...moram par videa snimit pa vam pokazat...

Ajd molim te kazi mi kako si stavio ovaj tuning auta?!?!?!ja se mucim danima...

  ono kad stisneš f4 ma nikakav problem ev ček da upload-am napravim ti u pdf formatu upute jel može??

OK! ja cekam, jer meni nije radilo to...

  jel imaš team viewer?? ak imaš daj mi password i id pa te prebacim kod mene il ja tebi dam id i password i to ti to al preko pm...jel neče mi u pdf

Eh kada bih znao sto je to....

15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV Modovi
Dodge_167 kaže...

pm...jel neče mi u pdf

Eh kada bih znao sto je to....

Evo sad znašCool

link

14 godina
protjeran
offline
RE: GTA IV Modovi
Dodge_167 kaže...
Mato_Lukic kaže...
Dodge_167 kaže...
Mato_Lukic kaže...
Dodge_167 kaže...
Mato_Lukic kaže...

ma to sređeno več ja stavio novo oružije npr mini gun aute mazdu toyotu supru mustang-a sheldby-a...pun klinac novih auta igrica je stvarno cool stavio onaj za tuning auta kad stisneš f4  pa sam stavio dash board kameru ma sve i svašta...moram par videa snimit pa vam pokazat...

Ajd molim te kazi mi kako si stavio ovaj tuning auta?!?!?!ja se mucim danima...

  ono kad stisneš f4 ma nikakav problem ev ček da upload-am napravim ti u pdf formatu upute jel može??

OK! ja cekam, jer meni nije radilo to...

  jel imaš team viewer?? ak imaš daj mi password i id pa te prebacim kod mene il ja tebi dam id i password i to ti to al preko pm...jel neče mi u pdf

Eh kada bih znao sto je to....

 to ti je program koji instaliraš i sad neka osoba koja ti treba neš namjestit na kompu tj windowsu uđe ti preko tog programa u komp i namjesti tako i ja tebi mogu gta iv namjestit sam si ga skini tj team viewer daš mi id i password i ja ti namjestim...

Mato_Lukic
16 godina
neaktivan
offline
GTA IV Modovi

Ljudi imate msn ili nešto slično pa naklapajte .

Ne znam kaj da napišem !
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GTA IV Modovi

hmm, ne hvala...Osmijeh

 

Sta ne mozes jednostavno napisati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV Modovi

Pa ne, ovo je gta 4 tema a ne kako i što s TW-om .

 

Edit :

Ups .

Ne znam kaj da napišem !
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.8.2009 22:24 (WItcher).
14 godina
protjeran
offline
RE: GTA IV Modovi
Dodge_167 kaže...

hmm, ne hvala...Osmijeh

 

Sta ne mozes jednostavno napisati?

 kak da slovima objasnim??al kak oš ajd nekak ču pokušat ovak ide...znači kad si skinio taj vechile selector download (ovo je pravi vechile celector)i onda kopiraš kad raspakiraš na radnu kopiraš sve iz te mape koju dobiš na radnoj u gta iv tam di si instaliro i znači imaš na radnoj ikonu i pokreneš ao administrator i to ti to i i graš i nea greške i čim uđe igra mislim reč da moš igrat u stanu kojem budeš sam stisneš f4 i biraš auto i tuniraš ga al je problem dosta para ode pa sam si skinio trainer i imam 999.999.999$

Mato_Lukic
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV Modovi

ovaj link sto si mi dao, je neki .htm file...

 

 

EDIT: ovo je rjeseno. sada ima jos jedan problem, "gta stopped vorking"

 

Problem signature:
Problem Event Name: APPCRASH
Application Name: GTAIV.exe
Application Version: 1.0.2.0
Application Timestamp: 494ff743
Fault Module Name: kernel32.dll
Fault Module Version: 6.0.6001.18215
Fault Module Timestamp: 49953395
Exception Code: c0000005
Exception Offset: 000bf395
OS Version: 6.0.6001.2.1.0.768.3
Locale ID: 1050
Additional Information 1: b37c
Additional Information 2: 2a7328d8bb40c81c93b4b5f46adb8e10
Additional Information 3: b37c
Additional Information 4: 2a7328d8bb40c81c93b4b5f46adb8e10

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.8.2009 22:43 (Dodge_167).
14 godina
protjeran
offline
RE: GTA IV Modovi
Dodge_167 kaže...

ovaj link sto si mi dao, je neki .htm file...

 

 

EDIT: ovo je rjeseno. sada ima jos jedan problem, "gta stopped vorking"

 

Problem signature:
Problem Event Name: APPCRASH
Application Name: GTAIV.exe
Application Version: 1.0.2.0
Application Timestamp: 494ff743
Fault Module Name: kernel32.dll
Fault Module Version: 6.0.6001.18215
Fault Module Timestamp: 49953395
Exception Code: c0000005
Exception Offset: 000bf395
OS Version: 6.0.6001.2.1.0.768.3
Locale ID: 1050
Additional Information 1: b37c
Additional Information 2: 2a7328d8bb40c81c93b4b5f46adb8e10
Additional Information 3: b37c
Additional Information 4: 2a7328d8bb40c81c93b4b5f46adb8e10

 to spasiš da otvoriš kao administrator desni klik miša i nađi otvori kao administrator ili na engleskom nezz i onda če ti 100% radit

Mato_Lukic
14 godina
protjeran
offline
GTA IV Modovi

da pitam jel neko ima kamiona da stavim u gta?

Mato_Lukic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
GTA IV Modovi

evo sada kad upload-am stavit ču link do svog mod-a što sam radio pre cool je...još sam si naredio da nema gravitacije pa stisnem alt+num5 i onda dođe gravitacija pa nestane...vidit če te sve u videu...ak uspijem na youtube upload-at ak ne onda na rapid share pa si skinite...

Mato_Lukic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
GTA IV Modovi

evo link za

pre cool je

Mato_Lukic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
GTA IV Modovi

Evo vam linkovi za skinuti snježni mod za gta iv ja sad proguglo i naletio...ja sebi skidam po videu izgleda pre cool

 

Download 1

1000mb

 

Download 2

1000mb

 

Download 3

1000mb

 

Download 4

1000mb

 

Download 5

376.6mb

Mato_Lukic pogledajte moj video...gta iv mod http://www.youtube.com/watch?v=3eK_qK48RHs&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Eyoutube%2Ecom%2Fmy%5Fvideos%5Fedit&feature=player_embedded
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV Modovi
Mato_Lukic kaže...

da pitam jel neko ima kamiona da stavim u gta?

 

Mato_Lukic kaže...

evo sada kad upload-am stavit ču link do svog mod-a što sam radio pre cool je...još sam si naredio da nema gravitacije pa stisnem alt+num5 i onda dođe gravitacija pa nestane...vidit če te sve u videu...ak uspijem na youtube upload-at ak ne onda na rapid share pa si skinite...

 

Mato_Lukic kaže...

evo link za

pre cool je

 

Mato_Lukic kaže...

Evo vam linkovi za skinuti snježni mod za gta iv ja sad proguglo i naletio...ja sebi skidam po videu izgleda pre cool

 

Download 1

1000mb

 

Download 2

1000mb

 

Download 3

1000mb

 

Download 4

1000mb

 

Download 5

376.6mb

Nisi čuo da ima opcija UREDI a ne 1000X postanja

14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV Modovi
Mato_Lukic kaže...
JURGOLINHO kaže...

ima nesto malo na tim stranicama koje si napisao. evo, najvise modova imas ovdje.

Par mojih modova:

 e de mi na pm napiši ili napravi post kak se radi s tim open iv jel hoču si staviti skyline jel imam problem nezz ga stavit guglo sam i nigdje nisam našo...skonto sam kako al imam problem neda mi jel kaže da ima neki path a ja instaliro patch 1.0.2.0 prije možda 2-3 dana...evo slika što mi ispiše...

Najvjerovatnije je folder postavljen kao Read-only (Desni click Properties za sedmicu neznam kako ide),ili se moraš prijaviti kao administrator

Ako ti je moj post pomogao ili bilo čiji drugi pritisni HVALA!
14 godina
neaktivan
offline
GTA IV Modovi

jel mi moze neki reci kako se ubaci neko auto?skinuo sam mod za Bmw z4

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice