Gta san andreas mod-ovi

poruka: 13
|
čitano: 7.743
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Gta san andreas mod-ovi

Evo ovak zanimaju me vaši modovi u gta san andreas i linkovi s autima i takvim stvarima da si skinem bolje rećeno hajmo razmjenjivat iskustva i modove...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gta san andreas mod-ovi

Ja sam imao GTA Jaws! Dobijes par misija i nesmijes se vozit u brodu ili plivat.

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gta san andreas mod-ovi
klokan kaže...

Evo ovak zanimaju me vaši modovi u gta san andreas i linkovi s autima i takvim stvarima da si skinem bolje rećeno hajmo razmjenjivat iskustva i modove...

Evo taman skidan modove za auta,radija san to i prije otp.godinu ipo,treba pazit sanjuma,postoje neispravni koji ti mogu unistit cilu igru.

Nije lose,al jedva cekan uzet novi kiomp i ubacit modove u gta 4Osmijeh

duje kapitanović
15 godina
neaktivan
offline
Gta san andreas mod-ovi

Tema postoji.

World championships:7, GP started:250, GP wins:91, Podium finishes:154, Pole positions:68, Fastest laps:76, Points:1,369
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gta san andreas mod-ovi
F1-IVO kaže...

Tema postoji.

To nisu iskustva,tamo taj ćovjek traži program za instalaciju!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Gta san andreas mod-ovi
F1-IVO kaže...

Tema postoji.

Mislim da ne postoji nijedna tema gdje se općenito priča o modovima za SA.

 

A autor teme neka pogleda malo i ovdje -> http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/gta-san-andreas-enb-mod/20515.aspx

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gta san andreas mod-ovi
scorpion667 kaže...
F1-IVO kaže...

Tema postoji.

Mislim da ne postoji nijedna tema gdje se općenito priča o modovima za SA.

 

A autor teme neka pogleda malo i ovdje -> http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/gta-san-andreas-enb-mod/20515.aspx

E o tom i mislim da se prića o modovima samo za san andreas,jer ja obožavam san andreas,a i uz to praviti modove,pa da djelimo iskustva,i svoje ali svoje modove reklamirat,ne zlouporabljivat tuđe modove.Sad npr ja imam svoj mod i fino snimim video i postavim na youtube i divimo se jedni drugima ovo nije vezano za jedan mod ovo je vezano za više modova.

14 godina
neaktivan
offline
Gta san andreas mod-ovi

sve bi zamolio da mi stave neki mod dobar..mislim da ima u njemu odmah auta  ,motori ,karta,oruzja ,cesta...mislim sve da nemoram ubacivat jedno po jedno..ako ima igro sam ja ovo prije nekoliko godina pa bi sad ponovo

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Gta san andreas mod-ovi

Turbo xd mod ver.2 imaš na partisu

14 godina
neaktivan
offline
RE: Gta san andreas mod-ovi
klokan kaže...

Evo ovak zanimaju me vaši modovi u gta san andreas i linkovi s autima i takvim stvarima da si skinem bolje rećeno hajmo razmjenjivat iskustva i modove...

Moraš imati gta san andreas mod isnstaler.Možeš ga besplatno skiniti sa interneta.Modove isto tako besplatno možeš skiniti.

12 godina
neaktivan
offline
Gta san andreas mod-ovi

Meni se svidja ImVehLm mod odlican je. Imam jedan problem momci sa GTA za Novu godinu sam install Snow mod i pahuljice i sad mi je prosla ta faza sa Snow modom i uninstall sam pahuljice, ali nisam napravio backup za ceste, probao sam ubaciti ceste, ali nije zamenio Snow mod nego se install iznad snega, nisam napravio backup da mofu ukloniti SM, a nemogu vise lagga mi i objekti mi se jako sporo ucitavaju.. help ako je moguce da ne reinstalliram GTA ako ima neki drugi naicn kazite ..

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gta san andreas mod-ovi
postoji li nekakav dobar mod za grafiku? i imam full hd monitor i igru na Steamu, ali ne mogu unutar igre izabrati full hd rezoluciju pa igra izgleda loše, kako to riješiti?
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gta san andreas mod-ovi

Imas u opcijama anti-alising ili na monitoru imas "AUTO." (bar kod mene ima) to kliknes i poravnaceti se sve... ako sam dobro razumeo pitanje, a za grafiku imas enb series

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.5.2013 22:21 (B0J4N_99).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice