Guild Wars 2

poruka: 8.363
|
čitano: 1.141.369
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Guild Wars 2

Ako ikoga zanima ova igra rado bi je mijenjao za DayZ standalone, ako bude zainteresiranih udrite pm pa se dogovorimo :)

 
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Guild Wars 2

Pa vi koji prodajete acc dajte mi priliku da je samo isprobam, ako mi se svidi uzimam.

Moj PC  
0 6 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Guild Wars 2

Fakultet je poceo i zbog manjka vremena ( i para, damn it xD ) odlucio sam prodat svoj GW2 Acc, thief lv80, 200 golda, 7k achievementa, 200 laurela, 3Mil karme, full gearan i sa hrpom zanimljivih i korisnih stvarcica. Vise info putem privatne poruke, cijena: 100kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Guild Wars 2

Imas kaj ascended/legendary, koji si level fractala?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Guild Wars 2

Samo ringove/amulete tj. accessories su ascended, legendary nemam a fractale nisam nesto igrao.

15 godina
offline
Guild Wars 2

Eto koga zanima Guils Wars 2 je u pola cijene

 

Na zalost sam tek sad primjetio, ali imate jos do kraja vikenda.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Guild Wars 2

Dali bi netko htio mijenjati , Gw2 acc za Far cry 3 + Blood Dragon na Uplayu

Finger Up
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Guild Wars 2

I jel netko igra igru? Vrijedi li tih 200kn??

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Guild Wars 2

možeš naći i za manje od 200 kn, malo progooglaj, da li vrijedi te novce, vrijedi, ja sam igrao 2 godine i nije mi žao ni kune što sam dao {#}

prestao sam sa igranjem prije koji mjesec, dojadilo mi, nabavio sve što sam htio itd, i sve se svelo na farmanje na kraju 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Guild Wars 2
JuXo kaže...

možeš naći i za manje od 200 kn, malo progooglaj, da li vrijedi te novce, vrijedi, ja sam igrao 2 godine i nije mi žao ni kune što sam dao {#}

prestao sam sa igranjem prije koji mjesec, dojadilo mi, nabavio sve što sam htio itd, i sve se svelo na farmanje na kraju 

 

Vidim na amazonu za 20$ na akciji ali piše da je samo za US, ne za EU...

 

A najjeftiniji cd key sa svih stranica što sam ja našao je cirka 25 eura. :(

 

Šteta što nema trial da isprobam igru na par dana, pa da vidim dal je to za mene ili nije...

14 godina
offline
Guild Wars 2

bilo je već par puta da su nudili trial na 10 dana

 

što se tiče amazona, komentirao sam i u temu sa popustima, bolje ne kupovati to, vjerojatno američka verzija :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.12.2014 23:02 (JuXo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Guild Wars 2

Je američka je na žalost...i da bio je trial ali sam zakasnio,,, :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Guild Wars 2

Ekspanzija na vidiku.

 

 

Šuška se da dolazi u 3.kvartalu ove godine.

PSN - DeniZg80
16 godina
offline
Re: Guild Wars 2

triba vidit ako je to zaista ekspanzija sta donisi, tj koje nove feature. ne znam sta bih ocekivao, nekako nisam previse optimistican, ali ako bude dobrih promjena vidit cemo... mozda se i vratim

It's not who u are, it's who u know.
15 godina
offline
Guild Wars 2

Vec je sezona 2 dovoljno dobra za vratit se, barem privremeno, ako ste se spajali tako da vam je otkljucana besplatno.

 

Ako je ovo stvarno expanzija, bez razmisljanja cu se vratit aktivnije u igru (znaci ne samo odradit sezonu i skupljat daily nagrade), ali nekako sam skeptican nakon (do kad to izadje) 3 godine nicega.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Guild Wars 2

bilo bi i vrijeme za tako nešto. već je jaaaako puno prošlo od izlaska igre.

iako mi ovaj "trailer" ne budi nade da će se vidjeti jedan od drugih kontinenata već da će se samo proširiti postojeći.

 

 

“From the naturalistic point of view, all men are equal. There are only two exceptions to this rule of naturalistic equality: geniuses and idiots.”
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Guild Wars 2

Postoje 2 razloga zbog kojih bi ovo mogla biti ekspanzija.

 

Prvi je da je NCsoft patentirao ime Heart of Thorns, što ne bi radili da se radi samo o Living Storyu.

Drugi je što  njihova financijska izvješća za 2015. pokazuju očekivani veliki priljev sredstava za GW2 u 3.kvartalu 2015. , koji sigurno neće doći od prodaje u cash shopu.

 

 
 
 

 

 

 Znat ćemo više kad krene PAX 2015, 23. siječnja, budući da su najavili velike vijesti na tom eventu.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.1.2015 10:13 (DeniZg).
14 godina
offline
Guild Wars 2

neki dan sam instalirao ponovno nakon 3 mjeseca stanke, ništa novo, samo ti retardirani dailyji, i naravno još gluposti za prave pare u storeu

mrzim internet TD ratnike
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Guild Wars 2

Nadam se da će ova ekspanzija donijeti nešto novo igri i da ću se vratit i zaigrat onu supaer zabavnu igru kakva je bila u prvoj godini Gw2. Na PAXu ćemo dobit više informacija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Guild Wars 2
AmonZero kaže...

Nadam se da će ova ekspanzija donijeti nešto novo igri i da ću se vratit i zaigrat onu supaer zabavnu igru kakva je bila u prvoj godini Gw2. Na PAXu ćemo dobit više informacija.

u prvoj goni je bila zabavna jer je bila nova. taman toliko negdje sam i izdržao bio do prve velike pauze.

a što se tiće ekspanzije, ako je uistinu ekspanzija u pitanju, vjerujem da će prije donijeti novoga pve, pvp (možda i wvwvw) sadržaja bez previše promjena.

no.. čekamo pax. :D

“From the naturalistic point of view, all men are equal. There are only two exceptions to this rule of naturalistic equality: geniuses and idiots.”
15 godina
offline
Guild Wars 2

Pa da najbolje je bilo to lvlanje, isprobavanje svih dg-a, uljepšavanje likova, fraktali i ostale stvari. Ali nakon nekog vremena se zasitiš time i igra postane dosadna. Legendary me nisu zanimali jer ne želim trošit xxx sati na weapon koji malo više svjetluca, ima 5% veći dmg i ostavlja trag dok hodaš. Meni je jako teško palo što nema PvP 1v1 i da možeš igraća izazvat na borbu usred Tyrie. Nadam se da ćemo to dobit i nekoliko novih stvari koji ćeš moći raditi i zabavljati se u late game-u. 

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Guild Wars 2

ok , nebi se trebalo pretjerano ocekivati , jer cemo se razocarati ,zato ja neocekujem nista pa cu se nakraju odusevit :)  ,btw nadam se da ce biti nekakvih dogadjanja prije nego dodje expanzija, a ne nistavilo cega se bojim zbog expanzije 

 

btw koliko su inace kostale expanzije u gw1 ?

 

ps.e da ovo sto si spomenio ,pvp 1vs1 usred tyrie bi bio fenomenalan potez ,ali nesto sam skeptican oko toga da ce se to ikad realizirat ... iako gledajuci video kako se svi medjusobno ubijaju .. mozda ipak bude ...

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.1.2015 13:29 (TheVeky).
11 godina
offline
Re: Guild Wars 2

S obzirom da je 3 godine nakon izlaska GW1 izašla posljednja ekspanzija te igre, a 3 godine od izlaska GW2 mi i dalje čekamo tu prvu ekspanziju, ovo što treba izaći bi moralo biti spektakularno.

PSN - DeniZg80
14 godina
neaktivan
offline
Guild Wars 2

ako su radili zadnje 3god na expanziji onda da , ali pretpostavljam da su oni poceli raditi na ovoj expanziji tek prije mjesec ili maximalno dva ... da nisu ispalili par update-a kod kojih su vise upropastili igru negoli poboljsali nebih sumnjao u njih ,a posto jesu ...

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.1.2015 13:27 (TheVeky).
 
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Guild Wars 2

@denizg

pa baš i ne mora.

prvobitni plan im je bio da nema ekspanzija već da se igra širi preko living world story-a a pare da uzimaju preko gem storea (koji je btw najapdejtaniji dio igre -.- ). moguće da gem store nije toliko zanimljiv ljudima (kao niti sama igra koja je već poprilićno dosadna - barem pve, da nema wvwvw ne bih niti odlazio tamo ubijati vrijeme između drugih igara).

no.. kao što reće kolega.. ništa ne očekivati pa što god bude, bit će (možda) zanimljivo.

“From the naturalistic point of view, all men are equal. There are only two exceptions to this rule of naturalistic equality: geniuses and idiots.”
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.1.2015 13:50 (Littlemanbeingerased).
14 godina
offline
Re: Guild Wars 2
AmonZero kaže...

Pa da najbolje je bilo to lvlanje, isprobavanje svih dg-a, uljepšavanje likova, fraktali i ostale stvari. Ali nakon nekog vremena se zasitiš time i igra postane dosadna. Legendary me nisu zanimali jer ne želim trošit xxx sati na weapon koji malo više svjetluca, ima 5% veći dmg i ostavlja trag dok hodaš. Meni je jako teško palo što nema PvP 1v1 i da možeš igraća izazvat na borbu usred Tyrie. Nadam se da ćemo to dobit i nekoliko novih stvari koji ćeš moći raditi i zabavljati se u late game-u. 

 

fora je u tome što legendary nikad nije imao 5% veće statse :D

prvo je bio exotic, onda su uveli ascended, onda je dobio opet njegove statse, jedino što ih možeš mijenjati (berz, pvt itd)

 

 

kad sam skupio sve što sam htio, sve se svelo na farmanje golda, čak sam počeo i sa legendaryjem al sam odustao, nije mi se dalo zaj... sa time, i tako ima puno boljih oružja sa ljepšim skinom

ja sam eto od nekih malo "woooow" oružja imao Chainsaw (kojem je netko nabijao cijenu namrtvo na TPu), Azureflame, Reaver of the mists....

 

što se tiče legendaryja opet, pa jel onaj Dreamer spada pod legendary, pedersko oružje, isto kao i Kudzu, Moot

 

levelanje je opet odlično i stvarno zabavno u igri, barem prvi put kad ideš, sad vidim da po novom pola skillova od oružja je nešto zaključano do određenog lvla, znači i to su sje...

 

eventi svake godine potpuno isti...

 

pvp me nije nikad nešto previše igrao, igrao sam jedno vrijeme, dok mi je WvW zakon, bar na Desolationu

 

tako da ova ekspanzija mora biti boom ili će ljudi stvarno podivljati, vidim da na forumu već sad nisu normalni, jer ovaj living story je bio sprdačina, zabavno 2 sata dok ne završiš 5 questova

 

 

eo moj lik, charr ranger, main od početka, i koliko god da su srali protiv njega, meni je uvijek bio zabavan

drugi lik je bio za WvW, guardian naravno

 

https://fashiongw2.wordpress.com/2014/08/06/juxo-the-emperor/

https://fashiongw2.wordpress.com/2014/08/08/red-sweety/

 

 

mrzim internet TD ratnike
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.1.2015 14:09 (JuXo).
15 godina
offline
Guild Wars 2

GW1 je sve skupa 3 godine izlazio, ali izlazila je nova ekspanzija iste velicine ko originalna igra svake godine i, koliko se sjecam, iste cijene kao originalna igra.

Rado bih da tako bude i sa ovom ekspanzijom, ako se doista radi o ekspanziji, point of no return kao zadnji krik living storya, a onda ekspanzija koja ce otkljucat SVE dijelove mape koje su preostale nedostupne. Znaci far shiverpick, ring of fire islands, dole pustinju (desolation - crystal desert), ostatak magume... da ne nabrajam. Da u isto vrijeme postanu dostupni SVI zmajevi i da stvarno bude epska. To bi bilo nesto sto bi se moglo zvati ekspanzijom. Vec nekoliko puta sam komentirao odluku da nam daju 1 od 5 poznatih zmajeva za ubit na release (Zhaithan), a onda slijedece 2-3 godine nista. Cak i ova sezona nije dosla do zmaja (mozda jest, jos nisam finale odigro, mislim da tek dolazi), a to je zmaj o kojem se originalno nije ni pricalo, vec ga je scarlet probudila.

 

Da ne velim da i dalje ocekujem Chantu i Elonu (barem cijelu Elonu, buduci da je dio i ovdje na mapi dostupan), buduci da iz GW1 i svih dogadaja izmedju GW1 i GW2 znamo da tamo ima puno toga sto je ostalo nerijeseno i neprijatelja poput Pawala Jokoa za koje smo i mi (koji smo igrali) odgovorni, a koji siju teror tim krajevima.

 

Inace iako su nebrojeno puta pricali o tome da ce biti ekspanzije, pa nece biti, tj. da ce kroz living story otkljucavat dijelove igre itd. bio je interview koji je dao hint da uz living story, od kojeg silno ne zele odustat, postoji cijeli team koji radi na "necem velikom", ali da jos nisu sigurni kako nam zele dat taj content, tj. u obliku living storya, serije manjih patcheva, nekoliko vecih patcheva, jednog velikog patcha, ekspanzije koja bi bila besplatna ili cak nove B2P ekspanzije.

Sa vremenom je takodjer Colin mutirao iz nece biti ekspanzija u ne zelimo se ograniciti i rec da ih nece biti do cak i definitivnih mozda.

Moj PC  
2 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Guild Wars 2

Nadam se da nova exp donosi optimizacije malo za ovaj roleplay fest 

Jedna Dota na dan vadi psihopata iz tebe van!
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Guild Wars 2

preko vikenda tj. 24. i 25. ce navodno biti popust od 75% na gw2 , te ce se moci kupiti za 10$

 

http://www.tentonhammer.com/news/guild-wars-2/guild-wars-2-pax-south-weekend-line-game-cost-slashed

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Guild Wars 2

 

Zgrabite si ovu odličnu igru za pišljivih 10$.

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.1.2015 20:01 (AmonZero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice