Guild Wars 2

poruka: 8.363
|
čitano: 1.143.040
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Guild Wars 2

Danas sam tek skužio da je krenuo living world season 3, samo prvi chapter za sada.

Ne znam hoće li opet biti ona fora sa logiranjem da bi dobili chapter for free pa logirajte se ako niste jer je chapter izašao prije dva tjedna.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Guild Wars 2

Da ta fora i dalje vrijedi, loginiraš se i to je to. AKO to ne uradiš kasnije jedino da se otključa gemovima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Guild Wars 2

Instalirao sam igru i planiram početi igrati, na kojem serveru vas je najviše? Koji preporučate?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Guild Wars 2

Na Gandari je najviše Hrvata.

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Guild Wars 2
Jel igra itko na serveru underworld ?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Guild Wars 2

Dali se isplati igrati besplatna verzija ? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Guild Wars 2

Pa besplatna verzija za početak da, ali to je recimo 2/3 igre i gubiš masterye. Nama je bila zabavna skoro 6 mjeseci, igrala se prve 2 godine, imaš i dalje pristup večini evenata, a uvijek možeš na akciji kupit ostatak kad skužiš koliko je ovo dobro.

Imaš u besplatnoj verziji sve rase, skoro sve klase (nemaš revnanta) i nemaš dodatnu specijalizaciju, ali ni ne treba ti do max levela, a to ćeš moć dobit u osnovnoj igri.

 

Najveća ograničenja su u stvari u trgovini, inventory spaceu i slično, tako da bih ja uvijek kupio igru, ali kao demo do max levela i kompletne priče originalne igre sa svim misijama, definitivno je zadovljavajuće.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Guild Wars 2

Naravno da se isplati, ja sam igrao do prije 2-3 tjedna ovu igru kao f2p player a zatim sam na popustu nabavio ekspanziju za 22 eura. (upgrajdao sam account).
Dogurao sam 2 karaktera na max lvl i imao sam tonu zabave, svaka rasa ima svoju startnu zonu i uvjek je zabavno igrati. Sto se tice ekspanzije ona je ponajvise PVE dodatak (al veoma vrijedan dodatak).


16 godina
offline
Guild Wars 2

Vidim si spominju free model dok na njihovim stranicama uopće nema za skinuti klijent. Našao sam ga na ArenaNet stranici. Mogu li koristiti svoje login podatke od GW(1)?

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Guild Wars 2

Ne ali možeš dodat gw1 account na gw2 account ;)

 

Ekpanzija nije ni približno dobra kao core igra, ali je krucialna na žalost za pvp.

 

Obožavao sam ovu igru, ali mi je ekspanziju ubila volju za igrom.

 

I da to je jedina igra valjda na ovome svijetu koju ne mogu igrati maxanu na 60 fps-a. Mislim da niti nitko ne može xD

Moj PC  
0 4 hvala 0
15 godina
offline
Guild Wars 2

Ekspanzija je barem otvorila masu toga novoga, mape su bolje, priča je nekako bolja, jedino što je puno kraća, ali zato se nove sezone odvijaju na novim mapama koje su dio ekspanzije, pa u zbroju nije loše, jedino je malo grindavo.

Ono što je loše u igri je taj višegodišnji nemar prema PvP/WvW gdje se u biti ništa puno (osim sezona) ne dešava od prvog dana. Minorne izmjene na mapama, mali overhaul eternal battlegrounda, dodali nove mape, zaključili da su ljudima katastrofa, pa ih maknuli.

 

Ionako svi igraju iste mape koje su se igrale urvi dan u PvP-u

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Guild Wars 2

Pa nebi se baš složio da su mape bolje, meni je ta jungla katastrofa, i to glidanje, na neka mjesta ni nakon tjedan dana razmišljanja nisam uspio doći a glupo mi je za svaku stvar googlat. Skupljanje onih bodova da mogu nastavit priču mi je totalna glupost i na core igri mi je to puno bolje zamišljeno.

 

Neznam možda sam previše igrao core igru pa mi ekspanzija nije baš sjela, ali ono nakon max levela, kompletirane mape, igranja pvpa i wvw-a par mjeseci, prolaženja svih jumple puzzlova i svih eventova poput nedavnog hallowena koji je identičan prošlogodišnjem nemam što igrat osim live storija, a i oni su onako meh, jednog naprave odlično fun, pa dva ispod prosjeka i tako.

 

Jedino mi preostaje farmati ascended gear ali mi je to iskreno prezamorno s obzirom na dobiveno.

 

Mislim da bi jedino mogao napravit da se pridružim u najjači wvw guild i igrati sa grupom wvw svaku večer. 

 

Iskreno neznam što bi drugo radio. Pa čak su i dungioni nekako podbacili makar su povisi awardove za njih.

 

A o lootu da ne pričam, pa ima valjda već godinu dana kako u lootu nisam dobio ništa pametno osim jednog weapona koji ne koristim i koji sam prodao za 500 golda, koje bi inače farmao mjesecima.

 

Igra je super, levelanje je u teoriji bolje od bilo kojeg mmo-a ali jednostavo se kasnije ništa više ne dešava. A iskreno najbolji dio igre su mi world bossevi, koje sam prošao sve i to u više navrata pa me ni to više ne uveseljava.

 

Možda se vama ekspanzija sviđa ali koliko sam čitao mišljenja drugih večina je očekivala više i bolje. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2016 14:26 (amd freak).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Guild Wars 2

Ekspanziju su odlučili radit puno prekasno jer su maltene dve godine tvrdili kako je nepotrebna. Onda kad su shvatili da ljude living tory ne zanima i nije im dovoljan, nabrzakaj krpaju ekspanziju... vidlo se kad je izašla da je kratka, kroz living story smo dobili 2 mape velike (southsun ne računam), a u ekspanziji sve skupa 4. Sve idu na istu šemu. Ono što je ekspanzija donijela je overhaul leveling systema, tj masterye koje moraš grindat, ali sa druge strane to mi nije toliko teško palo i grindaš ih za cijeli acount, a ne za svakog lika posebno, nešto novih legendarya, još uvijek nepotpun popis i u međuvremenu kroz living story još 3 nove mape koje su poprilično velike, čak i relativno zabavne

 

Mene je gliding oduševio i ta trodimenzionalna filozofija mapa. Ono što mi fali je koja klasična mapa, ove nove svaka ima svoje nešto za grindat, to mi je nekako glavna zamjerka, ali sa druge strane ring of fire islands su dostupni, ne u potpunosti, ali idemo prema njima, krenuli smo i u far shiverpeaks... oduševljen sam za sada.... a i priča, 2 zmaja odjednom, divota. Glavna zamjerka mi je bila ta sporost u napredovanju prema pobjedi nad zmajevima, što se sada u potpunosti mijenja. Najgore od svega mi je u stvari kako smo porazili 2 glavna zmaja, oba final boss fighta su nekako meh... Očekivao sam nešto grandiozno, a ispada da je bolje ubijat po mapi njihove generale (claw of jormag, shatterer, tequatl i oni manji zmajčeki po story misijama u the groveu i u onoj pečini...)

 

Nekako sam opet postao optimističan da bi kroz 2-3 godine priča sa zmajevima mogla biti kompletirana i da se eventualno malo u GW2 bavimo elonom tj. palawa jokeom i khantom.

 

Sa druge strane mursati se ovdje pojavjluju, zmajići, svašta nešto, nostalgija se budi, čak sam malo i počeo igrat ponovo. Nikad lakše do pojedinih scended dijelova opreme sa nešto malo grinda, legendary armor, back piece, svašta nešto će biti tu ili već je. Skoro sve od toga došlo sa ekspanzijom.

Nove mehanike, novi monsteri, jesu malo reciklirani, ali dobili su pošteni overhaul, smislenije se rade buildovi, bolje koriste skilovi... Ima promjena na bolje, a trebalo bi i još bolje. Samo da malo smanje grind i dodaju srčeka na pokoju mapu ili barem bolji meta event. Ovo mi se nekako čini da je 10ak novih mapa došlo od kraja originala i sve na istu foru

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Guild Wars 2

Ja cu od sutra poceti opet GW2 al bez expanzija. Nadam se da se isplati, ne mislim provoditi previse vremena. I dok budem igro vise vremena provoditi na grindanju, nego pvp i www ako se bas ne mora. 

 

Samo je jedini problem jos uvijek optimizacija , jer meni je FPS uzas. I dali mi se isplati uopce opet upustati nakon dosta dugo vremena igrati, bez expanzije ? Odnosno dali ima playera. 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Guild Wars 2

Do zavrsetka max levela i glavnog storija je ekspanzija ionako nepotrebna.

 

A sad kako ces igrati ovisi o tebi, radi questove, main story i ako bude uz put world booseve.

 

Igraca ima, ipak je ftp base model, da li se isplati igrati? Da.

 

Performanse? Zaboravi. Nema tog pc-a na ovome svijetu koji bi igru drzao na konstantnih 60 fps-a. Problem je u engine- koji se ne moze bolje optimizirati, tj moze se ali bi morali raditi igru iz nule. A ncsoft odnosno arenanet je poznat po lijenosti. 

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Guild Wars 2

Nije u engineu problem već naprosto u onome što se dešava na ekranu. Igra sama smanjuje detalje na način da makne minijature kad je previše ljudi - tko ima problema sa performansama u masovnim scenama može i rično podesit detalje. Kad znam da ću radit bosseve po mapama na laptopu si i ja smanjim detalje na vom PC-u nikad i tek u najzahtjevnijim scenama padne ispod 30 što je meni OK.

 

WvW šteka, da, ali kad se pojavi 3 vojske sa sva 3 svijeta u SW, inače je OK.

 

PvP, dungeoni, raidovi, open world eventi (ossim bosseva) rade savršeno sa 60 fps.

 

Mene samo zanima koju to igru vi igrate sa toliko detalja i animacija na ekranu, kad bude 200 ljudi da radi fluidno sa lock 60.

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Guild Wars 2

Problem je sto i ovako , dok nema nikoga na pustome, FPS varira, i pada sam od sebe... na low i na high nema gotovo razlike ... 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Guild Wars 2

Jel zna tko dali postoji kakav domaći ili ex yu WvW guld? Znam da je bilo nešto na Gandari ali to se raspalo koliko mi se čini...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Guild Wars 2
Rhodin kaže...

Nije u engineu problem već naprosto u onome što se dešava na ekranu. Igra sama smanjuje detalje na način da makne minijature kad je previše ljudi - tko ima problema sa performansama u masovnim scenama može i rično podesit detalje. Kad znam da ću radit bosseve po mapama na laptopu si i ja smanjim detalje na vom PC-u nikad i tek u najzahtjevnijim scenama padne ispod 30 što je meni OK.

 

WvW šteka, da, ali kad se pojavi 3 vojske sa sva 3 svijeta u SW, inače je OK.

 

PvP, dungeoni, raidovi, open world eventi (ossim bosseva) rade savršeno sa 60 fps.

 

Mene samo zanima koju to igru vi igrate sa toliko detalja i animacija na ekranu, kad bude 200 ljudi da radi fluidno sa lock 60.

 

Ne trakeljaj gluposti, pa naravno da automatski igra smanjuje detalje u obliku minija kad nije normalno da na grafi i procu od 10k+ kuna imaš manje od 20 fps-a bez obzira jel sve na medium ili ultra.

 

Sami developeri su rekli da je problem u engine-u što i jedino ima logike, jer to nije jedina igra ili jedini mmo gdje ima gro detalja u sekundi na ekranu.

 

I da ti kažem da je to jedina igra za pc na kojoj ne mogu imati konstantno 30 fps-a a kamoli 60. Dakle jedina igra.

 

16 godina
offline
Re: Guild Wars 2
razermario kaže...

Problem je sto i ovako , dok nema nikoga na pustome, FPS varira, i pada sam od sebe... na low i na high nema gotovo razlike ... 

 

Pa normalno da nema razlike kad nije bit u grafičkim detaljima :D

 

Drakon kaže...

Jel zna tko dali postoji kakav domaći ili ex yu WvW guld? Znam da je bilo nešto na Gandari ali to se raspalo koliko mi se čini...

 

Croatians Maniacs  i dalje na gandari valjda jedini aktivni guild od samih početaka, ne igraju svi wvw ali češ sigurno naci par njih koji ce igrat svaki dan :D

 

Kao npr ja ;)

15 godina
offline
Re: Guild Wars 2

Bez 15-20 ppl to nije to... da se može organizirat guild raid to bi bilo onda nešto drugo

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2016 21:35 (Drakon).
16 godina
offline
Guild Wars 2

Koga trebam whispat za invite u Croatians Maniacs?

 

Xbox: Muskarcina
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Guild Wars 2

Član sam CM, mogu im poslati poruku.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
16 godina
offline
Re: Guild Wars 2
Najbrži kaže...

Član sam CM, mogu im poslati poruku.

Moze, imas PM.

Xbox: Muskarcina
11 godina
offline
Guild Wars 2

Pozz.

 

Dali netkoga zanima zamijena ? Ako mu je dosadio gw2 :) 

.

Finger Up :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.1.2017 19:17 (razermario).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Guild Wars 2

Što nudiš točno? 

 

Imam ti full core igru i ekspanziju, super gearanog lika (warr) i dosta golda.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Guild Wars 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Guild Wars 2

Dali ima vise igraca u gw2 ili d3... ? Posto cujem da je d3 mrtav... 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Guild Wars 2
razermario kaže...

Dali ima vise igraca u gw2 ili d3... ? Posto cujem da je d3 mrtav... 

 Ne znam za D3 ali GW2 radi na principu mega servera tako da uvijek ima ekipe s kojom možeš igrati.

16 godina
offline
Guild Wars 2

Povremeno dođem u GW2 (cisto da upalim svoj ROG laptop) te uvijek ima ekipe :)

 

Xbox: Muskarcina
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice