Hearthstone: Heroes of Warcraft

poruka: 5.827
|
čitano: 569.096
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Mene ova igra neće al neće, koji god deck da uzmem svaki put kao da mi blizzard traži counter koji će imati savršen opening hand protiv mene...igram agresivne deckove dolaze mi stalno control deckovima sa svime što im treba u startu da stabiliziraju, igram kontrol deckove e onda pak dođe tempo mage koji ima sav burn u prvih 8 karata...krenem igrati zoo, dolaze mi hunteri sa explosive trapom i call of the wild turn 8 svaki put...u 52 partije odigrane u zadnja 3 dana win/loss mi je 26/26 i stojim na 11 ranku i nikako dalje

 

Dosada nikada nisam imao problema doći do ranka 5, uhvatio bi se nekog decka i više manje krenuo bi winstreak i brzo bi se napravio progress kroz nekoliko dana. ovo sada nemam pojma više šta igrati jer šta god da uzmem uvijek mi dođe loš matchup Zadnje kad me je išlo je bilo valjda napočetku mjeseca kad sam krenuo igrati c'thun warriora i imao sam sigurno jedno 15/3 ratio i tako došao do ranka 10, da bi onda jedan dan imao 10 poraza u nizu i pao na rank 12, i sad muku mučim jedna pobjeda, jedan poraz, i tako u krug

 

okej ovo nije normalno, 3 partije za redom, jedan bio priest c'thun, zatim warrior c'thun i onda druid c'thun...znači svi su na turn 6 imali bran + discple of c'thun i svo troje na turn 10 imali samog c'thuna koji je bio između 12-17 i naravno game over...

Stoja
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.6.2016 22:29 (Stoja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

a brate mili ne znam cemu se cudis... HS je 50% luck, 30% draw i 20% skill...

It's not who you are, it's who you know.
15 godina
online
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Obi Wan kaže...

a brate mili ne znam cemu se cudis... HS je 50% luck, 30% draw i 20% skill...

 Ma znam to sve, al se i dalje je fascinantno kada te uhvati val loše sreće...i jednostavno kolike su šanse...naprimjer igram zoo deck koji ima 10 1-drop miniona i nakon muligana nemam niti jedan u ruci, a protivnik je hunter koji ima svamo dva 1-dropa i naravno on jednog ima...pa za kosu počupat xD 

 

Al ajde sad se ponovo vratio n'zoth paladinu i za sada ok ide, začudo ne dolaze mi face deckovi

Stoja
8 godina
neaktivan
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft
Evo gotova je i shaman arena.Evo i prve epizode.Ako vam se svidi,pogledajte i ostatak.Ako vam trebaju ikakvi savjeti oko arene slobodno pitajte ili ovdje ili na YT komentarima ili na facebooku.Nadam se da cete uzivati xD

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Stoja kaže...
Obi Wan kaže...

a brate mili ne znam cemu se cudis... HS je 50% luck, 30% draw i 20% skill...

 Ma znam to sve, al se i dalje je fascinantno kada te uhvati val loše sreće...i jednostavno kolike su šanse...naprimjer igram zoo deck koji ima 10 1-drop miniona i nakon muligana nemam niti jedan u ruci, a protivnik je hunter koji ima svamo dva 1-dropa i naravno on jednog ima...pa za kosu počupat xD 

 

Al ajde sad se ponovo vratio n'zoth paladinu i za sada ok ide, začudo ne dolaze mi face deckovi

 

Zanimljivo.

Ja sam imao identičan problem neki dan. Stojim na ranku 11 i ni mrdac. Igrao sam ZOO i SVE što sam dobivao kao pritivnike su bili hunteri koji su me raskenjali na 3-4...

Onda uzeo C'thun warriora i pomeo sljedećih par protivnika dok mi nije sjeo counter - priest. Opet popljugao par za redom i tako u krug. Čudna meta ili se ja ne znam prilagoditi (bit će da je pomalo oboje).

 

BTW zbilja mi se više sere od shamana, nemogući su i na svakom koraku ih ima. Kao secret paladin prije zadnjeg EXP-a.

12 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Svi su se žalili na šamane kao najslabiju construccted klasu. Ben Brode je osmislio rješenje :P

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
maks0806 kaže...

Svi su se žalili na šamane kao najslabiju construccted klasu. Ben Brode je osmislio rješenje :P

 I onda napravili broken karte za njega *insert ben brode laugh* 

Stoja
16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

novi shaman stvarno imaju scum deckova ali evo primjerice kod mene... igram totem shaman i rush shamana i jako ovisi o tome kakav mi je draw. vise iman srece sa najobicnijim c'thun priestom nego sa ovim ''cool'' deckovima

It's not who you are, it's who you know.
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.6.2016 15:18 (Obi Wan).
12 godina
neaktivan
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Kupio 2 avanture koje su mi falile i još malo, pa prešao. Koji su vam najjači deckovi s redovnim kartama svih kupljenih i pređenih avantura? Može link na te deckove i kratko objašnjenje zašto su dobri?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Pa ja bi ti preporucio za početak jeftine deckove s kojima ćeš se lako penjati tipa: zoolock, agrro shaman, midrange hunter, s jednim od ovih ti ne bi trebao biti problem proci rank 5. googlaj tempostorm i hearthpwn tamo imaš puno složenih deckova

Dirty dosen
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Definitivno se najviše isplati igrat zoolock standard jer će se s njim najviše usrećit. :D

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Obi Wan kaže...

a brate mili ne znam cemu se cudis... HS je 50% luck, 30% draw i 20% skill...

 Rekao bih da je omjer bitno drugačiji ali da, faktor sreće ima snažan utjecaj na ishod igre. Lik je uspio doći u legend za 3 dana sa smiješnim deckom, ipak je određena razina skill-a potrebna. (Link)

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
15 godina
online
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Izgleda da mi je RNGesus uslišao molitve i uspio se danas probiti do 5. ranka Znači sa n'zoth paladinom sam dobio 3 aggro shamana, 2 zoo-a, i 3 huntera, kako ni sam neznam  kasnije se ja prebacio na zoo i huntera i došao na kraju do ukupnog winrate-a 55-36, tojest 60%winrate.

 

 A prije 4 dana bio 26-26 što znači do sada odigrao 39 partija i izgubio njih 10, te imao winrate 74%

 

 

 

 

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

uff šta sam se napatio sa ovim brawlom.. troll zerus 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Koja je razlika između obične i zlatne karte? Vidim nekih karata imam i običnih primjeraka i zlatnih?Što s njima raditi?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Nickname1 kaže...

Koja je razlika između obične i zlatne karte? Vidim nekih karata imam i običnih primjeraka i zlatnih?Što s njima raditi?

 disenchant za dust

It's not who you are, it's who you know.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Pislje kaže...

Pa ja bi ti preporucio za početak jeftine deckove s kojima ćeš se lako penjati tipa: zoolock, agrro shaman, midrange hunter, s jednim od ovih ti ne bi trebao biti problem proci rank 5. googlaj tempostorm i hearthpwn tamo imaš puno složenih deckova

 

 

Skinuo sam neki deck s hearthpawn i shit se dogodio, nije baš nešto. Izgubio sam se u toj gomili deckova. Ima netko please link na neki deck koji je najbolji za napredovanje sad kad imam sve karte iz svih avantura? Može biti monoton, samo da dugo igram s njim i farmam za bolje karte. Hvala

13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
nine kaže...

uff šta sam se napatio sa ovim brawlom.. troll zerus 

 

Jučer sam izgubio jedno 10 komada za redom u tom brawlu.. prije neg sam dobio dek.. i odma sam Zerusa disenčantao iz principa.. a probao sam ga vozit i u reno mageu, rougeu i u warlocku ali nejde i nejde.

Smeče od karte.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Uspio sam složiti nešto. Koja bi bila sljedeća pojačanja za ovaj deck?

 

 

http://www.hearthpwn.com/decks/359404-fast-legend-tempo-mage-90-win

13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Nickname1 kaže...

Uspio sam složiti nešto. Koja bi bila sljedeća pojačanja za ovaj deck?

 

 

http://www.hearthpwn.com/decks/359404-fast-legend-tempo-mage-90-win

 Kaj igraš wild ili standard?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Zver kaže...
Nickname1 kaže...

Uspio sam složiti nešto. Koja bi bila sljedeća pojačanja za ovaj deck?

 

 

http://www.hearthpwn.com/decks/359404-fast-legend-tempo-mage-90-win

 Kaj igraš wild ili standard?

 

 

pa s tim deckom samo wild mogu igrati...Što je bolje igrati, wild ili standard?

16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Nickname1 kaže...

pa s tim deckom samo wild mogu igrati...Što je bolje igrati, wild ili standard?

 Po meni - standard. U standardu se igraju pretežno meta deckovi pa možeš poprilično dobro znati što te očekuje (a nakon dva poteza i siguran). U wildu, kako mu i ime kaže, može biti svega i najčešće su razni miš-maš deckovi. 

 

Osobno wild koristim samo za isprobat neki deck, sve ostalo standard. :)

 

Ovaj deck (u prilogu) ti je recimo dosta dobar u trenutnoj meti punoj cthun deckova pa vidi možeš li složiti tako nešto (ovisno koje karte imaš). Taj deck se ože još dodatno ubrzati npr ako izbaciš cabalist's tome i ethereal conjurer a ubacis acolyte of pain. Ima dosta sinergija među kartama i lijepo se drži tempo.

 

 

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.7.2016 10:46 (Tanelorn).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Tanelorn kaže...
Nickname1 kaže...

pa s tim deckom samo wild mogu igrati...Što je bolje igrati, wild ili standard?

 Po meni - standard. U standardu se igraju pretežno meta deckovi pa možeš poprilično dobro znati što te očekuje (a nakon dva poteza i siguran). U wildu, kako mu i ime kaže, može biti svega i najčešće su razni miš-maš deckovi. 

 

Osobno wild koristim samo za isprobat neki deck, sve ostalo standard. :)

 

Ovaj deck (u prilogu) ti je recimo dosta dobar u trenutnoj meti punoj cthun deckova pa vidi možeš li složiti tako nešto (ovisno koje karte imaš). Taj deck se ože još dodatno ubrzati npr ako izbaciš cabalist's tome i ethereal conjurer a ubacis acolyte of pain. Ima dosta sinergija među kartama i lijepo se drži tempo.

 

 

 

Puno ti hvala na decku. Probati ću ga kad ću moći. Mislim da nemam o0naj leg, a skup mi je trenutno za craftati. Pa što nije lakše ako su razni miš-maš deckovi? Na koji rank možeš doći s deckom koji si predložio?

12 godina
neaktivan
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Nego, kako izabirete karte za Arenu? S kojom klasom igrati Arenu?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

evo ti dobra stranica koja ti može pomoći u slaganju deckova za arenu.

 

a kaj se tiče heroja, najčešće biram mage > paladin > hunter > rogue itd.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.7.2016 0:37 (Supertramp).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Složio ovo što je predložio Tanelorn i hoće mi ga igrati samo u wild???? O čemu je riječ?

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.7.2016 7:41 (Nickname1).
16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Nickname1 kaže...

Složio ovo što je predložio Tanelorn i hoće mi ga igrati samo u wild???? O čemu je riječ?

 jesi li ga slagao kao wild ili kao standard deck? otvori taj deck u tvojoj kolekciji i klikni na Convert to standard

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.7.2016 10:44 (Wolverine).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Nickname1 kaže...

Nego, kako izabirete karte za Arenu? S kojom klasom igrati Arenu?

Ako nisi dobar u areni,preporucujem da koristis Hearth arenu.Najjace 2 klase ubjedljivo su rouge i mage trenutno.Nakon toga paladin.Najlosije klase su hunter i priest po mom misljenju.ako zelis da naucis kako draftat arenu i kako igrati arenu mozes pogledat moj Youtube kanal.Mi vise-manje samo igramo arene .

Evo draft zadnje arene koju smo zavrsili.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.7.2016 21:40 (Momorazor).
15 godina
online
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ovaj brawl mi je super, ako stvoren za rouge c'thuna Za sad samo jedan poraz od miracle rougea koji je imao pune sreće sa opening handom. Ostale turn 9-> blade of c'thun koji ubije nešto jako, i onda turn 10 c'thun koji ima minimalno 18attack

Stoja
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Streama se renolock!!

 

www.twitch.tv/dokmanic

http://www.twitch.tv/dokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice