Hearthstone: Heroes of Warcraft

poruka: 5.827
|
čitano: 569.128
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ne bi me cudilo da je istina, jer i u ovo moje casualno igranje su mi se dogadale slicne stvari, kad pocnem sumnjati u namjestanje nekih stvari.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Chaky kaže...

Ne bi me cudilo da je istina, jer i u ovo moje casualno igranje su mi se dogadale slicne stvari, kad pocnem sumnjati u namjestanje nekih stvari.

 Otkako sam ovo procitao nisam pobijedio ni jednu.. sa 12 pao na 15. 

16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Kolacic kaže...
Chaky kaže...

Ne bi me cudilo da je istina, jer i u ovo moje casualno igranje su mi se dogadale slicne stvari, kad pocnem sumnjati u namjestanje nekih stvari.

 Otkako sam ovo procitao nisam pobijedio ni jednu.. sa 12 pao na 15. 

 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
14 godina
neaktivan
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

znaci nekuzim, toast sa ranka 3 dodje do legendary bez poraza sa istim rogue deckom a ja sa istim deckom trenutno nemogu otici ispod 16 ranka da ga jebes , svi me siluju tko god stigne , pogotovo priestovi koji su ujedno i najzastupljeniji ...

 

edit: dobio golden rogue :p

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.10.2017 3:15 (TheVeky).
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
TheVeky kaže...

znaci nekuzim, toast sa ranka 3 dodje do legendary bez poraza sa istim rogue deckom a ja sa istim deckom trenutno nemogu otici ispod 16 ranka da ga jebes , svi me siluju tko god stigne , pogotovo priestovi koji su ujedno i najzastupljeniji ...

 

deckovi koji pale na jako niskim rankovima vrlo često na pale na visokim..

20-15 je često teži nego 15-10 npr. jer je na tim rankovima meta dosta nepredvidiva i ima puno homebrew deckova. po meni je najlakše te rankove proći sa agresivnim deckovima.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
nine kaže...
TheVeky kaže...

znaci nekuzim, toast sa ranka 3 dodje do legendary bez poraza sa istim rogue deckom a ja sa istim deckom trenutno nemogu otici ispod 16 ranka da ga jebes , svi me siluju tko god stigne , pogotovo priestovi koji su ujedno i najzastupljeniji ...

 

deckovi koji pale na jako niskim rankovima vrlo često na pale na visokim..

20-15 je često teži nego 15-10 npr. jer je na tim rankovima meta dosta nepredvidiva i ima puno homebrew deckova. po meni je najlakše te rankove proći sa agresivnim deckovima.

TheVeky 

... ili je toast bolji igrac od Vekyja  

 

Salu na stranu, nine mudro zbori.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.10.2017 8:37 (Chaky).
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
TheVeky kaže...

znaci nekuzim, toast sa ranka 3 dodje do legendary bez poraza sa istim rogue deckom a ja sa istim deckom trenutno nemogu otici ispod 16 ranka da ga jebes , svi me siluju tko god stigne , pogotovo priestovi koji su ujedno i najzastupljeniji ...

 

edit: dobio golden rogue :p

 

GZ za zlatni portret!

Ja imam 48 winova sa rogue-om, uopće ga ne igram :-)

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.10.2017 9:12 (1samek).
15 godina
online
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
1samek kaže...

 

GZ za zlatni portret!

Ja imam 48 winova sa rogue-om, uopće ga ne igram :-)

 Tako noešto i ja, uvijek mi falile top karte za njega (preparation, edwin, SI agent...) i većina deckova je praktički bila neigriva bez njih, tek sam nedavno sve ih skupio (izvukao edwina iz welcome bundle-a) al sada mi fali jedan vilespine slayer mislim, a i ovi pince 2 deckovi mi se ne sviđaju baš nešto...

Stoja
13 godina
online
Hearthstone: Heroes of Warcraft

tko hoće samnom "challenge a friend" quest riješit za 80 golda neka me doda

 

Shakinho#2831

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Stalno me baci kao protivnika svecenika (Priest)... Svi igraju Priesta? umowa kupna sprzedaży samochodu

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.10.2017 8:19 (seelu91).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
seelu91 kaže...

Stalno me baci kao protivnika svecenika (Priest)... Svi igraju Priesta?

 

od zadnje exp. da, inače je od izlaska igre bio underpowered 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Shaka111 kaže...

tko hoće samnom "challenge a friend" quest riješit za 80 golda neka me doda

 

Shakinho#2831

 

 

 Imaš li još quest?

10 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Nezz sto se ljudi imaju toliko mislit. Prvi turn misli 2 min, nema karata u ruci ima izgubit ali on misli. Ne razmisljaju to je sigurno.. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
fanaticni gejmer kaže...

Nezz sto se ljudi imaju toliko mislit. Prvi turn misli 2 min, nema karata u ruci ima izgubit ali on misli. Ne razmisljaju to je sigurno.. 

Ne misle svi, prije bih rekao afk. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
10 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Chaky kaže...

Ne misle svi, prije bih rekao afk. 

To je po meni nepostivanje protivnika! Sta uopce igraju kad moraju srat ili radit nesto slicno. 

16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
fanaticni gejmer kaže...
Chaky kaže...

Ne misle svi, prije bih rekao afk. 

To je po meni nepostivanje protivnika! Sta uopce igraju kad moraju srat ili radit nesto slicno. 

A gle, ne radi to vecina namjerno. I samome mi se dogada. Ne kad idem srat, tada niti ne zapocinjem partiju.

Ali dogodi se da pokrenem partiju, kliknem muligan, i bas tad klinci nesto trebaju hitno. Pa dok njih podvorim, vec krene uze na turnu 1.

To mi se moze dogoditi u bilo kojoj rundi.

 

Nemoj suditi ostale po sebi. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

mene to isto ne dira pretjerano.. alt-tab, čitaš nekaj na netu dok čekaš 

evo 2 SS-a koja mi već dugo trunu na desktopu 

multi reno :) koliko je to hp-a? :) multi reno :) koliko je to hp-a? :)
nikada gluplje nisam igubio partiju.. lorewalker cho je isto bio na fieldu uz summoning stone nikada gluplje nisam igubio partiju.. lorewalker cho je isto bio na fieldu uz summoning stone
the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

danas nakon jedno 6-7 puta kaj nisam uspio dobiti zadnji fight za rank 10, igram po tko zna koji put protiv priesta sa mageom.

imam jarraxusa, na stolu ragnarosa, elise i još 2 demona od jarraxus hero powera, u ruci reno, on na 6 hp-a sa DK i praznim fieldom, već odigrao Raza the unchained (0 cost hero power), naravno ja sam mislio da je sve gotovo, da nema šanse da se izvuče, dođe njegov turn, odigra unstable portal koji je meni ukrao nekom kartom, dobije coldarra drake-a i dok mu špaga nije otišla pobije mi čitav field i stigao mi je sav hp skinuti da se aktivira ice block..

i naravno da nisam povukao nikakav spell da ga dokrajčim  ako danas nisam tipkovnicu pojeo, neću nikada  lažljiva igra..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.10.2017 18:49 (nine).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

još jedan golden :P , 4/9 još pet ...

 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Jel bio ko na fireside gatheringu? Ja nemam ni jedan event u okolici pa razmisljam napravit for the memes nesto...

LoL EUW - pomijac - https://500px.com/darkonakic HS-HotS Pomijac#2840
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Misliš kao pravi event napravit ili samo želiš novi warlock skin?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Btw, jel' netko pokupio novi skin za Locka? Gdje se uopće kod nas održavaju ti Fireside Gathering eventi da se to može pokupiti (legalno pokupiti, nisam za spoofanje i riskiranje bana na accountu)?

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Tanelorn kaže...

Btw, jel' netko pokupio novi skin za Locka? Gdje se uopće kod nas održavaju ti Fireside Gathering eventi da se to može pokupiti (legalno pokupiti, nisam za spoofanje i riskiranje bana na accountu)?

 

Odeš na https://eu.battle.net/hearthstone/en/fireside-gatherings i potraži tebi najbliži...

12 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Tanelorn kaže...

Btw, jel' netko pokupio novi skin za Locka? Gdje se uopće kod nas održavaju ti Fireside Gathering eventi da se to može pokupiti (legalno pokupiti, nisam za spoofanje i riskiranje bana na accountu)?

znaci ja hostam sada recimo fireside, pozovem svoja 4 frenda, igramo i dobijemo warlock skin? nista sluzbeno ne treba ici preko blizzarda? prijave itd itd. 

16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
ProTeinZ kaže...
Tanelorn kaže...

Btw, jel' netko pokupio novi skin za Locka? Gdje se uopće kod nas održavaju ti Fireside Gathering eventi da se to može pokupiti (legalno pokupiti, nisam za spoofanje i riskiranje bana na accountu)?

znaci ja hostam sada recimo fireside, pozovem svoja 4 frenda, igramo i dobijemo warlock skin? nista sluzbeno ne treba ici preko blizzarda? prijave itd itd. 

Mislim da moras dobiti odobrenje od Blizzarda. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Moras dobit odobrenje od blizzarda i mora bit na javnom mjestu tima kafic ili nesto slicno.

LoL EUW - pomijac - https://500px.com/darkonakic HS-HotS Pomijac#2840
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Jednostavno je. 90% ljudi je "spoof"-alo s fakeGPS-om i nitko nije popušio ban ili slično.

Iskreno, tolko su to retardirano izveli da je to smiješno. Blizzard 

 

Evo jedan "zanimljiv" slučaj: https://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/77nbhy/some_asshole_scheduled_a_fireside_gathering_at_my/

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
1samek kaže...

Jednostavno je. 90% ljudi je "spoof"-alo s fakeGPS-om i nitko nije popušio ban ili slično.

Iskreno, tolko su to retardirano izveli da je to smiješno. Blizzard 

 

Evo jedan "zanimljiv" slučaj: https://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/77nbhy/some_asshole_scheduled_a_fireside_gathering_at_my/

Da, lose.

Do Zagreba mi se ne da zbog skina. Blize mi je 47000 Karlovac, ali ne zelim riskirati dolazak nekome u kucu na Baniji 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Spoof postupak ti je trivijalan na Android telefonu ili emulatoru na PC-u (Nox - https://www.bignox.com)

 

Sigurnije je nego putovanje na slijepo...

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

ja imam samo arthasa, maieva i morgla, sa drugima mi se oupće nije dalo gnjaviti..

puno frendova mi je postalo neaktivno a imam 2 friend questa za riješiti pa me dodajte Nine#2175, tko prvi njemu 80g 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice