Hearthstone: Heroes of Warcraft

poruka: 5.827
|
čitano: 567.702
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
1samek kaže...

Fali mi Y'shaarj da bih isprobao deck.

 

može se i bez njega.. bitno da su obe statue u decku.

ja sam svojedobno dobio duplo ysharrja, nisam mislio da ću ga ikada koristiti 

 

walentkane kaže...

Exodia Mage bez problema dobiva taj deck

 

exodia mage-a sam uspio samo jednom dobiti u wild, i to time što mi je uletio ragnaros.

highlander priest je vjerojatno najteži matchup za biggija.. ali nema većeg gušta kada mu u wild uvaljaš excavated evil, a on odigra razzu u prazno 

 

Jarvan kaže...

 Odličan deck, ali ne razumijem korist ysharja u ovakvom decku. Ja osobno bi ga mijenjao sa Marinom.

 

marin nema apsolutno nikakvog smisla u big priest decku.

 

Jarvan kaže...

Eventualno ako se pokenja barnes...a znamo kako AKO šljaka u HS-u.

 

ja sam izbacio barnesa iz big priest decka jer me stalno trollao, a i ovak i onak ga se rijetko dobije do turna 4.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
15 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Znači fenomenalno 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Upravo sa highlander priestom od kabal couriera dobio coldarra drakea  broken AF  skoro pa mi je bilo žao protivničkog priesta koji je taman ispunio quest..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ekspanzija je vani i za EU, pa možete početi otvarati paketiće

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Dobio smeće od shamana weapon. 

 

EDIT:

39 packova

Weaps: shaman (free), druid, mage

Pally golden legendary za moju najdražu klasu

 

Trebao bi još jedan legendary dobit u idućih nekoliko packova

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.12.2017 19:40 (AmonZero).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
AmonZero kaže...

Dobio smeće od shamana weapon. 

 

EDIT:

39 packova

Weaps: shaman (free), druid, mage

Pally golden legendary za moju najdražu klasu

 

Trebao bi još jedan legendary dobit u idućih nekoliko packova

 Odličan prosjek za 39 paketića! Ja kasnije otvaram 75 pa javim dojmove!

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
15 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Je dobar prosjek, al eto dobio sam samo meni jednu vrijednu kartu.

Prošla ekspanzija mi je bila katastrofa. Mislim da sam dobio manje legendary nego danas, a imao sam duplo više paketa.

Sad čekam 2 tjedna da se stvari malo stabiliziraju pa kraftam.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
14 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Otvorio 10 paketića dobio Twig of the World Tree i Kingsbane. Dobar prosjek. :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

da vidim ... 108 paketica .. 

 

ixlid fungal lord (druid legendary)

aluneth (mage wep legendary)

dragoncaller allana (mage legendary)

valanyr (paladin legendary -free legendary)

temporus (priest legendary for how to lose deck!?) 

the runespear (shaman weapon legendary)

 

znaci ako izbacimo free legendary i prvi legendary kojeg sam dobio odmah u prvom packu a inace je 100% u prvih 10pakova , u ostalih 107 paketica sam dobio samo 4legendarija, nemogu bas reci da sam zadovoljan ali sto je tu je .

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.12.2017 21:53 (TheVeky).
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

u 25 paketa dobio slijedeće legendaryje - Sonya Shadowdancer, Dragon Soul i Temporus , a besplatni legendary weapon mi je Woecleaver

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.12.2017 22:04 (Wolverine).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja uopće nisam zadovoljan, tko bi reko. Otvorio sam 116 packova...

Warlock weapon mi je bio free i ostatak je tak-tak... jedino mi se OK čini priest weapon i druid class legendary.

 

Navijao sam za mage weapon i legendary, 0 bodova naravno.

 

EDIT: slike.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.12.2017 22:11 (1samek).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

75 paketića, 4 legende (The Darkness, Dragoncaller Alanna, Zola The Gorgon i Temporus), Woecleavera sam dobio kao free weapon.

Izvukao još 16 epic karata i kad sam zdrobio višak ostalo mi je 1830 dusta.

Šećer na kraju, dobijem Yseru iz free brawl paketića!

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

43 packa
Legendary: 6 - Druid weapon, Mage weapon (free), Paladain weapon, Priest weapon, Shaman minion, Warlock weapon
Epic: 10 (1 golden)
Rare: 51 (5 golden)
Common: 2 golden
+ 445 dust

https://500px.com/darkonakic
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

mene je bome fino posralo, valjda jer sam prvi put napravio preorder  paketića je bilo 90. (bilo bi i više da prošli tj. nisam potrošio jedno 2k golda na ft packove)

znači free weap je bio od priesta.

dalje weapsi - warrior, warlock, rogue (golden) i mage.

legsi - druid, pally, priest, shaman i the darkness..

znači ukupno 10 legsa pullao sa free weapom.

uz to 17 epica i nešto preko 3k dusta..

 

moram priznati da sam prezadovoljan..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Prvi put napravio preorder, sveukupno 52 paketića otvoreno, 4 legendary-a, od toga 3 weapon-a (warrior, warlock i hunter) i legendary za Paladina, ostale karte poprilično loše. Ne znam kada cu opet Blizzard-u dati 50 eura jer sam očekivao barem malo više.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Zato nisam htio ni kupovat, ono sto su karata najavili jednostavno mi se nije svidilo. U 7 free paketica 2 legendarne + free weapon, dobro sam prosa za razliku od ovih sta su ulozili. 

 

Dungeon runs su mi zabavni, svidja mi se sta mos nadogradjivat deck nakon svake borbe. Lich king mi je bio dosadan i naporan, ovo cu odigrat sa svim klasama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
fanaticni gejmer kaže...

Dungeon runs su mi zabavni, svidja mi se sta mos nadogradjivat deck nakon svake borbe. Lich king mi je bio dosadan i naporan, ovo cu odigrat sa svim klasama.

 

sviđa mi se koncept jer volim roguelike igre, ali razlog zašto ga ja neću odigrati je to što moraš hrpu vremena uložiti, a reward je praktički ništa..

radije onda tučem constructed i skupljam rankove i gold..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
15 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Nakon nove ekspanzije, nastavio sam igrati Big Priesta, sa tek nekim sitnim izmjenama, zapravo iz novog seta samo 1 karta se uklapa u deck, koja je odlična i čini ga još jačim, to je Lesser Diamond Spellstone.

Deck je i dalje odličan i ponovno sam stigao do legende sa njim. Meni je ovo jedan od najdražih deckova ikad, jako puno opcija i mogućnosti sa njim. Da, Barnes je OP ali treba i igrati puno puta bez njega i naj taj način dobiti protivnika je još slađe.

 

Što se tiče mete, Priest je još jači nego prije, i dalje dominira Raza Priest, a pojavila se verzija Dragon Priest Raza. Tempo Rogue je oslabio, Paladin ima jedino aggro deck, a Hunter spell deck čini mi se da ne prolazi baš jer kao i obično Hunter nema draw mehaniku.

Shaman je mrtav i dalje, Warrior skoro, Mage ima 2 decka ali čine mi se preslabi i nitko ih ne igra koliko vidim. Warlock i Druid mi se čine jednaki kao i prije. Takvo je stanje uglavnom od ranka 4 do legend.

Nadam se da će se pojaviti neki deck koji će razbiti trenutnu metu jer nove karte nisu imale skoro nikakav utjecaj i sve je ostalo više-manje isto.

Moj PC  
6 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
GTO kaže...

Prvi put napravio preorder, sveukupno 52 paketića otvoreno, 4 legendary-a, od toga 3 weapon-a (warrior, warlock i hunter) i legendary za Paladina, ostale karte poprilično loše. Ne znam kada cu opet Blizzard-u dati 50 eura jer sam očekivao barem malo više.

 Bolje da si odigrao loto za 50 eura.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
walentkane kaže...

Nakon nove ekspanzije, nastavio sam igrati Big Priesta, sa tek nekim sitnim izmjenama, zapravo iz novog seta samo 1 karta se uklapa u deck, koja je odlična i čini ga još jačim, to je Lesser Diamond Spellstone.

Deck je i dalje odličan i ponovno sam stigao do legende sa njim. Meni je ovo jedan od najdražih deckova ikad, jako puno opcija i mogućnosti sa njim. Da, Barnes je OP ali treba i igrati puno puta bez njega i naj taj način dobiti protivnika je još slađe.

 

Što se tiče mete, Priest je još jači nego prije, i dalje dominira Raza Priest, a pojavila se verzija Dragon Priest Raza. Tempo Rogue je oslabio, Paladin ima jedino aggro deck, a Hunter spell deck čini mi se da ne prolazi baš jer kao i obično Hunter nema draw mehaniku.

Shaman je mrtav i dalje, Warrior skoro, Mage ima 2 decka ali čine mi se preslabi i nitko ih ne igra koliko vidim. Warlock i Druid mi se čine jednaki kao i prije. Takvo je stanje uglavnom od ranka 4 do legend.

Nadam se da će se pojaviti neki deck koji će razbiti trenutnu metu jer nove karte nisu imale skoro nikakav utjecaj i sve je ostalo više-manje isto.

 

Još jednom čestitke na Legend ranku! :)

 

Slažem se da je premalo karata u opticaju, ali ljudi još dosta eksperimentiraju s novim kartama, kroz mjesec dana će se vidjeti kako stvari stoje.

Iskreno, novi weaponi su mi poprilično "underwhelming". Mislim da niti jedan nije "must craft" za bilo koji deck osim spell huntera koji se još uvijek traži, ali mogao bi biti zanimljiv tip decka.

16 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja igram spell Huntera, jer nisam mislio, da cu ikad igrati deck bez miniona, a i dobio taj weapon 

Nije cista kopija Kiblerovog, jer mi nedostaju neke karte, npr Hunterov DK.

 

Fora je. Ali ne moze se nositi s nekim deckovima. Big Priest. Warlock je jak s novim Taunt demonom, koji poslije smrti spawna 3 x 1/3 Taunta. Em vidim da se voze i Eater of Secrets, jer je i Rogue dobio Secrete. Jedino je gust s Flare unistavati Magu secrete. Satro me i midrange Hunter, ali je izgledao slozen da countera mog. Mirror mec, zavisi tko prije napumpa onaj novi spell sto baca 3/3 vukove. Uglavnom interesantno, ali ne djeluje mi kao top tier.

 

 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Upravo to.. Bas sam izgubio volju za igrom nakon ovakog fijaska sa preorderom. Loto će biti novi ulog, a i veća šansa za dobitak.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
GTO kaže...

Prvi put napravio preorder, sveukupno 52 paketića otvoreno, 4 legendary-a, od toga 3 weapon-a (warrior, warlock i hunter) i legendary za Paladina, ostale karte poprilično loše. Ne znam kada cu opet Blizzard-u dati 50 eura jer sam očekivao barem malo više.

 

 Pa dobio si više legendi nego je prosjek, tako da bi trebao biti zadovoljan. Ja sam otvorio 103 paketa i očekivao sam tri legende, dobio više, tako da sam zadovoljan.

 

walentkane kaže...

Nakon nove ekspanzije, nastavio sam igrati Big Priesta, sa tek nekim sitnim izmjenama, zapravo iz novog seta samo 1 karta se uklapa u deck, koja je odlična i čini ga još jačim, to je Lesser Diamond Spellstone.

Deck je i dalje odličan i ponovno sam stigao do legende sa njim. Meni je ovo jedan od najdražih deckova ikad, jako puno opcija i mogućnosti sa njim. Da, Barnes je OP ali treba i igrati puno puta bez njega i naj taj način dobiti protivnika je još slađe.

 

Što se tiče mete, Priest je još jači nego prije, i dalje dominira Raza Priest, a pojavila se verzija Dragon Priest Raza. Tempo Rogue je oslabio, Paladin ima jedino aggro deck, a Hunter spell deck čini mi se da ne prolazi baš jer kao i obično Hunter nema draw mehaniku.

Shaman je mrtav i dalje, Warrior skoro, Mage ima 2 decka ali čine mi se preslabi i nitko ih ne igra koliko vidim. Warlock i Druid mi se čine jednaki kao i prije. Takvo je stanje uglavnom od ranka 4 do legend.

Nadam se da će se pojaviti neki deck koji će razbiti trenutnu metu jer nove karte nisu imale skoro nikakav utjecaj i sve je ostalo više-manje isto.

 

Da li si probao staviti Lyra-u u deck? Kako bi deck funkcionirao s njom. 

PS: ak nije problem daj drugi put stavi kod od deck da ga je lakše kopirati 

15 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Lyra ti nebi imala nekog smisla jer deck je baziran na kartama koje imaju jaki utjecaj na board, a to sa njom ne dobivaš.

Recimo sa Barnsom izvučeš Lyru i imaš ju možda za jedan ili dva spel i nakon toga ništa od nje, a kad ju ponovno oživiš sa Eternal Servitude, ne predstavlja ništa na boardu i lako ju je ubiti.

Za trenutnu metu ja sam čak i maknuo Yseru iz decka jer nije imala dobar utjecaj na board a bez nje sam povečao šanse za izvuči Y'Shaaraya.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.12.2017 1:42 (walentkane).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
walentkane kaže...

Nadam se da će se pojaviti neki deck koji će razbiti trenutnu metu jer nove karte nisu imale skoro nikakav utjecaj i sve je ostalo više-manje isto.

 

wild je trenutno poprilični raspašoj, već par dana se vrtim na relaciji rank 7-10.. niti jedan deck baš ne dominira, a nove karte su definitivno stvorile puno OP kombinacija (tipa malghanis + onaj deathrattle taunt  + lock DK = preodvratno).

 

danas baš počeo igrati standard (bio sam prestao kada je izašao FT), složio sam tvog big priesta jer sam sve karte imao, od ranka 22 do 10 uz jedva par poraza.. baš me zanima kako bu dalje išlo.

u wild definitivno nije tako lako sa bigijem.

 

EDIT: došao do 5-ice, goal accomplished.. put je bio puno grbaviji nego do 10ke.. čini mi se da sam najviše gubio od warlocka, ako se izuzmu aggro deckovi.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2017 12:04 (nine).
11 godina
protjeran
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Stream ON.

I dalje eksperimentiranje sa čudnim kombinacijama, naravno pokazuje se loše, nemre se napredovati.

 

https://gaming.youtube.com/user/ddokmanic/live

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Netko zainteresiran za kupovinu accounta. Malo sam se ohladio od HS.

Prvi sam vlasnik, 6000+ gold 19 000 + dust 60+ legendary.

 

PM if interested

 

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja polako odustajem od ove igre. Već dvije ekspanzije za redom neam volju da igram, a skupljam gold preko ovih daily-a i to mi se sve više čini kao neka obaveza (to rješavanje questova kad ih se skupi 3), a ne zabava.

Bacio oko malo na twitch i vidim da pola ljudi igra 2-3 decka koji su 90% identični. 

Igra je postala preskupa. Nisam dao ni kune za nju, al opet me tjera da rješavam te questove il ostanem iza ostalih kao f2p igrač. Nema više onu čar koju je imala na početku. 

Žao mi onih ljudi koji pljunu pun klinac love na ovo i ne dobiju ništa, a ovaj Blizzard samo štampa broken karte (ponajviše one RNG koje odluće game) i onda im treba 10 mjeseci da naprave nerf, a imaju jbnu digitalnu igru.

I nakon toga igrači opet rade isto sranje (provuku karticu) kod izlasska iduće ekspanzije nadajući se da će sada biti bolje sreće i onda opet pojedu govno i tako u krug.

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
AmonZero kaže...

Ja polako odustajem od ove igre. Već dvije ekspanzije za redom neam volju da igram, a skupljam gold preko ovih daily-a i to mi se sve više čini kao neka obaveza (to rješavanje questova kad ih se skupi 3), a ne zabava.

Bacio oko malo na twitch i vidim da pola ljudi igra 2-3 decka koji su 90% identični. 

Igra je postala preskupa. Nisam dao ni kune za nju, al opet me tjera da rješavam te questove il ostanem iza ostalih kao f2p igrač. Nema više onu čar koju je imala na početku. 

Žao mi onih ljudi koji pljunu pun klinac love na ovo i ne dobiju ništa, a ovaj Blizzard samo štampa broken karte (ponajviše one RNG koje odluće game) i onda im treba 10 mjeseci da naprave nerf, a imaju jbnu digitalnu igru.

I nakon toga igrači opet rade isto sranje (provuku karticu) kod izlasska iduće ekspanzije nadajući se da će sada biti bolje sreće i onda opet pojedu govno i tako u krug.

 

 Slično i kod mene, zadnje što sam ful igrao je bilo kad je ungoro ekspanzija izasla, tada sam bio najbliže legend ranku da ulovim, od frozen throne na dalje baš nekako minimalno igram, rješavam questove(mada u zadnje vrijeme ni to) u principu sada više volim dungeon igrati i baciti tawern brawl...

 

Upravo to što kažeš, za jednu digitalnu igru pretroma je sa promijenama i ikakvim featurima. Pa ako pogledam u nazad 3 godine, dobili smo tawern brawl kao mod, i sada dungeon run, te je između dodano 9(slovima: devet) deck slotova za koristiti. Spectator je još uvijek banana, fireside taverns isto nisu baš nešto ispali...okreću milijone na igri a nisu paktički ništa u nju uložili, osim što pumpaju novi content za kupiti...

Stoja
11 godina
protjeran
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Mislim da ste mašili ceo futbal.

Problem igre je što je previše novog sadržaja, konstantno nove karte, isus bog se ne stigne izbalansirati.

Ja to vidim jer godinu dana nisam uopće igrao, i sad kad sam ušao vidim da je sve druga pjesma.

Ali istina je da 90% dominantnih deckova su u stvari 3 ista. Ja osobno stalno pokušavam nešto izmisliti, ali eksperimentiranje nedaje ići dalje od ranka 17. Do kraja tjedna ću još vidjeti, pa onda dalje ćemo metom ganjati barem rank 5.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice