Hearthstone: Heroes of Warcraft

poruka: 5.827
|
čitano: 568.966
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

svi znamo kako bi to završilo, svi bi kupovali preko VPN-a iz npr. HR., tako da never going to happen. ali generalno je cijena overpimpana, kao što si i sam rekao vrijednost 3 AA naslova godišnje.

ali barem su u zadnje vrijeme imali nekoliko akcija za f2p igrače sa povećanim quest rewardovima.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ma nisu normanlni s cijenama. mislin da ova igra umire polako ali sigurno

Dirty dosen
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ma poznata je stvar da blizzarda boli ona stvar za ljude koji nemaju, vec su dovoljno zaradili da ih moze biti briga. Ove questove sa dustom i goldom i sada dupli gold im priznajem, ali realno, drop rateovi su jako losi (barem meni osobno, a zapisujem i brojim koliko dobivam), ekspanzije im nisu nesto (makar magnetic karte i ovo sto su do sada objavili mi izgleda zabavno), igra se pretvorila u konstantnih pet meta deckova u rankedu, sada ove promjene sa klasama, a objavljuju na sva zvona da drze do tog nekog consistencyja i umjesto da to upravdaju nekom normalnom cijenom, oni je jos povise.

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

ma mene više muči što ću dati lovu za mediocre ekspanziju u kojoj se meta neće drastično promijeniti, pogotovo ne na bolje.

vjerojatno će dodati još pokoji powercreep combo (a nije da ih trenutno fali), ali ne očekujem da će npr. dude paladin pasti na tier 2, a kamoli 3 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
walentkane kaže...

Ako nekog zanima skin za Warlocka Nemsy Necrofizzle, evo laganog načina kako ga dobiti, vrlo je jednostavno:

 

Rjeseno

Mexx
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2018 23:51 (chingy-os).
15 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ako igrate potiv puno Druida i Shamana na laderu, odličan counter deck, praktički nemoguće izgubiti, meni ih je bilo oko 90% zadnjih dana, tako da sam stigao lagano do legend ranka.

 

 

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
walentkane kaže...

Ako igrate potiv puno Druida i Shamana na laderu, odličan counter deck, praktički nemoguće izgubiti, meni ih je bilo oko 90% zadnjih dana, tako da sam stigao lagano do legend ranka.

 

 

 

 

Kosta dusta, kosta... 

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ništa ako imaš sve potrebne karte 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
nine kaže...

Ništa ako imaš sve potrebne karte 

 Dobro si rekao,mene isto ne kosta nista :D

Mexx
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Johnny4286 kaže...
walentkane kaže...

Ako igrate potiv puno Druida i Shamana na laderu, odličan counter deck, praktički nemoguće izgubiti, meni ih je bilo oko 90% zadnjih dana, tako da sam stigao lagano do legend ranka.

 

 

 

 

Kosta dusta, kosta... 

 

 

Pa nije badave da.. ali treba sa dustom razumno.. meni sad leži jedno 15k dusta a nemam sve legije.. daleko sam od njih...

Moja taktika je kad dođe ekspanzija.. potrošim sav gold, otvorim sve dekove koliko imam i pokraftam 2-3 glavna legija... i onda 2 mjeseca kupujem dekiće i otvaram, pa opet 2 mjeseca stednja(golda) za novu exsapanziju.

 

Npr. Lich king je must have iz Frozen Throna. I nekolicina(večina) Death knightova..

(dobra ekspanzija)Witchwood za mene Tess, Shudder, Baku, Genn i Hagatha su must za ostale kako tako...

Kobolds.. Jedino Kingsbane mi je ok..

Ungoro.. Elise, Umbra, Questi, Tarim, Sherazim, Kalimos,Lyra, Pyros i brdo dobrih epica.. (*ebena ekspanzija)

 

Eto jedino u zadnje vrijeme što primječujem popularni dekovi furaju po 3 i više Legija i to jest zakooonnn.... Jer ako imaš legi moraš da i igrati..

 

Jedva čekam neko nove kartice XD.. Academic Espionage hmmm, nove Rouge karte su cooolll..

Uglavnom ova ekspanzija če biti skupa po pitanje dusta...

6 godina
neaktivan
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Dugo već neigram pa pitam, jesu izbalansirali shudderwocka

 

P.S. sad sam nabaso na ovaj video,pa me začudilo u šta se igra pretvorila,igro sam neš malo kad je izašla.

Kae to fora neka - krpa
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.7.2018 11:29 (Dančo_vucibatina).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

skratili su animacije i može ponoviti max 20 battlecry-eva.. iako shudderwock shaman je u najboljem slučaju tier 2 deck, slab early game, a i može se dogoditi da se battlecry-evi tako poslože da si pušiona i nakon kaj ga odigraš, tj. da ne dobiš nove shuddere nazad u ruku.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Al može biti jako iritantan taj Shudderwock deck. Ako ga potrefi draw + RNG , ne možeš mu ništa, meni neki dan protivnik dobio 3 (!!!!) healing raina od Hagathe, poludio sam.

 

A u Wildu je još gori :-)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Paladin je čisti cancer ... u svakoj verziji, meni osobno gori od Shuderwocka i Sulfurasa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Odlučio sam ne raditi preorder ovaj put. Imam neki osjećaj da će magnetic biti jako cancerous, a iskreno poslije FT-a mi ni jedna exp. nije bila nešto. FT mi je bio stvarno OK.

Kako ste vi odlučili?

2 Napravio sam preorder.
1 Nisam napravio preorder.
15 Nikada ne radim preorder.
1 Uvijek radim preorder.
the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.7.2018 10:58 (nine).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Jarvan kaže...

Paladin je čisti cancer ... u svakoj verziji, meni osobno gori od Shuderwocka i Sulfurasa.

 Za paladina mi lako.. Igram uvijek neke Value mnid range dekove... i agro mi nije problem.. Nego smeče od druida i stari cubelock...Morat ču u dek nekog miniona... i to mislim harrisona..

12 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Jarvan kaže...

Paladin je čisti cancer ... u svakoj verziji, meni osobno gori od Shuderwocka i Sulfurasa.

 Mislim da ce se druid postat novi cancer nakon iduce ekspanzije

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Ja sam prvobitno odlučio ne preorderat, ali novi Jaraxus skin me dotukao, jednostavno sam morao kupit :-/

Tješim se da sam i na veće gluposti bacao pare, jebi ga.

Puno novih karti mi se sviđa od ovih koje su pokazali do sad, ali ako ubuduće počnu radit takva sranja da se skin heroja skriva iza "paywalla" prestat ću igrat 100%. Ovaj put sam popustio i to je to, account odmah ide u prodaju ak se to ponovi.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Na žalost, ponovit će se 100%, to je Blizzard.

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
1samek kaže...
Ja sam prvobitno odlučio ne preorderat, ali novi Jaraxus skin me dotukao, jednostavno sam morao kupit :-/

Tješim se da sam i na veće gluposti bacao pare, jebi ga.

Puno novih karti mi se sviđa od ovih koje su pokazali do sad, ali ako ubuduće počnu radit takva sranja da se skin heroja skriva iza "paywalla" prestat ću igrat 100%. Ovaj put sam popustio i to je to, account odmah ide u prodaju ak se to ponovi.

 

Ja zbog toga nema šamse da prestanem igrat.. Prestao sam jedno vrijeme zbog aggro hebene mete..

 

Jedino što sam prestao zbog toga radit je davat im bilo kakve novčeke. Jedino za kaj mogu dobit pare bude Diablo . i amen..

5 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

25 packova...jel moglo gore?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Kod mene je ovakva situacija... 123 packova otvoreno, 22 epica (od toga jedan dupli) i 10 legendi (u biti 8 jer sam preostala dva dobio... jednog radi preordera a drugog za logiranje u HS (ovo što su svi dobili)). Generalno sam zadovoljan, najviše sa zlatnim Whizbangom (ne mislim da je korisna karta ali mi djeluje zabavno tu i tamo odigrat sa recept deckovima, kompletno zlatnim). :)

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
5 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Full golden deck,ljepo ljepo.Jel ga se isplati craftat?

 

13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

64 packa, 5 legenda, 12 epica.. rekao bih da nije loše.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Krećem s otvaranjem 50 komada live.

https://www.twitch.tv/doxythecroat

 

Treći paketić i Legendary ... al beskoristni.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.8.2018 17:16 (Jarvan).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

150 boostera, dobio 10 legendary-a (uključujući 1 za preorder i 1 za free na loginu).

 

Od zanimljivijih Mecha'thun, Flobbidinous Floop i Dr. Boom... ta 3 sam i priželjkivao :-)

Ostatak - priest, rogue i shaman legendary, hunter i lock (zlatni) class spell legendary te od neutralnih Subject 9.

 

Sve u svemu jako zadovoljan.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Demozz kaže...

Full golden deck,ljepo ljepo.Jel ga se isplati craftat?

 

 Iskreno, ne znam jer još nisam isprobao ali vjerujem da bi moglo biti zabavno tu i tamo zaigrat i takav deck. Javim kad probam :)

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
11 godina
protjeran
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Iskreno, ovo zasad kaj sam vidio donijelo je samo potencijalni cancer mill rogue.

Nekaj posebno zanimljivih karata i nema. U spell huntera sam samo 3 nove karte ubacio.

Priest je sada malo zanimljiviji.

Teško će nadmašiti Old Gods ekspanziju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja sam jučer složio nekog bomb huntera, ali nisam želio ništa extra još craftati..

Općenito kao što sam i predvidio, magnetic je teški cancer.

 

@jarvan

To za mill sam i ja pomislio, ali viable je samo u wild zato što je coldlight oracle u HoF.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

U standardu sam sreo mill rogue. Doduše imao sam probni polovični recept novog priest decka, ali ono kaj sam vidio je skoro ravno starom mill rogue.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice