Hearthstone: Heroes of Warcraft

poruka: 5.827
|
čitano: 567.458
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

nitko ne komentira nove karte? hype 0 bodova na bugu?

ja ih iskreno nisam ni pogledao 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
0 bodova hype. Ima zanimljivih karti, kao i inače, ali meta je predosadna, nikad nije bilo ovako.
Nadajmo se da će se to promijeniti u utorak.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

bit ce komentiranja kad se budu otvarali paketici , pretpostavljam da bi se meta trebala potpuno promijeniti, s obzirom da postoji poprilicna kolicina novih op karata

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Sta komentirati. Ceka se izlazak i otvaranje paketica, pa ovisno o sreci slaganje deckova.

Dust se istopio s +12000 spao na +1000 tijekom zadnje ekspanzije.

 

Ima par "ludih" karata.

Ona sto prepolovi oba decka, ili sto smanji obojici manu na 5. Totalno moze "sjebati" protivnika i njegov plan.

Na kraju cemo svi zbog toga voziti neke Aggro deckove. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

besplatni paketić nove ekspanzije : https://playhearthstone.com/expansions-adventures/rastakhans-rumble/vote

ulogiraj se sa hearthstone accountom , odaberi do 4.12. neku od ponuđenih ekipa i to je to

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

49 paketa plus besplatna Loa - 8 legendary, 9 epica, 50 rarea , 9 goldena

legendary su - Zul'jin, Halazzi,the Lynx, Jan'alai, the Dragonhawk, High Priest Thekal (Golden),  Bwonsamdi, the Dead,  Hir'eek, the Bat,  Akali, the Rhino (besplatna Loa) ,  Hakkar, the Soulflayer

sve u svemu solidno, mislim da do sada nisam dobio toliko legendaryja u otvaranju paketića na početku neke ekspanzije

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Dobio sam warrior LOA od Blizzarda (Akali) te sam otvorio 95 paketića:

7 legendary miniona (jedan golden): Oondasta, Da Undatakah, Princess Talanji, Janalai, Hex Lord Malacrass, Zuljin i Wardruid Loti

17 epic miniona (dva golden) 

8 rare goldena.

Nakon što sam podrobio sve dupliće (izuzev goldena) dobio sam 2280 dusta. 

Suma sumarum zadovoljan sam. Možda više kavlitetom dobivenih karata nego kvantitetom. 

U prilogu su slike MVP paketića i posljednjeg paketića kojeg sam otvorio (golden Zuljin).

 

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 21:50 (Yovitssa).
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja 46 paketića 2+1 leg, jedno 6 epica i 500tinjak dusta.. goldene još nisam pregledao kaj ima za podrobiti.. loše sve u svemu

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

ok , znaci od 116 paketica sam dobio :

 

druid: gong the raptor

hunter: zuljin (drago mi je sto sam ga dobio ,jer bi ga craftao da nisam)

paladin: high priest thekal , shirvalah,the tiger(free legendary)

priest:bwonsambi the dead

rogue:captain hooktusk

warlock: hireek the bat

warior:war master voon,  akali the rhino

neutral : mojomaste zihi(golden), hakar the soulflayer

 

znači 11 legendarija , disenchentao : 4075 dusta, ukratko zadovoljan sam , odoh slagati deckove  :p

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja sam otvorio ukupno 114 paketića, uglavnom ne baš previše zanimljivi legendary-i, ali što je tu je.

 

Free na loginu mi je bio warlock leg Hir'eek, the bat (koma živa, jedan od nalošijih) al onda sam u otvaranju dobio drugi warlcok legendary i to zlatni - High priestess Jeklik.

Dobio sam (sve skupa) 3 zlatna legendary i otvorio sam jako puno epica (do sad mi se to još nije dogodilo), grand total 10 legendarya tak da sam sve u svemu zadovoljan :)

 

U prilogu screenshotovi s moba.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Wolverine kaže...

49 paketa plus besplatna Loa - 8 legendary, 9 epica, 50 rarea , 9 goldena

legendary su - Zul'jin, Halazzi,the Lynx, Jan'alai, the Dragonhawk, High Priest Thekal (Golden),  Bwonsamdi, the Dead,  Hir'eek, the Bat,  Akali, the Rhino (besplatna Loa) ,  Hakkar, the Soulflayer

sve u svemu solidno, mislim da do sada nisam dobio toliko legendaryja u otvaranju paketića na početku neke ekspanzije

Lol, solidno. 8 legendarnih na 50 paketica je ludi prosjek!

 

Osobno 66 paketica. 2   3 legendarna + poklonjeni druid Beast, pa ti vidi prosjek :D A moglo se dogoditi i 1+1. Jedno do gorih otvaranja. Nabacim detaljniji pregled kasnije. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.12.2018 21:33 (Chaky).
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Huh tebe je zahebalo gore nego mene  meni je ovo definitivno najgore otvaranje...

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Pozdrav,

 

 Eto ja slabo igrao od zadnje ekspanzije svega 28 paketica. al me posralo ko nikad... 6 legija.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Chaky kaže...
Wolverine kaže...

49 paketa plus besplatna Loa - 8 legendary, 9 epica, 50 rarea , 9 goldena

legendary su - Zul'jin, Halazzi,the Lynx, Jan'alai, the Dragonhawk, High Priest Thekal (Golden),  Bwonsamdi, the Dead,  Hir'eek, the Bat,  Akali, the Rhino (besplatna Loa) ,  Hakkar, the Soulflayer

sve u svemu solidno, mislim da do sada nisam dobio toliko legendaryja u otvaranju paketića na početku neke ekspanzije

Lol, solidno. 8 legendarnih na 50 paketica je ludi prosjek!

 

Osobno 66 paketica. 2 legendarna + poklonjeni druid Beast, pa ti vidi prosjek :D A moglo se dogoditi i 1+1. Jedno do gorih otvaranja. Nabacim detaljniji pregled kasnije. 

 

nije se moglo nikako dogoditi 1+1 kod 66 paketica ,  jer u prvih 10 ti je zagarantiran legendary :p , zapravo gore nisi mogao proći :S

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2018 20:25 (TheVeky).
16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Zver kaže...

Pozdrav,

 

 Eto ja slabo igrao od zadnje ekspanzije svega 28 paketica. al me posralo ko nikad... 6 legija.

Mrzim te  

TheVeky kaže...
Chaky kaže...

 

Osobno 66 paketica. 2 legendarna + poklonjeni druid Beast, pa ti vidi prosjek :D A moglo se dogoditi i 1+1. Jedno do gorih otvaranja. Nabacim detaljniji pregled kasnije. 

nije se moglo nikako dogoditi 1+1 kod 66 paketica ,  jer u prvih 10 ti je zagarantiran legendary :p , zapravo gore nisi mogao proći :S

Craftao sam Zul`jina za Spell Huntera, ubacio par novih spelova. Nisam ga jos testirao na ranked, samo casual, brutalno. Posebno onaj spell sto ozivi sve poginule Beast. Pocistis protivniku minione i za 2M ih ozivis sve, em jos bar 4dmg to face, ako je jedan od mrtvih vepar.

 

Za ostalo cu pricekati, jer sam tanak s dustom, a ne volim drobiti karte 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.12.2018 12:44 (Chaky).
14 godina
neaktivan
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

jao sad me kopka ovaj gonk druid , dali da bacim duste na 3x legendarya,hmmm decisions decisions ... , predobar mi je taj druid deck , iako bih trebao igrati warlocka(500 win quest) , ali warlock deckovi su mi dosadni -.-

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.12.2018 20:57 (TheVeky).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ispravak navoda od gore. Ipak su 3 legendarna bila u 66 paketica, a ne 2.

 

Main.

66 paketica. 3+1 legendarni.

Druid - Gonk, Priest - Princess Talanji, Warlock - Hir`eek, Neutral - Griftah

15 epic (jedan zlatni). Dobar prosjek.

Zlatni 3 common i 6 rare.

 

Alt.

35 paketica. 2+1 legendarni.

Druid - Gonk, Paladin - High Priest Thekal, Shaman - Krag`wa

6 epic

Zlatni 1 common i 2 rare

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
TheVeky kaže...

jao sad me kopka ovaj gonk druid , dali da bacim duste na 3x legendarya,hmmm decisions decisions ... , predobar mi je taj druid deck , iako bih trebao igrati warlocka(500 win quest) , ali warlock deckovi su mi dosadni -.-

 Ja sam razmišljao i odustao, fale mi Gonk i Taldaram. Ne znam da li je Blizzard to tako zamislio, ali glupo mi je da se napad "stacka" i da napadaš preko 10 puta po turnu. Mislim da je to neki exploit ili bug i da bude to Blizz začas riješio. To je moj razlog odustajanja.

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Chaky kaže...

Craftao sam Zul`jina za Spell Huntera, ubacio par novih spelova. Nisam ga jos testirao na ranked, samo casual, brutalno. Posebno onaj spell sto ozivi sve poginule Beast. Pocistis protivniku minione i za 2M ih ozivis sve, em jos bar 4dmg to face, ako je jedan od mrtvih vepar.

 

 

 definitivno je potreban taj spell jer kad putem Zul'jina počistiš protivnikove minione počne lupati po tvojima i treba ti taj spell da ih oživi

16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Yovitssa kaže...
TheVeky kaže...

jao sad me kopka ovaj gonk druid , dali da bacim duste na 3x legendarya,hmmm decisions decisions ... , predobar mi je taj druid deck , iako bih trebao igrati warlocka(500 win quest) , ali warlock deckovi su mi dosadni -.-

 Ja sam razmišljao i odustao, fale mi Gonk i Taldaram. Ne znam da li je Blizzard to tako zamislio, ali glupo mi je da se napad "stacka" i da napadaš preko 10 puta po turnu. Mislim da je to neki exploit ili bug i da bude to Blizz začas riješio. To je moj razlog odustajanja.

Ne vjerujem da je bug. Tekst kaze da mozes napadati, ako ubijes miniona. 

Wolverine kaže...
Chaky kaže...

Craftao sam Zul`jina za Spell Huntera, ubacio par novih spelova. Nisam ga jos testirao na ranked, samo casual, brutalno. Posebno onaj spell sto ozivi sve poginule Beast. Pocistis protivniku minione i za 2M ih ozivis sve, em jos bar 4dmg to face, ako je jedan od mrtvih vepar.

 definitivno je potreban taj spell jer kad putem Zul'jina počistiš protivnikove minione počne lupati po tvojima i treba ti taj spell da ih oživi

Dobar je. Samo sam ja igrao s onim spellovima 4dmg minionu, a na netu vidim, da je Baited Arrow umjesto njih. Mana je sto sam izbacio Tracking, pa se u nekim partijama dogodi, da ostanem bez karata i ako ne izvuces "potrebnu" kartu, ode partija.

Ima neki novi Beast Hunter Deck? Ili se igra i dalje Deathrattle?

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja koliko sam primjetio spell hunter je sad no1 deck. Znači Zul'jin / secret / spell hunter 

 

Ovaj deck mi se čini jako fora, ali fale mi 4 legendarya da ga isprobam tak da je "no-go" do daljnjeg.

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
1samek kaže...

Ja koliko sam primjetio spell hunter je sad no1 deck. Znači Zul'jin / secret / spell hunter 

 

Ovaj deck mi se čini jako fora, ali fale mi 4 legendarya da ga isprobam tak da je "no-go" do daljnjeg.

Promaklo mi, da je no1. Premda bi trebali opet ubaciti neku neutralnu tech kartu za unistavanje secreta.

 

Uh i meni nedostaje previse legendarnih za tog druida.

Premda sam mrzio igrat protiv tog Druida, koji je u ovoj verziji jos ludi. Ako nemas neki Hex ili Poly na Hadronox, pisi kuci propalo.

 

Em nisam znao da Undertakah moze imati poduplano isti deathrattle. Mislio sam da moraju biti 3 razlicita.

Fora. Pretpostavljam da je on medu prioritetima za kraftanje?

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2018 11:55 (Chaky).
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Wolverine kaže...

besplatni paketić nove ekspanzije : https://playhearthstone.com/expansions-adventures/rastakhans-rumble/vote

ulogiraj se sa hearthstone accountom , odaberi do 4.12. neku od ponuđenih ekipa i to je to

 

 

Evo stigo danas...

12 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

I tako, dosla nova solo kampanja


Svjestan sam da ima vise totema, ali mislio sam da cu se malo vise "namuciti" za taj card back, a ne bas iz prvog pokusaja

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2018 22:50 (Johnny4286).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Johnny4286 kaže...

I tako, dosla nova solo kampanja

 

cigani nisu ponudili nikakav quest sa kojim packom na izlazak kampanje 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
nine kaže...
Johnny4286 kaže...

I tako, dosla nova solo kampanja

 

cigani nisu ponudili nikakav quest sa kojim packom na izlazak kampanje 

 Evo ima neki odigraj 100 karata u Play za 4packa

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Chaky kaže...

 Evo ima neki odigraj 100 karata u Play za 4packa

 

odigrao ... jbg to nisam mogel znati prije 4 dana kada sam napisao prošli post 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Au, konačno će se meta malo promijeniti!

 

https://playhearthstone.com/en-us/blog/22817529?linkId=100000004395757

 

RIP Shudderwock, Kingsbane, Odd pala i Druid općenito...

Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
1samek kaže...

Au, konačno će se meta malo promijeniti!

 

https://playhearthstone.com/en-us/blog/22817529?linkId=100000004395757

 

RIP Shudderwock, Kingsbane, Odd pala i Druid općenito...

Brutala.

Zao mi Wild Growtha. Ostalog niti najmanje. Posebno Odd Palyja. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
14 godina
neaktivan
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

phew a ja sam mislio scraftat ovih dana kingsbane, dobro da sam odgadjao craftanje ...

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice