Hearthstone: Heroes of Warcraft

poruka: 5.827
|
čitano: 567.725
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

'Bem li im mam***. Kud Wild Growth...i nurish... mami*** li im...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Evo, da se malo pohvalim i ujedno oživim temu, konačno sam dohvatio Legendary rank! 

Igram HS od bete, ali nikad do sad nisam stigao tako daleko u rankedu (što i nije baš za neku pohvalu), Rank 5 bih dohvatio, a za više od toga nije bilo vremena i/ili živaca. Do "Legende" sam prošetao sa Secret Hunterom! Da, tako je, sa omraženim hunterom! 

Decklist sam stavio među slike, a od svih huntera (Spell, Hibryd, Control) ovaj je najuspješniji. Rijetko koji deck se može oduprijeti tolikim secretima i Spellstoneu (naročito nakon reloada sa Zuljinom). Mislim da sam protiv huntera imao valjda 90% win rate, ovih 10% sam protiv mirror matcheva izgubio (igram sve samo preko mobitela pa nemam dostupnu statistiku nažalost). Najviše sam se mučio sa Mechatun deckovima zbog kojih sam razmišljao staviti Mojomaster Zihi-a u deck i sa Priestom (bilo kojim - Mass Hysteria i Pschic Scream ). Kao ključnu kartu decka (uz DK Rexxara i Zuljina) izdvojio bih Subject 9. Ne samo zbog drawa secreta, već drawa općenito. Naime, kad on izvuče 5 secreta, a u muliganu ionako ostavim barem dva secreta, uz tracking je tako lako izvuči kartu koja ti baš treba za određenu situaciju. I još jedna vrijedna karta bila je jedna za koju nisam znao ni da postoji; Bloodscalp Strategist. Od 3 ponuđena spella svaki puta barem jedan bude onaj presudan - bilo za lethal, bilo za board clear ili "spas u zadnji čas" općenito!

I još jedna stvar koja mi se desila na putu do legende; u jednoj slici je chat sa igračem sa kojim sam odigrao 3 partije uzastopno . I nakon druge poslao mi je friend invite pa smo krenuli u spiku kako tko stoji, koji star je u ranku i na kraju mi veli kako mi bude pustio pošto mi fali 1 star za rank 1... Stvarno lijepa gesta...

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.1.2019 14:39 (Yovitssa).
Moj PC  
7 0 hvala 1
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Evo našao malo slobodnog vremena pa igram Wild. ili zajebancija...

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2019 12:53 (Zver).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

nitko ne komentira zadnje nerfove karti?

po meni je equality trebao biti 3 mane, sve ostalo OK.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
nine kaže...

nitko ne komentira zadnje nerfove karti?

po meni je equality trebao biti 3 mane, sve ostalo OK.

 

Bilo kakvi nerfovi su OK kad je HS u pitanju - da se meta malo zarotira/osvježi, ali s Equalityem su možda imak malo pretjerali

16 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Spellstone je i dalje super karta na 6M.

Trebali su ga ostaviti na 5M, a nerfati broj vukova na 1-2-3.

 

Rogue me iznenadio nerf. Nisam znao, da je ta karta toliko veliki problem.

 

Zao mi je sto DK ispadaju iz Standarda i nadam se slicnim kartama u slijedecim ekspanzijama.

Radujem se "novoj godini" i pocetku nove mete.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

choose your champion za packove..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Malo da zivnem ovu propalu temu,stize 9.4 nova expanzija Rise of shadows 

 

https://www.hearthpwn.com/news/6455-rise-of-shadows-eight-revealed-cards-expansion

 

Misljenja?

Mexx
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
chingy-os kaže...

Misljenja?

 

mehh.. već dugo nije bila neka zanimljiva meta, tako da nisam našto nahype-an.

zapravo već dugo vremena riješim daily-e i ugasim igru, skoro pa mi je tlaka i to odraditi. prošli mjesec po prvi put nakon x godina nisam ni rank 10 navukao.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
5 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja ga toliko palim da sam tek danas primjetio da mi jos nisu poslali packove za HCT (4 komada). Vjerojatno vise niti nece. Cak mi nije niti zao sto ih nisam dobio.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2019 21:16 (SamoPitam3).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
nine kaže...
chingy-os kaže...

Misljenja?

 

mehh.. već dugo nije bila neka zanimljiva meta, tako da nisam našto nahype-an.

zapravo već dugo vremena riješim daily-e i ugasim igru, skoro pa mi je tlaka i to odraditi. prošli mjesec po prvi put nakon x godina nisam ni rank 10 navukao.

 I meni je bilo slicno, i u tom trenutku sam prestao igrat for good, kad sam osvjestio da mi se pretvorilo u obvezu/ posao u kojem nisam vise uopce uzivao. A i novcanik se puno bolje osjeca otad :D

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
nine kaže...
chingy-os kaže...

Misljenja?

 

mehh.. već dugo nije bila neka zanimljiva meta, tako da nisam našto nahype-an.

zapravo već dugo vremena riješim daily-e i ugasim igru, skoro pa mi je tlaka i to odraditi. prošli mjesec po prvi put nakon x godina nisam ni rank 10 navukao.

 

Evo, od slova do slova se mogu složit s ovom izjavom.

Vjerojatno smo svi "burned out", ja igram od closed bete, nije ni čudo da je došlo do turbo zasićenja, ali ova meta me jednostavno ubila. Apsolutno nikad nije bila ovako očajna i dosadna, užas.

 

Nova ekspanzija mi se za razliku od prethodne 2-3 popilično sviđa ovak na prvu, Kalecgos je BRUTALNO OP karta za bilo kakav oblik control magea (ako bude viable), Rafam kao warlock legendary mi je isto totalno dobra karta, vidjet ćemo.

 

Za sad nema teorije da radim bilo kakav preorder jer su jednsotavno pizde sa sakrivanjem alternativnih heroja iza "paywalla". Službeno više nema free alt heroja i to mi žešće ide na rac-ku (do sad je sa svakom rotacijom karata bio novi free heroj za čini mi se 5 ranked winova).

Da ne pričamo o činjenici da je veći bundle 80 eura... 

11 godina
protjeran
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Kad god se zaželim kartanja, upalim Gwent ... ovo je jednostavno više prevršilo svaku mjeru.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
1samek kaže...

Vjerojatno smo svi "burned out", ja igram od closed bete, nije ni čudo da je došlo do turbo zasićenja..

 

ja igram od GVG-a, znači isto jako dugo..

 

1samek kaže...

..ali ova meta me jednostavno ubila. Apsolutno nikad nije bila ovako očajna i dosadna, užas.

 

ne znam, meni je zadnja dobra exp. bila FT. nekako je bilo puno šarenih deckova, dobar balans između aggro-a i controle-a, nije bilo puno OTK, osim exodia mage-a ili pokojeg maly rogue-a.

od tada kao da je powercreep sve gori i gori, da ne spominjem hrpu novih low effort OTK combo-a, koji su ubili control gameplay.

 

Minneyar kaže...

 I meni je bilo slicno, i u tom trenutku sam prestao igrat for good, kad sam osvjestio da mi se pretvorilo u obvezu/ posao u kojem nisam vise uopce uzivao. A i novcanik se puno bolje osjeca otad :D

 

ja igram i dalje jer volim odigrati koju partiju više kada sam na godišnjem i par dana nisam doma.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja sam casualac. € sam dao samo za par onih posebnih ponuda, nikad preorder necega. Svi wingowi za gold.

 

Radujem se novim kartama i ovoj rotaciji. Jako me iznenadilo micanje Odd/Even 1god ranije od planiranog.

Zao mi je ispadanja DK-a i strah me da ce opet biti tier1 deck, aggro

 

Nove mehanike mi djeluju zanimljive, cak malo OP.

Uzmimo za primjer onu Druid kartu sto za 8M napuni board, ali i napravi kopiju sebe. Prvo moras rijesiti board, a velike su sanse da neces imati odgovoran kad iduci turn odigra isti spell

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Free Packs – Log in March 25th through April 2 to receive 3 free card packs! (1 each from Journey to Un’Goro, The Knights of the Frozen Throne, and Kobolds & Catacombs)...

 

Tko ne igra u zadnje vrijeme, cisto da podjelim informaciju na koju sam maloprije naletio.

 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

slučajno naletio na ovaj video, bilo bi šteta nepodijeliti ga ovdje :D

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.4.2019 20:13 (TheVeky).
 
6 0 hvala 2
16 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Veki, hvala sto si podijelio video s nama...

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Pogledajte i njegove ostale Hearthstone "revealove", nenadmašni su.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

otovoreno 55 paketića.

1550 dusta od inicijalnog deconstructa..

13 epica i 3 legenda, heistbaron togwaggle, madame lazul i commander rhyssa.

nisam zadovoljan otvaranjem, ali sjedim na 14700 dusta tako da će se dati igrati..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

58 paketa , 4 legendary (Archmage Vargoth, Archivist Elysiana,Scargil,Tak Nozwhisker) ,i nakon disenchanta 13 epica,52 rare

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

dobio si onda 3 legendarija iz 58 packova ,ako se nevaram archmage vargoth su svi trebali dobiti prije par dana

14 godina
neaktivan
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

 iz 108 paketića , 9 legendarija od kojih su 2 golden <3

 

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
TheVeky kaže...

 iz 108 paketića , 9 legendarija od kojih su 2 golden <3

 

 ti si Vexido ?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Wolverine kaže...
TheVeky kaže...

 iz 108 paketića , 9 legendarija od kojih su 2 golden <3

 

 ti si Vexido ?

 yep

16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
TheVeky kaže...
Wolverine kaže...
TheVeky kaže...

 iz 108 paketića , 9 legendarija od kojih su 2 golden <3

 

 ti si Vexido ?

 yep

 iskakale su mi obavijesti dok si otvarao zlatne legendaryje

13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
TheVeky kaže...

 iz 108 paketića , 9 legendarija od kojih su 2 golden <3

 

 

Čovječe, baš te "posralo", dobio si možda najbolje legove iz nove expanzije, gz! :)

 

 

Ja sam imao najlošije otvaranje paketića IKAD! 

Nisam potrošio ni lipe na preorder, kupio sam 78 komada (samo gold) - dobio 4 leg-a: Oblivitron (hunter), Nozari (paladin)m The Boom Reaver (warrior) i Jepetto Joybuzz (neutral).

13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
1samek kaže...
TheVeky kaže...

 iz 108 paketića , 9 legendarija od kojih su 2 golden <3

 

 

Čovječe, baš te "posralo", dobio si možda najbolje legove iz nove expanzije, gz! :)

 

 

Ja sam imao najlošije otvaranje paketića IKAD! 

Nisam potrošio ni lipe na preorder, kupio sam 78 komada (samo gold) - dobio 4 leg-a: Oblivitron (hunter), Nozari (paladin)m The Boom Reaver (warrior) i Jepetto Joybuzz (neutral).

Također, najgore otvaranje IKAD... 

Otvorio sam 90 paketica (80 kupljeno od golda i kupio sam onaj 9,99€ paket sa arena ticketom) i dobio sam 4 legende -Jepetta, Hagathu, Scargila i Toggwaglea. Dobio sam još 20 epica i desetak golden karata tako da mi je na kraju ostalo 1440 dusta nakon disenchantanja duplića.

Veky GZ, you lucy bastard! :-)

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Main.

42 paketica. 2 legendarna.

Mage - Khadgar, Shaman - Scargil

11 epic. Lud prosjek.

Zlatni 4 rare i 3 common.

10220 dusta od izbacenih karata.

 

Alt.

36 paketica. 2 legendarna

Hunter -Vereesa, Druid - Keeper Stalladris

5 epic. Uzas prosjek

Zlatni 4 rare i 2 common.

14060 dusta od izbacenih karata.

Yovitssa hvala na podsjetniku/hintu za craftanje karata koje ispadaju iz standarda prije vremena.

 

Ovo je prosla ekspanzija

Chaky kaže...

Main.

66 paketica. 3+1 legendarni.

Druid - Gonk, Priest - Princess Talanji, Warlock - Hir`eek, Neutral - Griftah

15 epic (jedan zlatni). Dobar prosjek.

Zlatni 3 common i 6 rare.

 

Alt.

35 paketica. 2+1 legendarni.

Druid - Gonk, Paladin - High Priest Thekal, Shaman - Krag`wa

6 epic

Zlatni 1 common i 2 rare

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
12 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Vidim da su izasle 3 nove ekspanzije otkad me nije bilo, u ovoj zadnjoj sam otvorio 4 paketica i dobio 2 legendarya..
Blizz me hoce nazad izgleda

 
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice