Heroes of Newerth (HoN)

poruka: 138
|
čitano: 15.684
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Vidim da vas puno ovdije igra DOTU i LoL pa sam razmišljao, vjerovatno vas ima koji igraju i ovo.

 

Pošto je igra F2P, prije nekoliko minuta stavio sam ju downloadati.

 

Kakva su vaša iskustva s igrom? Kakva je igra po vama? Ima te li problema s njom?

 

Link: http://www.heroesofnewerth.com/

 

SS1 SS1
 

SS2 SS2
 

SS3 SS3
 

 

I koju bi ocijenu dali igri?

 

 

20 5
1 4
1 3
1 2
11 1
There is a troll in all of us!
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.2.2012 18:59 (nul-3).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Baš ći je skinut i probat... Pa da vidimo...

ššššš - možda su u šumi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
doktor1 kaže...

Baš ći je skinut i probat... Pa da vidimo...

Ja sam jučer probao, ali mislim da je opet napravljena glupost što se tiće heroja. Mi koji igramo bez pravih para možemo se sakriti. Ovi koji plačaju coinsovima imaju heroje o kojima ja mogu sanjat. Ovi default su teški krš.

There is a troll in all of us!
14 godina
neaktivan
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Coinsove mozes zaraditi, a igra prije nije bila free to play. Ja sam ju kupio, i sta bi onda trebao, pocinjati kao i vi sto niste nista platili? Po meni je fer, ako das 15 dolara imas full igru sa svim herojima i onda trosi coinse za kupiti skinove. Uostalom svaki tjedan ti se rotiraju heroji sa kojima mozes igrati, tako da nema "defaultnih" i nisu krš!

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.2.2012 10:51 (Leryan).
 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
Leryan kaže...

Coinsove mozes zaraditi, a igra prije nije bila free to play. Ja sam ju kupio, i sta bi onda trebao, pocinjati kao i vi sto niste nista platili? Po meni je fer, ako das 15 dolara imas full igru sa svim herojima i onda trosi coinse za kupiti skinove. Uostalom svaki tjedan ti se rotiraju heroji sa kojima mozes igrati, tako da nema "defaultnih" i nisu krš!

Ovi što ja imam su stvarno bezvezni, još nisam ubio ni jednog heroja....a damage im je maximum 56....danas...nisam znao da se heroji vrte.

 

Nisam ja reko da nije fer što ti imaš bolje, al bi bilo fer da ja mogu ubiti nekog ko je platio. Jučer me neki lik ubio 15 puta, ja njega ni jednom. Potuko je sve one moj male, topa mog, zatim orušio dvije kule, vratio se do baze, došao nazad i pobio nam sve.

There is a troll in all of us!
14 godina
neaktivan
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Svi su heroji izbalansirani, nema boljeg i losijeg. Jednostavno ti jos ne znas igrati dobro. Isto tako te ja mogu dobiti pa da te pustim da mi ti odaberes heroja a ti uzmes kontra heroja. Samo zato sto duze igram. Ovo ti nije kao LOL, ovo je kao DOTA na steroidima. Nema veze koji dmg imas, pa nije to WoW. Ja sam platio i imam pristup svim herojima. Ako ti se svidja igra, plati i ti, u cemu je problem? Podrzi proizvodjace, vidis da nema reklama i gluposti gore.

 

Do sada igram pa od pocetka tu igru (imam legacy account) i nikada nisam dosao u situaciju da je neki heroj bolji a neki losiji. Svaki ima svoju svrhu i svaki moze ubiti bilo kojeg drugog, samo treba podesiti build, taktiku i malo razmisliti.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.2.2012 17:56 (Leryan).
 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Jao sto neki pricaju gluposti.

Igrica je čista nova verzija dote, i daleko daleko je bolja od one gluposti zvane Lol.

Igrao sam dotu preko 4 godine, i kad sam prešao na Hon, samo mi je trebalo par dana da se naviknem na druga imena heroja i itema.

Neigram s goldom i netreba ti nikakvo plačanje da budeš dobar.

Obožavam Hon jer su ostavili Dota Gameplay za razliku od LoLa i zbog toga je bitan samo skill. Nemože svaka budala bit dobra.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Heroes of Newerth (HoN)

iskreno meni se ovaj hon nije ni malo svidio, igrao sam dotu, igram lol, al hon mi nije nikako sjeo... prvi put kad sam ga pokrenio bio mi je skroz konfuzan, drugi put ne toliko, ali sve u svemu... neznam... ukusi se razlikuju

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Ma igra je teško smeće, support nikakav, dica glupa dođu pa neznaju igrat pa livaju tako da se neisplati uopće ovo igrat, ovo igraju oni koji neznaju igrat pravu dotu.. ovo sve ostalo je kura*, sad ćemo vidit kakva je dota 2 iako mislim da je pet puta bolje nego hon i lol skupa.

Daria
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.2.2012 18:01 (jukiii).
Moj PC  
0 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Odigro sam danas 3 gamea, nijedan leave.

Odigro sam jucer 6 gameova mozda 1 leave pred kraj...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Pa kažem ti, neki  lik ogroman s mačem me ubijo skroz. Samo se teleportira do mene, udarime 5 puta i ja padnem. A ja pucam po njemu ko budala s onim magijama, al on ne pada.

There is a troll in all of us!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Zato što se nafarmao+ daleko bolje igra od tebe.

Moraš imat puno više iskustva da bi se mogo nosit s boljim igračima.

HoN/Dota zahtijeva par mjeseci svakodnevnog igranja da bi naučio kako spada.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
jukiii kaže...

Ma igra je teško smeće, support nikakav, dica glupa dođu pa neznaju igrat pa livaju tako da se neisplati uopće ovo igrat, ovo igraju oni koji neznaju igrat pravu dotu.. ovo sve ostalo je kura*, sad ćemo vidit kakva je dota 2 iako mislim da je pet puta bolje nego hon i lol skupa.

 

Support nikakav? Da li si ikada kontaktirao njihov support? Livaju? Ajde ljepo si verificiraj account pa onda igraj u verificiranim igrama. Ne znam kada sam zadnji puta imao tamo leave. Prava dota? Igrao sam je 6 godina, HoN je 10 puta tezi i brzi te trazi vise skilla. Al ovo za djecu (ne dicu, ako mogu pricati normalno zagorci tu, mozes i ti), evo mi u klanu imamo ljude preko 25 godina sve. Ajmo malo uzeti presjek LoL-a, samo odes na bugov thread o LoL-u pa pogledas profile koji pisu... Svi koji dodju iz LoL-a ce pljuvat HoN jer im je jednostavno pretezak i prekompleksan, a pravi dotas ce odmah znati cijeniti igru.

 

 

 

nul-3 kaže...

Pa kažem ti, neki  lik ogroman s mačem me ubijo skroz. Samo se teleportira do mene, udarime 5 puta i ja padnem. A ja pucam po njemu ko budala s onim magijama, al on ne pada.

 

Aha, i sto si ti onda napravio? Da li si se utankao? Da li si si nabavio kakav escape mehanizam? Da li si dammage return build isao? Naravno da nisi... Nije ovo LoL ili dota da se imba nafarmas i onda ti nitko nista ne moze. U HoN-u sam vidio preokrete kada je suprotni team vodio u tornjevima i kilovima za duplo.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.2.2012 19:42 (Leryan).
14 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)

Uglavnom nebrini verificiran je bio, nego stalno livaju u mom slućaju, ubiješ ih pet puta pobignu to me iritira. Shvati da je Hon kopija dote i uvik će bit i hon je za one koji neznaju igrat dotu. btw govorit ću kako ja želin, moja osobna stvar. Jak ti je klan da dovedem svoje pobilo bi vas sve. Lol je još gore od svega ovoga, btw nemoj se pravit pametan moglo bi ti se obit o glavu.

Daria
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.2.2012 19:48 (jukiii).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
jukiii kaže...

Uglavnom nebrini verificiran je bio, nego stalno livaju u mom slućaju, ubiješ ih pet puta pobignu to me iritira. Shvati da je Hon kopija dote i uvik će bit i hon je za one koji neznaju igrat dotu. btw govorit ću kako ja želin, moja osobna stvar. Jak ti je klan da dovedem svoje pobilo bi vas sve. Lol je još gore od svega ovoga, btw nemoj se pravit pametan moglo bi ti se obit o glavu.

 

Ako si tako dobar bio, zasto onda nisi isao igrat malo premade, sa ekipom, sigurno ti nece niko livat ako je pet premade ljudi preko? Hon je za one koji ne znaju igrat dotu? Igram je od 2004, ti? Gdje ti je u doti vector targeting, a da ne govorim o tome da ju je vrijeme pregazilo. Slazem se da je ona najbolja jer je od nje pocelo sve, ali brate, na Gareni (a prije Garene je Eurobattlenet bio, al mislim da je to prije tvog doba) se quita sve u 16! zasto? Zato sto nema PSR-a i nikog nije briga. Pokrene novu igru i ako mu se ne svidja, ode. Nikakvih penala nema. Ovdije nakon 5% quitanja pa pa! Nema vise racuna, mozes igrat samo debilne igre, a zaboravi onda matchmaking, coinse, psr...

14 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)

Ma igrao sam premade.. nego jednostavno dosadilo a i previše njubara. Hon odavno znam za Hon, nego nisan igrao baš aktivno pošto škola itd. dotu vrijeme pregazilo ..... ima još ljudi koji igraju imaih previše. eurobattlenet znam što je to.

PSR ništa neznači, ako na to gledaš kako tko  igra onda stvarno... jedino to u honu je dobro 5% quitanje, al oni opet naprave novi.

Daria
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.2.2012 20:00 (jukiii).
13 godina
neaktivan
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Ja sam kupio HoN acc dok je bio 50kn tjedan prije nego sto je otisao u f2p i nijemi zao, igram dotu 2 jer mi se neda pamtit nova imena itema iz hona jer se nesnalazim bas. Super je igra, malo su efekti pretjerani, al sve 5! renutno mi je dota 2 bolja :)

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
jukiii kaže...

Ma igrao sam premade.. nego jednostavno dosadilo a i previše njubara. Hon odavno znam za Hon, nego nisan igrao baš aktivno pošto škola itd. dotu vrijeme pregazilo ..... ima još ljudi koji igraju imaih previše. eurobattlenet znam što je to.

PSR ništa neznači, ako na to gledaš ko igra kako onda stvarno... jedino to u honu je dobro 5% quitanje, al oni opet naprave novi.

 

Naprave novi i sve ispocetka ako ne plate. Sakupljaj ti heroje sve ako ti se da. Nitko pametan to ne radi, digni se iznat 1600 PSR-a i nema niti jednog quittera. A vjeruj mi nema niti nubara. Posto i sam kazes da nisi igrao aktivno kako mozes suditi onda igru? Ja sam Dotu igrao 6 godina bez prestanka, a Hon od kada je u beti! LoL sam samo spomenuo jer je opce poznato da su 99% klinci, i ako treba nadjem link za istrazivanje na tu temu. Ne petljaj se u teme ako nemas argumenata. Mogao si komotno reci: "Nisam bas igrao i meni se cini da je igra smece." Ja ti ne bi rijec rekao, ali takvi definitivni stavovi me ubiju u pojam, a covijek nije ni probao igru kako se spada. A ako mi se mislis prijetiti (sa obiti o glavu dva posta iznat), slobodno mi se javi na PM pa ti dam adresu i ime. Mozemo ko ljudi popiti kavu, te odraslo popricati, a mozemo i po tvome...

 

 

EoD

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.2.2012 20:10 (Leryan).
14 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)

Imao sam ja i 1800 PSR-a pa što? nađu se quitteri. Sve u svemu Lol su sama dica tj. nemože se igrat s njima. zato sam nakon uru vremena odma izbrisa igru, a u honu quitaju tako da ću se vjerojatno pribacit na Dotu 2, Koliko ja znam ti mi nemožeš određivat hoću li ja komentirat u temu ili ne. Ako ti smeta što ja pišem jednostavno ignoriraj. Jer neda mi se natezat s tobom kad neznaš što govoriš, praviš se pametan a takvi ljudi/dJeca me živciraju i opet ponavljam nađi si zanimaciju jer od dosade neznaš šta prićaš. Lijepi pozdrav.

Daria
16 godina
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Šta onda, se isplati bez ulaganja novaca ovo igrat? Malo sam gledao i čitao i čini mi se OK igra......

ššššš - možda su u šumi
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
doktor1 kaže...

Šta onda, se isplati bez ulaganja novaca ovo igrat? Malo sam gledao i čitao i čini mi se OK igra......

Da, više od lola jer triba vise skilla!

LoL acc THCJoshi
14 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
jukiii kaže...

Imao sam ja i 1800 PSR-a pa što? nađu se quitteri. Sve u svemu Lol su sama dica tj. nemože se igrat s njima. zato sam nakon uru vremena odma izbrisa igru, a u honu quitaju tako da ću se vjerojatno pribacit na Dotu 2, Koliko ja znam ti mi nemožeš određivat hoću li ja komentirat u temu ili ne. Ako ti smeta što ja pišem jednostavno ignoriraj. Jer neda mi se natezat s tobom kad neznaš što govoriš, praviš se pametan a takvi ljudi/dJeca me živciraju i opet ponavljam nađi si zanimaciju jer od dosade neznaš šta prićaš. Lijepi pozdrav.

 

Opet se vrijedjas, vidi se ko je tu dijete. Ja nisam niti jednom tebe uvrijedio, svaki moj post ima argumente koje ti nigdje nisi pobio. Koliko godina imas? Na 1800 psr si imao quitere? Aha... Sigurno, po tome se odmah vidi da lazes. Ajde, daj neki screenshot, daj ime accounta da pogledamo malo ladder i statse. Ja se pravim pametan, a ti priznajes da nisi niti igrao puno igru, a gledaj kakve komentare si dozvoljavas. 

 

 

BTW. Lik koji je trenutno najbolji na svijetu ima psr 1851. Sigurno si ti bio u prvih 10 na svijetu, 100% onda imas screenshot... :D

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.2.2012 20:20 (Leryan).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
doktor1 kaže...

Šta onda, se isplati bez ulaganja novaca ovo igrat? Malo sam gledao i čitao i čini mi se OK igra......

 Itekako.

Netreba ti ni kune niti će itko ko je platio imat prednost.

Samo će imat drukčiji skin heroja i tauntove.

 

Ovaj jukii baca krafne žestoko.

Tvrdi da je imao 1800psr, a ja iz vlastitog iskustva mogu reći da nisam našao nikog tko kaže da je igra loša u kojoj je dobar.

 A to što je kopija Dote joj je samo prednost.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.2.2012 20:24 (yeo).
14 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
Leryan kaže...
jukiii kaže...
nul-3 kaže...

Pa kažem ti, neki  lik ogroman s mačem me ubijo skroz...

 

Aha, i sto si ti onda napravio? Da li si se utankao? Da li si si nabavio kakav escape mehanizam? Da li si dammage return build isao? Naravno da nisi... Nije ovo LoL ili dota da se imba nafarmas i onda ti nitko nista ne moze. U HoN-u sam vidio preokrete kada je suprotni team vodio u tornjevima i kilovima za duplo.

Ne, promjenio sam stranu i otiso okolnim putem, i tamo sam uspio ratovat kako spada, ali s velikom pomoči mojih kolega iz tima. Nisam ubio nikoga, ali sam dosta pomagao pri uzimanju života suparnicima. Na pocetku si uzmem 2 bočice zdravlja i onaj štit, pa aktiviram štit i koristim bočice, mada mi to kod onog s mačem nije uopče pomagalo.

There is a troll in all of us!
14 godina
neaktivan
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Taj lik je mrcina, samo ga se moze harrasat i tjerat od kripova. Kada skoci na tebe jedini ti je spas da si zatankan ili stun pa bjezanje. Kasnije dammage return pa se ubije sam na tebi. :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
Leryan kaže...

Taj lik je mrcina, samo ga se moze harrasat i tjerat od kripova. Kada skoci na tebe jedini ti je spas da si zatankan ili stun pa bjezanje. Kasnije dammage return pa se ubije sam na tebi. :D

'El moguče kako da ja uzmem tog heroja...onako je žut i ima mač ogroman.

 

 

Ako ga možeš vamo pronači:

 

http://forums.heroesofnewerth.com/showthread.php?t=63388

There is a troll in all of us!
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.2.2012 21:05 (nul-3).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
nul-3 kaže...
Leryan kaže...

Taj lik je mrcina, samo ga se moze harrasat i tjerat od kripova. Kada skoci na tebe jedini ti je spas da si zatankan ili stun pa bjezanje. Kasnije dammage return pa se ubije sam na tebi. :D

'El moguče kako da ja uzmem tog heroja...onako je žut i ima mač ogroman.

 

 

Ako ga možeš vamo pronači:

 

http://forums.heroesofnewerth.com/showthread.php?t=63388

 

Moguce, moras ga kupiti za silver coinse ako nisi kupio igru ili cekati da dodje u rotaciju. Svaki tjedan se mijenja roster heroja. Napominjem, moras igrati sa matchmakingom a ne privatne igre da bi dobio coinse. 

 

To ti je http://www.heroesofnewerth.com/heroview.php?hid=210 Shadowblade

14 godina
offline
Heroes of Newerth (HoN)

NE private? Hebiga, ja igro skroz private :D

 

Hvala...stisnit ću gumb :D

 

On spada pod koju vrstu?

There is a troll in all of us!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)

On ti je agility, ali gle, ima zadnji spell koji dobijes na 6 lvl, da nekome ukrade 40% primary stata i pretvori sebi u primary. Tako da ako kresnes sa time int heroja ti ces postati int heroj i dobiti 40% bonus od njegove inteligencije. Ja u principu to najvise badam na agility heroje jer onda dobijem jos agilityja, ponekad na strength zato da imam vise hp-a ako me jako tuku.

 

Private ti je samo kada imas previse leaveova onda to igras da bi si popravio leave ratio. Stisnes play now, odaberi samo europu zbog pinga i modove po volji.

16 godina
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Instalirao pa ću se malo bacit na igranje... nick mi je dok1or kao i u LOLu.....

 

ššššš - možda su u šumi
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.2.2012 21:44 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice