Igranje igrica i skidanje torrenata

poruka: 16
|
čitano: 12.432
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Igranje igrica i skidanje torrenata

Zanima me da li dok skidate torrente idete igrati igre ili ugasite torrente, pa onda idete igrat igre. Jer osobno mislim da skidanje torrenata i igranje igre, igri zna skinuti performanse.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Igranje igrica i skidanje torrenata

Ma nema ti to veze, dok igraš igru moš slobodno skidat torrent samo ako ti je komp malo brži. Ako ti bude zastajalo samo pauziraš torrent. Ali vrlo mala je vjerovatnost da će ti blokavat.

Neznam šta da napišem?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Igranje igrica i skidanje torrenata

Nevinašce.

kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiill frenzy
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igranje igrica i skidanje torrenata

Mislim da zauzeće procesora / memorije nije veliko sa uTorrentom. Ako je igra multiplayer, poželjno je ograničiti download/upload. Osobno isključim uTorrent tijekom igranja, no to činim zbog veoma slabog računala.

I praise you, Father, Lord of heaven and earth, because you have hidden these things from the wise and learned, and revealed them to little children.
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Igranje igrica i skidanje torrenata

što se mene tiče, najbolje je skidati torrente preko noći. dok se skida, ti bezbrižno spavaš u svom krevetu...

 

a dok se igra nešto, ja bih osobno isključio skidanje

Bubamara s minigunom. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
15 godina
neaktivan
offline
RE: Igranje igrica i skidanje torrenata
jurluk kaže...

što se mene tiče, najbolje je skidati torrente preko noći. dok se skida, ti bezbrižno spavaš u svom krevetu...

 

a dok se igra nešto, ja bih osobno isključio skidanje

Tako i ja, ostavim preko noci da se skida a danju lijepo igram bez laga.

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
16 godina
offline
Igranje igrica i skidanje torrenata

Odgovor je vrlo jednostavan: Multiplayer i Torrent (skidanje/seedanje pogotovo) - NE

                                               Singleplayer i Torrent - DA

 

Najgori su mi biseri kad dođu online i auti im skaču po zraku, trgaju se i dime zbog ogromnog laga, jer moraju i skidati i igrati online - nebi frajeri ni D/U ograničili!

 

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Igranje igrica i skidanje torrenata

Definitivno pauzirati torrente kodi igranja multiplayer igara. Meni na Cod 4 sa ukljucenim torrentom prevelik lag ili jos gore ping!!!

Q6600@3.2GHz,Gigabyte P45 DS3, 2X2gb Corsair Dominator 1066MHz, Sapphire HD4870, Samsung T220, OCZ 600w modeXtreme, 500gb Hitachi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Igranje igrica i skidanje torrenata

de malo zavirite u autorov MOJ PC....covjek ima INTEL C2D E8400 3GHz, i 4GB rama.....nema mu sta stopat

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Igranje igrica i skidanje torrenata
dogman kaže...

de malo zavirite u autorov MOJ PC....covjek ima INTEL C2D E8400 3GHz, i 4GB rama.....nema mu sta stopat

net?

16 godina
offline
Igranje igrica i skidanje torrenata

Ne bi smjelo imat veze jedno s drugim.

Slobodno imaš uTorrent (ili neki drugi torrent klijent) stalno aktivan u pozadini.

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Igranje igrica i skidanje torrenata
Armor kaže...

Odgovor je vrlo jednostavan: Multiplayer i Torrent (skidanje/seedanje pogotovo) - NE

                                               Singleplayer i Torrent - DA

 

Najgori su mi biseri kad dođu online i auti im skaču po zraku, trgaju se i dime zbog ogromnog laga, jer moraju i skidati i igrati online - nebi frajeri ni D/U ograničili!

 

Ja mislim da je on sve objasnio i da tu vise nema rasprave...

 

I ja dok igram CoD gasim torrent jer je ping ogroman i lagg nevjerojatan... Tako da, torrent off dok igras... Smijeh

http://www.bug.hr/forum/topic/samogradnja/moj-prvi-case-mod/24920.aspx // Temperature na kompu mi poludile... :S
14 godina
neaktivan
offline
Igranje igrica i skidanje torrenata

meni je kad skidam i igram cod 4 MP ping ispod 100 a kad ne skidam ispod 70

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Igranje igrica i skidanje torrenata

Naravno kad igras online da ti torrent uzasno poveca ping, jer mora updejtirati svoj DHT redovito na 100 strana,pa ti se ping sigurno poveca.

Moj savjet: kad igras online iskljuci torrent (ne samo otici na stop nego ISKLJUCITI)!

Pozdrav, Calinjos
14 godina
offline
Igranje igrica i skidanje torrenata

Vjerovali ili ne ja si pa i ne gasim bas tolko torrent mada imam 4 mbs vezu i kad nesto uplodam onda stavim na 40 kbs(60 kbs mi je max upload) a download si stavim na 250(450 mi je max download) i ping mi mozda bude 3-4 veci neg kad nis ne skidam i uplodam,tak da mi je svejedno Namigiva

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Igranje igrica i skidanje torrenata

Kad nešto radim na kompu super skida... A kad nisam na kompu skida 6kb.. Molim pomoćć..

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice