Insurgency Sandstorm

poruka: 173
|
čitano: 59.162
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
moderator
offline
Insurgency Sandstorm

Probao alphu i tražio refund😞

 

سمندری ڈاکو
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Insurgency Sandstorm
pirat kaže...

Probao alphu i tražio refund😞

 

Iako sam i ja imao vise puta ovakvu reakciju, mislim da se ipak treba strpiti i pricekati da ispeglaju igru dokraja. Cim je optimiziraju i poprave ove input lagove to ce vjerujem biti skroz nesto drugo

 

Malo me iznenadilo sto su nakon prvih par dana alphe gdje su kretnje bile sporije znatno ubrzali brzinu trcanja sto je bilo uzasno, da bi opet smanjili brzinu - i sada je tu negdje kao i u jedinici sto je ok

 

u svakom slucaju ju kupujem - jedinicu sam dobio na poklon i imao skoro 500 sati zabave, tako da vjerujem da ce nakraju biti dobar nastavak

 

 

 

 

14 godina
offline
Re: Insurgency Sandstorm
Meni je pun kufer više vjerovanja u igre. Igra su kao stanje u hrvatskoj, bit će bolje.
12 godina
offline
Re: Insurgency Sandstorm
pirat kaže...

Probao alphu i tražio refund😞

 

 Razočarao sam se u tebe. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
15 godina
moderator
offline
Re: Insurgency Sandstorm
Soldier977 kaže...

 Razočarao sam se u tebe. 

 I ja u igru.

Onaj njihov supression,osječaj pucanja,zvuk iz prve igre...sve je to nestalo tu.

A i grafika je iznenađujuče loša trenutno.

Imam na ultra 60-90fpsa(1080p) al igra šteka.

Neda mi se opet slušat obečanja kak budu to riješili.

 

Kad to sve srede onda možda opet kupim.

 

سمندری ڈاکو
10 godina
neaktivan
offline
Re: Insurgency Sandstorm

Grafika je kao u prvom dijelu - na nekim mapama izgleda solidno na drugima lose. Teksture su uglavnom premutne i pomeni ovo nije standard za 2018-tu godinu.

 

Zanimljivo je bilo odmah nakon alphe uplaliti jedinicu - izgledalo je kao da je ona novija igra:/ puno ljepse, svjetlije, ostrije...

 

Tamo gdje je zbilja napredak - modeli pusaka i kolicina, puno raznih attachmenta,  mogucnost preskakanja preko prepreka i otvaranje/ zatvaranje vrata, zvuk je bolji i podsjeca na Battlefield, samo napucavanje je dosta slicno kao u jedinici

 

Osim uzas optimizacije, slabe grafike, i gameplay elemenata koje vec budu sredili, najvise me bode u oci - modeli vojnika i njihova lica, jako su losi..takoder i samo kretanje i animacije nisu dobre..

 

Vidjeti cemo sto ce Beta i sami finalni proizvod donjeti..

10 godina
neaktivan
offline
Insurgency Sandstorm

Zavrsila Alpha. Dao sam si truda i malo vise vremena ulozio u igru i odlucio zazmiriti na to da je optimiziacija grozna, i da pol puta kada zelim trcat tipka neradi vec moram cucnut ustat se i onda proradi :/

 

Kad si zamislim da ova 2 glavna problema nema - igra je zbilja solidna i jako slicna iskustvu jedinice - ali naravno bolja - stvari poput provaljivanja kroz vrata sto nisam ni u jednoj drugoj igrici dosada vidio (vjerovatno Siege to ima). Mape su uglavnom dobro odradene, velike su i nakrcane raznim objektima. Imao sam dojam cesto kao da igram uzivo neki airsoft.

 

Takvu sam igru uvijek i zelio (evoluciju jedinice, sa vecim raznovrsijim mapama, vise oruzja i attachmenta,) i mislim da Sandstorm ima veliki potencijal - siguran sam da ce ju do izlaska optimizirati i rijesiti brojne probleme.

Svakako ju prednarucujem i vjerujem igram puno sati ubuduce

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Insurgency Sandstorm

Beta će biti ključna, negdje tokom kolovoza će biti i vrlo je bitno da optimizaciju srede (što su i obećali + bolja grafika) i mislim da će biti pun pogodak od igre (unutar okvira indie developinga).

 

Svakako će biti fina paralela (i/ili  alternativa) nadolazećem BF V, a možda ispadne i bolja igra od BF-a...

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Insurgency Sandstorm

Pa gle Insurgency mi je best buy FPS sta se tiče contenta definitivno na PC-u,stvarno super posao su odradili,imaju bolje efekte nego AAA naslovi...

Samo da popeglaju optimizaciju i sve i vjerujem da ce bit drukcija prica nego u alphi (nisam je igrao nazalost ali kad vec imas dobru recepturu iz jedinice,tesko da ce sjebat neštol...)

11 godina
neaktivan
offline
Insurgency Sandstorm

danas izlazi beta 1, ima spremnih?

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Insurgency Sandstorm
LeftY_CRO kaže...

danas izlazi beta 1, ima spremnih?

 Danas u 18h kreće 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Insurgency Sandstorm

Nadam se da ce optimizirat sve do izlaska...Ako netko igra betu nek javi dojmove....

Steam:http://steamcommunity.com/search/users/#filter=users&text=Cakija POE: cakija123
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Insurgency Sandstorm

Eto Jackfrags je pogodio negativne i pozitivne stvari u sridu

Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Insurgency Sandstorm

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 1 hvala 1
6 godina
offline
Insurgency Sandstorm

https://twitter.com/steam_games/status/1029066923294638080

Očito dijele besplatno sljedeća 24 sata. Da li se isplati iako je free?

Senior IT Consultant
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Insurgency Sandstorm
GreenDevil kaže...

https://twitter.com/steam_games/status/1029066923294638080

Očito dijele besplatno sljedeća 24 sata. Da li se isplati iako je free?

 S obzirom da je u digitalnom obliku i ne zauzima mjesto u stanu isplati se. 

 

Naravno da se isplati igra je fantastična. (za HC igrače)

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
16 godina
offline
Insurgency Sandstorm

Beta 1 mi radila gore nego alpha...

 

Nadam se da će rješiti optimizaciju u drugoj beti (počinje 30.8 i traje sve do izlaska igre) jer inače nema smisla igrati nego tražiti refund. Bila bi šteta jer mi se jako sviđa mehanika igre, ali nema smisla igrati na 40-ak fpsa sa redovitim stutterom.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Insurgency Sandstorm
Dodinho kaže...

Beta 1 mi radila gore nego alpha...

 

Nadam se da će rješiti optimizaciju u drugoj beti (počinje 30.8 i traje sve do izlaska igre) jer inače nema smisla igrati nego tražiti refund. Bila bi šteta jer mi se jako sviđa mehanika igre, ali nema smisla igrati na 40-ak fpsa sa redovitim stutterom.

 Svaka FPS igra koja je rađena na Unreal 4 je za sad imala loše performanse, a grafika onako osrednja. Pogotovo od indie developera. Meni Rising Storm 2 s unrealom 3 izgleda bolje nego ova igra, a da ne govorim kolko bolje radi.

 

Mislim da će malo popravili performanse ali ne vjerujem da iša bolje no sad. Squad je tek bolje počeo raditi kad je EPIC patchao baš sam engine i od onda ništa. Slično i sa PUBG.

16 godina
offline
Re: Insurgency Sandstorm
Jack Sparrow kaže...
Dodinho kaže...

Beta 1 mi radila gore nego alpha...

 

Nadam se da će rješiti optimizaciju u drugoj beti (počinje 30.8 i traje sve do izlaska igre) jer inače nema smisla igrati nego tražiti refund. Bila bi šteta jer mi se jako sviđa mehanika igre, ali nema smisla igrati na 40-ak fpsa sa redovitim stutterom.

 Svaka FPS igra koja je rađena na Unreal 4 je za sad imala loše performanse, a grafika onako osrednja. Pogotovo od indie developera. Meni Rising Storm 2 s unrealom 3 izgleda bolje nego ova igra, a da ne govorim kolko bolje radi.

 

Mislim da će malo popravili performanse ali ne vjerujem da iša bolje no sad. Squad je tek bolje počeo raditi kad je EPIC patchao baš sam engine i od onda ništa. Slično i sa PUBG.

Rekli su da im EPIC pomaže u optimizaciji, navodno se radi o renderiranju mapa i prikazu detalja ("Level of detail" nekakav feature). Dao sam im šansu do iduće bete jer iskreno neda mi se čekati pola godine nakon release datea da igra proradi kako spada.

Koristite blage riječi i jake argumente
12 godina
offline
Re: Insurgency Sandstorm
Dodinho kaže...
Jack Sparrow kaže...
Dodinho kaže...

Beta 1 mi radila gore nego alpha...

 

Nadam se da će rješiti optimizaciju u drugoj beti (počinje 30.8 i traje sve do izlaska igre) jer inače nema smisla igrati nego tražiti refund. Bila bi šteta jer mi se jako sviđa mehanika igre, ali nema smisla igrati na 40-ak fpsa sa redovitim stutterom.

 Svaka FPS igra koja je rađena na Unreal 4 je za sad imala loše performanse, a grafika onako osrednja. Pogotovo od indie developera. Meni Rising Storm 2 s unrealom 3 izgleda bolje nego ova igra, a da ne govorim kolko bolje radi.

 

Mislim da će malo popravili performanse ali ne vjerujem da iša bolje no sad. Squad je tek bolje počeo raditi kad je EPIC patchao baš sam engine i od onda ništa. Slično i sa PUBG.

Rekli su da im EPIC pomaže u optimizaciji, navodno se radi o renderiranju mapa i prikazu detalja ("Level of detail" nekakav feature). Dao sam im šansu do iduće bete jer iskreno neda mi se čekati pola godine nakon release datea da igra proradi kako spada.

 Ja ću im dati dati šansu koliko god treba jer su neovisni developer i zaslužuju strpljenje. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
16 godina
offline
Re: Insurgency Sandstorm

Ma mislim da će oni to uspjet do releasea rješiti, djeluju mi samouvjereno, a i nisu to mape veličine PUBG-a i sličnih igara. Na primjeru SQUAD-a se vidi kako se engine postepeno moze odlično optimiziriati, sjećam se kad je igra radila jako loše, a sada je praktički sve ispolirano (a radi se o daleko većim mapama).

Koristite blage riječi i jake argumente
11 godina
neaktivan
offline
Insurgency Sandstorm

igra je super, igrao sam closed alphu i sad betu 1 te bez obzira sto je neopimizirana (btw nije problem u njima nego u unreal engineu) igra ce biti fenomenalna.

podsjeca me na dobre stare dane AA-a

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Insurgency Sandstorm

 

Wepsi izgledaju odlicno.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Insurgency Sandstorm

Na početku videa idu odmah zanimljiva pitanja što se tiče performansi itd...

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Insurgency Sandstorm
...dvoumio sam izmedju bfv i ovoga.... definitvno sam se odlucio za sandstorm.... ako nista drugo siguran sam u ozbiljniji playerbase od onog bfa i normalniju i korisniju komunikaciju.... a i iskreno, lagano je ponavljanja jednog te istog u samo drugom skinu - dosta...
metalni punker
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Insurgency Sandstorm

Ako launch bude pristojan s tehnicke strane ova igra ce eksplodirati.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Insurgency Sandstorm

beta 2 je out.

ja nisam brisao betu 1, sada mi skida 15.0 GB

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Insurgency Sandstorm

Je li ovo open beta ili samo za one koji su kupili? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Insurgency Sandstorm
MRSKI kaže...

Je li ovo open beta ili samo za one koji su kupili? 

 samo ko je kupio

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Re: Insurgency Sandstorm
pirat kaže...

Probao alphu i tražio refund😞

 

 I? Jesi li opet kupio? 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice