Kingdom Come Deliverance

poruka: 303
|
čitano: 87.346
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
skank666 kaže...

witcher 3 easter egg :D

https://imgur.com/gallery/wvbzx

 

Vrh :D

10 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
Rocinante2112 kaže...

Šume i polja u igri izgledaju jednostavno fenomenalno. Atmosfera je origigi

Našao sam ti konja kojeg ces kupit 100% (ime)

Battlelog: D3lBoy-00
16 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Mislim da se Theresa loži na mene 

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
Kant kaže...

Mislim da se Theresa loži na mene 

 Čekaj, stani malo... kako sad to.... Još jučer sam je vodio na šetnju uz rijeku.... malo sim pa malo tam.... kur*a 

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.2.2018 15:42 (quickr).
16 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Takva je ona :)

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Heh ja sam imao bug s konjem kada sam pokušavao otići iz Talberga, krenio unazad i odjednom i konj i ja završili lansirani u zrak. 

 

No osim tog jednog buga sve ostalo super, odlična igra. Pogotovo sada kada imam ovaj mod za save kada se hoće. Predugo mi misije traju, a nekad nemam toliko vremena da mogu do kraja napraviti misiju. Nekome možda varanje, no meni stvar bez koja mi je igra neigriva.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
Rhox kaže...

Heh ja sam imao bug s konjem kada sam pokušavao otići iz Talberga, krenio unazad i odjednom i konj i ja završili lansirani u zrak. 

 

No osim tog jednog buga sve ostalo super, odlična igra. Pogotovo sada kada imam ovaj mod za save kada se hoće. Predugo mi misije traju, a nekad nemam toliko vremena da mogu do kraja napraviti misiju. Nekome možda varanje, no meni stvar bez koja mi je igra neigriva.

 Di je taj mod, ja se patim jbte...ogranicen sam sa vremenom koliko mogu igrat a udubim se u igru i ne prelazim misiju nabrzaka i nikak da dodem do tog checkpointa gdje ce mi save-at igru, pa cesto moram više puta ponavljat misiju jer ne stignem preci sve

battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Je li ima kakav trick ili cheat za borbu?
Skoro pa nemoguće je dobiti bitku, barem meni, aj još nekako ako su dvojica pa ih izlevatim, ali ako ih je više, nema šanse, ginem ko Nedeljko Bajić. 

 

 

Edit :
Za jogurt verziju pitanje, ako u pola igre pređene instaliram update i dlc, hoće li mi ostati sve po starome ili igram iz nova? 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.2.2018 19:10 (turbojc).
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
turbojc kaže...

Je li ima kakav trick ili cheat za borbu?
Skoro pa nemoguće je dobiti bitku, barem meni, aj još nekako ako su dvojica pa ih izlevatim, ali ako ih je više, nema šanse, ginem ko Nedeljko Bajić. 

 

 

Edit :
Za jogurt verziju pitanje, ako u pola igre pređene instaliram update i dlc, hoće li mi ostati sve po starome ili igram iz nova? 

 ostat ce....

battletag:MasnaKrvavic#2275
16 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
dado16 kaže...
Rhox kaže...

Heh ja sam imao bug s konjem kada sam pokušavao otići iz Talberga, krenio unazad i odjednom i konj i ja završili lansirani u zrak. 

 

No osim tog jednog buga sve ostalo super, odlična igra. Pogotovo sada kada imam ovaj mod za save kada se hoće. Predugo mi misije traju, a nekad nemam toliko vremena da mogu do kraja napraviti misiju. Nekome možda varanje, no meni stvar bez koja mi je igra neigriva.

 Di je taj mod, ja se patim jbte...ogranicen sam sa vremenom koliko mogu igrat a udubim se u igru i ne prelazim misiju nabrzaka i nikak da dodem do tog checkpointa gdje ce mi save-at igru, pa cesto moram više puta ponavljat misiju jer ne stignem preci sve

 

Kada spavas takodjer se snima igra

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
15 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
dado16 kaže...
Rhox kaže...

Heh ja sam imao bug s konjem kada sam pokušavao otići iz Talberga, krenio unazad i odjednom i konj i ja završili lansirani u zrak. 

 

No osim tog jednog buga sve ostalo super, odlična igra. Pogotovo sada kada imam ovaj mod za save kada se hoće. Predugo mi misije traju, a nekad nemam toliko vremena da mogu do kraja napraviti misiju. Nekome možda varanje, no meni stvar bez koja mi je igra neigriva.

 Di je taj mod, ja se patim jbte...ogranicen sam sa vremenom koliko mogu igrat a udubim se u igru i ne prelazim misiju nabrzaka i nikak da dodem do tog checkpointa gdje ce mi save-at igru, pa cesto moram više puta ponavljat misiju jer ne stignem preci sve

 Ja sam ga našao na redditu, evo tu je sve, i sve ti piše kako i što, ali stvarno ga nije problem instalirati. 

 

Znam da se save-a nakon spavanja, ali nekada nisi u mogućnosti doći do kreveta a moraš negdje ići, kao što se meni dogodilo na kraju tutoriala i onda sam drugi puta morao sve iz početka iz Talberga.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
12 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
turbojc kaže...

Je li ima kakav trick ili cheat za borbu?
Skoro pa nemoguće je dobiti bitku, barem meni, aj još nekako ako su dvojica pa ih izlevatim, ali ako ih je više, nema šanse, ginem ko Nedeljko Bajić. 

 

 

Edit :
Za jogurt verziju pitanje, ako u pola igre pređene instaliram update i dlc, hoće li mi ostati sve po starome ili igram iz nova? 

 vježbaj,nije stvarno problem. prodji sve tutoriale i nema šanse da ne pohvataš. sve ti je tajming blokiranja i switchanje smjera napada, zapravo jako je jednostavno..

13 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Evo me na skoro 20 sati gameplay-a. Osim game breaking questa sa pticama nisam naišao još ni na jedan veći bug sva sreća. 

Malo sam main quest stavio sa strane i krenuo sam rješavati side questove. Usput povalio Teresu  a questovi sa Caponeom su presmiješni  Par puta me na prepad ulovili time limited questovi. Kao imam vremena stignem, da bi uslijedio fail quest jer nisam dovoljno brzo reagirao. Igra stvarno ne prašta. 

 

Uglavnom, za svoj prvi prohod koncentrirao sam se na čistog sword fajtera, zero bullshit, nema izmotavanja ni bježanja. Mač u ruke i udaraj. U početku je bilo teško ali nakon kaj sam naučio par skillova, pogotovo parry i chain combo/master strokes život je postao lakši Sada komotno idem 1 vs 3 ili 4. Sljedeći prohod će mi biti passiva čista. Full inteligence i speech, maču neću ni prismrdit  

 

Uglavnom, što više igram to sam više oduševljen detaljima, grafikom, koliko je truda uloženu u vjeran prikaz života u 15st. Svaka čast svima u warhorse-u 

16 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
quickr kaže...

Evo me na skoro 20 sati gameplay-a. Osim game breaking questa sa pticama nisam naišao još ni na jedan veći bug sva sreća. 

Malo sam main quest stavio sa strane i krenuo sam rješavati side questove. Usput povalio Teresu  a questovi sa Caponeom su presmiješni  Par puta me na prepad ulovili time limited questovi. Kao imam vremena stignem, da bi uslijedio fail quest jer nisam dovoljno brzo reagirao. Igra stvarno ne prašta. 

 

Uglavnom, za svoj prvi prohod koncentrirao sam se na čistog sword fajtera, zero bullshit, nema izmotavanja ni bježanja. Mač u ruke i udaraj. U početku je bilo teško ali nakon kaj sam naučio par skillova, pogotovo parry i chain combo/master strokes život je postao lakši Sada komotno idem 1 vs 3 ili 4. Sljedeći prohod će mi biti passiva čista. Full inteligence i speech, maču neću ni prismrdit  

 

Uglavnom, što više igram to sam više oduševljen detaljima, grafikom, koliko je truda uloženu u vjeran prikaz života u 15st. Svaka čast svima u warhorse-u 

 Đubre jedno!

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
13 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
A treba bome puno vježbat.

Sad sam došao do borbe s runtom i malo sam se zeznuo što nemam ni jedne strijele. Bit će gadno.
Optimizam je nedostatak iskustva.
16 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Jeste bili u banji s prpošnim Caponom? Niste? Preporučam - Arse-and-balls - to je igra kad se baš iskreno možeš nasmijati, dali su si truda 

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Kingdom Come Deliverance

strah me uopce zamislit kako zavrsis u banji s Caponom. Kada budete imali prilike, ne propustite druzenje sa popom iz Uzica! Oni koji su bili znaju o cemu se radi :D 

Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
jovial kaže...

strah me uopce zamislit kako zavrsis u banji s Caponom. Kada budete imali prilike, ne propustite druzenje sa popom iz Uzica! Oni koji su bili znaju o cemu se radi :D 

 nikak nemrem zapamtit imena likova...koji je Capon, imate sliku

battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
offline
Kingdom Come Deliverance
... there is no spoon ...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
dado16 kaže...
jovial kaže...

strah me uopce zamislit kako zavrsis u banji s Caponom. Kada budete imali prilike, ne propustite druzenje sa popom iz Uzica! Oni koji su bili znaju o cemu se radi :D 

 nikak nemrem zapamtit imena likova...koji je Capon, imate sliku

 To je onaj nadobudni plemić - nasljednik iz Rattaya, starog Hanusha nećak ili tako nešto. Na početku situacija izgleda nepogodno po Henrya, bio sam siguran da mu slijedi "nesreća" u lovu, no sudbina je htjela da se ovo dvoje zbliži, bar za sad.

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
15 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
Leprechaun kaže...
dado16 kaže...
jovial kaže...

strah me uopce zamislit kako zavrsis u banji s Caponom. Kada budete imali prilike, ne propustite druzenje sa popom iz Uzica! Oni koji su bili znaju o cemu se radi :D 

 nikak nemrem zapamtit imena likova...koji je Capon, imate sliku

 To je onaj nadobudni plemić - nasljednik iz Rattaya, starog Hanusha nećak ili tako nešto. Na početku situacija izgleda nepogodno po Henrya, bio sam siguran da mu slijedi "nesreća" u lovu, no sudbina je htjela da se ovo dvoje zbliži, bar za sad.

 aha to je taj, kaj sam morao hodat pokraj njega dok je on na konju, i jos mu spašavat dupe od razbojnika... :)

battletag:MasnaKrvavic#2275
16 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Došao sam u Sasau i ja sam apsolutno oduševljen...

 

20 sati, a još nemam ni pravi mač niti oklop...

Došavši i vidjevši onaj samostan oduševio sam se... Još je bila zora, cijelu noć je pada kiša te izlazak sunca uz sitnu kišu je izgledao fantastično!!

Vjerovali ili ne ja nisam imao niti jedan bug osim leteće krave u ovih 20 sati; i jedan CTD.

Priča, likovi i voice acting su 5 puta iznad onoga šta sam očekivao! Henry mi je u trailerima izgledo dosadan i nikakav lik, ali ustvari sada kada igram mi je totalno simpatičan te mu pašu i izgled i voice acting... Inače igram totalnog "good guy" lika. Ajde, napio sam se sa popom :)

Side questovi koje sam do sada rješio su također odlični...

 

E sada, zamislite da je neki megalomanski izdavač podupro ovaj projekt!? Naravno, striktno kako je Vávra zamislio bez poglupljivanja!

Da je tim imao makar tri puta veći budžet? Pokazali su da su sposobni i dali nešto drugačije... A sa većim budžetom i još malo radne snage vjerujem da bio ovo po izlasku bilo 10/10!

 

Nadam se da će prodat masu primejraka te osigurat velika sredstva za treći čin; imaju podlogu, imaju likove, "samo" treba scenarij i motion capture uz nešto više poliranja...

 

Možda smo dobili još jedan CDPR! 

 

Jedna galerija slika do sada....

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.2.2018 19:07 (doktor1).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
doktor1 kaže...

Došao sam u Sasau i ja sam apsolutno oduševljen...

 

20 sati, a još nemam ni pravi mač niti oklop...

Došavši i vidjevši onaj samostan oduševio sam se... Još je bila zora, cijelu noć je pada kiša te izlazak sunca uz sitnu kišu je izgledao fantastično!!

Vjerovali ili ne ja nisam imao niti jedan bug osim leteće krave u ovih 20 sati; i jedan CTD.

Priča, likovi i voice acting su 5 puta iznad onoga šta sam očekivao! Henry mi je u trailerima izgledo dosadan i nikakav lik, ali ustvari sada kada igram mi je totalno simpatičan te mu pašu i izgled i voice acting... Inače igram totalnog "good guy" lika. Ajde, napio sam se sa popom :)

Side questovi koje sam do sada rješio su također odlični...

 

E sada, zamislite da je neki megalomanski izdavač podupro ovaj projekt!? Naravno, striktno kako je Vávra zamislio bez poglupljivanja!

Da je tim imao makar tri puta veći budžet? Pokazali su da su sposobni i dali nešto drugačije... A sa većim budžetom i još malo radne snage vjerujem da bio ovo po izlasku bilo 10/10!

 

Nadam se da će prodat masu primejraka te osigurat velika sredstva za treći čin; imaju podlogu, imaju likove, "samo" treba scenarij i motion capture uz nešto više poliranja...

 

Možda smo dobili još jedan CDPR! 

 

Jedna galerija slika do sada....

 

 O kakvim je to činovima rijeć?

 

 

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
7 godina
protjeran
offline
Kingdom Come Deliverance

Ova igra je must have i to je to. Od prvog puta kada sam igrao neku divlju betu ili alfu sta je vec bilo igra je imala taj osjecaj. Jednostavno kada si u igri imas osjecaj da si u svijetu tamo. Igra sa najboljom imerzijom u povijesti i tocka, jednostavno uronis u svijet.

 

E kada sada covjek usporedi ovo i "open world" kakav ima Mass Effect: Andromeda zapitas se kako je to moguce. Imas stotine milijuna dolara i sta sve ne na raspolaganju i onda neki tamo Ceh sa malom ekipicom napravi igru koja je neusporedivo mocnija u jednom od najvaznijih segmenata za ovaj tip igre. Nije to lako za uraditi, zato covjeku i ekipi svaka cast, cista genijalnost. Nije ovo lako bilo ovako genijalno napraviti. Zadivljen sam.  

Eye In The Sky
Moj PC  
6 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

90% modova su samo da olakšaju igru, ovo je drugacija igra i treba biti tako spora i komplicirana, da te tjera da razmislis prije svojih akcija. A ne F5 i ubit pol sela, sve je jeftino i dobavljivo, lockpick je lagan... Totalni dumb down igre.

Battlelog: D3lBoy-00
16 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
Kant kaže...

 

 O kakvim je to činovima rijeć?

 

 

Igra je trebala doći u tri čina ili nastavka---

No prva dva čina su stavljena u ovu jednu igru dok će posle doći treći ćin

10 godina
neaktivan
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
Leprechaun kaže...
dado16 kaže...
jovial kaže...

strah me uopce zamislit kako zavrsis u banji s Caponom. Kada budete imali prilike, ne propustite druzenje sa popom iz Uzica! Oni koji su bili znaju o cemu se radi :D 

 nikak nemrem zapamtit imena likova...koji je Capon, imate sliku

 To je onaj nadobudni plemić - nasljednik iz Rattaya, starog Hanusha nećak ili tako nešto. Na početku situacija izgleda nepogodno po Henrya, bio sam siguran da mu slijedi "nesreća" u lovu, no sudbina je htjela da se ovo dvoje zbliži, bar za sad.

pazi malo da ne spojlas onima koji nisu prosli.

 

igra je og i batina. jutros sam morao vani... dodjem u trgovinu i gledam... "vidi banane, to jos nisam vidio... oce mi se pokvarit u inventoriju?!"

 

smeta me onaj fazol koji se da svuda naci... kad su vec brijali na realnost, sumnjam da je 1403 graha bilo po svuda za djaba. ide mi na zivce i sta ne mozes pricat s ljudima dok si na konju. Ide mi na zivce sta moras trazit likove... udjes u birtiju i umjesto da pozoves konobaricu treba ici do nje. dodjes konjem u necije dvoriste i moras sjahati pa trazit okolo po farmi di je gazda. Mislim da bi po ulasku na privatno vlasnistvo trebalo viknut "Bog z vami kumek!" pa da se tip dotetura ili neko kaze enoga kod potoka, sta ga trebas, ko si ti... litako nesto...

 

smeta mi sto na krizanjima nalecem na ove likove sta oce duel... cisto sumnjam da su u ono doba vitezovi, placenici... stajali na krizanjima. mozda negdi jedan don kihot, neki lik njeznog srca koji lovi avanturu... taj mi recimo, ne smeta.

Smeta mi i sta svaki put kad dodjem u grad ili izlaim iz grada neko vice "thief, thief". To se precesto desava. Smeta mi i sta svaki quest kazu da moras pretrazit neki perimetar. Pa jebemu, sta niko tocno ne zna di je sta? recimo, idi u mlin, tamo tip radi... a ne, idi tamo u sumu pa trazi pecinu... Smeta mi sta ne mozes pitat ljude na ulici di je kovac, prodavac.... Nego obilazis okolo ko kreten. Cine mi se ovi moji prijedlozi puno logicniji od njihove mehanike.

 

ali to na stranu, igra je genijalna. Nakon "Mafije I" prva igra koja me kompletno uvukla u sebe. Nije cudno da je isti lik napravio obje :D 

U 2018-oj, ovo je najblize sta po tehnologiji/izvedbi mozemo doci "Westworldu", ko je gledao, razumjet ce. Ukratko, ovo bi bila najpopularnija simulacija na Voyagerovom holo-deku.

7 godina
protjeran
offline
Kingdom Come Deliverance

Primjetio sam jos jednu stvar dok igram. Vec sam preko 20 sati u igri i nisam preskocio niti jedan jedini dijalog. Svaki put kada igram novi RPG kazem si e sada cu polako, sve citati i pratiti itd itd... I onda nakon nekon vremena samo skipam 80% dijaloga jer je nebitan i naporan. Svaki put mi se to desi. U KCD nema skipanja, ne zato sto na silu citam sve vec jednostavno sponato nemam potrebu za skipanjem dijaloga. Koja igra, zapravo mozda bolje da napisem koji virtualni srednjovjekovni svijet.

Eye In The Sky
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
Cekam da izdaju sdk ili nekaj da jos modova dode...ovo je u biti novi oblivion/skyrim bez bica boca carobnjaka
battletag:MasnaKrvavic#2275
10 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Upravo sam sišao s konja i umro instant. Izgubio sat i pol vremena questova

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice