League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.453.846
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
13 godina
online
League Of Legends

Koliko malo igram Ligu mjesec dana pa to je strašno,no opet,720 chat res-a.
Nemojte me krivo shvatiti,meni je drago što imam chat rest,no sustav je malo previše zbuggan.
Imao sam 150(opravdanih) i šutio sve gameove iza,bez da sam išta pričao,dođem jedan dan na lol

i opa,730.Trebaju mali rework baciti sustava.

Opet jadikovke,nemogu se maknuti iz D5/D4.
3 Gamea koje sam odigrao u prošla 3 dana su bili onesided stompovi,i to LP gain/loss

je retardiran.Prvi game izgubim 20 lp,drugi dobijem 15,treći izgubim 24...

MMR po OP.GG je normalan,ne sjećam se velikih dropova,osim što rođak igra

puno ARAM-a i feeda,no valjda nije do toga LP drop?



 

"A man,a woman and a yordle walk into the sun...They die,because it burns them alive.."
Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
offline
League Of Legends

Meni su nedavno maknuli chat restrict iako mi je preostalo ~50 gameova, valjda sam se "popravio".

Sebawolf3
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
glikoprotein kaže...

Meni su nedavno maknuli chat restrict iako mi je preostalo ~50 gameova, valjda sam se "popravio".

Dobivao si honor, koji smanjuje chat restriction

EUW: iPLAY Murloc
11 godina
offline
League Of Legends

ima ko da mi pomogne doci do platinuma?

trenutno sam gold 2 a samome mi se ne igra bas :/

 

eu ne

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

kojeg supporta kupiti?

 

8 Leona
9 Braum
EUNE: blazzers
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends
BannedOnThisForum kaže...
glikoprotein kaže...

Meni su nedavno maknuli chat restrict iako mi je preostalo ~50 gameova, valjda sam se "popravio".

Dobivao si honor, koji smanjuje chat restriction

Ja mislim da još jedna stavka utječe na tu odluku.

 

Broj reportova u sljedećim gejmovima.

Ja sam imao kojih 70+ još za odradit ali su mi, valjda kad nisam dobivao reportove, oprostili .

xf:topnik15,EUNE :Cpt DANEvious
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

vrijeme je bilo {#}

hvala svima koji su nekako pomogli, idem sad odmoriti {#}

EUNE: blazzers
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends
exorc1st kaže...

vrijeme je bilo {#}

hvala svima koji su nekako pomogli, idem sad odmoriti {#}

Čestitam, šteta je što nisi sam jer bi ti još veći užitak to bilo ali i ovo je jako dobro za početak.

 

Preporučam ti da ne prestaješ igrat rankeda jednostavno zbog toga da ostaneš u formi.

xf:topnik15,EUNE :Cpt DANEvious
10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Tkalle kaže...
exorc1st kaže...

vrijeme je bilo {#}

hvala svima koji su nekako pomogli, idem sad odmoriti {#}

Čestitam, šteta je što nisi sam jer bi ti još veći užitak to bilo ali i ovo je jako dobro za početak.

 

Preporučam ti da ne prestaješ igrat rankeda jednostavno zbog toga da ostaneš u formi.

Hvala ti, tebe sam prvog imao na frend listi od Bug-ovaca, a znam da je bolje da sam igrao sam al' nekad nemam zivaca pa trazim pomoc :D

bio sam bronze 4, pa sam igrao sam sve do promo-a za bronze 1, imao sam L-W pa sam trazio pomoc od nekog za zadnji mec, i eto ponudili su se neki i hvala im puno {#}

Nastaviti cu igrati, samo da pitam jel se moze ispasti iz tiera? znam da ima ono ako ne igras 28 dana, ali moze li se ispasti sa 0 LP?

EUNE: blazzers
11 godina
offline
League Of Legends

Naravno da se može ako ti je mmr bronze 3/4 onda padaš, barem je tako bilo meni kad sam se borio za ostanak u diamondu 5, pao u plat 1 sa elo hell mmr-om 3 puta i s tim istim mmr-om tri puta ušao u diamond {#}

Sebawolf3
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
League Of Legends

Što mislite da napravim temu LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi) po uzoru na ostale igre kao Team Fortress 2, CS:GO, Battlefield...? I onda da se ta tema spoji sa ovom glavnom LoL temom?

29 Da, dao/la bih svoj nick
0 Ne želim igrat sa Bugovcima
10 Burek (ali sa sirom)
EUW: Ferritin
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.8.2014 20:46 (Ferritin).
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

stig'o čmar {#}

EUNE: blazzers
 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: League Of Legends
exorc1st kaže...

stig'o čmar {#}

kad dolazi u store?

HOW ABOUT NO
10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Kulo Vi Britania kaže...
exorc1st kaže...

stig'o čmar {#}

kad dolazi u store?

veceras dolazi novi patch, a champ ce bit otkljucan par dana poslije patcha, tako sam barem cuo.

EUNE: blazzers
15 godina
offline
Re: League Of Legends

jao pa puko bi hehe imam 80 lp i dobijem 19 pa puco bi se xD

EUNE LOL: frenkySTYLE
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends
Je li jos netko primijetio bug sa dravenom? Pogodi q u miniona, ulovi sjekiru ali onda nema vise sjekiru niti od q spella niti od basic attacka. To se događa rijetko, ali kad se dogodi stvarno je iritantno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
League Of Legends

OK 

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | You are a Faraday cage dreaming of being a man. Break your path to ground and learn to float.
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: League Of Legends
weedeveryday420 kaže...
Je li jos netko primijetio bug sa dravenom? Pogodi q u miniona, ulovi sjekiru ali onda nema vise sjekiru niti od q spella niti od basic attacka. To se događa rijetko, ali kad se dogodi stvarno je iritantno.

Bug Report

 

 

I tema je otvorena: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)

EUW: Ferritin
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.8.2014 19:09 (Ferritin).
12 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Jel može neki "tutorijal" za naučiti igrat supporta? Igranje protiv AIa mi nema smisla, protiv njeg sam sam naučio koje spellove ima moj champ, jer kad ja pusham lane i smanjim AI champu health na jednu crticu, ovaj moj idiot nece ga napast i dokrajcit, onda ja idem sam i onda me turret unisti..

Odigro sam dva gamea sa pravim likovima, to je druga prica, jedan game smo unistavali na BOT laneu, jednostavno lik zna igrat svog champa i ja mu mogu samo pomoc u killovima, ali top i mid su bili goli k i spusili smo.. Ukratko, dva meca spusena, gubim volju za supportom jer neznam jel problem u meni ili u njima..

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends

Ovisi protiv koga igraš,a i dobra je stvar da znaš cdeve od enemy supporta.Ako naprimjer igraš protiv blitza,on promaši q,imaš 20 sec window za napravit nekaj jer je useless bez hooka.Osobno najviše u zadnje vrijeme igram alistaira,karmu i thresha jer imaju carry potential,ali ne i leonu jer je ona team reliant(ako uletiš u enemy team,a tvoj team te ne followa,pogineš,a ako je gejm otišao u lejt game,potencijalan baron i puno towera.Ali glavna stvar kod supporta ti je zonanje enemy adca od farme i kažnjavanje njihovih pogrešaka.

12 godina
offline
Re: League Of Legends

Eh RITO RITO...

Trebali su spucat Kayle skin dok je bila OP a ne sad ovakve gluposti...

Bug they say..

xf:topnik15,EUNE :Cpt DANEvious
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.8.2014 7:19 (Tkalle).
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Ima netko ideju kak igrati protiv rengara top?Jer dok ga enemy team ima,moj top laner redovno odlazi afk nakon 0/5.............

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends

dobar range AP bi ga trebao riješit.

Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Jel za low-elo bolji support kao Leona koja moze ici all-in i koja je ofanzivna, ili nesto kao Braum koji je odlican za cuvanje teammatesa i peelanje?

EUNE: blazzers
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
exorc1st kaže...

Jel za low-elo bolji support kao Leona koja moze ici all-in i koja je ofanzivna, ili nesto kao Braum koji je odlican za cuvanje teammatesa i peelanje?

Šta će ti all-in support, ako te carry ne može (ne zna) ispratiti, a ako pokuša gubi farm, jer ne zna kako balansirati trade na bot laneu i kontantan cs.
Braum je trenutno bolji u low/mid/high elo IMO. 

LoL EU west : citizen
10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
makaweli kaže...
exorc1st kaže...

Jel za low-elo bolji support kao Leona koja moze ici all-in i koja je ofanzivna, ili nesto kao Braum koji je odlican za cuvanje teammatesa i peelanje?

Šta će ti all-in support, ako te carry ne može (ne zna) ispratiti, a ako pokuša gubi farm, jer ne zna kako balansirati trade na bot laneu i kontantan cs.
Braum je trenutno bolji u low/mid/high elo IMO. 

već sam kupio leonu {#}

EUNE: blazzers
10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
exorc1st kaže...

Jel za low-elo bolji support kao Leona koja moze ici all-in i koja je ofanzivna, ili nesto kao Braum koji je odlican za cuvanje teammatesa i peelanje?

All in bronze-silver elo good luck with that {#}

 

Leona je super ako imas adc koji ce te pratit jer ako vec ides all in nadam se da ce te i team pratit u tvom elu to ce biti rijetki momenti 

 

Silver 2-1 igrala sam leonu najvise bilo je super gameova, a bilo ih je takvih  kad jednostavno nemas snage za dalje, onda sam je prestala igrat :D jer me umorila 

 

 

Nami i Karmaa su me dovele do Golda 3 

 

 

www.kireaki.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.8.2014 16:02 (Ahriiiii).
12 godina
offline
Re: League Of Legends
exorc1st kaže...

Jel za low-elo bolji support kao Leona koja moze ici all-in i koja je ofanzivna, ili nesto kao Braum koji je odlican za cuvanje teammatesa i peelanje?

Ja u zadnje vrijeme igram dosta blitz-a jer ako znaš pogodit Q, easy bot lane.

Netreba ti čak ni neki predobar adc, može bit i braindead, jer na lv6, ti ćeš adc-u uzet pola hp-a s svojim kombom.

Ako vas pušaju probaš koji hook ispod tureta i eto vam 100% kill.

 

Braum je isto jako dobar supp, samo nažalost 100% ban rate u platu.

xf:topnik15,EUNE :Cpt DANEvious
13 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Ahriiiii kaže...
exorc1st kaže...

Jel za low-elo bolji support kao Leona koja moze ici all-in i koja je ofanzivna, ili nesto kao Braum koji je odlican za cuvanje teammatesa i peelanje?

All in bronze-silver elo good luck with that {#}

 

Leona je super ako imas adc koji ce te pratit jer ako vec ides all in nadam se da ce te i team pratit u tvom elu to ce biti rijetki momenti 

 

Silver 2-1 igrala sam leonu najvise bilo je super gameova, a bilo ih je takvih  kad jednostavno nemas snage za dalje, onda sam je prestala igrat :D jer me umorila 

 

 

Nami i Karmaa su me dovele do Golda 3 

 

 

 

probaj sada i alistara, roamaj po mapi, namjestaj killove, a na botu samo pushaj i healaj - odlican je s nekim poput tristane

Summoner name EUNE : Gvera
14 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Jel iko primijetio ovo? Naravno, world champship dolazi, Corki mora dobiti buff! :D

EUW: iPLAY Murloc
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice