Left 4 Dead 2

poruka: 1.342
|
čitano: 365.967
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Left 4 Dead 2 nickovi - da se ekipa lakše okupi, The Sacrifice dolazi idućeg tjedna
15 godina
offline
Left 4 Dead 2

Nadam se...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Left 4 Dead 2

Jedinica je bila genijalna,a dvica koliko san vidija ista stvar sa drugin sadržajen,oružjima i grafikona a to znači zakon...............

duje kapitanović
16 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Ma, grafika je samo malo unaprijeđenda, ne primijeti se baš. I upravo zbog toga sam protiv L4D2. Član sam L4D2 Boycott grupe. Jedini pravi novitet su oružja za blisku borbu i 2 boss zombija(mislim da su 2), a to nije dovoljno za novu igru. Valve u zadnje vrijeme želi čim više para(podsjetimo se da je izjednačio euro i dolar što je krajnje nepravedno prema ljudima koji nisu iz Amerike). Ovo je zapravo DLC, ali pohlepa je stvarno ogromna. Prema toj logici, mogli su napraviti Team Fortress 10, ako je novo oružje=nova igra. Kad ja stavim neku temu pomoću Windows Blinds-a na Windowse, znači li to da ih mogu prodavati kao nove? Ne. Ovo me podsjeća na situaciju kad je RTL "razvio" mobitel. A u vezi "redovitog updateanja", izašla su 2 "značajna" updatea(upitno je reći "značajna" jer ostali nisu ništa doprinijeli, osim da su ispravili rušenje igre što se od proizvođača očekuje kad ju kupimo): a) Survival mod - novi mod igranja u kojem je napravljena samo 1 MAPA(jedina mapa koju je Valve izradio nakon izlaska igre) ostale su zapravo finala ostalih kampanja+ pod versus su stavili 2 kampanje koje su se prije mogle igrati samo u co-op-u; b) sami možemo izrađivati mape(sami si moramo raditi novi sadržaj za igru koju smo platili). Toliko o updateovima. TF2 je vrijedna investicija, on stvarni dobiva kvalitetan sadržaj. Najgore je to što sam ja skupio pare za igru(kupio sam ju), a već izlazi novi nastavak. To prema meni, kao kupcu nije pošteno jer ja sa 15 godina ne mogu kupiti svaki nastavak. Za kupnju L4D sam se dobro namučio(uvjet postavljen od strane roditelja je bio taj da moram biti među prva 3 na županijskoj razini na nekom natjecanju). Većina će se prebaciti na L4D2 zato jer su hladna oružja "zabavnija". Netko je spomenuo da će staviti kampanje iz L4D da bi mogli zajedno igrati. Ovo je jedna od većih gluposti koju sam čuo. Znači, kupci L4D2 će imati pristup sadržaju L4D-a + koju kampanju u L4D2. Ovo je nepošteno prema meni i prema tisućama drugih ljudi koji su ga kupili. Ako kupite L4D2, 3 mjeseca nakon izlaska dvojke dolazi L4D3 gdje će biti boss zombi koji na vas urinira(ovo je već vrijedno) i motorka neće biti crvena nego plava. Valve je postao bezobrazan, kaže da nema vremena za HL2 Ep3, a već nakon pola godine je najavio izlazak L4D-a. Nije ovo PES!!! Naravno, demo igre L4D2 ću probati da vidim jesam li u pravu(prilično sam siguran da jesam). Još samo da napomenem: Left4Dead nije loša igra, zapravo je odlična, ali Valve NIJE ispunio obećanja u vezi novih kampanja, ne vjerujem niti da će ih ispuniti u L4D2. Tko hoće popušiti foru, neka popuši, mene neće prevariti. Valve se pretvara u EA. ValvEA je počela misliti samo na novac, a ne na igrače zbog čega sam ih prije obožavao. Očito da je Gabe još uvijek gladan, unatoč svom bogatstvu!(ne mislim doslovno, da ja Gabe još deblji, stavili bi njega umjesto Boomera u igru)

 

P.S. U vezi mapa gdje je dan(LOL, zapravo, kada je dio Zemlje gdje se radnja odvija obasjana Suncem) postoje i u L4D koje su izrađene od strane communitya(bio je update prije par mjeseci gdje mi obični ljudovi možemo Left4Dead Authoring Toolsom izrađivat mape, a drugi ih mogu skinuti). Mape izrađene od strane communitya možete skinuti na www.l4dmaps.com.

Normal's overrated!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Left 4 Dead 2
M_dipl. kaže...

Mislim da si malo previše osobno to shvatio, Valve je obećao puno veću i dulju podršku za L4D upravo zbog tih pritisaka od strane zajednice, i mislim da će još barem godin-dvije redovito izlaziti update-i za prvi dio, a ovaj crossplay može biti samo pozitivna stvar, nikako negativna, jer nisu najavili da će samo ljudi sa dvojkom imati pristup stadržaju jedinice, nego da će i ljudi sa jedinicom imati pristup nekom djelu dvojke, dakle ti sa kupljenom jedinicom ćeš moći igrati (primjerice) jednu kampanju dvojke a Ivo Ivić sa dvojkom će moći jednu kampanju s jedinice, a budimo realni, nitko se neće htjeti vraćati na stare kampanje nakon što kupi novi L4D2, tako da su u prednosti isključivo vlasnici originalnog L4D-a.

  Kakvo obećanje, već su najavili nastavak, a nije izašla nitijedna nova kampanja za "staru" igru(osim one u survival modu, ali zapravo to nije kampanja, nego dio mape). Gle, ako stave mape iz jedinice u dvojku, to je jedan razlog više zašto bi trebao biti DLC, tj. ne nudi novi sadržaj. 50-60 $ je pljačka.

 

P.S. Očito da jesam, jako sam osjetljiv na sranja.

Normal's overrated!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

mozel ko rec zahtjeve za   2Smijeh.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Left 4 Dead 2

Crash course je vec dosao :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Ljudi Left 4 Dead 2 izlazi za 51 dan.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Left 4 Dead 2
emće kaže...

mozel ko rec zahtjeve za   2Smijeh.....

 Nisu veliki najvjerovatnije, ako ti je isla 1 ice ti i 2-ca

duje kapitanović
14 godina
neaktivan
offline
RE: Left 4 Dead 2

Ja veceras gledao na Yakoo!Answers da ce zahtjevi biti ko u 1. nastavka.

Jedva cekam da izađe.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.10.2009 16:05 (fareee).
16 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Evo, popodne sam igrao s Emilom i dobro sam se zabavio :D Ovo je bio odličan update, ali svaka kampanju je nešto obilježilo, a kod ove nije ništa posebno. I da, ovdje su samo 2 mape, a kod ostalih kampanja je duplo više. Crash je šetnja gradom s hrpom municije. Makar se odlično zabavljam s ovim, imam dojam da je Valve ovo napravio nabrzinu(ponavljam, nije ništa što bi obilježilo kampanju). Imam dojam da je ovo odgovor ljudima koji bojkotiraju: "Here's the freakin' update, now shut the f*ck up and buy L4D2."

 

Pre-purchase se stvarno isplati, sniženje je 20-30 kuna ROFL Ali ako prije naručite, dobijete bejzbolsku palicu!

Normal's overrated!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

veliki si ljubitelj jedinice..znam sve napamet..preso mape 500 puta...stoga jedva cekam dvojku ^_^ L4D RulZ

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Malo glupo izgleda naziv, Left 4 Dead 2

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Ako su 2 prsta dvojka, onda bi jedinica trebala biti ovako:

Left4Dead Left4Dead
Normal's overrated!
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Left 4 Dead 2
Horagio kaže...

Ako su 2 prsta dvojka, onda bi jedinica trebala biti ovako:

hahaha, ta je dobra, kao ono, take this motherfucker !

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
14 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Nemojte vrijeđati igre.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Left 4 Dead 2
fareee kaže...

Nemojte vrijeđati igre.

ne razumijem, kako mi to vrijeđamo igre xD?

 

JOJ što je baš sad Hall of Shame zaključan :P

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Left 4 Dead 2

Pa kao slika koju je Horagio stavio.

15 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Lol pa nije to on napravio i nije to vrijeđanje lol.

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Left 4 Dead 2

I ja sam isto član bojkot grupe i najvjerovatnije ću kupiti dvojku jer nisam jedinicu tako da me uopće nije briga kakva je igra.

Mada mislim da će biti bolja od nekog dlca jer 5 novih kampanja i u svima moguć versus je već cijeli l4d plus dlc plus updateovi.

Geekovih svih zemalja, ujedinite se!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Left 4 Dead 2

Sorry,valjda je to zbog toga sto ne volim kada neko vrijeđa igre.

16 godina
offline
RE: Left 4 Dead 2

Nije mi jasno zasto ljudi bojkotiraju igru, svi ste clanovi neke bojkot grupe,  a kad izađe je kupujete? :D

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2009 10:38 (AlterEgo).
16 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Ja stvarno bojkotiram, ali ću probat demo, to sigurno. Pratim razvoj L4D2 jer možda stvarno uvedu nešto zbog čega se igru stvarno isplati kupiti, makar ne vjerujem u to jer se ne sjećam da je netko izdao MULTIPLAYER naslov u roku od godine dana. Jedine igre koje se proizvode svake godine su PES, FIFA i sl., a one su singleplayer.

 

Za ove koji ne vole vrijeđanje igara: KUPITE ORIGINAL! To je pravi znak poštovanja!

 

 

P.S. Ovo je avatar L4D2 Boycott grupe, nisam ga ja napravio. Vidi se da si neinformiran što se L4D2 tiče.

Normal's overrated!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Left 4 Dead 2
Horagio kaže...

Ja stvarno bojkotiram, ali ću probat demo, to sigurno. Pratim razvoj L4D2 jer možda stvarno uvedu nešto zbog čega se igru stvarno isplati kupiti, makar ne vjerujem u to jer se ne sjećam da je netko izdao MULTIPLAYER naslov u roku od godine dana. Jedine igre koje se proizvode svake godine su PES, FIFA i sl., a one su singleplayer.

 

Za ove koji ne vole vrijeđanje igara: KUPITE ORIGINAL! To je pravi znak poštovanja!

 

 

P.S. Ovo je avatar L4D2 Boycott grupe, nisam ga ja napravio. Vidi se da si neinformiran što se L4D2 tiče.

isplati se kupit ako nemas prvi dio

e sad reci mi ko je ovo

We don't need no education We dont need no thought control No dark sarcasm in the classroom Teachers leave them kids alone Hey! Teachers! Leave them kids alone! All in all it's just another brick in t
16 godina
neaktivan
offline
RE: Left 4 Dead 2
hrvatskafarkasevec kaže...
Horagio kaže...

Ja stvarno bojkotiram, ali ću probat demo, to sigurno. Pratim razvoj L4D2 jer možda stvarno uvedu nešto zbog čega se igru stvarno isplati kupiti, makar ne vjerujem u to jer se ne sjećam da je netko izdao MULTIPLAYER naslov u roku od godine dana. Jedine igre koje se proizvode svake godine su PES, FIFA i sl., a one su singleplayer.

 

Za ove koji ne vole vrijeđanje igara: KUPITE ORIGINAL! To je pravi znak poštovanja!

 

 

P.S. Ovo je avatar L4D2 Boycott grupe, nisam ga ja napravio. Vidi se da si neinformiran što se L4D2 tiče.

isplati se kupit ako nemas prvi dio

e sad reci mi ko je ovo

  Točno to! Ako imaš prvi dio, baš ti se niti ne isplati. To su mogli stavit u L4D kroz par DLC-ova.

 

To je L4D2.

Normal's overrated!
15 godina
protjeran
offline
RE: Left 4 Dead 2
Horagio kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...
Horagio kaže...

Ja stvarno bojkotiram, ali ću probat demo, to sigurno. Pratim razvoj L4D2 jer možda stvarno uvedu nešto zbog čega se igru stvarno isplati kupiti, makar ne vjerujem u to jer se ne sjećam da je netko izdao MULTIPLAYER naslov u roku od godine dana. Jedine igre koje se proizvode svake godine su PES, FIFA i sl., a one su singleplayer.

 

Za ove koji ne vole vrijeđanje igara: KUPITE ORIGINAL! To je pravi znak poštovanja!

 

 

P.S. Ovo je avatar L4D2 Boycott grupe, nisam ga ja napravio. Vidi se da si neinformiran što se L4D2 tiče.

isplati se kupit ako nemas prvi dio

e sad reci mi ko je ovo

  Točno to! Ako imaš prvi dio, baš ti se niti ne isplati. To su mogli stavit u L4D kroz par DLC-ova.

 

To je L4D2.

ma dobro to al cija je to ruka

We don't need no education We dont need no thought control No dark sarcasm in the classroom Teachers leave them kids alone Hey! Teachers! Leave them kids alone! All in all it's just another brick in t
16 godina
neaktivan
offline
RE: Left 4 Dead 2
M_dipl. kaže...
Dobro sad nećemo pretjerivati. Je li za nastavak prerano? Jest. No hoće li u L4D2 biti sadržaja koji se mogao prenijeti u par DLC-ova? Ne, bit će ga mnogo više, pazi radi se o pet novih mapa, izmjene dana i noći, versus na svim tim mapama, tzv. dinamic path finding u svim tim mapama (nema jednog puta do kraja nego više), nova oružja, achievementsi, poboljšani engine itd. To je sve zajedno više od 6gb - to nije DLC, to je nova igra, samo malo prerano izašla. Još su i najavili mogućnost crossplaya (u kojem će profitirati samo vlasnici jedinice), što bi više htio!?

  :S Znači svakih 5 mapa+par nebitnih dodataka=40 eura. Samo kupi, ja ti ne branim.

Normal's overrated!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Left 4 Dead 2
Horagio kaže...
M_dipl. kaže...
Dobro sad nećemo pretjerivati. Je li za nastavak prerano? Jest. No hoće li u L4D2 biti sadržaja koji se mogao prenijeti u par DLC-ova? Ne, bit će ga mnogo više, pazi radi se o pet novih mapa, izmjene dana i noći, versus na svim tim mapama, tzv. dinamic path finding u svim tim mapama (nema jednog puta do kraja nego više), nova oružja, achievementsi, poboljšani engine itd. To je sve zajedno više od 6gb - to nije DLC, to je nova igra, samo malo prerano izašla. Još su i najavili mogućnost crossplaya (u kojem će profitirati samo vlasnici jedinice), što bi više htio!?

  :S Znači svakih 5 mapa+par nebitnih dodataka=40 eura. Samo kupi, ja ti ne branim.

 Jesi ti momak ikad cuja za falsinkeOsmijeh

duje kapitanović
16 godina
neaktivan
offline
RE: Left 4 Dead 2
Horagio kaže...

 

 

P.S. Ovo je avatar L4D2 Boycott grupe, nisam ga ja napravio.

  Ako ga nisi napravio ne znači da je u redu uokolo ga stavljati. Nisam ni ja snimio nijedan pr0n fotosession pa svejedno ne bi bilo u redu od mene da uokolo ostavljam pr0n fotke i govorim 'pa što ima veze, nisam ih ja fotografirao'.  Neodlučan

Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Left 4 Dead 2
paintb0x kaže...
Horagio kaže...

 

 

P.S. Ovo je avatar L4D2 Boycott grupe, nisam ga ja napravio.

  Ako ga nisi napravio ne znači da je u redu uokolo ga stavljati. Nisam ni ja snimio nijedan pr0n fotosession pa svejedno ne bi bilo u redu od mene da uokolo ostavljam pr0n fotke i govorim 'pa što ima veze, nisam ih ja fotografirao'.  Neodlučan

  LOL Čekaj, gdje sam ja napisao da sam ja to napravio? Ovom slikom samo reklamiram L4D2 Boycott grupu.

Normal's overrated!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Left 4 Dead 2
Horagio kaže...
paintb0x kaže...
Horagio kaže...

 

 

P.S. Ovo je avatar L4D2 Boycott grupe, nisam ga ja napravio.

  Ako ga nisi napravio ne znači da je u redu uokolo ga stavljati. Nisam ni ja snimio nijedan pr0n fotosession pa svejedno ne bi bilo u redu od mene da uokolo ostavljam pr0n fotke i govorim 'pa što ima veze, nisam ih ja fotografirao'.  Neodlučan

  LOL Čekaj, gdje sam ja napisao da sam ja to napravio? Ovom slikom samo reklamiram L4D2 Boycott grupu.

  Nitko nije rekao da si ti išta napravio, već da je sadržaj slike neprimjeren.

Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Left 4 Dead 2 nickovi - da se ekipa lakše okupi, The Sacrifice dolazi idućeg tjedna
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice