Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

poruka: 6.268
|
čitano: 933.100
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Došao ti je mail. Skini njihov game app sa linka koji ti je u mailu, s njihove stranice (jako malo zauzima, obrišeš ga lagano). Log in se tu sa podacima, i onda imaš tab tipa Games/Library i tu bi trebao biti Mithril Edition, klikneš na njega desni klik i imaš key opciju. Meni je trebalo malo vremena da se pojavi u games.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
1 1 hvala 2
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
PLASMAorLCD kaže...

Došao ti je mail. Skini njihov game app sa linka koji ti je u mailu, s njihove stranice (jako malo zauzima, obrišeš ga lagano). Log in se tu sa podacima, i onda imaš tab tipa Games/Library i tu bi trebao biti Mithril Edition, klikneš na njega desni klik i imaš key opciju. Meni je trebalo malo vremena da se pojavi u games.

  e to sam napravio.Sad normalno aktiviram na lotro accounts kao i expanziju?

13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Da, pitat će te ono da li želiš na novi ili postojeći subscription, ja sam odabrao postojeći, pa mi je izašla ona opcija za plaćanje, izabrao sam Game Card i onda add later. Sve mi je OK, VIP normalan ostao, dobio 2000tp.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
2 1 hvala 2
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
PLASMAorLCD kaže...

Da, pitat će te ono da li želiš na novi ili postojeći subscription, ja sam odabrao postojeći, pa mi je izašla ona opcija za plaćanje, izabrao sam Game Card i onda add later. Sve mi je OK, VIP normalan ostao, dobio 2000tp.

  e hvala puno  {#}

još jedno pitanje-koliko treba da se aktivira? {#}

 

You have successfully upgraded your subscription! Thank you for your patience while we process your request. Changes to your subscription may take up to one hour to be processed. You may not be able to log into the game or forums during this time.

You have activated The Lord of the Rings Online™ Mithril Edition. As soon as you log into the game, your characters will have access to:
The Lord of the Rings Online game client
2,000 Turbine Points for use in the LOTRO Store
An exclusive mount - the Steed of the Horse-lords
Access to the Path of the Fellowship Quest Pack which includes the Trollshaws, Eregion, and Lothlórien and Mines of Moria Quest Packs.

An email receipt has been sent to you that provides additional details about your purchase.

You will not be billed by Turbine, Inc.

Your subscription has been credited with 2000 points.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.1.2013 16:17 (sstrmi).
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ne znam, valjda odmah kao VIP. Nisam ja ulazio do sutradan.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
1 1 hvala 2
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
PLASMAorLCD kaže...

Ne znam, valjda odmah kao VIP. Nisam ja ulazio do sutradan.

  bum se ošl logat za nekih 10 minuta pa cu viditi :)

nego sad kad sam dodao da cu platiti gamecardom kasnije promjenilo mi se za vip,tj kupio sam vip 13.12.12 sa frendovim pp,pa sam odmah prekinuo da mi kupi i iduci mjesec jer mi netreba,ali sad kad sam dosao gc nema vise cancel,pa se nadam da nece frendu automatski naplatit vip pošto nikad necu dodati taj gamecard {#}

 

11 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Pozdrav, razmisljam si uzeti taj mithril edition za prvo igranje LOTRO...

Kaj bi se isplatilo uzeti za tih 2000 TP da se smanji razlika izmedju free play likova i VIP/Premium likova?

Moj PC  
0 1 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
mojo111 kaže...

Pozdrav, razmisljam si uzeti taj mithril edition za prvo igranje LOTRO...

Kaj bi se isplatilo uzeti za tih 2000 TP da se smanji razlika izmedju free play likova i VIP/Premium likova?

  isplati se definitivno kupiti taj mithril edition pogotovo dok je sad na sniženju,i onda uzmeš mjesec vipa i miran si s kupovanjem do Roi-a

14 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
mojo111 kaže...

Pozdrav, razmisljam si uzeti taj mithril edition za prvo igranje LOTRO...

Kaj bi se isplatilo uzeti za tih 2000 TP da se smanji razlika izmedju free play likova i VIP/Premium likova?

You have successfully upgraded your subscription! Thank you for your patience while we process your request. Changes to your subscription may take up to one hour to be processed. You may not be able to log into the game or forums during this time.

You have activated The Lord of the Rings Online™ Mithril Edition. As soon as you log into the game, your characters will have access to:

  • The Lord of the Rings Online game client
  • 2,000 Turbine Points for use in the LOTRO Store
  • An exclusive mount - the Steed of the Horse-lords
  • Access to the Path of the Fellowship Quest Pack which includes the Trollshaws, Eregion, and Lothlórien and Mines of Moria Quest Packs.

An email receipt has been sent to you that provides additional details about your purchase.

Your subscription has been credited with 2000 points.

 

Dakle dobiješ sve što ti treba, dovoljno TP points za kupiti recimo Angmar i Forochel, i još unlockati guild. Svakako preporučam. Pripazi samo da je kod kupovanja regije ta regija na popustu. Znaju bit na 30% off, pa tako uštediš dosta.

11.0010010000111111011010101000100010000101101000110000100011010001100010011
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2013 21:23 (ivan dragi).
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Sword-Hall LvL 85 T2 CM smo ovog puta napravili za 8 minuta i ovog puta sam recordao,zapamtio taktiku i objasnio u videu {#}

 
2 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Dobar video!

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
ivan dragi kaže...
mojo111 kaže...

 

 

Dakle dobiješ sve što ti treba, dovoljno TP points za kupiti recimo Angmar i Forochel, i još unlockati guild. Svakako preporučam. Pripazi samo da je kod kupovanja regije ta regija na popustu. Znaju bit na 30% off, pa tako uštediš dosta.

 

Po meni bi najbolji plan F2P igraču s ovime bio ovakav:

 

- kada bude potrebno, kupiti Evendim (Evendim ima dovoljno više turbinea od deedova nego što košta), + ostalo što skupiš... 

- craftanje, skirmishi, Trollshaws do lvl 45

- Moria je već otvorena, počinješ epic na lvl 45, ideš u Moriu na ~47

- poslije Morie Lothlorien, sada bi već trebao imati preko 3000 TPa (Moria daje toonu, + ostalo što skupi usput i Loth)

- dalje nisam baš siguran što bi najisplativije bilo, zavisi na kojem levelu izađeš iz Morie i koliko će koštati tada Isengard/Great River i Loth, ali mislim da je ovako do Lotha i lvl ~65 najbolje

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
14 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
PLASMAorLCD kaže...
Po meni bi najbolji plan F2P igraču s ovime bio ovakav:

Ako krene igrati od početka, korz F2P (free to play) regije (Ered Luin, Shire, Bree, Lonelands) čeka ga 1610 TPova. Od toga 450 TPova daje reputacija, tako da taj dio netreba nikako zanemariti.

 

Sada je za 56 kuna dobio još2000, uz to je dobio Trollshaws, Eregion, Moriu i Lothlorien.

Čim je to kupio i aktivirao kôd na myaacount.turbine postao je premium što znači da mu se wallet diže na 5 golda cap (odlično za vault upgrade).

Dobio je i maunta kojeg koristi od lvl 5, što znači da će tih 1610 TPova skupiti relativno brzo (pogotovo kroz shire gdje mu je sve na 2 minute s konjem).

Ovisno koliko često igra, ofc, ali ako misli igrat bar 2 sata dnevno, jako će mu brzo ić.

 

Također netreba zanemariti i 5 slotova u Auction Hallu! Mada ja nisam nikada prodavao ništa (svi meni daruju kada meni treba, ja darujem kada nekome drugome treba), ali dobro dođe. Uz to može kupovati iteme od drugih igrača sa goldima, pa ako naleti da netko preko trade kanala pradaje odličan armor ili wep, može kupiti goldima. (U f2p ne može golde slat poštom i to).

 

Vjerojatno će ići otključavati trait slotove, svaki je 95tp, ima ih 10 za otključat, to je 950 TP. (ispravite me ako griješim). Gold cap po meni se ne isplati maknuti ako nije na popustu, ionaku mu netreba više od 5 golda sve dok ne dođe u Moriu pa mu zatreba koza. Tako i za Guildu. Realno nema potrebe to otključati sve dok ne dobije Legendary Wep, pa čak i tada može i bez toga sve do level 61.

 

Moria i Lothlorien daju 1535 TP.

 

Eriador daje 1870 TP. (Tu treba kupiti sve ove dole i Enedwaith. Eregion i Trollshaws ima)

 

Dakle na kontu će imati 7015 TP.

 

Regije koje treba kupiti su:

North Downs 595 TP

Evendim 595 TP

Misty Mountains 695 TP

Forochel 595 TP

Angmar 795 TP

Enedwaith 695 TP

 

Dakle ukupno 3970 TP. Ako je potrošio 900 na traitove ostaje mu 3000. Dovoljno za Mirkwood (695) i Isengar (1995).

 

Ostaje mu dovoljno za svašta. Ako još potrefi i popust od 30%.. dodatno će ušparati 1200 TP ova.

 

 

11.0010010000111111011010101000100010000101101000110000100011010001100010011
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2013 19:53 (ivan dragi).
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
ivan dragi kaže...

 

  da je to tako lako onda nitko nebi kupovao vip

14 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
sstrmi kaže...

da je to tako lako onda nitko nebi kupovao vip

Kako misliš lako? Pa nije lako sve TPove pokupiti. Ali nije nemoguće, nije čak ni preteško. Pogotovo ako ima frenda/brata/sestru s kojim igra, onda laganini grindanje 300 spidera :)

 

Po meni VIP i nije za svakoga. VIP naravno ima velike benificije, ali kažem da se i s ovih 60kn može igrati sasvim ok. Sve ovisi što tko želi od igre. Za nekoga tko tek počinje, ovo je imho najbolji deal trenutno. Mount, 2000 tp i 3 regije. Sasvim dovoljno. Lako kasnije pređe na VIP ako vidi da mu treba.

11.0010010000111111011010101000100010000101101000110000100011010001100010011
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
ivan dragi kaže...

Kako misliš lako? Pa nije lako sve TPove pokupiti. Ali nije nemoguće, nije čak ni preteško. Pogotovo ako ima frenda/brata/sestru s kojim igra, onda laganini grindanje 300 spidera :)

 

Po meni VIP i nije za svakoga. VIP naravno ima velike benificije, ali kažem da se i s ovih 60kn može igrati sasvim ok. Sve ovisi što tko želi od igre. Za nekoga tko tek počinje, ovo je imho najbolji deal trenutno. Mount, 2000 tp i 3 regije. Sasvim dovoljno. Lako kasnije pređe na VIP ako vidi da mu treba.

  više nije 60kn,a i kome bi se dalo toliko grindati,i bezveze trošiti tp-e na otključavanje traitsa i ostaloga,i onda za kraj ako nekupiš nijednom vip nemaš swift travel što je sranje,a di torbe i ostalo.Po meni jedan vip je obavezan

13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Po meni tu ima puno bačenog TPa za novog igrača, ali OK.

 

EDIT: Ako želi proći što jeftinije i koliko toliko brzo. Ali da valja sve otključat i barem jednom preći da bi vidio sve čari igre, to da.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2013 23:14 (PLASMAorLCD).
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
PLASMAorLCD kaže...

Po meni tu ima puno bačenog TPa za novog igrača, ali OK.

 

EDIT: Ako želi proći što jeftinije i koliko toliko brzo. Ali da valja sve otključat i barem jednom preći da bi vidio sve čari igre, to da.

Da, kad vec netko krene igrat Lotro, pretpostavlja se da je koliko toliko fan. Zato bi bila šteta da ne prođe sve.

 

sstrmi kaže...

više nije 60kn,a i kome bi se dalo toliko grindati,i bezveze trošiti tp-e na otključavanje traitsa i ostaloga,i onda za kraj ako nekupiš nijednom vip nemaš swift travel što je sranje,a di torbe i ostalo.Po meni jedan vip je obavezan

Šteta, al hvala Plasmi šta je dao link pa sam uspio na vrijeme to ubost. Ma naravno da je VIP must have svima koji misle igrat. Samo velim da u startu netreba s time zamarati glavu. Laganini explorati sve, ima puno toga za vidjet, a VIP se kasnije nametne sam od sebe kao potreba. Dok prođe sve F2P questove sam će znat što mu treba.

 

Samo hoću reć da je igra dovoljno friendly za početnike i bez VIPa (pogotovo sada nakon updejta). Tako da netreba nekog obeshrabriti to što nemože od početka biti VIP (dal iz razloga što nema kreditnu ili paypal, ili mu roditelji ne žele platiti..).

11.0010010000111111011010101000100010000101101000110000100011010001100010011
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

pa nisam ni ja otpočekao imao vip,uzeo sam vip tek negdje na 35-om lvl-u nakon 2-3 mjeseca igranja

 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

 

Korisna stranica za sve koji skupljaju TP

http://lotro.mmorsel.com/p/tpfinder.html

 

Alphazero - http://alphapack.guildlaunch.com
 
1 0 hvala 2
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Jučer navečer prešli Warg Pens T2 CM na 85-om lvlu.Nisam snimio fight jer kad snimam prokleti fraps mi ograniči fps-e na 25 iako sam to isključio(očito neki bug) i onda nije ugodno igrati na 25 fps-a a bio je prevažan fight.Dobili neki shit ljubičasti item,iako bih volio vidjeti kako izgleda plava verzija toga.Ako nekoga zanima kako smo napravili,tj taktika neka kaže pa budem napisao,a možda i snimim kad budemo opet igrali

 
3 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Nijedna od novih instanci nije nešto posebna teška sa pravim klasama. Tko bi rekao da je došlo vrijeme kad moj Mini neće biti najpoželjniji u grupi. Btw, Warg Pens i Iorbars smo uradili sa svim squishima, lore-master tenkao :D

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Jel to samo meni Dwarrowdelf down ili svima?

12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
PLASMAorLCD kaže...

Nijedna od novih instanci nije nešto posebna teška sa pravim klasama. Tko bi rekao da je došlo vrijeme kad moj Mini neće biti najpoželjniji u grupi. Btw, Warg Pens i Iorbars smo uradili sa svim squishima, lore-master tenkao :D

  u warg pensima onaj kretenski zadnji boss crita guarda po 4-5k a champa može po 5-6 i da je lm tankao,ni njegov pet nebi mogao tankati kad ne bi mogao stalno threat drzati.Full me zanima kako ste to uspjeli tako riješiti  {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2013 19:01 (sstrmi).
15 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ako netko moze pomoc zapeo sam prilikom pokretanje igrice.Instalirao i skidao sam 2 puta preko steam-a i sad zadnje kaj sam napravio je preko njihove stranice.Tad sam cak i uspio pokrenut da mi ucita pocetni ekran instalira kaj je potrebno.

 

E sad sljedi problem.Stane na Examine game data i ne mrda, pise samo retry i to je to,zbloka se nakraju.jos ispod pise : update error occurred: Unable to decrypt and de-serialize the data downloaded from the server...

gledao sam po netu slicno jedino kaj sam nasao je kao da se iz patch foldera sve kopira u glavni i onda bu se pokrenulo.Problem je kaj je meni patch prazan pa nemrem nikaj.Ne znam sta vise napravit,mucim muku vec dolsovno 24 sata skidanja snimanja i raznih kombinacija da pokusam pokrenut.{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
cropunk kaže...

  probaj napraviti repair ili skinuti fresh instal s njihove stranice?btw kojie windowse koristiš?

 

http://forums.lotro.com/showthread.php?496896-Run-a-scaled-level-cap-instance-and-all-I-get-is-a-bounty...bug-or-WAI&p=6619437#post6619437

evo sad naletim na ovu temu i vidim post od admina While it is currently "Working as Intended," it's getting changed.  odnosi se na šugavi loot i boundtye

15 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

je brisao i snimao nanovo, sa steama i sa njihove bas stranice sve...nikako, sad nasao jos neke fore pa cu isprobat

 

edit: mislim da sam uspio ako proradi javim kako i sta tako ako netko bude imao problema zna rjesiti...

 

edit2: rjeseno (ja sam napravio ovo sto je boldano) , a evo kako :

theres 2 possible fixes for your error but first try restarting the launcher, making sure the icon has gone form the task tray and from task manager before restarting

 

then if you still have the same problem browse to your lotro install folder which defaults to c:\program files\turbine\the lord of the rings online\

program files(x86) on 64bit windows

find the 4 folders patches, forward, bindat and raw. if any of the folders contain anything delete the contents 

note: some of the folders may already be empty

restart lotro

 

this last option is the most distructive but this usualy occurs during patching

browse to your lotro install folder and rename both client_highres.dat and client_highres_aux_1.datx to .old, this will mean lotro is not able to recognise the files and you will loose the highres textures... this is what we want 

start lotro, if lotro works now and if the feature still works and im not sure if it still does but you may beable to force lotro to download the highres textures again. 

from ingame options, graphics, select ultra high from overall graphics quality. if this feature still works lotro will tell you it needs to restart then it should download the high res-textures

failing that you will need to use the High Resolution Client Repair Tool

once finished you can delete the 2 .old files


jedino mi nije dao novi restart kad sam sve stavio na max... 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2013 19:59 (cropunk).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
sstrmi kaže...
PLASMAorLCD kaže...

Nijedna od novih instanci nije nešto posebna teška sa pravim klasama. Tko bi rekao da je došlo vrijeme kad moj Mini neće biti najpoželjniji u grupi. Btw, Warg Pens i Iorbars smo uradili sa svim squishima, lore-master tenkao :D

  u warg pensima onaj kretenski zadnji boss crita guarda po 4-5k a champa može po 5-6 i da je lm tankao,ni njegov pet nebi mogao tankati kad ne bi mogao stalno threat drzati.Full me zanima kako ste to uspjeli tako riješiti {#}

 

Iorbars T2C, Warg Pens T1, to nema sanse sa svim squishima naravno :) , trebao sam napisati odmah. WP T2C sam zavrsio na Miniju sa 2 heavya, dok sam Goblin Town T2C samo jednom, i to jer je tankao top 3 najbolji Warden na serveru. Uništi me onaj disease, je li ima neka taktika za ono ili?

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
PLASMAorLCD kaže...

 

evo samo t2 bez cm-a prvi dan kad je izašlo

i sa cm-om odma drugi dan

mi to napravimo i ostane uvije više od 1m 30s

13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Da, izgleda da jednostavno uglavnom lackamo DPSa u mojoj redovnoj grupi (i posebno cappy buffove), a čak i ne kiteamo ovoliko. Guardian ima dps u minusu jbg... Mini nije puno bolji

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice