Lord of the Rings:Conquest

poruka: 74
|
čitano: 25.391
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: Lord of the Rings:Conquest
Witch-King kaže...

 Kako da igram Lord Of Rings: Conquest multiplayer bez da se moram registrirati za account.

 Nikak
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
Lord of the Rings:Conquest

Meni se igra nije nimalo dopala...

Jbt, kad naletis u guzvu (a to se cesto dogada) lupas ko manijak po lijevom kliku da potamanis neprijatelje.

Hocu jos mis rastrgat...

"1.6 billion Chinese are angry with Jack Bauer. Sounds like a fair fight."
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of the Rings:Conquest
Witch-King kaže...

 Kako da igram Lord Of Rings: Conquest multiplayer bez da se moram registrirati za account.biljna uš

biljna uš kaže...

Nikak


Za svaku igru ima naćin da se igra online bez registriranja , ja nisam još uspio pronaći za ovaj ,pa bi volio ako netko nađe naćin da objavi

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.2.2009 16:18 (loki13).
14 godina
neaktivan
offline
Lord of the Rings:Conquest

jbt man.svi sve i super ja imam problem na 3 lvl mines of moria.kada tek pocnes tal lvl moras proc kroz neka vrata i nece da mi prodje.vidio sam na nekim forumima da se ljudi zale na taj problem pa eto da mi date par savjeta da skinem nesto da mi se taj zid make.inace igra je super.molim vas da mi pomognete oko toga problema.

fm
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lord of the Rings:Conquest

ja nemogu preci 3 lvl ima nevidljiivh zidova.

fm
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lord of the Rings:Conquest
matic95 kaže...

jbt man.svi sve i super ja imam problem na 3 lvl mines of moria.kada tek pocnes tal lvl moras proc kroz neka vrata i nece da mi prodje.vidio sam na nekim forumima da se ljudi zale na taj problem pa eto da mi date par savjeta da skinem nesto da mi se taj zid make.inace igra je super.molim vas da mi pomognete oko toga problema.

 Problem ti je u cracku. Tako je bilo i kod mene. Skinuo sam drugi crack i sad radi.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
protjeran
offline
RE: Lord of the Rings:Conquest
Igor kaže...
matic95 kaže...

jbt man.svi sve i super ja imam problem na 3 lvl mines of moria.kada tek pocnes tal lvl moras proc kroz neka vrata i nece da mi prodje.vidio sam na nekim forumima da se ljudi zale na taj problem pa eto da mi date par savjeta da skinem nesto da mi se taj zid make.inace igra je super.molim vas da mi pomognete oko toga problema.

 Problem ti je u cracku. Tako je bilo i kod mene. Skinuo sam drugi crack i sad radi.


Games playing: Left 4 Dead, GTA IV i CoD 4 Multiplayer na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB
15 godina
neaktivan
offline
Lord of the Rings:Conquest

Igra je super,prosa sam je cijelu ali kad idem u multiplayer nakon što se login-am prikaze mi se neki brojevi i kad kliknem acccept onda pise invalid!...Da li itko zna u čemu je problem?...Jedva cekam da i dojdu filmovi i igre od međuzemlju tipa Sillmarillion, hobit,Hurinova djeca itd(iako znam da nece doc u sljedecih 10 godina).

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of the Rings:Conquest
DragonSlade kaže...

Igra je super,prosa sam je cijelu ali kad idem u multiplayer nakon što se login-am prikaze mi se neki brojevi i kad kliknem acccept onda pise invalid!...Da li itko zna u čemu je problem?...Jedva cekam da i dojdu filmovi i igre od međuzemlju tipa Sillmarillion, hobit,Hurinova djeca itd(iako znam da nece doc u sljedecih 10 godina).

  to je zato jer imaš neoriginalnu iliti piratsku igru pa naravno da ti cd keya ne prihvaća.
Last.fm -> Filip_Grabant Facebook -> Filip Grabant MyBrute -> http://raving-rabbid.mybrute.com Trenutno igram: The Witcher, Bioshock, Mirrors Edge AMD Athlon 64 X2 4800+ 2.50 Ghz 2048 MB ATI Radeon 4850 Windows Vista Home Premium SP1
15 godina
neaktivan
offline
Lord of the Rings:Conquest

Cuo sam da mozes igrati sa balrogom i sauronom. Ako se stvrano moze odmah uzimam igru.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Lord of the Rings:Conquest
Living.Dead kaže...

Cuo sam da mozes igrati sa balrogom i sauronom. Ako se stvrano moze odmah uzimam igru.

 Da možeš, meni je imnače dobra,ali ju možeš priječi u jednom danu. Oko 8 sati ti treba da prijeđeš sve s jednom stranom.
Brod mi je sparkiran na obalama Drave, gdje i pržim sve što mi dođe pod ruku.xD
15 godina
neaktivan
offline
Lord of the Rings:Conquest

Igra mi je razočaranje stoljeća,čekao sam na nju mjesecima,sam da bi se razočarao,ni grafika nije bog zna kaj,igrao sam igru pol sata i vec mi je bilo dosadno,mislim da su mogli puno bolje razradit igru,a pogotovo minas tirith,od onog velebnog grada,opsade,ne znam cega sve ne,oni stave 3 ulice ,samo zbog profita,igrivost nije bog zna kakva.Jedino zabavno mi je bilo kad sam na kraju ubijao hobite s barlogom xD

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lord of the Rings:Conquest
đuka kaže...

Igra mi je razočaranje stoljeća,čekao sam na nju mjesecima,sam da bi se razočarao,ni grafika nije bog zna kaj,igrao sam igru pol sata i vec mi je bilo dosadno,mislim da su mogli puno bolje razradit igru,a pogotovo minas tirith,od onog velebnog grada,opsade,ne znam cega sve ne,oni stave 3 ulice ,samo zbog profita,igrivost nije bog zna kakva.Jedino zabavno mi je bilo kad sam na kraju ubijao hobite s barlogom xD

 Kakvo razočaranje? Ko je još vidio odličnu igru rađenu po filmu? To je bilo za očekivati.
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of the Rings:Conquest

ja mislim da kad ti se prikaže onaj prozorčić sa ''would you like to play as a hero'' natpisom stisneš strelicu na tipkovnici na kojoj ti je strani koji odgovor...[lijevo za no ili desno za yes]Belji se

Th3_Din0
14 godina
neaktivan
offline
Lord of the Rings:Conquest

Imam problem s ovom igrom


Kad   je startam pojavi se crna slika i za 5 sekundi me izbaci na destkop i uvijek tako

Ako je imo ko slican problem ili zna kako rijesiti nek odg

Hvala Unaprijed

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of the Rings:Conquest

Možda preslaba grafa ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of the Rings:Conquest
.mUkE kaže...

Imam problem s ovom igrom


Kad   je startam pojavi se crna slika i za 5 sekundi me izbaci na destkop i uvijek tako

Ako je imo ko slican problem ili zna kako rijesiti nek odg

Hvala Unaprijed

 

 

 

Updataj direct x i stavi novi crack.

15 godina
neaktivan
offline
Lord of the Rings:Conquest

Naj naj bolje kod igre mi je igranje s zlocestim herojima, a pogotovo s balrogom i sauronom. :D

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
kak proc onaj zid?na 3 nivou

kak proc onaj 3 nivo sa zidom??

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of the Rings:Conquest

jel imas link za novi crack??

14 godina
neaktivan
offline
Lord of the Rings:Conquest

kak proc 3 nivo Mines of Moria tak nest?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lord of the Rings:Conquest

gdje mogu nabavit novi crack ak ko ima link nek mi posalje

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Lord of the Rings:Conquest
D0D0 kaže...

gdje mogu nabavit novi crack ak ko ima link nek mi posalje

Koristi tipku Uredi da bi tema bila preglednija...

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
14 godina
neaktivan
offline
Lord of the Rings:Conquest

ma super je igra al je malo jadno to šta u igri su ti vonjici ponekad preslabi prešo sam war of the ring i rise of sauron igrica je opaka al al rjetko kad uspijem obranit područje

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lord of the Rings:Conquest

jel sta osvojis dok prodes war of ring i rise of sauron?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of the Rings:Conquest
jel sta osvojis dok prodes war of ring i rise of sauron?
15 godina
neaktivan
offline
Lord of the Rings:Conquest

D0D0@ sad se pitam dali ti ovo namjerno radiš ili si toliko piiiiiiiiiiiiii...pa da neznaš jednom napisat što želiš ili kliknut uredi!!!

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah .............Slažem se!!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.1.2010 15:42 (sk8 4 life).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lord of the Rings:Conquest

Ja sam skinuo valjda desetak crackova i nijedan ne valja ocito..kad pokrenem igru vidim crnu sliku i cujem zvuk...jel zna netko link sa crackom koji valja...nisam bzvz skidao 6.5 gb s neta...Mršti se

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lord of the Rings:Conquest
brunc kaže...

Ja sam skinuo valjda desetak crackova i nijedan ne valja ocito..kad pokrenem igru vidim crnu sliku i cujem zvuk...jel zna netko link sa crackom koji valja...nisam bzvz skidao 6.5 gb s neta...Mršti se

Meni se sve čine da kod tebe nije problem u cracku nego u tvom kompu, možda u grafičkoj

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of the Rings:Conquest

imam ATI Radeon 9600 series,256mb..nedavno updatao driver..2.02GHz,768 mb RAM,40gb harda..

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice