Mass Effect 3

poruka: 2.680
|
čitano: 317.640
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 3

Da da , VGA nam je dao novi i prvi tralier za Mass Effect 3.

Zadnje poglavlje ... joj pa nema sretnijeg od mene.

Još se  vjerojatno dio radnje  bude događao na Zemlji .

Još neka ostane Adep kao klasa, malo više rpg elemenata i sve super.

 

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
18 0 hvala 11
16 godina
offline
RE: Mass Effect 3

hoće li biti mp komponenta?

13 godina
offline
Mass Effect 3

Jedva cekam da mi dodje u ruke,a onda.....slobodno vrijeme zbogom.{#}

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 3

Ne bude mp komponente.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 3

ha cini se da ce i grafika biti na visokoj razini (obratite paznju na onu scenu gdje su nekakve igle u krupnom kadru)

nadam se da cu je moc potjerat na compu

etikete, ovo je nacija etiketa!
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.12.2010 10:07 (ExXxEr).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Mass Effect 3
WItcher kaže...

Da da , VGA nam je dao novi i prvi tralier za Mass Effect 3.

Zadnje poglavlje ... joj pa nema sretnijeg od mene.

Još  se   vjerojatno dio radnje   bude događao na Zemlji .

Još neka ostane Adep kao klasa, malo više rpg elemenata i sve super.

 

Za mene najočekivanija igra 21.st.{#}

 

Nemrem dočekat da ju zaigram.


EDIT: OMG koji sam fail napravio...

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Battlestar Galactica 75 -The Bucket- and Battlestar Pegasus 62 -The Beast-
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.12.2010 12:08 (Hyperion).
14 godina
offline
RE: Mass Effect 3
Hyperion kaže...
WItcher kaže...

Da da , VGA nam je dao novi i prvi tralier za Mass Effect 3.

Zadnje poglavlje ... joj pa nema sretnijeg od mene.

Još  se   vjerojatno dio radnje   bude događao na Zemlji .

Još neka ostane Adep kao klasa, malo više rpg elemenata i sve super.

 

Za mene najočekivanija igra 20.st.{#}

 

Nemrem dočekat da ju zaigram.

lol 21. je stoljeće

The further you get into technology, the further you go into gaming. That's the general rule.
14 godina
offline
Mass Effect 3

hype train xD 

 

jedva cekam

haris771 (eu) LOL account
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Mass Effect 3

OOOOOOOOOOOOOOOmmmmmmGGGGGGGGGGGGGGGG!!!

 

EPIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Da znam, pretjerujem...ali ovo je prvi teaser za meni najiščekivaniju igru stoljeća.

Kladionicarski tipovi na http://betsandtips.blogspot.com/
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Mass Effect 3
Wolf88 kaže...

hoće li biti mp komponenta?

Ova igra uopće ne treba multiplayer. To je Single Player remek dijelo epske priče i nikakav multi nije potreban. Dvojka mi je najbolja igra godine za nama. Jedva čekam da vidim kako će priča završit i opet uronim u lik Sheparda.

 

Btw. saveovi od prošlog nastavka se čuvaju na drugom disku i USB-u {#}

ššššš - možda su u šumi
16 godina
offline
Mass Effect 3

Mass Effect je ono što u ovom trenutku daje nadu za gaming budućnost (barem meni). Ovo jedva čekam, imam bar 5-6 save-ova od jedinice i dvojke sa svim mogućim kombinacijama, tak da ga prelazim bar 5 puta {#}. Htio bih da ostave combat, dijaloge i one paragon/renegade akcije tijekom istih iz ME2, ali neka vrate inventory i RPG elemente iz jedinice (uz određena poboljšanja).

...something diabolic
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Mass Effect 3

Ček kad izlazi onda ME3, ovo "Holiday" nije dovoljno precizno, na koje praznike misle uopće?

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Battlestar Galactica 75 -The Bucket- and Battlestar Pegasus 62 -The Beast-
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mass Effect 3

studeni ili prosinac 2011.

...something diabolic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mass Effect 3

vjerovatno kraj 2011 ja bi mislio

haris771 (eu) LOL account
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Mass Effect 3
dvojka je bila hit godine i super je ali baš me zanima hoće li žar igre u trojki bit isti he...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect 3
Lovac kaže...

studeni ili prosinac 2011.

  Nadam se proljetnim praznicima. Iako je vjerojatnije ovo tvoje.

16 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 3

Odličan trailer!

Pod Holiday 2011 se misli zadnje tromjesečje (10., 11. i 12. mjesec) 2011.

If I have to move up in a building, I choose the elevator over the escalator. Because one time I was riding the escalator and I tripped. I fell down the stairs for an hour and a half.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Mass Effect 3
vgetik kaže...
Lovac kaže...

studeni ili prosinac 2011.

  Nadam se proljetnim praznicima. Iako je vjerojatnije ovo tvoje.

Holiday znači vrijeme blagdana (božić)... Pa ne radi se ta igra samo za školarce koji imaju proljetne praznike. Za sve ostale "proljetni praznici" ne postoje.....

ššššš - možda su u šumi
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.12.2010 13:27 (doktor1).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect 3
doktor1 kaže...
vgetik kaže...
Lovac kaže...

studeni ili prosinac 2011.

  Nadam se proljetnim praznicima. Iako je vjerojatnije ovo tvoje.

Holiday znači vrijeme blagdana (božić)... Pa ne radi se ta igra samo za školarce koji imaju proljetne praznike. Za sve ostale "proljetni praznici" ne postoje.....

  xDuskrs možda?

16 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 3

Ma nek igra traje jedno 60-80 h .

U zadnjem rpg elementi su bili malo traljavi. Neka stave inventorij i neki bolji sustav upgrejdanja .

Vjerojatno budu napravili koju odgodu pa igra bude izašla početkom 2012 god kako su i  prva dva izašla .

Jedva čekam prve gameplaye.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Mass Effect 3

Samo da ne bude onog kretenskog skeniranja unedogled. Saveovi su na drugoj particiji, pa pričejkamo...

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Mass Effect 3
uf, jedva cekam. Ja se, recimo, ne brinem oko sejvova, ako ih zgubim samo imam izliku da opet odigram prva 2 dijela.
http://www.youtube.com/watch?v=mNK6h1dfy2o
16 godina
offline
Mass Effect 3

Kako bi bilo dobro da si bio u spilji cijelo ovo vrijeme i kada izađe 3 dio otkriješ Mas Effect svemir i imaš za igrat sva tri dijela plus svi DLC-ovi po prvi puta.... mrak film...{#}

ššššš - možda su u šumi
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mass Effect 3

Bas pogledao ovaj trailer, preodlicno, al ja shvatio da ce izaci ove praznike, znaci 2010  {#} 

Vec sam dvaput izgubio savegame od dvojke, vec se nabrijao da cu pocet opet, tak da imam save za trojku.

Ko se sad to cekati jos godinu dana fuuuuu.

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (EU)
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mass Effect 3

Ajme da bar izađe 2011 na praznike tamo u 12 mjesec. Čini mi se da će biti odličan. Obožavam ovo kad se vide ova velika "bića". Can't wait!?!?!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Mass Effect 3
sako9800 kaže...

Ajme da bar izađe 2011 na praznike tamo u 12 mjesec. Čini mi se da će biti odličan. Obožavam ovo kad se vide ova velika "bića". Can't wait!?!?!

Nemoj reći da si zaboravio Reapere???

 

I cant wait to see how story ends...

 

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Battlestar Galactica 75 -The Bucket- and Battlestar Pegasus 62 -The Beast-
15 godina
protjeran
offline
Mass Effect 3

Pretpostavka....

Kraj ME2, tj. odluka hoćemo li uništit Collectors base ili ne će biti od velike važnosti, jer najvjerojatnije odande se može opozvat Reapere...ali to je easy/evil way u korist Cerberusa, koji će biti treća neprijateljska frakcija ...

Neznam, samo nagađam.

Kladionicarski tipovi na http://betsandtips.blogspot.com/
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Mass Effect 3

Neznam za vas, ali jednostavno nešto u meni neželi da završim ovu igru na "tamnoj" strani.

 

Prvi dio sa paragoon svaki put prešao (3-4 puta neznam ni sam koliko puta sam je prešao, jednostavno legendaran je taj prvi dio), 2. dio sa paragoon 2 puta. Tako će mi i sa trećim biti.

I kao što znamo light side always wins.{#}

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Battlestar Galactica 75 -The Bucket- and Battlestar Pegasus 62 -The Beast-
Moj PC  
11 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 3

Jel neko zna je bi mogao biti uskoro neki collector edition sa  svim ME i DLCovima?

Neki Pre order da napravim.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mass Effect 3

Već vidim ono uzbuđenje...kao kad je dvojka došla. Počne, Normandy napadnut, sve je ono epic, ja si govorim OMG OMG, Shepard pogiba, skočim sa stolice WTF!? Pa onda prolazim igru praktički u komadu da vidim što se dogodi i završim ju za cca 16 sati. Tek tada mogu ponovo, rješavati loyalty misije i sve side questove tako da je drugi prolaz praktički kao potpuno nova 30+ sati igra. Majčicu mu milu, ako još postoji igra zbog koje se uzbudim ko 13 godišnji klinac na golu sisu onda je to ovo. Molim te računalni bože, daj da EA ne forsira politiku igre za mase, neka ima više RPG elemenata.

...something diabolic
Moj PC  
16 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice