Mass Effect: Andromeda

poruka: 1.032
|
čitano: 100.735
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Mass Effect: Andromeda

Iskreno, nekako sam se nadao povratku korjenima i više RPG-ovskom osjećaju, a koliko vidim samo još više guraju na akciju i pucačinu. Nema više ni skrivanja u nekom zaklonu, ne, sad se "strejfa" i zaletava u neprijatelje...

 

Barem da priča bude dobra, ali nekako mi ide silazna putanja iza jedinice prema trici koja me najviše razočrala krajem, do sad četvorke koja liči na sve samo ne na RPG. Više kao adventure/fps...

 

Al ajde, izgleda da večina vas želi baš to, pa tko smo mi neki tamo dinosauri/zaljubljenici u RPG da vam sudimo i kvarimo temu.

Moj PC  
7 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
Nisam baš zagrijan za igru nakon ovih par trailera, sve mi se čini da mogu očekivati DA: Inquisition u svemiru - nabrijana grafika, klišej priča, nepostojeća taktika i gameplay prilagođen kontrolerima.

A čini mi se da Bioware ovako razmišlja - "Idemo pobjeći od fijaska s ME3 tako da napravimo novog lika u drugoj galaskiji u drugom vremenskom razdoblju ali ćemo svejedno zadržati iste rase."
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mass Effect: Andromeda

ni meni se ovo ne sviđa baš, al opet nisu ni pokazali. mislim da ni nećemo više igrat mass effect sličan jedinici.

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Mass Effect: Andromeda

Ludilo izgleda grafika. Ali slikar je brutalno loš u crtanju faca, jeste vidjeli kako im lica izgledaju?

youtube.com/summercroatia http://steamcommunity.com/profiles/76561197984431248
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
Blackstorm kaže...
Nisam baš zagrijan za igru nakon ovih par trailera, sve mi se čini da mogu očekivati DA: Inquisition u svemiru - nabrijana grafika, klišej priča, nepostojeća taktika i gameplay prilagođen kontrolerima.

 Samo se toga bojim. Crafting, osvajanje baza itd. Riječ je CASUAL. Mass Effect treba priču, atmosferu i dramu na visokom nivou, ostalo je sve manje bitno. Nakon ovog trailera sve se bojim "single player MMORPG-a" kao što je bio Inquisition.

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
12 godina
protjeran
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
Lovac kaže...
Blackstorm kaže...
Nisam baš zagrijan za igru nakon ovih par trailera, sve mi se čini da mogu očekivati DA: Inquisition u svemiru - nabrijana grafika, klišej priča, nepostojeća taktika i gameplay prilagođen kontrolerima.

 Samo se toga bojim. Crafting, osvajanje baza itd. Riječ je CASUAL. Mass Effect treba priču, atmosferu i dramu na visokom nivou, ostalo je sve manje bitno. Nakon ovog trailera sve se bojim "single player MMORPG-a" kao što je bio Inquisition.

  

Kada se samo sjetim prvog Mass Effecta... Ovo nije dostojno naziva RPG. 

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
16 godina
offline
Mass Effect: Andromeda

Baš, sjećam se najave ME1, bila je točna igra o kakvoj sam maštao, čak i helmet dizajn (da, smješno, al tak je...).

Trilogija mi je bila super kao cjelina iako su leveling kastrirali, još uvijek je tu bila ona ista interakcija s likovima i divna atmosfera. Eh sad, ovo prikazano je akcijski SF shooter. Strah me što nigdje ne vidim ništa detaljno o RPG komponenti, samo se hvale sa "jet packovima" i destrukcijom okoline. Što se pisaca tiče Bioware više ne postoji od kad su ključni otišli tokom razvoja ME2. Nastojim ne biti crnjak, al obično sam u pravu :) Isto kao što sam 99% siguran da će npr. Resident Evil 7 i Cyberpunk 2077 biti odlični.

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Mass Effect: Andromeda

 Ja sam se već sa drugim djelom ME igre pozdravio sa RPG-om... Dalje sam igrao samo zbog priče, koja mi je bila fenomenalna - donekle. Uglavnom, prvi dio fenomenalan - RPG u punom smislu te riječi, istraživanje planeta sa MAKO-m, Wrex (meni najbolji sidekick ikad) priča fenomenalna - uglavnom sve je u ovoj igri bilo fenomenalno odrađeno, i da ne zaboravim odličan soundtrack.

 Drugi dio već slabiji i na RPG dijelu i na "priča" djelu. Nema MAKA, planeti su se sveli na mini level kojeg istražiš u 5 minuta. Tu su već dosta odmakli od ideje prvog djela - plus što su još stavili klipove na oružju jer ovaj ne može otpustit toplinu bez tog klipa - WTF?! Nema Wrexa, nema smislenog skill tree-a tj ni ne sjećam se kakav je bio tj dali ga je uopće i bilo.. Uglavnom, lošija igra od 1 ali zbog priče, i obećavanja da će se sve moje odluke prenesti u 3 dio - jedva sam je i dočekao. Sajvove sam 4 godine čuvao i na cloudu i na sticku zbog 3 djela i onda se desilo - tri colori.

 Katastrofa, reaperi napokon napadaju a Shepard skuplja sranja za ekipu?! DLC sa proteanom i famozni kraj kojeg je bolio kurac što si ti radio u protekle 2 (tj 3) igre..

Tako da od ove igre ne očekujem ništa a najmanje dobar RPG - možda dobar scifi 3rd person shooter sa pristojnom pričom kojeg ću rado ipiratizirat. 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Moj PC  
3 0 hvala 2
15 godina
odjavljen
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
Neznalica121212 kaže...

Ludilo izgleda grafika. Ali slikar je brutalno loš u crtanju faca, jeste vidjeli kako im lica izgledaju?

 Što više gledam sve više i više mi je smiješno

http://i.imgur.com/6bgqQNy.gif

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
13 godina
offline
Mass Effect: Andromeda

Da, glavni lik izgleda uzasno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Mass Effect: Andromeda
Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mass Effect: Andromeda

Sve to lijepo izgleda, ali animacija lica je loša u jedinici je bolje izgledalo nek tu.

fejzer_hr BF4
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
logi7 kaže...

Sve to lijepo izgleda, ali animacija lica je loša u jedinici je bolje izgledalo nek tu.

 

Očito Bioware nije ovladao Frostbiteom.

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.12.2016 14:26 (NiramX).
16 godina
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
Koliko je ovo dovršeno? Teško je vjerovati da u jednoj modernoj igri animacije mogu biti ovoliko loše. Ako ostane ovako bit će ovo prva igra u kojoj će helmet biti always on
 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
Ramo kaže...
Koliko je ovo dovršeno? Teško je vjerovati da u jednoj modernoj igri animacije mogu biti ovoliko loše. Ako ostane ovako bit će ovo prva igra u kojoj će helmet biti always on

 

Ako ostane ovako bit će ovo prva Mass Effect igra koju neću igrati.

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
16 godina
offline
Mass Effect: Andromeda

U procesu čekanja "okrenuo" trojku sa starim ME2 saveovima. 40 sati sa svim DLC-ima, još mi se ruke tresu od zadnja 2 sata i samog kraja dok sam vrtio film što je Shepard sve prošao sa svojom ekipom, pa joškad su stavljali "Commander Shepard" na Normandy jer se nisam izvukao (simbioza)...

Andromeda ne mora to nadmašiti, uopće, neka samo bude na toj razini. To je 100 sati koje ću uvijek pamtiti iako je "samo" igra. Mada bolje da su ostavili igru kao vrhunsku trilogiju, nije vrijedno riskirati još jedan DA:I. 

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
Uvijek je rizik kad se mijenja glavni lik. Meni je osobno to glavni razlog zašto mi je me puno bolji od dragon age serijala. Čak se i sva micanja rpg elemenata lakše oproste kad se vezete za glavnog lika i vuče vas da vidite kako će sve završiti. Tu me dragon age totalno razočarao, gdje sam nakon prvog dijela (odigrao sve origine) s više od 500 sati, drugi dio završio jednom, a inquisition nisam uopće igrao. Jednostavno mi nije to više to bez wardena.
Nadam se da će uspjeti to izbjeći s andromedom, jer je cijeli me svemir odlično odrađen, ali bez dva glavna sastojka trilogije (Shepard, reaperi) malo sam skeptičan.
13 godina
offline
Mass Effect: Andromeda

04.01.2017 ce na CESu Nvidia predstavljat Andromedu.

 

Nadam se i vise informacija o samoj igri.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mass Effect: Andromeda

21.3.2017 izlazi igra u americi.

23.3.2017 u europi

 

https://www.masseffect.com/news/mass-effect-andromeda-coming-in-march

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.1.2017 19:13 (Zajeb).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Mass Effect: Andromeda

 

Sa svakim novim trailerom sve sam više razočaran. 

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
 
7 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
NiramX kaže...

 

Sa svakim novim trailerom sve sam više razočaran. 

 Me 2. Nekako mi ova borba izgleda kao du su to pravili za osmogodisnjake.

...
13 godina
offline
Mass Effect: Andromeda

Meni izgleda da osmogodisnjak igra.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
NiramX kaže...

 

Sa svakim novim trailerom sve sam više razočaran. 

 Koliko sam mogao vidjeti iz videa čini se da će se klase moći mjenjati u hodu i ima profila od standardnih klasa di se unaprjeđuju skillovi bilo aktivni ili pasivni....ali kvaka leži u tome da je valjda moguće imati samo 3 aktivna skilla za upotrijebiti (nadam se da će ih biti više) što je onak......totalno retardirano s obzirom da zaista nema razloga na ograničavanje od samo 3 skilla ali ajd, živi bili pa vidjeli što će biti s time. Taj rpg dio veoma podsjeća na keca što je po meni pozitivno ali ne znam, nekako sam skeptičan na onaj no class sistem di se more sve upotrebljavati sa svime....jedan od glavnih čari ME svemira je bilo upravo i činjenica da nije isto bilo igrati kao inžinjerac ili vanguard što je i zahtjevalo onda više prolazaka same igre.

 

A što se tiče borbe..... pa meni je iskreno bila potpuno razočaravajuća....nisu se čak ni potrudili upotrijebiti ni jedan drone ili turret koji su ipak zaštitni znak inžinjeraca...ali bitno da su ubacili flamethrower i glumili određenog Star wars lika jer je to očito danas in

 

Battlelog: [G] pijana_carapa
16 godina
offline
Mass Effect: Andromeda

Meni se isto to "skakanje" među klasama ne sviđa. A i combat općenito djeluje dječje na svim trailerima koje su do sad prikazali. Budem pričekao prve reviewe, pa vidim dal ću igrat odmah po izlasku ili kasnije kad bude na akciji. Imam onaj "gut" feeling da će biti puno generičkih lokacija, skupljanja craft materijala i previše akcije, a priča će biti tek toliko da daje smisao igranju. Nadam se da sam u krivu jer Andromeda mora popuniti ogromne cipele. 

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Mass Effect: Andromeda

Ono što mi se najviše ne sviđa je interface, izgleda užasno konzolaški na prvu.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
Ovo je valjda prva igra za koju mi interes pada što više trailera pogledam.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
NiramX kaže...
Ramo kaže...
Koliko je ovo dovršeno? Teško je vjerovati da u jednoj modernoj igri animacije mogu biti ovoliko loše. Ako ostane ovako bit će ovo prva igra u kojoj će helmet biti always on

 

Ako ostane ovako bit će ovo prva Mass Effect igra koju neću igrati.

Kupio na rasprodaji trilogiju ali  ja sam odigrao samo prvi ME ,sljedeca dva pokusao ali mi se nije dalo  , medjutim zato ME3 MP jos uvijek igram i nadam se da ce i ovaj iz Andromede biti zabavan , naravno ne preorderam i cekam strpljivo da cijena padne !

waaagh
13 godina
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
warhammer kaže...

Kupio na rasprodaji trilogiju ali  ja sam odigrao samo prvi ME ,sljedeca dva pokusao ali mi se nije dalo  , medjutim zato ME3 MP jos uvijek igram i nadam se da ce i ovaj iz Andromede biti zabavan , naravno ne preorderam i cekam strpljivo da cijena padne !

Cek igras ME3 MP, a nisi presa SP ni Me2 ni Me3 ??????? ?????? ?????

 

Pa najbolje stvari u igri bacas a igras sporedan sadrzaj.

8 godina
offline
Mass Effect: Andromeda

kao sto rekoh samo prvi odigrao, odigracu ja i 2, 3 kad uhvatim slobodnog vremena  , nije me serijal previse imresionirao , kao rpg igrac volim istrazivati,a u serijalu ME fali to ,pa one ground sporedne misije,svaka gotovo ista , stvarno nije mi igra legla kao RPG kao npr fantasy TES i The Witcher iako preferiram sci fi .

 

 

Nemojme pogresno shvatiti igra ima odlicnu glavnu  pricu ali meni nedovoljno da me impresionira kao virtualna zabava.

 

A sto se tice MP , legao mi je !

Znas ,  ja sam prije zaigrao i MP od WAR40k Space Marine-a prije nego sam zapoceo SP aktivno igrati 

waaagh
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.1.2017 14:46 (warhammer).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice