Minecraft izdvojena tema

poruka: 6.706
|
čitano: 1.263.648
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Sretan Uskrs Minecrafteri! {#}

Slavonija u ♥ | http://crocraft.com - hrvatska Minecraft zajednica | http://www.soma.fm/
Moj PC  
19 0 hvala 9
14 godina
offline
Re: Minecraft
Captain.Price kaže...

Kada je izašao 1.8 update, napravio sam novi svijet, i napravio pravo malo ''kraljevstvo''...

toliko mi se sviđa taj World, ali je problem što od 1.1 updejta ja ne mogu uci u taj world...dobijem black screen, i crash...

I tak svijet sam uložio previše truda...tako da nema šanse da ga izbrišem, trazim rješenje od vas, kako da ga osposobim? :(

Unaprijed hvala...

Vrati se na 1.8 pa probaj radi li, a ako radi probaj ici verziju po verziju gore(nisam vec dugo igrao, ali koliko sam shvatio, vec su nekoliko pota promjenili save format, pa mozda konverter ne pretvara tako naglo)

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
14 godina
offline
Minecraft

Ne znam volite li koji stil gradnje posebno, ali mene jednostavno impresionira svaka medieval građevina.

 

Dakle srednjovjekovni motivi.

Građevine od vune, kamena (cobblestone), loga (obicnog/borovog) i planksa (korv)

 


Pratio sam malo na internetu i pronašao na youtubeu kanal madnessa64. Pratim ga i stvarno mislim da je nadaren, jer radi bez ikakvog texture packa i zgrade izgledaju predobro. Drugi YouTuberi koriste razne texutre sa medieval packovima.

 

Skinuo sam njegov worldsave, mada nije updatean na zadnji nivo. Jer koristi grad i nadograđuje ga.

 

U updateu 8 je orušio kapelu i napravio novu, ova je bila gadna

Crkva je ovo s kupolom :D Crkva je ovo s kupolom :D
 

 

Evo njegov kanal:

 

https://www.youtube.com/user/Madnes64

 

 

Had a dream, I was king, woke up, still king. -=BLACK OPS JE NAJBOLJI COD=-
Moj PC  
9 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
power_user kaže...
Captain.Price kaže...

Kada je izašao 1.8 update, napravio sam novi svijet, i napravio pravo malo ''kraljevstvo''...

toliko mi se sviđa taj World, ali je problem što od 1.1 updejta ja ne mogu uci u taj world...dobijem black screen, i crash...

I tak svijet sam uložio previše truda...tako da nema šanse da ga izbrišem, trazim rješenje od vas, kako da ga osposobim? :(

Unaprijed hvala...

Vrati se na 1.8 pa probaj radi li, a ako radi probaj ici verziju po verziju gore(nisam vec dugo igrao, ali koliko sam shvatio, vec su nekoliko pota promjenili save format, pa mozda konverter ne pretvara tako naglo)

Skonto sam da je Anvil u pitanju, čim sam konvertovo world, pojavio se taj problem!

Ali sam poslao ovima: http://mcsaver.net/ poruku i world, valjda će popraviti :)

 

Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran. Albert Einstein
12 godina
offline
Minecraft

kolko kosta minecraft ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.4.2012 18:49 (anonymous_Zg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.4.2012 18:57 (Looka).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Captain.Price kaže...
power_user kaže...
Captain.Price kaže...

 

...

Skonto sam da je Anvil u pitanju, čim sam konvertovo world, pojavio se taj problem!

Ali sam poslao ovima: http://mcsaver.net/ poruku i world, valjda će popraviti :)

 

Evo poslali su mi world, sve radi, ljudi su stvarno dobri! Ako itko treba pomoć oko svijeta, ako dobija crash i nešto slično, samo nek se javi ovim momcima :D Trust me

http://mcsaver.net/

Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran. Albert Einstein
14 godina
offline
Re: Minecraft
nul-3 kaže...

Evo danas malo radio MC world :D

 

 

Šta ti je to? Taj MC world? Šta ja propuštam?

14 godina
offline
Re: Minecraft
King of Games kaže...
nul-3 kaže...

Evo danas malo radio MC world :D

 

 

Šta ti je to? Taj MC world? Šta ja propuštam?

Cinema 4D, to mi je prvi uradak. Sad radim neku stazu kroz planine, isto jednostavno...uhodavam se :D

 

Inace, cinema 4d je program, ne igra.

Pohlepa ne sprječava razboj igara, konzole sprječavaju!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
nul-3 kaže...
King of Games kaže...
nul-3 kaže...

Evo danas malo radio MC world :D

 

 

Šta ti je to? Taj MC world? Šta ja propuštam?

Cinema 4D, to mi je prvi uradak. Sad radim neku stazu kroz planine, isto jednostavno...uhodavam se :D

 

Inace, cinema 4d je program, ne igra.

no shit sherlock

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
14 godina
offline
Re: Minecraft
djdomi kaže...
nul-3 kaže...
King of Games kaže...
nul-3 kaže...

Evo danas malo radio MC world :D

 

 

Šta ti je to? Taj MC world? Šta ja propuštam?

Cinema 4D, to mi je prvi uradak. Sad radim neku stazu kroz planine, isto jednostavno...uhodavam se :D

 

Inace, cinema 4d je program, ne igra.

no shit sherlock

Malac, ne kenjaj

 

Sretan ti Uskrs!

Pohlepa ne sprječava razboj igara, konzole sprječavaju!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
nul-3 kaže...
djdomi kaže...
nul-3 kaže...
King of Games kaže...
nul-3 kaže...

Evo danas malo radio MC world :D

 

 

Šta ti je to? Taj MC world? Šta ja propuštam?

Cinema 4D, to mi je prvi uradak. Sad radim neku stazu kroz planine, isto jednostavno...uhodavam se :D

 

Inace, cinema 4d je program, ne igra.

no shit sherlock

Malac, ne kenjaj

 

Sretan ti Uskrs!

sretan i tebi mali, al kasniš :D

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
15 godina
neaktivan
offline
Minecraft
Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Minecraft

Našao sam i Ezia :D

 

2min sam buljio u ekran

 

BTW, ne kaže se "i tebi" nego se klikne HVALA

 

Kao ja tebi

Pohlepa ne sprječava razboj igara, konzole sprječavaju!
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.4.2012 22:05 (nul-3).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Minecraft
nul-3 kaže...
King of Games kaže...
nul-3 kaže...

Evo danas malo radio MC world :D

 

 

Šta ti je to? Taj MC world? Šta ja propuštam?

Cinema 4D, to mi je prvi uradak. Sad radim neku stazu kroz planine, isto jednostavno...uhodavam se :D

 

Inace, cinema 4d je program, ne igra.

  Aaaaaa...

16 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Jel može netko pojasniti kako funkiconira igra u MPu?

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
WItcher kaže...

Jel može netko pojasniti kako funkiconira igra u MPu?

Pa isto ti je kao i u SP, samo sto vas vise igra i pokusavate prezivjeti, ili ako si u creative, gradite gradevine. Jedino drukcije je da nisi sam nek vas je vise. :)

13 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Neznam jeste li vidili GLSL shadere, ja sam instalirao i mogu reći da sam očaran. Kao neki next-gen minecraft ali još uvijek je to onaj 16x16 texture pack. Ako hoćete evo link :http://www.minecraftforum.net/topic/940974-125sonic-ethers-unbelievable-shaders-glsl-shaders-dynamic-shadows-more/

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Minecraft

Kao što piše inad mp je isto kao i sp samo se preživljava.

Ali kako se broj igraća povećavao tako se i mp razvijao.

Ljudi rade mp a ne proizvođać, što je zapravo super, jer to znaći da će

biti puno raznovrsnih plugina, a ne samo conquest itd....

Ali što se prežvljavanja tiće to je prestalo biti kod većine slućaj jer se pojavio x-ray.

To veoma uništava igru ali postoje neki plugini koji sprijećavaju ljude da ga koriste. 

Samo što, rast obrane od x-ray je proporcionalan x-rayevom razvoju tako da je teško se 

zapravo obraniti.

Ali vidjet ćemo kak će se obrana pokazati na novom serveru {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Jonja kaže...

Neznam jeste li vidili GLSL shadere, ja sam instalirao i mogu reći da sam očaran. Kao neki next-gen minecraft ali još uvijek je to onaj 16x16 texture pack. Ako hoćete evo link :http://www.minecraftforum.net/topic/940974-125sonic-ethers-unbelievable-shaders-glsl-shaders-dynamic-shadows-more/

ne vrijedi ih koristiti za bilo šta drugo osim screenshota.

imam prosječno 150fpsa u minecraftu i s ovim shaderima imam 30fpsa.

 

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
13 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Meni ide u 40fps, nema mi ralike 40 ili 150 isti mi je qurac.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Jonja kaže...

Meni ide u 40fps, nema mi ralike 40 ili 150 isti mi je qurac.

na 150 ide mnogo mnogo glađe.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
13 godina
offline
Minecraft

Ahh kakvu ja mašinu imama :DDDD.... Skiunem 256X256 textuer pack i ide mi na 330 fpsa :P... Nego da vas pitam kako se zove onaj realstični texture pack? nekako hd photo tak nekak..

Minecraft u srcu :) R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
luxxxfromhell kaže...

Ahh kakvu ja mašinu imama :DDDD.... Skiunem 256X256 textuer pack i ide mi na 330 fpsa :P... Nego da vas pitam kako se zove onaj realstični texture pack? nekako hd photo tak nekak..

lb photo realism

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
14 godina
offline
Re: Minecraft
luxxxfromhell kaže...

Ahh kakvu ja mašinu imama :DDDD.... Skiunem 256X256 textuer pack i ide mi na 330 fpsa :P... Nego da vas pitam kako se zove onaj realstični texture pack? nekako hd photo tak nekak..

Photo Realism

R.I.P. Mentalist (2012) lzgr (2012) Che Guevara (1967)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
djdomi kaže...
Jonja kaže...

Meni ide u 40fps, nema mi ralike 40 ili 150 isti mi je qurac.

na 150 ide mnogo mnogo glađe.

Ide isto, sad san testira ito skroz.

LoL acc THCJoshi
15 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Jonja kaže...
djdomi kaže...
Jonja kaže...

Meni ide u 40fps, nema mi ralike 40 ili 150 isti mi je qurac.

na 150 ide mnogo mnogo glađe.

Ide isto, sad san testira ito skroz.

ja mogu primjetiti razliku, na 40 fpsa mi nekako ide presporo, 150 leti.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
16 godina
offline
Minecraft

Poz ljudi.

Samo brzinsko pitanje;

Dal ima možda netko tko igra na GodCraft-ovom industrijskom serveru? http://mc.godcraft.com:9191/

http://dejankober.com/ Tweeter: http://twitter.com/#!/koberko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Minecraft

{#}  

Ziv je Moskri, umro nije dok je gudre i murije..
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
pirat01 kaže...

{#}  

To si ti radio ili??

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice