Miscreated

poruka: 46
|
čitano: 10.704
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Miscreated

   Jos jedan "survival" game.  

   Jos je u vrlo ranom stadiju razvoja, ali se moze uzeti na steamu. 

   Evo i jedan videic.

 

   

  

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Miscreated
Mquany kaže...

   Jos jedan "survival" game.  

   Jos je u vrlo ranom stadiju razvoja, ali se moze uzeti na steamu. 

   Evo i jedan videic.

 

   

  

Ime o ovoj igri sve govori. Uzea san je i proba. Smeće (baren zasad). DayZ je za ovo svemir. Definitivno se ne isplati.

Fr4nk_Horrig4n
16 godina
offline
Miscreated

eto kupio ju neki dan, prvi dojmovi su ok, grafika je super dx11 cryengine, jako puno toga su dodali u zadnje vrijeme, sve se glatko vrti ima ponešto igrača, nije da su serveri krcati, al sasvim ok, ak ko igra nek se javi.

mrakky
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Miscreated

Kupio danas, popodne probam. Nadam se da vrijedi 4,5€ koje sam dao za nju :)

www.eplati.com
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Miscreated
marko227 kaže...

Kupio danas, popodne probam. Nadam se da vrijedi 4,5€ koje sam dao za nju :)

 bit češ zadovoljan, garant, dodaj me na steam ★mrakkovsky★ pa možemo zajedno igrat

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
13 godina
neaktivan
offline
Re: Miscreated
marko227 kaže...

Kupio danas, popodne probam. Nadam se da vrijedi 4,5€ koje sam dao za nju :)

 gdje si nabavio za tu lovu?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Miscreated
Zvonzi kaže...

 gdje si nabavio za tu lovu?

 Živila majka Rusija :) plati.ru

 

VPN potreban samo za aktivaciju.

www.eplati.com
13 godina
neaktivan
offline
Re: Miscreated
marko227 kaže...
Zvonzi kaže...

 gdje si nabavio za tu lovu?

 Živila majka Rusija :) plati.ru

 

VPN potreban samo za aktivaciju.

 može kratki tutorial što mi treba za aktivaciju? neki VPN programčić ili?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Miscreated
Zvonzi kaže...

 može kratki tutorial što mi treba za aktivaciju? neki VPN programčić ili?

Download ovdje https://www.flyvpn.com/download

korisničke podatke možeš naći ovdje: https://www.flyvpn.com/freetrial

 

Kad se logiraš, odaberi Europe > Russia1 ili Russia2

 

Kad se konektiraš, pokreni steam, aktiviraj, ugasi steam, ugasi VPN, skini i igraj....

www.eplati.com
13 godina
neaktivan
offline
Re: Miscreated
marko227 kaže...
Zvonzi kaže...

 može kratki tutorial što mi treba za aktivaciju? neki VPN programčić ili?

Download ovdje https://www.flyvpn.com/download

korisničke podatke možeš naći ovdje: https://www.flyvpn.com/freetrial

 

Kad se logiraš, odaberi Europe > Russia1 ili Russia2

 

Kad se konektiraš, pokreni steam, aktiviraj, ugasi steam, ugasi VPN, skini i igraj....

 znači iako je RU/CIS key, igra radi na ROW steam accountu? nema opasnosti da poberem ban sa Steama? :D

15 godina
neaktivan
offline
Re: Miscreated
Zvonzi kaže...

 znači iako je RU/CIS key, igra radi na ROW steam accountu? nema opasnosti da poberem ban sa Steama? :D

Igra radi na ROW accountu, a o opasnosti i mogućim posljedicama neću pričati. Ovo sve se protivi pravilima Steama, no ne poznajem nikoga

ko je na bilo koji način zbog korištenja VPN-a dobio ban. U najgorem slučaju Steam je maknuo igru sa accounta (meni osobno nikad ni to se nije desilo već 7 godina...)

 

Uglavnom, sve radiš na svoju vlastitu odgovornost ...

www.eplati.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2015 16:49 (marko227).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Miscreated
marko227 kaže...
Zvonzi kaže...

 znači iako je RU/CIS key, igra radi na ROW steam accountu? nema opasnosti da poberem ban sa Steama? :D

Igra radi na ROW accountu, a o opasnosti i mogućim posljedicama neću pričati. Ovo sve se protivi pravilima Steama, no ne poznajem nikoga

ko je na bilo koji način zbog korištenja VPN-a dobio ban. U najgorem slučaju Steam je maknuo igru sa accounta (meni osobno nikad ni to se nije desilo već 7 godina...)

 

Uglavnom, sve radiš na svoju vlastitu odgovornost ...

 ma kužim, zanima me samo iz iskustva. mislim, ne znam hoće li mi igra uopće raditi, ali 5$ mi se isplati riskirati, dok 20$ baš i ne.

14 godina
neaktivan
offline
Miscreated

ne prolazi paypal jer billing adresa nije u RU .... LOL idem probati to promijeniti

live and let live
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.11.2015 19:09 (smiglcro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Miscreated
smiglcro kaže...

ne prolazi paypal jer billing adresa nije u RU .... LOL idem probati to promijeniti

Nije vrag da kupuješ direktno na steamu?

plati.ru je pravo mjesto...

www.eplati.com
14 godina
neaktivan
offline
Re: Miscreated
marko227 kaže...
smiglcro kaže...

ne prolazi paypal jer billing adresa nije u RU .... LOL idem probati to promijeniti

Nije vrag da kupuješ direktno na steamu?

plati.ru je pravo mjesto...

 cek to je stvarno stranica :) ja sam mislio da neka zaje.... :)

live and let live
14 godina
neaktivan
offline
Miscreated

Kupljeno i aktivirano, skinem kada dođem doma pa ćemo vidjeti da li radi sve kako treba. 4$ sam platio igru :) Strah me sada gledati druge naslove jer bi mogao nakupovati sada svega :)

 

Reći ću samo zlo i naopako, gledao sam malo ostale cijene i muka mi je. Napraviti ću si steam account samo za rusiju i kupovati dok me ne banaju. Strašno koje su to cijene.... fallout 4 25$! rust 5$... dalje sam se prisilo ugasiti da još nešto ne kupim :) uglavnom ako ne možete odoliti nemojte ni gledati ovu opciju za kupovanje. 

live and let live
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2015 12:59 (smiglcro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Miscreated
smiglcro kaže...

Kupljeno i aktivirano, skinem kada dođem doma pa ćemo vidjeti da li radi sve kako treba. 4$ sam platio igru :) Strah me sada gledati druge naslove jer bi mogao nakupovati sada svega :)

 

Reći ću samo zlo i naopako, gledao sam malo ostale cijene i muka mi je. Napraviti ću si steam account samo za rusiju i kupovati dok me ne banaju. Strašno koje su to cijene.... fallout 4 25$! rust 5$... dalje sam se prisilo ugasiti da još nešto ne kupim :) uglavnom ako ne možete odoliti nemojte ni gledati ovu opciju za kupovanje. 

 Pripazi jer jako puno naslova je kompletno lockano na rusku regiju i ne možeš ih čak ni igrati bez VPN-a

www.eplati.com
14 godina
neaktivan
offline
Miscreated

Update* 

 

Igra aktivirana preko VPNa ali ne mogu početi skidanje ako nisam spojen preko VPN.a

Započeo skidanje i ugasio VPN

Bojim se da neću moći pokretati igru ako nisam spojen na VPN, javim kada skinem i instaliram. 

Ako ovo gore bude slučaj biti će to bačen novac. Barem na ovaj naslov. Igranje preko VPN.a mp igre nije izvedivo bez velikog laga.

live and let live
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Miscreated

Jel ima aktivnih igrača ove igre? Dvojica kolega i ja smo počeli nedavno igrati i poprilično se zabavljamo :) 
Igramo na serveru BamBam 24/7 daylight, pa navratite.

battlelog: marinacsmrad
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Miscreated
marinac88 kaže...

Jel ima aktivnih igrača ove igre? Dvojica kolega i ja smo počeli nedavno igrati i poprilično se zabavljamo :) 
Igramo na serveru BamBam 24/7 daylight, pa navratite.

 dodajte me na steamu

mrakkovsky

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
10 godina
neaktivan
offline
Miscreated

Jel igra netko ovo cudo, a da je s podrucja Balkana?

battlelog: marinacsmrad
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Miscreated

 

 

Malo fight-a u dotičnoj igri. Možete nam se pridružiti, uvijek je zabavnije u društvu :D

battlelog: marinacsmrad
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Miscreated

Evo danas uzeo, zanima me to dal svaki server ima svoj save ? Znaci ne kao u dayzu, vec kao da je svaki server privatan... Ako je tako još bolje, samo me zanima šta onda sa saveanim bazama i to, kada se restartiraju, kada se briše ?

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Miscreated

Razmisljam o kupnji ove igre.Trenutno posjedujem DayZ Standalone i zanima me vase misljenje sta je bolje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Miscreated
Endymon kaže...

Razmisljam o kupnji ove igre.Trenutno posjedujem DayZ Standalone i zanima me vase misljenje sta je bolje?

 DayZ je DayZ, ali, nakon dvosatnog iskustva veceras igru mogu preporuciti svakome, a posebno ak je 10e. Sve sto sam probao u igri radi, igra izgleda odlicno, nije prezahtjevna, dizajn je vrlo dobar, igra je atmosfericna(jedna od najvaznijih stvari za ovaj tip igara), pucanje je vrlo dobro, cak bi se usudio reci da je ovo jedna od najboljih implementacija cryengina, posebno mi se svidja kako izgleda igra kada igras u 3rd person, cini mi se da ima dosta contenta... Uglavnom, da skratim, igra sigurno vjedi 10e!!!

11 godina
offline
Miscreated

igra je kupljena ;D

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Miscreated

Par sati veceras utukao u igru i stvarno je dobra igra, dvije stvari koje me smetaju je sto postoje nevidljivi zidovi i sto ne mozes leci, sve drugo odlicno. Posebno bih izdvojio atmosferu/dizajn svjeta.

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.12.2016 23:38 (MijoC).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Miscreated

Gdje ste vi našli igru za 4$? Ja sam gledao na plati.ru i najjetinija cijena ne 9.89$... 

 

smiglcro kaže...

Update* 

 

Igra aktivirana preko VPNa ali ne mogu početi skidanje ako nisam spojen preko VPN.a

Započeo skidanje i ugasio VPN

Bojim se da neću moći pokretati igru ako nisam spojen na VPN, javim kada skinem i instaliram. 

Ako ovo gore bude slučaj biti će to bačen novac. Barem na ovaj naslov. Igranje preko VPN.a mp igre nije izvedivo bez velikog laga.

 Ti radi igra normalno ili zajebava zbog vpn-a? 

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2016 20:11 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Miscreated

Kupiti cu preko steama igru danas vjerojatno. Jebes vpn :) da li se isplati trenutno kupiti igru uopce? Ima li dovoljno sadrzaja u igri? 

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.12.2016 18:09 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Miscreated
Baldurion kaže...

Kupiti cu preko steama igru danas vjerojatno. Jebes vpn :) da li se isplati trenutno kupiti igru uopce? Ima li dovoljno sadrzaja u igri? 

 Da.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice