Mogu li se DLC-ovi igrati na ovaj način?

poruka: 4
|
čitano: 1.770
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Mogu li se DLC-ovi igrati na ovaj način?

Pozdrav svima,

 

 

evo imam jedno pitanje.

Početkom 2016. sam kupio Rise Of The Tomb Raider preko Steama,znači originalan.

Pošto je izašlo dosta DLC-ova,a ja ih se ne usudim kupiti (barem dok ih ne isprobam) zanima me da li je moguće skinuti cijelu igru koja uključje sve DLC-ove s -ske stranice?

Znači imam originalnu igru,ali me brine hoću li dobiti ban na Steam accountu ako igram   DLC te hoće li mi se izbrisati save-game?

 

EDIT:ovo mi je prvi put da uopće igram DLC,jer inače uvijek pređem samo igru bez dodatnih sadržaja.

 

Lijep pozdrav.

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2018 19:58 (Jurassic Park).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mogu li se DLC-ovi igrati na ovaj način?

Na fallout 3 i new vegas se moglo imati orginal steam i piratske DLC-ove ali tamo su dlc-ovi tretirani kao modding fileovi pa se steam nije bunio. Pogledaj na netu da li je tko prije tebe proboao. Zašto jednostavno ne skineš cijelu piratsku igru.

 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Mogu li se DLC-ovi igrati na ovaj način?
zeroname kaže...

Na fallout 3 i new vegas se moglo imati orginal steam i piratske DLC-ove ali tamo su dlc-ovi tretirani kao modding fileovi pa se steam nije bunio. Pogledaj na netu da li je tko prije tebe proboao. Zašto jednostavno ne skineš cijelu piratsku igru.

 Gledao sam i izgleda da se ne može.

Piratsku igru baš i nebi zbog achievementsa jer sam skoro završio oko 80-ak posto.

Postoji li onda mogućnost da si prebacim save game sa Steam-a na piratsku verziju i da jednom kad završim DLC-ove nastavim gdje sam stao na Steamu?

 

12 godina
offline
Re: Mogu li se DLC-ovi igrati na ovaj način?
Jurassic Park kaže...
zeroname kaže...

Na fallout 3 i new vegas se moglo imati orginal steam i piratske DLC-ove ali tamo su dlc-ovi tretirani kao modding fileovi pa se steam nije bunio. Pogledaj na netu da li je tko prije tebe proboao. Zašto jednostavno ne skineš cijelu piratsku igru.

 Gledao sam i izgleda da se ne može.

Piratsku igru baš i nebi zbog achievementsa jer sam skoro završio oko 80-ak posto.

Postoji li onda mogućnost da si prebacim save game sa Steam-a na piratsku verziju i da jednom kad završim DLC-ove nastavim gdje sam stao na Steamu?

 

 naravnao da da. Save file je save file. Sam skini jogurt verziju koja je full updateana ,instaliraj pa probaj.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice