Need For Speed Payback

poruka: 78
|
čitano: 17.373
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed Payback

Navodno da ce bit 3 lika s kojima cemo igrat, odnosno bjelac, crnac i neka zenska, al sve je to jos uvijek navodno. Sad pod tim 3 igriva lika neznam na sta tocno ciljaju, vjerovatno ce imat specijalizaciju svaki od njih, tko zna mozda se sjete nesto kao GTA da usred misije, odnosno price di nez pljackas nesto mozes mjenjat s kim vozis.  

 

Izgleda da se Audi vraca u NFS, i dolazi novi M5 kojeg još nema. Rhino se vracaju, tako da izgleda panduri se vracaju ozbiljno, ne kao u 2015 di su bili reda radi izgleda.

 

Na traileru se mogu vidit ljudi po gradu, da šeču hodaju, vjerovatno ce bit fora da ce se izmicat ako ih pokusas zgazit ili cemo jednostavno proc kroz njih, al su dodani da izgleda mapa zivlje, a ne da su prazne ulice samo sa autima. Ili ce mozda bit samo prije i nakraju trka, tko zna, kao u undergroundu

Origin ID: ReaLazio
11 godina
offline
Re: Need For Speed Payback
TheDarkSide kaže...

Navodno da ce bit 3 lika s kojima cemo igrat, odnosno bjelac, crnac i neka zenska, al sve je to jos uvijek navodno. Sad pod tim 3 igriva lika neznam na sta tocno ciljaju, vjerovatno ce imat specijalizaciju svaki od njih, tko zna mozda se sjete nesto kao GTA da usred misije, odnosno price di nez pljackas nesto mozes mjenjat s kim vozis.  

 

Izgleda da se Audi vraca u NFS, i dolazi novi M5 kojeg još nema. Rhino se vracaju, tako da izgleda panduri se vracaju ozbiljno, ne kao u 2015 di su bili reda radi izgleda.

 

Na traileru se mogu vidit ljudi po gradu, da šeču hodaju, vjerovatno ce bit fora da ce se izmicat ako ih pokusas zgazit ili cemo jednostavno proc kroz njih, al su dodani da izgleda mapa zivlje, a ne da su prazne ulice samo sa autima. Ili ce mozda bit samo prije i nakraju trka, tko zna, kao u undergroundu

 Nadam se dobrom nastavku 

11 godina
offline
Need For Speed Payback

Podsjeća me malo na NFS The Run

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Need For Speed Payback

I burnout 

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.6.2017 22:57 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Need For Speed Payback

Ovo nije NFS. Razočaran sam.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Need For Speed Payback

evo gameplay sa e3

mene dosta podsjeća na rivals. samo se nadam da neće bit lockan na 30fps. to mi je doslovno uništilo rivals, inače mislim da je to bio sasvim solidan nfs.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed Payback

ovo sta sam vidio su story mission, i vidio sam customizaciju koja izgleda kao iz proslog NFS-a, mozda malo promjenena i mrvicu vise djelova. Mene zanimaju obicne trke, policija kakva je na djelu, i o toj customizaciji kojoj pricaju jer ovo sta sam vidio sređivanje par auta na YT nije bog zna sta vise od predhodnog NFS-a

Origin ID: ReaLazio
14 godina
offline
Re: Need For Speed Payback

Samo da bude bolje od nfs 2015. Ta igra je pokopala nfs franšizu. Barem po meni.

All truly great thoughts are conceived by walking.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed Payback
x18x05x kaže...

Samo da bude bolje od nfs 2015. Ta igra je pokopala nfs franšizu. Barem po meni.

 Zasto? Pa ta je igra najblize dosla Undergroundu i MW, najboljim NFS igrama velikoj vecini ljudi...fali joj "duse" ali nije igra tako losa...

 

Kad cujem NFS u glavi su mi odma japanska auta i tuning, Underground 1 i 2. Najsretniji bi bio kad bi izbacili takav need for speed sa rasponom auta od `80ih do danasnjice, tuniranjem kakvo je recimo u tom NFS iz 2015, dobrim soundtrackom i sa dobrom pricom.

14 godina
offline
Re: Need For Speed Payback

Ono zapneš za kantu od smeća i kreš kao da si udario u zgradu. To me smeta, svako malo udaranje je kreš. Ulazak u neku L krivinu, onak klizeći i blago udaranje u zid je isto kreš.

All truly great thoughts are conceived by walking.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed Payback
x18x05x kaže...

Ono zapneš za kantu od smeća i kreš kao da si udario u zgradu. To me smeta, svako malo udaranje je kreš. Ulazak u neku L krivinu, onak klizeći i blago udaranje u zid je isto kreš.

 Nisam to primjetio, jebiga nemoj vozit nista jace od onih pocetnih auta s njima je teze pogodit zid

 

Ima sto jest jest sitnica dosta koje bi trebalo popravit, meni ide na zivce sto nema starta klasicnoga, nego na 90% trka ja krecem 200 metara iza njih, onda me oni iz ekipe d*kaju na mobitel non stop, cijela ta prica u igri nema nikakvog smisla, ustvari nema price tamo, koliko sam skonto banes u taj grad upoznas se s tom ekipom i onda te jebu na mobitel svako malo cijelu igru, ima jos takvih stvari, ali sve u svemu utrkivas se, auti se daju dobro sredit, grafika je dobra, zvuk je dobar, samo eto da je vise te underground duse.

15 godina
offline
Need For Speed Payback

Neznam zašto ali NFS 2015 ima problem da nakon nekog vremena igranja cesta nestane i auto propadne kroz mapu. Komp prolazi zahtjeve i BF1 ide bez problema. 

 

Evo ista stvar i to je očito problem same igre:

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.6.2017 23:36 (Hummer).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Need For Speed Payback
walentkane kaže...

Od kad racing igre trebaju imati pricu 

 ovo je, u današnje vrijeme, pitanje na koje je teško odgovorit...

znam da ja jesam malo stariji, al' u moje vrijeme kada se svakim danom igrao porsche, gran turismo ili colin mcrae to je bila totalno nebitna priča, nepovezano...

a zatim, došao je undeground i imao svoju priču a tako i most wanted na kojima su se čekali razvoj priče i napredtka kroz istu?

znači na neki način ne treba al' možda ipak jest potrebna priča za jednu klasičnu "racing" igru.

nekako ovisi od očekivanja, možda neki uživaju u kvalitetnoj simulaciji i priči koja to isprati i zaokruži u jednu cjelinu, igru.

 

on topic sada za payback... samo zbog naslova, nastavka, me zanima... a nfs me ionako nikada nije razočarao kada je igra autićima u pitanju! :)

Do it for the people who want to see you fail!
14 godina
odjavljen
offline
Re: Need For Speed Payback
Kažete igra bi se trebala zvati nfs cashback
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Need For Speed Payback

Odavno sam odustao od NFS-a... jedinica je bila legendarna i dan danas mi ju je fora upaliti nostalgije radi. Osim nje, Porsche mi je bio opako dobar i prvi Underground.... sve ostalo, smeće... imho

Hvaljen isus i marija vesela je šokadija
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Need For Speed Payback

znaci opet forsiraju neku debilnu fast&furious radnju i animacije koje ne mozes preskociti

 

a ako je upravljanje autima ista slicno kao i NFS2015 onda ce ovo biti zesci fail od igre

 

NFS2015 sam uninstallao u roku od 10min - od tih 10min sam 8min gledao animacije koje ne mozes preskociti i 2min sam igrao koliko mi je trebalo da shvatim da je upravljanje iznimno lose (najgori handling od bilo koje racin igre koje sam igrao u zadnjih 20g) + ne mozes ni pauzirati igru zato sto je always online 

 

teska retardacija

EA je ubio NFS

Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Need For Speed Payback

Novi trailer

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Need For Speed Payback
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.9.2017 20:32 (RuskeGTT).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Need For Speed Payback

igra mi uzasno steka...ne uvijek, ali jako cesto fps padne...i na high i na medium nema nikakve razlike...

zivciraju me komentari vozaca kad npr udarim nekoga, kao sorry i to...na gta baca...

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Need For Speed Payback

Igra je mix F&F akcijskih filmova, Burnouta, NFS-a od prije dvije godine i Forze Horizon, nema identitet, nesto cime se istice, nesto cime ce privuc ozbiljna igraca. Proizvod za klince kojima ce igra bit genijalna neko vrijeme pa zavrsit u prasini. Trebali su radije pricekat bozicno razdoblje za release, prodali bi vjerojatno puno vise, ovako ce ih kritika pokopat i nitko ozbiljan nece igrat ovu mjesanu salatu.


Plus sto su tu i neke cudne odluke o upgradeu auta putem osvajanja kartica, always online itd. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.11.2017 16:37 (Švarcika).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Need For Speed Payback

Oprostite na (glupavom) pitanju no dal ima normalčan način da odeš u shop i kupiš auto ili putem ovih misija... sada sam dobio BMW kockicu....

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Need For Speed Payback
Ima koliko sam uspio vidjeti.


Btw, nije loša igra, ali definitivno ide u kategoriju MW2, i ostalih promašaja.

Nevjerojatno da godinama publika traži jednu te istu stvar, a oni to nikako da daju, nepojmljivo mi je to.
Optimizam je nedostatak iskustva.
12 godina
offline
Re: Need For Speed Payback

imas trgovine s autima na mapi kako si to fulao???

12 godina
offline
Need For Speed Payback

Izišla Jogurt verzija, skidam pa javim dojmove...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Need For Speed Payback
Streetpunk kaže...

Izišla Jogurt verzija, skidam pa javim dojmove...

 nemoj.

radije prekini.. igra je skart..

imas drugih igara u yogurt verziju novih puno kvalitetnijih..

Lp,

12 godina
protjeran
offline
Re: Need For Speed Payback
Streetpunk kaže...

Izišla Jogurt verzija, skidam pa javim dojmove...

Izasla jos pre nedelju ili malo vise. Usustini nije ni malo losa igra kao sto pojedini je pljuju, ima donekle kakvu takvu pricu zasto to sve u igri radis.

 

I ono najbitnije igra je kopija Forza Horizon 3 po samom izvodjenju ali u svemu pojednostavljena. Od istrazivanja napustenih auta do delova da se taj auto sklopi pa do trka. 

 

Ovo ti je igra gde ne moras previse da razmisljas nego sednes vozas se i uzivas i ne nerviras se. 

12 godina
offline
Need For Speed Payback

Upravo instalirao i probao par utrka, a nezz nije mi nešto možda dam još šanse kasnije ...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Need For Speed Payback

Mene smeta uzasno loš car upgrade sistem...

Speed karte,random i takve brije.

12 godina
offline
Re: Need For Speed Payback

Da, igra kao igra i nije toliko loša koliko je taj sistem retardiran.... Užasan grind su napravili sa tim random kartama.

12 godina
offline
Re: Need For Speed Payback

Baš to. Reigranje završenih raceova,skupljanje random karata...Uglavnom moraš farmat vec završene stvari da bi se skupilo...
Isto vrijedi za pare,nadjes najkraci drag race i samo ponavljas i ponavljas i ponavljas. Retardirano.


Driving model je isto ..a tipican NFS. Arkada do bola. Auti nemaju nikakav weight,impact..

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice