Need for Speed The Run

poruka: 406
|
čitano: 110.138
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

Ma ne kupujem nista, i onako citam da je smeče igra, a dok mi vrty pes i mw3 kako treba nije frka !

 

Remember remember the fifth of November
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Need for Speed The Run

Igra predena malo muke sa zadnja 4 igraca ali nista specijalno :) dosta kratka ali slatka grafika ljepa dobre animacije zadovoljan sa sa njom ;)

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Need for Speed The Run

Ljudi prije nego šta poludim recite mi koja je tipka u igri kao X

Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
12 godina
offline
Need for Speed The Run

Upravo prekucana,grafika super gameplay i prica predobro,sve u svemu super za ubit par sati i mozak na pasu

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
PC Street Hacker kaže...

Ljudi prije nego šta poludim recite mi koja je tipka u igri kao X

 najcesce kontrole su SPACE,ENTER,LIJEvO DESNO ali mislim da je X enter

Xc
16 godina
offline
Need for Speed The Run

meni su one sekvence u početku i u međuigrama po gradovima, gdje se mora nabijati nešto nasumično

enter, space, lijevo desno, totalni fail.

Kontrola lika nikakva, a nabija se uludu, i bez ikakvih posljedica kad se "ne uspije", samo beskonačna ponavljanja.

kakve to veze ima sa vožnjom, bezze. Igra je trebala imati quick race, čisto za demo nekakvih

vozila, i one bezveznme nagrade najave i bodovi pojedu pola "igranja". I da, kod Chicaga, se da

primjetiti da se civilni auti doslovno materijaliziraju, ko u nekadašnjim lod optimizacijama.

Ajde, barem mi volan ok radi i gušt je za vozikat se s njim.

Još da daju free roam za guštanje okolice:)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Need for Speed The Run

koji volan imas i sta si napravio da ti radi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Need for Speed The Run
RuskeGTT kaže...

koji volan imas i sta si napravio da ti radi?

 Najnormalniji Logitech formula Ex, reinstalirao drivere od logitecha, rekalibrirao restartao (to vise zato jer je trzalo sa SLi karticama) i to je to.

Bez toga, gas je znao zaglaviti, rikverc nije radio makar sam manualnim mjenjanjem prebacio u rikverc, i nikako nisam mogao mapirati komande kako spada.

13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

pozdrav svima,molio bi vas za pomoc

kupio sam novi ORIGINAL NFS RUN i ne mogu ga nikako instalirat  kad dodem za install mi se pojavo ORIGIN  da napisem svoj mail i lozinku ili ID ja upisem mail i lozinku ono mi govori da mi pasvord ili lozinka nije tocna

a ja znam da je.molim vas pomoc?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need for Speed The Run
piki340 kaže...

pozdrav svima,molio bi vas za pomoc

kupio sam novi ORIGINAL NFS RUN i ne mogu ga nikako instalirat  kad dodem za install mi se pojavo ORIGIN  da napisem svoj mail i lozinku ili ID ja upisem mail i lozinku ono mi govori da mi pasvord ili lozinka nije tocna

a ja znam da je.molim vas pomoc?

otiđi u origin i reedem key?

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

rijeseno hvalllla

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

bezveze igra... a kontrole katastrofa... samo SMECE izbacuju nakon Most Wanteda... 

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

Evo imam NFS The run al nemogu igrat zbog grafičke {#} trebam barem nvidia 9800 a ja imam 9500...dali zna tko dali se može to nekako srediti ili hakirati grafičku?? ili ima tko 9800 za prodat??

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Need for Speed The Run

ja imam 9600 pa radi ko podmazano (na high) - doduse meni je 20tak fps-a kao podmazano, jer nisam razmazen kao vecina ovdje da im treba 60 ili vise fps-a kako bi mogli igrati igre

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Need for Speed The Run
RuskeGTT kaže...

ja imam 9600 pa radi ko podmazano (na high) - doduse meni je 20tak fps-a kao podmazano, jer nisam razmazen kao vecina ovdje da im treba 60 ili vise fps-a kako bi mogli igrati igre

 Meni je u gradu na početku trzalo sa dvije gtx560ti pa sam morao izići van, disableat jednu, popio BSOD, restartao,

reinstalirao drivere (komp je popio tako masivan bsod, da nije prepoznavao grafiku) pa se vizio neko vrijeme samo sa jednom:)

Probao sam kasnije ipak ponovno uključiti i drugu i radilo je. Ok, nije da je bilo neke razlike, ko što kažeš neam pojma kolko je fps-a, glavno da ne zapinje.

Kontrola kvalitete slike je i tako nikakva. Što god se podesi(a emti parametara;low/high/ultra), vidljivi su nazubljeni rubovi i rezolucija sa konzola. 

Najveća je razlika vožnja sa volanom. Ono što ljudi spominju, da oko Chicaga razbacuje auto na bankine i gubi stabilnost, sa volanom je baš gušt ispravljati i kontrolirati.

Naravno pričamo o konzolaškom upravljanju, ali opet kontroler čini razliku u zabavi. Osim što je problem što su oni glupi xy gumbi za razbijanje i neznam što

izpremapirani na volan, pa dok ja potrefio koji pusti gumb je za što, ti igrani dijelovi mi mozak popili.

fornax9 kaže...

Evo imam NFS The run al nemogu igrat zbog grafičke {#} trebam barem nvidia 9800 a ja imam 9500...dali zna tko dali se može to nekako srediti ili hakirati grafičku?? ili ima tko 9800 za prodat??

evo ovaj tip prodaje za 400kn 9800gtx+. NAravno, za tu karticu, bilo bi obavezno da se pimopreda osobno i to uz probu i kontrolu dali je pržena u pećnici.

Mislim, nije smak svijeta ni ako je, samo da se zna da radi kako spada i prito je adekvatno procijenjena. Ili ako imaš hrabrosti evo jedne za tretman

za prepeć za 80kn istu?

Također, neka HD4500 bi trebala šljakat isto za otprilike

te novce.

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.11.2011 14:14 (overhaul).
12 godina
offline
Need for Speed The Run

zesce sranje od igrice....arkada nista vise.....sranje sranje

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Need for Speed The Run
rossi utd kaže...

zesce sranje od igrice....arkada nista vise.....sranje sranje

 Pa dobro, a što si ti očekivao od NFS igre koja se najavljivala kao arkada?

Otkad je arkada zločin? Koliko za znam, to je žanr igara, a ne uvreda.

Ajde, da vi pljuvači spominjete da se ponavljaju nelogičnosti da vas

pri 300+ km/h sustižu davno ostavljeni policajci, ili se ispred vozila

uključuju kao žarulje i pritom im je Ai=0, ali jedino znate napisat

"to je arkada = to je sranje" ono poštedite se truda postanja.

Nikom niste pomogli sa tim "recenzijama". Zna se kako nfs

u posljednje vrijeme funkcionira. Ima se shift za nešto bliže

simulaciji, ima se hotpursuit, undercover, most wanted blabla

za arkade. Koje otrkiće.

12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

Ekipa bok

Imam pitanje, skinuo sam NFS Undercover i htio ga instalirat na Windows 7 medjutim svaki put kad pokrenem instalaciju (klik na AutoRun) mi izbaci poruku "šplease insert CD/DVD1 in drive D"... Jel netko moze skuzit o cemu se radi i ima rjesenje .Hvala unarpijed.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
Niky123 kaže...

Ekipa bok

Imam pitanje, skinuo sam NFS Undercover i htio ga instalirat na Windows 7 medjutim svaki put kad pokrenem instalaciju (klik na AutoRun) mi izbaci poruku "šplease insert CD/DVD1 in drive D"... Jel netko moze skuzit o cemu se radi i ima rjesenje .Hvala unarpijed.

Ubacio si loš cra.., ili ga nisi ni ubacio.

Inače, o ovim stvarima se baš i nesmije na forumu...

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
13 godina
offline
Need for Speed The Run

jedino rjesenje je: van iz ovog topica!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Need for Speed The Run

gledajuci screenshotove koje sam opalio dok sam igrao razne igre, naletio sam na dva slicna, pa da podijelim s vama, da vidite razliku u grafici u razmaku od 10g...

NFS IV High Stakes NFS IV High Stakes
NFS The Run NFS The Run
Moj PC  
13 0 hvala 1
13 godina
offline
Need for Speed The Run

evo sta sam pricao pred koju stranicu...sad je jos vise izrazeno, dakle vidite GTR krece i brzina ne raste nikako, osim kad pucam nitro, kad ne pucam brzina cak pada, pa kako cesta postaje strmija auto usporava u 4. brzini, saltam u 3. i brzina stoji...ma uzas, mrzim ovu igru...sad nisam stigao ni do 1. checkpointa (i da - gas je tijekom cijelog filmica do poda, da nebi bilo zabune)

 

i ne gledajte mi fps, to je fraps ga spustio na 15 radi snimanja (inace mi bude oko 25), gledajte reakciju auta na uzbrdice...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

evo ja sam je pocea igrat jucer, i nije losa, fizika i grafika su u više nego solidni, i interensantno kako je dobro optimizirana, samo neznam zašto ali unatoć isljucenom vsync-u fps stoji lockan na 30 a gtx470-ka ne prolazi 40% load-a, mislim fluidno je to pa ok al radije bi ja da dopusti malo veći fps.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

Meni ova igrica steka na ati 4870. je li to normalno ili?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need for Speed The Run
PlayMaker10 kaže...

Meni ova igrica steka na ati 4870. je li to normalno ili?

je...

igrica je smeće

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
13 godina
offline
Need for Speed The Run

i jos ju moj brat zeli kupiti za PS3...

 

danas me pita sta da uzmem GT5, driver SF ili nfs ovaj? ja mu kazem lud si ako uzmes nfs, drivera mozes na kompu skinut, uzmi GT5 kojeg nema na kompu i nemoze se usporediti s ovim navedenim...a on oklijeva...

 

ugl gledao je cijene 230kn je GT5 u sophosu, moguce da je tako jeftino :D?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed The Run

nek uzme GT5,ako ima X360 nek si uzme forzu 3 :D

ovo je po meni najlošiji NFS svih vremena,čak je lošiji od undercovera...

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Need for Speed The Run

Za plejku GT5 bez razmišljanja. Inače, meni je ok prošao đir po nfs the run.

Imao sam sličnih problema na samom početku igre (ovo sa usporavanjem auta, tj. niskom broju okretaja)

dok nisam rekalibrirao volan. Nakon toga, je prolazak bio prilično ok, jedino su me, ponavljam, malo

gnjavile one glupe međuscene tučnjava i bježanja. I trik sa podzemnom željeznicom:)

To je jedino što sam više od tri puta restartao:)

Sada laganini praznim Challenge lokacije, i to je isto gušt. Jedino iritantni su po običaju ti neki

fiktivni bodovi koji usporavaju igranje dok se ispišu i nazuje, te limitiran izbor auta.

Fakat mi fali quick race sa proizvoljnom stazom, brojam konkurenata, izborom prometa, policije i auta.

Totalno šteta s obzirom da ima gomila auta i staza na koje nisam obraćao pažnju u samoj igri.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Need for Speed The Run

jedan od najlosijih je...

 

jedino je grafika dobra, mislim efekti i to, malo AA fali, ali ostalo sve je koma...

 

nema jos ni PS3 ni Xbox, uzet ce PS3 kak kaze, a nasamarat cu ga ak ne uzme GT5, pa da rokamo skupa na dva volana :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed The Run

Gran Turismo je pomeni bog trkaćih igara,ništa mi neide preko njega,GT2 mi je najbolja igrica svih vremena,bez uvrijede al brat ti je glup ako uzme ovaj NFS pored drivera i GT5

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice