Overwatch (Blizzard studios)

poruka: 3.497
|
čitano: 381.148
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios

Malo gledam streamove i ova igra se čini ultra dosadnom, ultra prebrzo, nema neke extra taktike, iskreno htio bi probati, ali baš mi se ne čini nešto prenapeto.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios
Gledas stream team vs team ili random pub igraca koji igra sa drugim random pub igracima?
Vrlo vazna razlika,ne razumijem tipove koji odu na random pub twitch od random igraca i ocekuju mlg plays.
Gledao sam turnire i timove koji vec imaju ugovore i smijesno reci da nema taktike.
Sad ako ti je igra dosadna to je tvoja stvar ukusa tu se necu mijesati.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios
HAL kaže...

Malo gledam streamove i ova igra se čini ultra dosadnom, ultra prebrzo, nema neke extra taktike, iskreno htio bi probati, ali baš mi se ne čini nešto prenapeto.

 Ne sudi knjizi po koricama. Koliko mi je igara djelovalo dosadno na streamovima dok ih nisam pokusao igrati (npr division)...a vrijedi i obratno. 

16 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios

Ma shvaćam da je to možda krivi sud, ali na prvu mi je tako došlo, a opet svi na streamovima pričaju da je igra ultra zabavna.

 

Biti će open beta, pa ću nakon toga donjeti lakši sud da li da kupim igru ili ne.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios

Ni meni igra nije "sjela", a ja nisam samo gledao content preko različitih servisa, već sam igru probao. Igra baš ni nije popularna na twitchu iako Blizzard plaća "pro" CS / Team fortress igračima još od alphe i mislim da je to bio razlog zašto su kupili MLG servis na početku godine. Pitanje je da li će taj servis koristiti za svakodnevni streaming ili isključivo za prijenos e-sports sadržaja (koji previše forsiraju, pogotovo za ovu igru, IMO). Igri ću dati još jednu šansu kada open beta postane dostupna, ali kako stvari stoje sada, u koliko mi se igra taj žanr radije ću igrati team fortress.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios
Teknokyo kaže...

Ni meni igra nije "sjela", a ja nisam samo gledao content preko različitih servisa, već sam igru probao. Igra baš ni nije popularna na twitchu iako Blizzard plaća "pro" CS / Team fortress igračima još od alphe i mislim da je to bio razlog zašto su kupili MLG servis na početku godine. Pitanje je da li će taj servis koristiti za svakodnevni streaming ili isključivo za prijenos e-sports sadržaja (koji previše forsiraju, pogotovo za ovu igru, IMO). Igri ću dati još jednu šansu kada open beta postane dostupna, ali kako stvari stoje sada, u koliko mi se igra taj žanr radije ću igrati team fortress.

Realno da nije Lirik jučer streamao (lik ima 20 000+ viewera skoro uvijek), Overwatch bi bio jako nisko po gledanosti na Twitchu, što mi je dosta čudno, jer inače igre koje budu hypane na esport imaju velik broj gledatelja.

 

Ja samo mogu komentirati ono što sam vidio, a to mi izgleda kao jedan veliki clusterfuck, sa zanimljivom cartoonish grafikom (koja je po btw. meni promašena za ovaj tip igre, jer ako želiš postati esport, onda mora biti viewer friendly igra, a ne da dobivam napdaje od efekata i boja).

 

Velim, možda sam 100% u krivu, ali mislim da su fulali sa naplaćivanjem igre, jer će teško stvoriti dovoljno veliku bazu igrača za zdravi razvoj igre.

10 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios
Twitch kraljevi su CS,LOL i dota to je holy trinity.
Ovetwatch u prosjeku ako nije turnir ili popularan streamer gleda oko 3 do 6k ljudi sto je poprilicno ok cifra za igru koja je jos u zatvorenoj beti i 90% player basea nije imalo priliku probati.
Ow nije tu da reinventa fps zanr,al tko voli tf2,quake i ut sigurno ce ovdje naci zabave za bar pub igru.
 
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios
HAL kaže...

Realno da nije Lirik jučer streamao (lik ima 20 000+ viewera skoro uvijek), Overwatch bi bio jako nisko po gledanosti na Twitchu, što mi je dosta čudno, jer inače igre koje budu hypane na esport imaju velik broj gledatelja.

 

Ja samo mogu komentirati ono što sam vidio, a to mi izgleda kao jedan veliki clusterfuck, sa zanimljivom cartoonish grafikom (koja je po btw. meni promašena za ovaj tip igre, jer ako želiš postati esport, onda mora biti viewer friendaly igra, a ne da dobivam napdaje od efekata i boja). 

Velim, možda sam 100% u krivu, ali mislim da su fulali sa naplaćivanjem igre, jer će teško stvoriti dovoljno veliku bazu igrača za zdravi razvoj igre.

 Inace f2p igraci su poznati spenderi i bez njihovih velikodusnih donacija overwatch 100% propada...

Moram priznat da ja nisam vidio niti osijetio taj esports hype koji cijelo vrijeme spominjes niti mi nije jasno usporedivanje gledanosti ow-a koji je u closed beti sa igrama koje vec godinama imaju pro gaming scenu i velike baze igraca koji ih prate.

14 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios
haydara kaže...

 Inace f2p igraci su poznati spenderi i bez njihovih velikodusnih donacija overwatch 100% propada...

Moram priznat da ja nisam vidio niti osijetio taj esports hype koji cijelo vrijeme spominjes niti mi nije jasno usporedivanje gledanosti ow-a koji je u closed beti sa igrama koje vec godinama imaju pro gaming scenu i velike baze igraca koji ih prate.

 OW nije F2P, iako su rekli da će biti kad su prvi put predstavili igru.

I'm very large!
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios

Dati 40 eura i imati garantovan free map i hero pool je u danasnje vrijeme i vise nego free,vecina pucacina danas izda 4-5 novih mapa i naplacuju 20-30 eura samo za to.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios
Wack kaže...

Dati 40 eura i imati garantovan free map i hero pool je u danasnje vrijeme i vise nego free,vecina pucacina danas izda 4-5 novih mapa i naplacuju 20-30 eura samo za to.

 Titanfall cough titanfall cough

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
10 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios

Kad bismo gledali koja je igra alaiv esport gaem onda možemo samo govoriti o lol doti i csu.

 

a postoji jos masu drugih igara ( starcraft, sve zive tabacine, halo.. ITD ! ) koje se racunaju kao esport i imaju svoje fanove koji zele gledati high lvl gameplay.

 

 

 

 

 

 

 

DA! Cardstone nisam spomenuo jer ne racunam kao esport, iako je esport.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios

Za nekih 30-60 minuta mozda i malo vise idu invites za beta weekend pa eto tko se prijavio sretno tko nije mislim da jos ima priliku.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios

Ko mene ništa. Čini se da ćemo ipak čekat taj 5. mjesec.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios

Isto tako,prijavio se u prvih 24 sata,kupio igru,ali bez srece nema nista :P 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios

http://us.battle.net/overwatch/en/blog/20100169

 

Prepare to clash on the battlefields of tomorrow and take your place in the ranks of Overwatch®—a legendary force of soldiers, scientists, adventurers, and oddities—in the Open Beta! Assemble your friends and try out the ultimate team-based shooter for FREE May 5–9 on PC, PlayStation® 4, and Xbox One. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios

Tko je napravio prepurchase ima pristup 2 dana ranije beti.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
8 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios

Jeli ovo potvrđena eSports disciplina? 

Vincent mothefuckin Vega
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios
PhoenixMarco kaže...

Jeli ovo potvrđena eSports disciplina? 

 

approved and r8 it 8/8 m8, 7/11 was a partime job

 

EDIT: Kappa

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.4.2016 21:25 (NoniCRO).
15 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios

Overwatch Easter Eggs:

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios

Dobio sam napokon poziv za open betu... vrijeme je za isprobavanje :) Jeste li i vi dobili?

 

 

 

 

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios

Yep stigao i meni early access mail,i 1 key za frenda (otisao rodjaku ako poslije bude jos postam ih ovdje)
Steta sto je 3 i pocetak pada na radni dan necu se bas naigrati ali dobro release gdje je tu je.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios

Imam i ja taj jedan key za giftanje pa ako netko želi isprobat... puknem ga tu na forum. :)

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios
Ja bi probao :)
12 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios

i jaaaaaaaa, vec 2 mjeseca svaki dan cekam poziv na battle.netu :(

Ficolinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios
Tanelorn kaže...

Imam i ja taj jedan key za giftanje pa ako netko želi isprobat... puknem ga tu na forum. :)

 Kakav key ? 

Closed beta je završila i trenutno više nitko nema mogućnost igranja do open bete. za par dana kreće open beta koja će biti svima dostupna.

Jedino ak si preorderao onda imaš pristup open beti ranije par dana.

 

Al ak netko ima višak, bio bi mu zahvalan kad bi udijelio 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.4.2016 11:32 (AmonZero).
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios

Ima i early access beta za preorder ljude prije open bete,ali i dobijes key neki za frenda da ti se moze pridruziti.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios
AmonZero kaže...
Tanelorn kaže...

Imam i ja taj jedan key za giftanje pa ako netko želi isprobat... puknem ga tu na forum. :)

 Kakav key ? 

Closed beta je završila i trenutno više nitko nema mogućnost igranja do open bete. za par dana kreće open beta koja će biti svima dostupna.

Jedino ak si preorderao onda imaš pristup open beti ranije par dana.

 

Al ak netko ima višak, bio bi mu zahvalan kad bi udijelio 

 Višak čega? Para za igru? Sad si zakljucio da je beta zavrsila :D

15 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios

Pa closed beta je završila 20 i nekog travnja i do open bete (koja kreće za par dana) nitko ne može igrat igru. Tj Blizzard si je uzeo nekoliko dana da pripremi servere za nadolazeću open betu kada će igra biti svima dostupna.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
16 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios

Early access za open betu starta 3. 5. i za to je key. Dobio je kolega sa foruma (Ferritin) koji se prvi javio na PM.

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice