Overwatch (Blizzard studios)

poruka: 3.497
|
čitano: 380.791
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Ono kad naletiš na lika level 16 sa zvjezdicom idpod broja i gledaš wtf je to, a kad ono level 116.

Pa kak??? :)
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Wack kaže...

Igra je toliko dugo u beti bila  da ne vjerujem da ce nekih radnikalnih promijena da bude.
Ne bih se zalio ako bude nekih quality of life promijena naravno ali so far nema ni videa novih,ni mapa ni heroja makar najavljenih izgleda da mamuraju u blizzardu opasni su brojevi prodanih primjeraka za console je prva po prodaji a na PCu blizz ionako nikad ne proda nista ispod nekoliko miliona u prvih 48 sati.

 

To se odnosi na fizicke kopije, PC bnet nije ukljucen bio u taj report cini mi se. 

15 godina
online
Re: Overwatch (Blizzard studios)
HAL kaže...
Ono kad naletiš na lika level 16 sa zvjezdicom idpod broja i gledaš wtf je to, a kad ono level 116.

Pa kak??? :)

 Pa igraj i ti 16 sati na dan!

16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
TomoR kaže...
HAL kaže...
Ono kad naletiš na lika level 16 sa zvjezdicom idpod broja i gledaš wtf je to, a kad ono level 116.

Pa kak??? :)

 Pa igraj i ti 16 sati na dan!

E neću. 

15 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
HAL kaže...
Ono kad naletiš na lika level 16 sa zvjezdicom idpod broja i gledaš wtf je to, a kad ono level 116.

Pa kak??? :)

 Ja jučer igrao sa likom 127. Igrao je Mecree-ja i pogodi tko je imao POTG. 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
15 godina
online
Re: Overwatch (Blizzard studios)
AmonZero kaže...
HAL kaže...
Ono kad naletiš na lika level 16 sa zvjezdicom idpod broja i gledaš wtf je to, a kad ono level 116.

Pa kak??? :)

 Ja jučer igrao sa likom 127. Igrao je Mecree-ja i pogodi tko je imao POTG. 

 Ti! 

15 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

U zadnje vrijeme gotovo svaku bitku počinjem s widowmakericom 

Čak iako ne mislim igrati s njom osttak meča, čisto da se počiste oni koji se prije početka ukampiraju negdje 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Overwatch (Blizzard studios)

Overwatch Myths vol. 3:

Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Jedna od stvari koja mi nedostaje u igri je friendly fire, bilo bi zanimljivo da stave game mode di je ukljucen. 

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

IT'S HIGH NOON SOMEWHERE IN THE WORLD 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Nvidia GTX 680 kaže...

IT'S HIGH NOON SOMEWHERE IN THE WORLD 

 Da...

14 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

I'm very large!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Pozdrav! Jel ima ekipa koja igra for fun ovako poslije 20h? Ja sam tek počel, 21lvl i volio bi zaigrat timski ko nekad u doba cod2 :) b.net: Kruska#2700

O samoj igri: ja sam oduševljen, prezarazna je i sviđa mi se kaj ima puno heroja zbog n mogućnosti slaganja ekipa i taktika. Vidim gore u postovima da ljudi već imaju soli na ranama od nekih heroja, al po meni je to jako dobro izbalansirano. Ako je nekaj statično uzmi Winstona i Zaryu (iza healer, widowmaker, ostalo po izboru) i razbucaj to 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2016 21:03 (Wayne).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
TomoR kaže...
AmonZero kaže...
HAL kaže...
Ono kad naletiš na lika level 16 sa zvjezdicom idpod broja i gledaš wtf je to, a kad ono level 116.

Pa kak??? :)

 Ja jučer igrao sa likom 127. Igrao je Mecree-ja i pogodi tko je imao POTG. 

 Ti! 

 Wrong , Mecree naravno 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Ne znam na koju foru je Blizzard usao u biznis sa fejsbuk cancerom. Zivo me zanima kolko ce dugo zivjeti to...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Dodajte i mene: Kerberan#2718

 

I ja većinom igram nakon 20h, iako mi se stigne zalomiti i koja popodnevna partija.

 

Pod hitno moram naći neku kompetentnu ekipu jer mi je dosadilo sa Reinhardtom sam napadati kontrolne točke.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
What?
10 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Gam3r kaže...
Ne znam na koju foru je Blizzard usao u biznis sa fejsbuk cancerom. Zivo me zanima kolko ce dugo zivjeti to...

 

meni je to fora, ali ne nesto sto se bas veselim. volio bi vidjeit tako i za dotu neke stvari. za fb mi je isto fora. a mislim sad svi zele uzeti dio kolaca koji je blizzard ( activision )  napravio sa svojim PR-om. 

 

pogledaj svi i moja pranona zna za overwatch

13 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

https://www.reddit.com/r/Overwatch/comments/4mz2yu/overwatch_blizzard_answers_the_big_questions/

 

 

Summary:

 

Competitive play:

  • No concrete date

  • Unlike in the beta you can now drop down a tier. If you lose, you're going to go down, if you win, you're going to go up.

  • You can queue in any party size that you want.

  • Matchmaking will be like quick play; party with X amount of friends and it will find another party of X amount of players of the same skill level.

  • Seasons will be two and a half months and then a week or two off.

Tick rate:

  • He thinks people are getting confused. The server does tick at 60 Hz, it's the client update rate that is lower.

  • The custom game high bandwidth option doesn't work for 20% of players, the more the custom game high bandwidth option gets tested by us the more likely they'll roll it out to quick play.

  • Very irresponsible to roll out something so buggy.

  • He thinks players blame the tick rate too much when things go wrong but in most cases it's the fault of latency.

Balance changes:

  • McCree nerf: Coming before D.Va buff. Reducing the Fan the Hammer damage. Want to keep it so he can flashbang then fan the hammer someone like Tracer but not destroy Tanks.

  • D.Va buff: Unclear what to do right now with her. Might look at her damage or survivability. When they do buff her it will be one direction not both.

  • All platforms will get the balance changes at the same time unless one platform somehow lags behind.

Play of the game:

  • Thinking about improving saviour play of the game as it only shows in 1st person camera. Showing them more "cinematically" would help this.

Future content

  • Look out for more info on new maps and/or heroes later in summer.

  • Players haven't found every in-game hint about new hero.

  • Plan to add heroes one at a time unlike in the beta.

Cross platform with PS4 and Xbox One:

  • Very open-minded about it.

 

Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

Cross platform znaci da od ove igre i nekog competetive settinga nece biti ništa. Sezone od 2.5mj znaci da ce bit neko rankanje i dosadit vrlo brzo jer zašto bi išao ispocetka opet? Više mi se sviđa CS sistem. Vjerojatno ce biti neke sezonske nagrade kao u D3. Jedan po jedan lik znaci da ce prolazit mjeseci između updejtova u tipicnoj blizard maniri. Ništa posebno me ovo ne impresionira što su tu nadrobili. Niti mi je McCree prejak nit D.Va preslaba

10 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
mislav_01 kaže...

Cross platform znaci da od ove igre i nekog competetive settinga nece biti ništa. Sezone od 2.5mj znaci da ce bit neko rankanje i dosadit vrlo brzo jer zašto bi išao ispocetka opet? Više mi se sviđa CS sistem. Vjerojatno ce biti neke sezonske nagrade kao u D3. Jedan po jedan lik znaci da ce prolazit mjeseci između updejtova u tipicnoj blizard maniri. Ništa posebno me ovo ne impresionira što su tu nadrobili. Niti mi je McCree prejak nit D.Va preslaba

 

Jesi vidio rankanje u SC2 i sezone u SC2?

 

To je zapravo super, svako malo boriti se za rank s time da na tvom profilu pise prethodno postignuti rankovi tako da bas i nije sve ispocetka, jer i tvoj MMR se nece resetirati ostati ce isti, ali vizualni bedž biti će na tvom profilu. Po meni je sve sto je napisano ok.

 

Crossplatform biti će za ps4 i xbox a ne i PC. To je Kaplan vec rekao. Znači da se igra izmedu konzola. 

 

PC I konzolu nikad nece mjesati pa cak i kad to bude moguce. 

 

So yea... 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
mislav_01 kaže...

Cross platform znaci da od ove igre i nekog competetive settinga nece biti ništa. Sezone od 2.5mj znaci da ce bit neko rankanje i dosadit vrlo brzo jer zašto bi išao ispocetka opet? Više mi se sviđa CS sistem. Vjerojatno ce biti neke sezonske nagrade kao u D3. Jedan po jedan lik znaci da ce prolazit mjeseci između updejtova u tipicnoj blizard maniri. Ništa posebno me ovo ne impresionira što su tu nadrobili. Niti mi je McCree prejak nit D.Va preslaba

 Zašto bi x-platform bio problem? Što fali sezonama? Funkcioniraju odlično u Diablu i StarCraftu 2. Po jedan lik može biti kao i u Heroes of The Stormu, svako dva-tri tjedna (ne znam odakle ti mjeseci?).

McCree je zaista prejak. 1-shota apsolutno svakoga. D.Va ima izrazito loš damage i ne može nikoga ubiti prije nego umre (a tenk je).

10 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Tonči kaže...
mislav_01 kaže...

Cross platform znaci da od ove igre i nekog competetive settinga nece biti ništa. Sezone od 2.5mj znaci da ce bit neko rankanje i dosadit vrlo brzo jer zašto bi išao ispocetka opet? Više mi se sviđa CS sistem. Vjerojatno ce biti neke sezonske nagrade kao u D3. Jedan po jedan lik znaci da ce prolazit mjeseci između updejtova u tipicnoj blizard maniri. Ništa posebno me ovo ne impresionira što su tu nadrobili. Niti mi je McCree prejak nit D.Va preslaba

 Zašto bi x-platform bio problem? Što fali sezonama? Funkcioniraju odlično u Diablu i StarCraftu 2. Po jedan lik može biti kao i u Heroes of The Stormu, svako dva-tri tjedna (ne znam odakle ti mjeseci?).

McCree je zaista prejak. 1-shota apsolutno svakoga. D.Va ima izrazito loš damage i ne može nikoga ubiti prije nego umre (a tenk je).

 Mene nervira kad nema sezona, jer npr u doti, od kad je izasao ranked nema reseta.

 

po meni bi se trebalo resetati svaki put kad izade novi patch koji izmjeni metu. ali dobro to je moje misljenje. 

 

tako da je sezona super stvar

13 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Tonči kaže...

McCree je zaista prejak. 1-shota apsolutno svakoga. D.Va ima izrazito loš damage i ne može nikoga ubiti prije nego umre (a tenk je).

ja se ne slažem da je toliko prejak i da 1-shota apsolutno svakog. od kud ti to? d.va je preslaba kao tenk s tim se slažem ali da se toliko plače oko mcraea mi stvarno ali stvarno nije jasno.

ok neće mu raditi nikakve drastične promjene, nego će mu smanjit damage desnog klika za neki mali broj ali to neće biti drastično smanjenje jer onda taj heroj neće imati nikakvog smisla.

ovak nemreš roknut tenka npr roaddoga kad ima pun health.

neznam meni je naprosto nepojmljivo da nitko od njih ne spominje turrete ili bationa ,koji su ne samo meni nego maltene večini moje ekipe pain in the ass 

sa turretom napravim uvijek cca 20-tak eliminationsa ,šta je prelako za napravit dok se sa nekim attackerom to moraš potrudit napravit.

 

pa dobrih 70% play of the game je ili bastion ili torbjorn sa faking turretom.

16 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Meni su sezone super, možda malo prekratke nasprem onoga na što sam navikao u LOL-u, ali OK bude to, samo se treba naviknuti.

 

Ne sviđa mi se jedan heroj od jednom, jer to vrlo vjerojatno znači da će heroji vjerojatno izlaziti užasno sporo, naravno ne znamo koliko duge cikluse će imati.

 

McCree nerfovi su iznimno potrebni (samo ga nikako ne smiju uništiti skroz, jer će inače Tracer i Reaper postati bogovi Overwatcha) isto kao i D.Va buffovi, jer se McCree igra doslovno 100% u competitivu, dok se D.Va uopće ne igra, jer je jednostavno preslaba u usporedbi sa ostalim tankovima. Samo da se dotaknu još Widowmakerice, jer postaje opako iritantno igrati protiv heroja koji radi tako velik damage, ima wall hack i tool za repozicioniranje svako malo i isto je 100% pick u competitivu.

 

Iskreno se nadam da će balans ovisiti o competitive igranju i inputu pro igrača.

 

All in all, solidni odgovori.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.6.2016 11:01 (HAL).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Tonči kaže...
mislav_01 kaže...

Cross platform znaci da od ove igre i nekog competetive settinga nece biti ništa. Sezone od 2.5mj znaci da ce bit neko rankanje i dosadit vrlo brzo jer zašto bi išao ispocetka opet? Više mi se sviđa CS sistem. Vjerojatno ce biti neke sezonske nagrade kao u D3. Jedan po jedan lik znaci da ce prolazit mjeseci između updejtova u tipicnoj blizard maniri. Ništa posebno me ovo ne impresionira što su tu nadrobili. Niti mi je McCree prejak nit D.Va preslaba

 Zašto bi x-platform bio problem? Što fali sezonama? Funkcioniraju odlično u Diablu i StarCraftu 2. Po jedan lik može biti kao i u Heroes of The Stormu, svako dva-tri tjedna (ne znam odakle ti mjeseci?).

McCree je zaista prejak. 1-shota apsolutno svakoga. D.Va ima izrazito loš damage i ne može nikoga ubiti prije nego umre (a tenk je).

 

1. Zato što PC ima bolje kontrole i biti ce plakanja od console ekipa što cini cross platform sistem nepotrebnim i nefer i vidim da ce biti plakanja radi miša i tipkovnice radi aimassista na kozolama itd itd.

 

2. Sezonama fali permanentnosti i neki veci put od 2.5mj. To me podsjeca na diablo 3 i tamo je malo dosadnjikavo, pogotovo sad zadnja sezona jer praktički nista nisu promjenili. Kazem meni se više sviđa CS:GO sistem rankanja. Morat ce biti neki incentivi da se ja se uopce jebem svaka 2 mjeseca sa dizanjem renka pogotovo početkom rankanja dok se ne stabiliziraš u svoj skill lvl svake sezone. 

 

3. Ako je tebi 8 mjeseci bez neceg novog, a bit ce 8 kad završi trenutna sezona diabla "odlično funkcioniranje" super, meni nije. Za SC2 i HOTS neam pojma ne igram mozda je tamo neki sistem bolji morat cu pogledati. Problem je također da ako udje jedan po jedan heroj masa ljudi ce njega odmah igrat i bilo bi pametnije uvest po 1 heroja u svakoj podskupini ili barem po 2 heroja u 2 podskupine znaci npr tank + support dropa u jednom patchu. 

 

4. Meni niti jedan taj lik nije preslab ni prejak. McCree mi se više cini kao lik koji je lowskill za igrat, a highskill za counterat i tu onda prave ljudi problem, ja bi mu mozda nerfao da ima auto reload kad vaulta. Shvacam ovo da oce nerfat malo dmg da ne oneshota reinhardta. Opcenito sam vrlo zadovoljan sa balansom u OW tako da mi je to namjanje problematicno od onog gore popisa.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.6.2016 11:06 (mislav_01).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Dakle sljedeći heroj sudeći po svemu je defitivno support, zove se Sombra i nekakav healer/sniper je.

 

https://www.reddit.com/r/Overwatch/comments/4n1ugz/everything_we_know_about_sombra_so_far/

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Ja ovo moram rec, mislav ti si svijestan da heroji nece izlazi kao u LoL-u i doti i slicnim Mobama?

 

Znaci oni ce izbaciti 3 nova heroja i onda stati

 

Sezone u diablu i ow/starcraftu/lolu nisu iste stvari. sezona u diablo je TOTLANO ali TOTALno druga stvar.

 

Procitaj moj komentar gore u vezi crossplatforma. NECE BITI CROSS SA PC-EM ! Ne će, Kaplan je to vec rekao. Biti ce cross sa xboxa i ps4 jer se vec dulje vrijeme prica kako se radi na cross PSN i Xbox live-a. 

 

Moram nac post na netu za taj cross platform da vidis o cem pricam. 

 

I napominjem MMR ostaje isti, ( ostao je isti za igrace koji su igrali u closed beti, seagul [pro ow player igra za luminosity] ima i dalje isti mmr kad je izasla igra ) ali se ona značkica  brise iz profila i opet se moras boriti za nju.

 

u coutner strikeu, nemoj igrati mjesec dana i ostati ces bez ranka. to ne znaci da ces ostati bez svog mmr-a, kako bi dobio svoj rank opet moras  pobjediti jedan game i opet dobijes svoj silver rank nazad -.-

 

daj kad konstantirate nesto, googlajte prije tog. ne kuzim kako to ljudi ne rade

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.6.2016 11:13 (NoniCRO).
Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

izvoli cross platform, official od blizzardinjosa. klikni TU

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice