Overwatch (Blizzard studios)

poruka: 3.497
|
čitano: 381.908
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Da vidim da to nema smisla.

 

Eto četvri meč sada je neprijateljski tim malo shebalo što im je lik leavao.

 

Od 7 methceva već 5 izgubljenih zbog leavanja igrača.

 

Ali mi je nevjerovatno kako na quick playu nema toliko leavera koliko ovdje na rankedu.

 

Bit će to dobra bronca :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
amd freak kaže...

 

 

Ali mi je nevjerovatno kako na quick playu nema toliko leavera koliko ovdje na rankedu.

 U quick play-u kada netko leave-a, igra ga brzo zamijeni drugim igračem.

16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
TomoR kaže...
amd freak kaže...

 

 

Ali mi je nevjerovatno kako na quick playu nema toliko leavera koliko ovdje na rankedu.

 U quick play-u kada netko leave-a, igra ga brzo zamijeni drugim igračem.

 

Znam ali puno rjeđe livaju koliko sam shvatio do sad.

 

Što mislite sa 3 pobjede i 7 izgubljenih gdje će me plasirati? Bronca? :D

12 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
The_K kaže...

 nikad ali nikad nemoj na tim levelima igrat hilera ili tenka.Nauci se igrat soldiera i doci ces barem do platine

 Tako je. I imat ćeš 6 solidera. To jest 6 frajera koji će igrati dps. i tako ćeš sa 6 dpsova doći do platine.

 

Znam da zvuči otrcano, ali nemoj igrat sam. Iz osobnog iskustva mi je najbolje 3 que i polako se penješ. Ja sam napredovao za 500 bodova od kada sam počeo tako igrati. Dok sam igrao solo sam bio na pragu bronce, a sad sam se vratio u gold. Frend je ušao u platinu. Obično si nas trojica složimo tank/healer/dps, zamoliš druge da dođu na voice chat i u većini slučajeva šljaka.

13 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Sta ce ti to ljubicasto u kantunu, kad imas vrlo solidan in game stats. i jos biras sta oces.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
amd freak kaže...
 

Što mislite sa 3 pobjede i 7 izgubljenih gdje će me plasirati? Bronca? :D

 

Neznam sad točno, ali ja sam imao 4-6 ili 3-7 kao i ti. Stavilo me na 1900, došao odmah do 2012 i na tome stao. Placement mečevi su ti glupost i slabo utječu na tvoj početni ranking, AKO ti je skriveni MMR već određen. I o tome imaš knjigu svjedočenja ljudi koji su gubili sve placemente pa svejedno završavali u diamond+ ili pobjedili sve pa završavali u bronze.

 

Dobro kaže kolega gore. Bez mikrofona, komunikacije i bar jednog prijatelja u timu gotovo nemoguće se je značajnije penjati u rangu

7 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Magibagi kaže...

 Što se tiče BF1 podbacivanja, jedini problem koji igra ima su besmislene granate koje gađaju sve toplinskim navođenjem, origin općenito i problemi sa serverima nakon svakog održavanja. Btw i ja sam igro Paladins, dobio sam ključ par dana nakon što je krenual closed beta i tad je igra imala dušu ovo je sve sad kopiranje svega što je dobro u Overwatchu. Hi-Rez shebe svaku igru čim dođe u open betu, ustvari tad kreće shebavanje. Ista stvar se desila sa Smiteom. Ali dosta off-topica. Poanta je da igraš da se zabavljaš, a ne da se živciraš oko nekog broja. 

  Samo brzi off topic na temu BF1, koga ne zanima neka slobodno preskoči.

1. Malo oružja, u BF4 ih je bilo preko 100

2. Slab customization oružja, sjetimo se samo kako su se oružja mogla prilagođavati u prijašnjim nastavcima

3. Skinovi za oružja!? WTF, u BF4 si imao paletu boja i mogao birati što ćeš i kako, ovdje se skinovi naplaćuju, pa nije ovo Counter Strike glupost

4. Ciljanje RMB više nema efekta, svi pucaju iz hipa

5. Sniperi OP

6. Vozila OP jer nema lock on oružja

i najveći zajeb od svega

7. Serveri i iznajmljivanje istih. Više nema custom servera, admina niti raznolikosti u odabiru.

 

Sve u svemu korak unazad.

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
D-wook kaže...
amd freak kaže...
 

Što mislite sa 3 pobjede i 7 izgubljenih gdje će me plasirati? Bronca? :D

 

Neznam sad točno, ali ja sam imao 4-6 ili 3-7 kao i ti. Stavilo me na 1900, došao odmah do 2012 i na tome stao. Placement mečevi su ti glupost i slabo utječu na tvoj početni ranking, AKO ti je skriveni MMR već određen. I o tome imaš knjigu svjedočenja ljudi koji su gubili sve placemente pa svejedno završavali u diamond+ ili pobjedili sve pa završavali u bronze.

 

Dobro kaže kolega gore. Bez mikrofona, komunikacije i bar jednog prijatelja u timu gotovo nemoguće se je značajnije penjati u rangu

 Tocno to sto si reko, skriveni MMR sve odreduje. Ja sam odradio placement sa dve pobijede, vec sam se vidio u bronci a na kraju me stavilo na 2400.

 

 btw. jeste vidjeli kako DVA mainovi liju suze po forumu radi nerfa, cak se i geoff (dizajner) ukljucio u raspravu. Covijek bi pomislio da je DVA jedini lik u igrici, gdje bi igri bio kraj da su ljudi  tako vokalni i za ostalih desetak likova koje nitko ne igra.

16 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

1700 silver sa 3 pobjede i 7 poraza. Od 7 poraza u 5 njih barem jedan igrač izašao van. I u svih 10 partija sam igrao healera i imao zlatnu medalju za heal.

 

Jesam li tužan? Iskreno ne, za lvl 27 mi je to ok, mislio sam po svemu da će bit čak i bronca :D

 

Baš kao što je gore netko napisao : "Previše sam star da bi se dokazivao". Ali volim kada je kvalitetan meč gdje se do zadnjih sekundi nezna pobjednik :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2017 22:52 (amd freak).
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Koja je razlika izmedju ove igre od 39,99EUR i ORIGINS EDITION 59,99EUR? 

Preko cega se igra ova igra, vidim nema je na steamu, treba li neki program ili je sama za sebe?

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Igra se preko battle neta, odnosno "lunchera" za sve blizzardove igre.

 

Razlike je što sa ORIGINS edition dobiješ neke skinove koliko ja shvatio.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.1.2017 21:06 (amd freak).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

U origins editionu dobijes skinove za neke heroje i neke iteme za ostale Blizzardove igre. Igra se preko battle.net-a tj Blizzardovog servera na koji registriras besplatni account, mozes je pokretati preko battle.net launchera, ali i ovako samu za sebe.

16 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Ak je neko za ranked nek mi se javi, silver sam 1700 ali sam super healer i healt cu Vas max :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

Dal mogu kupit Overwatch ako promjenim regiju s EU na US za 39.99 $, ako sam u EU onda je 59.99 € mislim jako je velika razlika. I mogu li onda igrati na EU serveru kao WoW? Ili moram stalno mijenjati regiju onda?

9 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
ParaNO1d kaže...

Dal mogu kupit Overwatch ako promjenim regiju s EU na US za 39.99 $, ako sam u EU onda je 59.99 € mislim jako je velika razlika. I mogu li onda igrati na EU serveru kao WoW? Ili moram stalno mijenjati regiju onda?

 Kupujes za dolare bez frke i kasnije igras na EU serverima

Battlenet - TheProdigy#2234
12 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
ParaNO1d kaže...

Dal mogu kupit Overwatch ako promjenim regiju s EU na US za 39.99 $, ako sam u EU onda je 59.99 € mislim jako je velika razlika. I mogu li onda igrati na EU serveru kao WoW? Ili moram stalno mijenjati regiju onda?

 Možeš. Ali krivo gledaš. U EU je 39.99 a ti gledaš Origins izdanje. A buduci da su dolar i euro jako blizu nećeš puno uštedit cca 20kn. Prije je to bilo puno više. Ako ti neće kupit kad promijeniš regiju ili te vraća u EU onda samo u adress baru promijeni eu u us.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
amd freak kaže...

Ak je neko za ranked nek mi se javi, silver sam 1700 ali sam super healer i healt cu Vas max :D

 I, nakon frustracija sa prošle stranice, što kažeš na jučerašnje gejmove u grupi? 

16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
udarnik60 kaže...
ParaNO1d kaže...

Dal mogu kupit Overwatch ako promjenim regiju s EU na US za 39.99 $, ako sam u EU onda je 59.99 € mislim jako je velika razlika. I mogu li onda igrati na EU serveru kao WoW? Ili moram stalno mijenjati regiju onda?

 Možeš. Ali krivo gledaš. U EU je 39.99 a ti gledaš Origins izdanje. A buduci da su dolar i euro jako blizu nećeš puno uštedit cca 20kn. Prije je to bilo puno više. Ako ti neće kupit kad promijeniš regiju ili te vraća u EU onda samo u adress baru promijeni eu u us.

 Kupio "normalnu" verziju za 39.99 €. Skida se sad, za pola sata počinjem igrat  Igrao sam kad je bila besplatna beta... koji je heroj najlakši za početnika i koji mod?

15 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Trči uokolo s Luciom  Ili bacaj bombica s Junkratom 

 

Sve ti ovisi kako ti koji lik sjedne, odigraj 4-5 matcheva Vs AI, i onda ćeš dobiti otprlike osječaj, a kasnije ćeš se prilagoditi.

 

Meni je recimo još od Bete najlakše igrati s Pharah, ali za to trebam dobrog healera, a takvih je randomu malo, pa sve rjeđe igram s njom, iako sam uvjerljivo najbolji s njom.

 

 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
ParaNO1d kaže...
udarnik60 kaže...
ParaNO1d kaže...

Dal mogu kupit Overwatch ako promjenim regiju s EU na US za 39.99 $, ako sam u EU onda je 59.99 € mislim jako je velika razlika. I mogu li onda igrati na EU serveru kao WoW? Ili moram stalno mijenjati regiju onda?

 Možeš. Ali krivo gledaš. U EU je 39.99 a ti gledaš Origins izdanje. A buduci da su dolar i euro jako blizu nećeš puno uštedit cca 20kn. Prije je to bilo puno više. Ako ti neće kupit kad promijeniš regiju ili te vraća u EU onda samo u adress baru promijeni eu u us.

 Kupio "normalnu" verziju za 39.99 €. Skida se sad, za pola sata počinjem igrat  Igrao sam kad je bila besplatna beta... koji je heroj najlakši za početnika i koji mod?

 Mod ne biraš :)


Od heroja, probaj naučit više njih, barem jednog iz svake kategorije. Od napadača je Soldier najsličniji nekim klasičnim FPS igrama, od obrambenih bi Junkrat bio najjednostavniji, Reinhardt ili Roadhog kao tenk i Lucio kao healer. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
ParaNO1d kaže...

 Kupio "normalnu" verziju za 39.99 €. Skida se sad, za pola sata počinjem igrat  Igrao sam kad je bila besplatna beta... koji je heroj najlakši za početnika i koji mod?

 Probay Mystery Heroes u Arcade. Bit ćeš totalno zbunjen, ali dobit ćeš dojam o većini heroja i njihovom skill setu. Plus što ćeš dobit kutije.

 

A za specifičnog heroja udaraj quick play.

16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
blowfish_cro kaže...
amd freak kaže...

Ak je neko za ranked nek mi se javi, silver sam 1700 ali sam super healer i healt cu Vas max :D

 I, nakon frustracija sa prošle stranice, što kažeš na jučerašnje gejmove u grupi? 

 

Druga priča naravno. Teže je, dosta, treba biti više fokusiran, pazit na svaku sekundu, pogotovo ja kao healer.

 

Bez obzira igra mi se sviđa sve više i više.  ;) Nadam se sutra da cemo opet odigrat zajedno.

 

Evo i par rezultata od večeras sa random likovima :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2017 23:58 (amd freak).
16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

Odigrao 5 mečeva vs AI, dobio Epic s Tracer i S.76. Zasad su mi njih dvoje legli najviše. Probao sam Reapera i on mi je dobar, McCree mi ne leži nekako, Sombra isto nikako. Poslje igrao u Arcade Modeu 3v3. Izgubio sve 3 pošto su moji bili u jednom oba AFK samo stajali i ovi ih roknili, a u druge dvoje su trćali po mapi i ostao sam 3v1 :( tak da eto. Sve u svemu igra mi se jako sviđa, detalji su na Epic i grafika je krasna sve mi je dobro. Još malo da se snađem u UI-u i oko heroja i modova i super :) već sad vidim da sam dobro potrošop 300 kn :D Hvala svima na odgoovirma

15 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Symmetra Guide "Revamped Hero Breakdown"

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
ParaNO1d kaže...

Odigrao 5 mečeva vs AI, dobio Epic s Tracer i S.76. Zasad su mi njih dvoje legli najviše. Probao sam Reapera i on mi je dobar, McCree mi ne leži nekako, Sombra isto nikako. Poslje igrao u Arcade Modeu 3v3. Izgubio sve 3 pošto su moji bili u jednom oba AFK samo stajali i ovi ih roknili, a u druge dvoje su trćali po mapi i ostao sam 3v1 :( tak da eto. Sve u svemu igra mi se jako sviđa, detalji su na Epic i grafika je krasna sve mi je dobro. Još malo da se snađem u UI-u i oko heroja i modova i super :) već sad vidim da sam dobro potrošop 300 kn :D Hvala svima na odgoovirma

 Nemoj samo bit jeda od onih "ja samo igram DPS jer sam poseban i jedino su oni kul".  S.76 je odlican za pocetak, jer kao da je izasao iz nekog tipicnog FPS-a i ima dosta noob friendly set abilitija, prije nego sto se uzme Tracerica treba se usavrsit opcenito poznavanje igre i imati podosta odigranih sati. Isprobaj i druge klase npr Tenkovi sa svojim trenutnim damageom su zapravo "debeli" DPS-ovi sa dobrim (i zabavnim) utility abilitijima, healeri takoder nisu dosadni i nije da su heal botovi pa da samo stojis iza i healas (dobro Mercy je izuzetak ) , osobno nisam ljubitelj "deffence" heroja (osim Mei haha), ali mozda se ti na kraju bas tu nades. 

12 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Dolazi kineska nova godina! Za sada su objavljena dva nova skina i to Mei i Dva. Event započinje 24. siječnja. To je što se službeno zna. Neslužbeno je da će biti sličan kao za noć vještica i zimski event i da će trajati vrlo vjerovatno tri tjedna i imati poseban arcade mode.

 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
amd freak kaže...
blowfish_cro kaže...
amd freak kaže...

Ak je neko za ranked nek mi se javi, silver sam 1700 ali sam super healer i healt cu Vas max :D

 I, nakon frustracija sa prošle stranice, što kažeš na jučerašnje gejmove u grupi? 

 

Druga priča naravno. Teže je, dosta, treba biti više fokusiran, pazit na svaku sekundu, pogotovo ja kao healer.

 

Bez obzira igra mi se sviđa sve više i više.  ;) Nadam se sutra da cemo opet odigrat zajedno.

 

Evo i par rezultata od večeras sa random likovima :D

 Teže je zato što nas je bilo šestero pa smo igrali i protiv grupe od šest. A rijetko igram baš s ovim likovima pa mi nismo bili toliko koordinirani, ali uspjeli smo unatoč tome solidno odigrati. 

 

Danas mogu tek oko 10-11 ako ti odgovara. 

 

Evo i mojih Mercy statsa od ove sezone. Per-life u par najvažnijih kategorija.

16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
war3_tft kaže...
ParaNO1d kaže...

Odigrao 5 mečeva vs AI, dobio Epic s Tracer i S.76. Zasad su mi njih dvoje legli najviše. Probao sam Reapera i on mi je dobar, McCree mi ne leži nekako, Sombra isto nikako. Poslje igrao u Arcade Modeu 3v3. Izgubio sve 3 pošto su moji bili u jednom oba AFK samo stajali i ovi ih roknili, a u druge dvoje su trćali po mapi i ostao sam 3v1 :( tak da eto. Sve u svemu igra mi se jako sviđa, detalji su na Epic i grafika je krasna sve mi je dobro. Još malo da se snađem u UI-u i oko heroja i modova i super :) već sad vidim da sam dobro potrošop 300 kn :D Hvala svima na odgoovirma

 Nemoj samo bit jeda od onih "ja samo igram DPS jer sam poseban i jedino su oni kul".  S.76 je odlican za pocetak, jer kao da je izasao iz nekog tipicnog FPS-a i ima dosta noob friendly set abilitija, prije nego sto se uzme Tracerica treba se usavrsit opcenito poznavanje igre i imati podosta odigranih sati. Isprobaj i druge klase npr Tenkovi sa svojim trenutnim damageom su zapravo "debeli" DPS-ovi sa dobrim (i zabavnim) utility abilitijima, healeri takoder nisu dosadni i nije da su heal botovi pa da samo stojis iza i healas (dobro Mercy je izuzetak ) , osobno nisam ljubitelj "deffence" heroja (osim Mei haha), ali mozda se ti na kraju bas tu nades. 

 Ma nooo, isprobat ću sve likove, nema ih puno. Nisam jučer stigao više pa zato hehe. Bastiona se sjećam iz bete još, negdje se uglaviš i samo deri po neprijeteljima. Ostale koje nisam naborjao nisam nikad ni probao tako da ću redom danas krenit vs AI pa kad budem naučio spellove i sve od par likova onda ću dalje.
Btw max level? levelom samo dobijem loot boxove i to je to? Nema ništa bolje/jače ako sam veći level?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
ParaNO1d kaže...

Btw max level? levelom samo dobijem loot boxove i to je to? Nema ništa bolje/jače ako sam veći level?

 Tako je. Leveli su čista kozmetika.

15 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

@blowfish_cro, koji to tool/app koristiš na mobitelu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice