Path of Exile

poruka: 854
|
čitano: 200.848
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

dosao i trailer i datum izlaska. 4.8. je dan d :)

 

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Hero's sacrifice sets everything right. - Drake's epitaph
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.7.2017 21:50 (Gam3r).
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Path of Exile
dekstroza kaže...

 

U sljedećem patchu stiže novi endgame:

http://www.pathofexile.com/news/2012-06-26/dev-diary-maps

 

Video:

 

 

A to je datum ??

16 godina
odjavljen
offline
Path of Exile

Ova igra je zlo...

Freak Show Inc.
 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

najbolja vrsta zla 

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Hero's sacrifice sets everything right. - Drake's epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Path of Exile

Dovoljno mi je da to opet pokrenem i gledam u 'checking resources'.

Mislio sam da su to popravili, ali...

50 minuta on danas radi samo sto on zna, pa onda skida nesto manje od 8 giga, a nakon toga on opet u 'check' modu i radi samo sto on zna. Samo znam da drnda po HDD-u naveliko.

Znaci sve po starome. I dalje bugovito do bola. Mada koliko para, toliko i muzike

 

P.S. Bolje da nisam otisao na dio foruma za 'tehnicke' probleme. Sada mi se ONA druga igra odmah cini daleko manje bugovitom...

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.8.2017 16:50 (Mrgud Veliki).
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Path of Exile

Od 10tak ljudi na friends listi koji ovo igraju već godinama, nitko nema problema.

 

Probaj clean install.

 

Komentar o parama i muzici ti je promašen jer je ovo divan primjer developera koji daju ovakvu igru free. A držim da su zaradili više nego dovoljno para na kozmetičkim dodacima nego da su igru stavili 30e jednokratno.

 

To samo govori o zadovoljstvu ljudi s igrom i željom podrške developerima.

 

Uostalom, prije neki dan sam opet instalirao D3 i mogu reć da mi je jasno na koju dob igrača ciljaju s gameplayom.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Path of Exile

Hehehe. Igrao sam ju davno i nije mi se svidjela/sjela. Samo sam mislio vidjeti sto su novo napravili.

Budem sutra probao. Danas mi je oduzela i vise vremena nego sto sam ocekivao i u najcrnjem scenariju.

 

A sto se ostaloga tice, kaze narod da je misljenje kao i ****k, svako ga ima .

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Path of Exile

Ne znam jel bug ili sta, ali sekvence mi se generiraju nove non-stop. Dovoljno da ne udjem u sekvencu par minuta - vec se nova generira. A to i nije bas pozeljno ponekad.

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile

Ako nema nikoga unutra 8-15 minuta, onda se resetira.

 

"All areas in Path of Exile are instanced. When you enter an area, a new instance is created. Once you leave the area, the instance will remain in its current state for 15 minutes for main areas - if 15 minutes passes with no players entering the instance, it will be closed. Entering the same area again will create a new instance with a new randomly generated map. Areas without side areas attached (any area with two or less exits) has a shorter timer, and will only last 8 minutes while empty."

16 godina
offline
Path of Exile

Jel tko igra Witch Summoner?

Jel postoji neki build witch summonera sa zombijima, kosturima i spectre- ima sve zajedno.  :)

Ili se moraš specijalizirati za jedno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
crozoki kaže...

Jel tko igra Witch Summoner?

Jel postoji neki build witch summonera sa zombijima, kosturima i spectre- ima sve zajedno.  :)

Ili se moraš specijalizirati za jedno?

 

Probaj ovo: Skeleton Mage build

Jako efikasno i jednsotavno, a opet zabavno i ne skupo :)

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Hero's sacrifice sets everything right. - Drake's epitaph
16 godina
odjavljen
offline
Path of Exile

Zadnjih dana imam grozne lagove. Jel to "normalno"?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

imaju dosta rusenja realmova u zadnje vrijeme. I ja isto imam takvih spikeova bez ikakvog razloga. Nadam se da ce otkriti u cemu je problem.

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

igra netko 10 dana race Turmoil? Ja evo krenuo pa ako mi se netko zeli prikljuciti da zajedno halamo neka javi :)

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

Jos sat i pol do pocetka nove lige. Igrate odma i ako igrate kaj bute rokali? 

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Path of Exile

Ja žena i frend krenuli odmah, ja igram GC miner, žena sunder

fora mi je ova liga

US server keke013#2101
12 godina
offline
Path of Exile

Ekspanzija i liga su pogođeni 100%, GGG me uvik iznenadi igra je vanka od 2013 godine a content je sve bolji i bolji. U novoj ligi igram ED TRICK lvl 45 HC  "langsam aber sicher" .

Steam:http://steamcommunity.com/search/users/#filter=users&text=Cakija POE: cakija123
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Path of Exile

Igram dosta dugo D3... 

 

 

A vidim da dosta vas igra PoE.

 

Dali je netko sa d3 presao na poe ? I kakvi su dojmovi ? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Path of Exile
razermario kaže...

Igram dosta dugo D3... 

 

 

A vidim da dosta vas igra PoE.

 

Dali je netko sa d3 presao na poe ? I kakvi su dojmovi ? 

 Svatko tko i mrvicu voli igre ovoga tipa bi trebao odigrati PoE sada sa ovim novim actovima. Nisam bio neki ljubitelj PoE, ali polako postajem sve vise i vise. Tezina u igri je odlicna, ima tonu sadrzaja dok se lvlas, glava te stalno boli od izbora kako dalje rasporedjivati skill pointse(sto je dobra stvar :D). Svakome tko tek pocinje bih preporucio da igra neki range build i da ulaze poene u "defense", life/armor/mana/energy shield/evasion/resistances, ovisi sta igras. Ali opet nisam bas neki expert :D. Trenutno igram witch nekakav elementalist/summoner build. Glavni spell mi je arc, imam 2 spectra, 2 golema, 6 zombija i 7 skletona po potrebi, zabavno je. Lvl 65, part 2, act 8. Par sati proleti kao trenutak dok przim munjom sve sto se mice.

Eye In The Sky
10 godina
offline
Re: Path of Exile
razermario kaže...

Igram dosta dugo D3... 

 

 

A vidim da dosta vas igra PoE.

 

Dali je netko sa d3 presao na poe ? I kakvi su dojmovi ? 

 Evo ja sam nakon godina D3 prešao na PoE i nisam se više nikad vratil nazad. Zašto? evo zašto:

- igra nema 5 meta buildova, igra ima doslovno stotine buildova i svi su više ili manje end game viable

- rijetki predmeti u igri su stvarno rijetki (uvijek imaš nešto za ganjat)

- nema must have setova, temeljna oprema je rare a unique item-i samo pomažu

- community je super, a devovi slušaju zajednicu

- sadržaja ima stvarno puno, a i lige su dosta različite i zanimljive

- stalno se dodaje nešto novo, od mehanika, sadržeja, skillova...

- igra je besplatna (makar sam na nju potrošio oko 30$ - stash tabovi, makar se nemora jer moja ekipa igra bez centa potrošenog)

- da ne nabrajam više..

 

skini i isprobaj, ne očekuj čuda od svoje prve lige (obavezno igraj ligu ne standard), ako fulaš build, a fulat ćeš, ne sekiraj se nego kreni nanovo ili prati neki guide

eto moja topla preporuka ako voliš arpg

 

P.S. nemoj se preplašit skill tree-a

 

US server keke013#2101
11 godina
offline
Path of Exile

Skinuti cu veceras pa probati.

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

igram igru par godina i iako je free utukao sam preko 500$ vec, a nemam nis spešl. Sve u svemu puno je opsirnija, raznovrsnija i mnogo privlacnija neko D3, barem meni. Zadnjih par expanzij su stvarno napravili veliki preokret, sto po pitanju lvlinga sto po pitanju end gamea. Tako da iako imam preko 1200h u igri jos se smatram nekim casual igracem...daleko sam ja jos od veterana...

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Path of Exile
keke13 kaže...

 

skini i isprobaj, ne očekuj čuda od svoje prve lige (obavezno igraj ligu ne standard), ako fulaš build, a fulat ćeš, ne sekiraj se nego kreni nanovo ili prati neki guide

eto moja topla preporuka ako voliš arpg

Mozes prokomentirati boldano (da ne googlam)? 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
10 godina
offline
Re: Path of Exile
Chaky kaže...
keke13 kaže...

 

skini i isprobaj, ne očekuj čuda od svoje prve lige (obavezno igraj ligu ne standard), ako fulaš build, a fulat ćeš, ne sekiraj se nego kreni nanovo ili prati neki guide

eto moja topla preporuka ako voliš arpg

Mozes prokomentirati boldano (da ne googlam)? 

 naravno... kod kreiranja lika dobit ćeš izbor Standard, Abyss i Abyss HC e pa biraš Abyss

standard je standard ko i kod D3 a lige(sezone) su privremene sa novim mehanikama (u trenutnoj naletiš na "rupu" na podu ka koju kad staneš se otvara procijep iz kojeg izlaze monsteri,

ako ih dovoljno brzo ubiješ dođe škrinja na kraju ili portal u podzemni svjet)

 

to ti je dovoljno za sad

 

uživaj

 

P.S. R U sane exile?

US server keke013#2101
16 godina
offline
Path of Exile

A ha. To su kao sezone u D3?

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

da nesto kao u D3 sezone, ali s time da vecina publike igra lige jer je mnogo zabavnije jer svaka liga ima svoju neku tematiku tipka dolaze vanzemaljci iz druge dimenzije, pojacani odmredeni monsteriio, kosturi izlaze iz pukotina iz dubina... Sve ui svemu liga je mnogo zabavnija i i raznovrsnija. Definitivno ligu igraj :)

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Path of Exile

ja poceo nedavo i odabrao standard 

 

nekuzim nekaj mi se desilo sad kad sam igro i imam chaos resistance -30% a imo sam prakticki do maloprije +14% misilim

na act 6 sam sa marauderom ide mi ok rijetko ginem

neki penal za smrt?

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.1.2018 20:59 (Žiga82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Path of Exile
Žiga82 kaže...

ja poceo nedavo i odabrao standard 

 

nekuzim nekaj mi se desilo sad kad sam igro i imam chaos resistance -30% a imo sam prakticki do maloprije +14% misilim

na act 6 sam sa marauderom ide mi ok rijetko ginem

neki penal za smrt?

 Kada zavrsis act 5 dobijes -30% i jos -30% kada zavrsis act 10. To ti vrijedi za sve resistances. Kada umres gubis xp, samo nisam siguran je li to na startu ili nakon nekog odredjenog lvla.

Eye In The Sky
10 godina
offline
Re: Path of Exile
Evil Access kaže...
Žiga82 kaže...

ja poceo nedavo i odabrao standard 

 

nekuzim nekaj mi se desilo sad kad sam igro i imam chaos resistance -30% a imo sam prakticki do maloprije +14% misilim

na act 6 sam sa marauderom ide mi ok rijetko ginem

neki penal za smrt?

 Kada zavrsis act 5 dobijes -30% i jos -30% kada zavrsis act 10. To ti vrijedi za sve resistances. Kada umres gubis xp, samo nisam siguran je li to na startu ili nakon nekog odredjenog lvla.

 5% nakon acta 6 i 10% nakon 10 mislim

US server keke013#2101
12 godina
offline
Path of Exile

kak sam ja mogo znat da cu dobit sad tih 30% na sve, koja debilana ,pa da sam to znao drugacije bi lika radio ,pun k mi igre do sad 99% njih mi nemre nis samo ides i klikces ko idiot i deres ih ko budale, jebes se sa opremom i stashom ,sad sam level 50 i neki i sad odjednom me ubijaju ko zeca haaha

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice