Pillars of Eternity 2: Deadfire

poruka: 52
|
čitano: 13.173
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Pillars of Eternity 2: Deadfire

The team at Obsidian Entertainment is going back to the well, announcing Pillars of Eternity 2: Deadfire as a high-profile, equity crowdfunding effort through Fig. The campaign goes live today, and is seeking at least $1.1 million, with $2.25 million open for equity.

________________________

 

 

Pillars of Eternity 2: Deadfire promises to pick up where that game left off. A direct sequal, it promises to take the statue of Caed Nua, previously conceived as an elaborate sidequest funded in large part by Kickstarter backers, and turn it into the centerpiece of the entire game.

“Eothas ... the god of light and rebirth was thought dead, but he now inhabits the stone titan that sat buried under your keep, Caed Nua, for millennia,” reads a press release. “Ripping his way out of the ground, he destroys your stronghold and leaves you at the brink of death. To save your soul, you must track down the wayward god and demand answers — answers which could throw mortals and the gods themselves into chaos.”

The campaign promises players the ability to travel by both land and sea, where they’ll encounter new cultures and environments. Non-player characters will keep their own schedule, which will lead to dynamic quests. Some old party members will even return.

Obsidian even alludes to the fact that players may be able to carry over their save files from the original game to “continue the story you began as the Watcher of Caed Nua ... and see how your decisions and actions in the Dyrwood persist in Deadfire.”

___________

 

Članak je uklonjen sa Polygona no ima ovdje na imguru...

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Pillars of Eternity 2: Deadfire

Novi CRPG su uvijek dobro došli.

Zabavio sam se u prvom dijelu te se nadam da će drugi biti i bolji.

Vjerujem da će skupit lovu kroz par dana. Sad su već na 18%.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pillars of Eternity 2: Deadfire

Trailer:

 

 

Na 3:17 se može vidjet kako su drastično napredovali modeli likova! Super!!

Evo i Eder closeup

 

Dinamičko vrijeme i osvjetljenje

 

Evo i FIG stranice; u trenutnu kada pišem ovaj post već je skupljeno 317.218 dolara!!

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.1.2017 21:32 (doktor1).
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Pillars of Eternity 2: Deadfire

Novac je skupljen! U 24 sata!

Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Pillars of Eternity 2: Deadfire

Evo skoro 200% (2 000 000$) od početnog cilja su skupili. A još ima 22 dana do kraja kampanje 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pillars of Eternity 2: Deadfire

Malo update-a

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pillars of Eternity 2: Deadfire

Skupjeno je 3.25 miliona dolara te su još preostala dva dana...

 

Novi video; brodovi:

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pillars of Eternity 2: Deadfire

Lol, Prošli još jedan goal za 3,5M $. Nek se prođe još ovaj od 3,75 pa da dobijemo još otoka za istražit 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pillars of Eternity 2: Deadfire

Šta će ovo dobro bit!!

A za četri dana dolazi Torment da malu utaži žeđ

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pillars of Eternity 2: Deadfire

Ljudi moji, skupilo se više od 4 400 000 $, ato je 400% više od planiranog cilja (1 110 000$). Dobit ćemo brdo contenta u igri i vjerujem da će biti za kalsu bolja od prijašnjeg dijela (nadam se razlici BG2 naspram BG1 )

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Pillars of Eternity 2: Deadfire

40 ljud radi na igri, to je odlicno. Odigrao sam prvi dio, nisam expanzije odigrao, ali mozda se natjeram do izlaska dvojke. Ima ova igra ono nesto.

I am Dangerous Noob Killer!!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pillars of Eternity 2: Deadfire

E3 gameplay

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.6.2017 9:58 (AmonZero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pillars of Eternity 2: Deadfire

More:

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pillars of Eternity 2: Deadfire

Spell-ovi izgledaju fantastično

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Pillars of Eternity 2: Deadfire

Cohh igra, dobio kopiju ranije, pa ako nekoga zanima:

 

https://www.twitch.tv/cohhcarnage

 

HYPE!

Eye In The Sky
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pillars of Eternity 2: Deadfire

and so it begins...

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Pillars of Eternity 2: Deadfire

Hihihihi, vecerao i do jutra nema ustajanja. Koja ce ovo uzivancija biti. 

Eye In The Sky
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pillars of Eternity 2: Deadfire

Nisam preorderao i sad mi je žao jer neću dobit one in game itemove. :(

 

Jel se može to nekako dobiti/nabaviti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Pillars of Eternity 2: Deadfire
Azmo kaže...

Nisam preorderao i sad mi je žao jer neću dobit one in game itemove. :(

 

Jel se može to nekako dobiti/nabaviti?

 Ne znam moze li, ali nisi nista propustio. 

Eye In The Sky
14 godina
protjeran
offline
Re: Pillars of Eternity 2: Deadfire
Evil Access kaže...
Azmo kaže...

Nisam preorderao i sad mi je žao jer neću dobit one in game itemove. :(

 

Jel se može to nekako dobiti/nabaviti?

 Ne znam moze li, ali nisi nista propustio. 

Nego, ti si nam duzan prve dojmove posto si se prijetio cijelonocnim igranjem ;)

7 godina
protjeran
offline
Re: Pillars of Eternity 2: Deadfire
ansha kaže...
Evil Access kaže...
Azmo kaže...

Nisam preorderao i sad mi je žao jer neću dobit one in game itemove. :(

 

Jel se može to nekako dobiti/nabaviti?

 Ne znam moze li, ali nisi nista propustio. 

Nego, ti si nam duzan prve dojmove posto si se prijetio cijelonocnim igranjem ;)

 Odusevljen. Borba je bolja, sve je nekako preglednije, uspjeli su u svom naumu. Stealth je puno razaradjeniji. Klase koje sam igrao isto puno bolje. Tehnicki igra radi savrseno, sve glatko cak se ni save game ne osjeti. World map je pun pogodak. Mozda za moj ukus ima malo previse dijaloga, mozda su mogli skratiti razgovore za par recenica . Ako ste igrali jednicu onda ce vas oduseviti nacin na koji ce te sresti neke likove i tako neke stvari. Igra je vise sandbox u odnosu na prvi dio sto je meni OGROMAN plus i tako. Malo sam igrao s pocetka da upoznam nove mehanike i tako to i danas krecem ponovo igrati onako za prave, a vec razmisljam o nekom iducem putu kada budem igrao kako cu neke stvari uraditi hahaha. Neke stvari u kontolama ne mogu bind kako hocu i to mi je za sada najveca zamjerka. Trenutno 9,5/10.

 

P.S.

Vec bi mogao da napisem 2-3 stranice teksta o igri, ukratko, igrati, igrati i igrati...

Eye In The Sky
10 godina
offline
Re: Pillars of Eternity 2: Deadfire
Evil Access kaže...
Azmo kaže...

Nisam preorderao i sad mi je žao jer neću dobit one in game itemove. :(

 

Jel se može to nekako dobiti/nabaviti?

 Ne znam moze li, ali nisi nista propustio. 

 Čemu služe ti in game pre order itemovi?

7 godina
protjeran
offline
Re: Pillars of Eternity 2: Deadfire
Azmo kaže...
Evil Access kaže...
Azmo kaže...

Nisam preorderao i sad mi je žao jer neću dobit one in game itemove. :(

 

Jel se može to nekako dobiti/nabaviti?

 Ne znam moze li, ali nisi nista propustio. 

 Čemu služe ti in game pre order itemovi?

 Plus gusarska zastava za brod. Ovaj pet ti nije nista posebno jer ces lako naci u igri petove koji imaji bolji party wide bonus. A item ti je nekakv saber/torch koji mozes equip samo u off hand, ne moze se ni ench ni nista, isto ces vrlo brzo naci bolje wepse. Nisi bas nista porpustio.

Eye In The Sky
10 godina
offline
Re: Pillars of Eternity 2: Deadfire
Evil Access kaže...
Azmo kaže...
Evil Access kaže...
Azmo kaže...

Nisam preorderao i sad mi je žao jer neću dobit one in game itemove. :(

 

Jel se može to nekako dobiti/nabaviti?

 Ne znam moze li, ali nisi nista propustio. 

 Čemu služe ti in game pre order itemovi?

 Plus gusarska zastava za brod. Ovaj pet ti nije nista posebno jer ces lako naci u igri petove koji imaji bolji party wide bonus. A item ti je nekakv saber/torch koji mozes equip samo u off hand, ne moze se ni ench ni nista, isto ces vrlo brzo naci bolje wepse. Nisi bas nista porpustio.

 Ajd sad mi je lakše! Hvala ti! :)

7 godina
protjeran
offline
Pillars of Eternity 2: Deadfire

93 sata utukao vec, a main quest mi ostao negdje na startu haha, samo gusarim okolo. Ovaj sandbox pristup igri ovog tipa mi je pun pogodak.

Eye In The Sky
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pillars of Eternity 2: Deadfire

Definitivno upgrade na jedinicu...Samo eto,sjeda mi bolje turn based combat u ovakvim igrama (ala divinity)...

16 godina
offline
Pillars of Eternity 2: Deadfire

Proveo 12 sati u igri i šta reći; meni je igra fantastična! Zasada par odličnih questova, predivan dizajn svijeta - Neketaka ubija dizajnom...

Mislim da sam zadnja tri četiri sata proveo bez ijedne borbe: kakva četiri questa riješena na civiliziran način...

Inače, uveo sam sejv iz jedinice te smatram da se jako, jako puno gubi po pitanju lorea i poznavanja cijelog svijeta ukoliko se prije nije odigrala jedinica!

U jedinici mi je "profilna" slika lika već bila nekako ženskasta te mi se lik u ovom nastavku reinkarniro u ženu... Eto, nešto me puklo da malo začinim...

Lik iz jednice:

Igram sa uključenim Trial of Iron / Expert modovima radi dodatne napetosti i zanimljivosti koje me tjeraju da se šuljam i razmislim po pitanju sljedećeg poteza...

Jedinicu sam prešo sa Trial of Iron modom te sam ipak prije borbe sa Thaosom napravio backup sejva da na kraju ne bude živčanog sloma!

Uz to, težina je stavljena na  Classic...

 

Zasada mi je Xoti vrhunski lik i totalno je dobro napravljen, onako malo bedasta i simpatična... Volio bih da su u igri još Durante i Grieving Mother... Nadam se da možda sretnem koga od njih... Bez spoilera molim...

 

 

Vizualno je igra jako napredovala; od odlične promjene vremenski uvjeta, efekta vjetra, animiranog raslinja te real time sjena pa do drastično kvalitetnijih modela likova koji u jedinici jednostavno nisu ličili na one sa slike. 

Iako i jedinica još uvijek radi crtane grafike izgleda dosta dobro mislim da je ovo najljepšta igra sa tom tehnikom, (Divintiy: Origian Sin 2 je predivan, ali nema rukom crtane pozadine kao Pillarsi!)

Jedna slika iz jedinice VS dvije slike iz dvojke - slika1slika2

 

Super efekti osvjetljenja, sjena i vode:

 

Tko imalo voli CRPG igre ovo je preporuka velika ko kuća, ali uz obavezno odigranog prethodnika!

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Pillars of Eternity 2: Deadfire

Ja bas i ne volim ovu otocku kulturu i Aumaue opcenito, iako mi je Kana Rua bio drag onako lud kakv je. Iako mi ima cool stvari u ovom otociju, Principi sen Patrena su mi dobro osmisljeni. Ali to mi je i jedna od drazi igre, sto bih radje bio negdje drugo na Eori, ali sto ces kada moramo zaustaviti veliko zeleno cudoviste, onda se treba usput malo i zabaviti, naoruzati, naci neke tajne i tako. Bilo bi ludo da kada zavrsimo sa Eothasom da imamo cijelu Eoru za istraziti kao sto istrazujemo Deadfire. Prirastao mi je srcu ovaj svijet, dobro su ga osmislili. 

Eye In The Sky
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pillars of Eternity 2: Deadfire

Btw, Josh Sawyer, glavni i odgovorni za Pillarse te za Fallout New Vegas, Neverwinter Nights 2 itd uzima pauzu, a neki kažu i odlazi jer želi radit nešto drugo pošto mu je nakon 19 godina dosadilo raditi party based RPG naslove itd...

Mislim da je već to veliki udarac za novi nastavak Pillarsa ukoliko ga bude!

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.5.2018 23:38 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Pillars of Eternity 2: Deadfire

Josh ce cini mi se biti dio tima koji ce raditi TES:VI, ne kao producent, vec onako raditi sa puno manje briga.

Eye In The Sky
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice