Planetside 2

poruka: 1.016
|
čitano: 167.222
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Planetside 2

Ja ih generalno izbjegavam, ne znam letit s njima. Koristim ih više manje isto ko i galaksije, "disposable vehicle" i onda ih sparkam u zraku i izletim sa LA u boj.

Makar s obzirom na to kakva čudesa izvode s valkiricama, mogo bih oprobat izvježbat koji muv

 

Hello, IT. Have you tried turning it off and on again?
15 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

E odo neku veće igrafti svoj NC ,koknem slučajno nekog lika BR 100 zbog j laga i lik počeo sra... nešto i kokne me svaki put kao namjerno sam ga ubio.I ja mu kažem da sam poznat na Woodmanu po TK-ma,i budala povjeruje,omg svakakvih noobova ima pa to je šou.

Zaboravi koji je outfit ali se zove Karlsefni,neki debil.

So say We All
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

E mato ona rupa u kamenu mi još neide iz glave {#}.

So say We All
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Planetside 2
Outfit mu je FH Marauders :) a debil il ne, dobar je :D dugo nisam vidio nekog s 8Kda x.X 120000 kilova i 20000 smrti xD
LoL West : KeiichiAssassin ; Nordic: ExpNinja
15 godina
offline
Re: Planetside 2
Ispravak 180000* i vidim da je jedan od leadera outfita :D
LoL West : KeiichiAssassin ; Nordic: ExpNinja
9 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2
skyreeper kaže...

E mato ona rupa u kamenu mi još neide iz glave {#}.

:D A bas si se bio lijepo namjestio, a onaj prvi kill cak sam se uspio izvuc i ziv nakon 5 killova na tom mjestu :D

15 godina
offline
Re: Planetside 2
Mato90 kaže...

Ma nas max je dobar samo do 15m, a i tu ce ga TR max pregazit sa paunderima.

Ahhhhhh upravo sam isao isprobat pounder maxa protiv NC maxa, dobio 3 hita s NCM2 Falcon i krepao xD

LoL West : KeiichiAssassin ; Nordic: ExpNinja
9 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2
Keiichi kaže...
Mato90 kaže...

Ma nas max je dobar samo do 15m, a i tu ce ga TR max pregazit sa paunderima.

Ahhhhhh upravo sam isao isprobat pounder maxa protiv NC maxa, dobio 3 hita s NCM2 Falcon i krepao xD

Imas negdje video na youtubeu usporedbu pa pogledaj, nas max ispali falcone i krene relodovat i prije nego sto reload zavrsi TR max ga moze da ubije sa pounderima.

Pounderi su trenutno najjace antimax oruzje.

15 godina
offline
Re: Planetside 2
Mato90 kaže...
Keiichi kaže...
Mato90 kaže...

Ma nas max je dobar samo do 15m, a i tu ce ga TR max pregazit sa paunderima.

Ahhhhhh upravo sam isao isprobat pounder maxa protiv NC maxa, dobio 3 hita s NCM2 Falcon i krepao xD

Imas negdje video na youtubeu usporedbu pa pogledaj, nas max ispali falcone i krene relodovat i prije nego sto reload zavrsi TR max ga moze da ubije sa pounderima.

Pounderi su trenutno najjace antimax oruzje.

osim dual scat maxa koji me je pojeo u 3 hita oba :P

LoL West : KeiichiAssassin ; Nordic: ExpNinja
13 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Prestao sam igrati tjedan prije nego je izašlo ono novo područje, jel još sve po starome? Kakva je ta nova zona?

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2
Keiichi kaže...
Mato90 kaže...
Keiichi kaže...
Mato90 kaže...

Ma nas max je dobar samo do 15m, a i tu ce ga TR max pregazit sa paunderima.

Ahhhhhh upravo sam isao isprobat pounder maxa protiv NC maxa, dobio 3 hita s NCM2 Falcon i krepao xD

Imas negdje video na youtubeu usporedbu pa pogledaj, nas max ispali falcone i krene relodovat i prije nego sto reload zavrsi TR max ga moze da ubije sa pounderima.

Pounderi su trenutno najjace antimax oruzje.

osim dual scat maxa koji me je pojeo u 3 hita oba :P

Jesi siguran da si ga pogadjao, ima sanse da te ubije ako promasis :P

16 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Sprema se nerf štitova na heviju. Što kažete na to? Mene je danas neki infiltrator kokao sa nekim pištaćem samo tako.

arguing over the internet is like competing in the special olympics..even if you win you're still retarded.
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.9.2014 21:12 (MegaMass 2000).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2
MegaMass 2000 kaže...

Sprema se nerf štitova na heviju. Što kažete na to? Mene je danas neki infiltrator kokao sa nekim pištaćem samo tako.

Potpuna glupost ako to naprave, sto bi bila uloga "Heavy" assaulta onda, nemogu se nekada da nacudim odlukama koje SOE donosi..

Ako ga i nerfuju onda ce im Medic biti OP i sve tako u krug dok se ne budemo gadjali cvjeticima, tratincicama i kojekakvim balonima.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2
Mato90 kaže...

Potpuna glupost ako to naprave, sto bi bila uloga "Heavy" assaulta onda, nemogu se nekada da nacudim odlukama koje SOE donosi..

Ako ga i nerfuju onda ce im Medic biti OP i sve tako u krug dok se ne budemo gadjali cvjeticima, tratincicama i kojekakvim balonima.

Slažem se potpuno ali ekipa vajna da sa sprej end prej ne mogu ubiti hevija sa leđa. Igram danas malo medica i onaj njegov heal ability je bolja stvar nego shield kod hevija. Pored toga taj njego štit dobro dođe kad se prelazi nekakva poljana gdje nema dovoljno zaklona a svi pucaju po njemu.

 

Edit.

Ima govora da su sljedeći na redu infiltratori i njihove submašinke.

arguing over the internet is like competing in the special olympics..even if you win you're still retarded.
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.9.2014 23:07 (MegaMass 2000).
15 godina
offline
Re: Planetside 2
MegaMass 2000 kaže...
Mato90 kaže...

Potpuna glupost ako to naprave, sto bi bila uloga "Heavy" assaulta onda, nemogu se nekada da nacudim odlukama koje SOE donosi..

Ako ga i nerfuju onda ce im Medic biti OP i sve tako u krug dok se ne budemo gadjali cvjeticima, tratincicama i kojekakvim balonima.

Slažem se potpuno ali ekipa vajna da sa sprej end prej ne mogu ubiti hevija sa leđa. Igram danas malo medica i onaj njegov heal ability je bolja stvar nego shield kod hevija. Pored toga taj njego štit dobro dođe kad se prelazi nekakva poljana gdje nema dovoljno zaklona a svi pucaju po njemu.

 

Edit.

Ima govora da su sljedeći na redu infiltratori i njihove submašinke.

BEWARE TR your FAILstorm will get nerfed xD

LoL West : KeiichiAssassin ; Nordic: ExpNinja
15 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2
Keiichi kaže...
Outfit mu je FH Marauders :) a debil il ne, dobar je :D dugo nisam vidio nekog s 8Kda x.X 120000 kilova i 20000 smrti xD

Nisam ja reka da on nije dobar još uz to što sad napisao me si čini još veći debil ili je prenaglo reagirao,uglavno totalno glupa reakcija,mene su danas koknuli 13 puta nenamjerno jer se točno vidi kad je namjerno kad ne ,pa nikom ništa,a što se tiče nerfova ako tako nastave neka nam daju vile pa ćemo sa njima igrati,a nakraju TR je sve iz nerfano još i to pa onda se u pm {#}

So say We All
15 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Mega caka je u tome da trebaš znati koristiti sheild na HA ,a medica kokneš bez po frke jer kad mu upališ heal bez obzira koji lvl 2 head shoota ga nemogu spasiti :P

So say We All
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Ajmo još samo 500-njak kilova sa NS15 pa na Butcher {#}

So say We All
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Evo jedan nice event danas {#}

Ide ide Ide ide
So say We All
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Planetside 2
skyreeper kaže...

Ajmo još samo 500-njak kilova sa NS15 pa na Butcher {#}

Same za MSW-R :D ide nas polako xD iako danas stekam xD stalno sam utenku vecinom :D



LoL West : KeiichiAssassin ; Nordic: ExpNinja
15 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Ma čekam tog Butchera pa da vidim kako se ponaša u odnosu na ostale LMG-e,iako sam čuo od dosta ekipe da nije baš vridan tolikog truda kao ni God Gaus Saw.Imam ga i ja nisam baš nešto zadovoljan sa njim.

So say We All
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Planetside 2
Well iskreno cim tog butchera dobijem prelazim na novi klasu xD necu ga bas dugo koristit xD
LoL West : KeiichiAssassin ; Nordic: ExpNinja
9 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Evo ga jos jedan od mene pa tko zeli neka pogleda :)

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

E danas je onaj famozni update što je triba biti u ).misecu,ekipa kuka zbog ukidaja onih 12 certa na log inu hahaha,više bi se tribali bojati što će doći sljedeće za ukinuti i staviti samo za membere :P.

A zašto ideš na drugu klasu?Direktive ili?

So say We All
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2

A baš lipo onaj fail si mora staviti hahahah {#}

So say We All
9 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2
skyreeper kaže...

A baš lipo onaj fail si mora staviti hahahah {#}

Morao sam bilo je jace od mene :D

15 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

E sa čim snimaš?i koliki ti je fps drop kad snimaš?

 

So say We All
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Planetside 2
Shadowplay , 0 prolly :D
LoL West : KeiichiAssassin ; Nordic: ExpNinja
15 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Hm,znam ja da sam ipak triba 760-u uzeti :P.

So say We All
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Planetside 2
E i da , nisam vidio gore :D da , vise manje bacam se na druge direktive :D vjerovatno ce sada ic snajper ili LA Shotgun kombo :) taman cu si onda i skupit direktive za master LA Armor xD *grind grind grind*
LoL West : KeiichiAssassin ; Nordic: ExpNinja
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice