PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.292.934
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
11 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...
D3ViL kaže...
Evil Access kaže...

Normalno da se neces izloziti pogledu i stati na prozor u 3rd person jer te netko moze vidjeti iz zaklona i roknut te. Isto tako ces u 1st person stati na prozor i imati veliku prednost nad onim koji te mora napasti jer on mora da ide i nema pojma di si ti, niti te moze vidjeti na tom prozoru, a ti ga cekas ADS. 

 

Igrao sam dosta Arme3 Koth i puno lakse mi je camp i napraviti kill streak 20+ u 1st person nego u 3rd, i ljudi puno vise kampaju kada se igra u 1st person, to je moje iskustvo kazem opet.

 

Potpuno isti drek samo drugo pakovanje..........

 Igrao sam i ja stotine sati ARME Day Z etc i daleko je lakse igrati 3rd person cisto zbog sigurnosti koju ti igra na taj nacin nudi. Kao sto rekoh dovoljno je pogledati sliku, da bih pokrivao samo dio grada moram se direktno izloziti i opet pitanje je dali cu primjetiti nekoga na 20tak prozora ispred mene prije nego on uopci mene, da sam u 3rd person cucao bih iza tog zidica i imao daleko sire i bolje vidno polje bez ikakvog rizika.

Par situacija iz First Persona koje su mi se desile a koje u 3rd person nebi prosle da ga hebes. Lik me rani, sakrijem se iza drveta i pocnem heal, on me pusha i ubije jer ja ga ne vidim, da sam bio u 3rd person vidio bih kako trci prema meni po polju i prefire ga srezao. Krecem se prema zadnjoj zoni, trceci prolazim pored lika koji lezi u travi sa strane, zamjetim ga prvi IAKO ON CAMPA i ubijem ga, u 3rd personu bi on kao radar vrtio kameru i primjetio mene te vjerovatno prvi pucao/me ubio, ovako radi ogranicenog pogleda lik je iako campa popio metak. Idem kroz polanu, vidim lika kako stoji na prozoru i gleda popije HS ja fino pokupim njegov Kar 98 i 4x ubio sam ga s jebenim PISTOLJEM da je bio 3rd person vjerovatno nebi tako zavrsilo jer se on ne bi uopce izlozio. 
Voznja auta first person je ZAKON preletis preko humka a nemaspojma dali te s druge strane ceka kamen, drvo etc 3rd person sve to unaprijed vidis. 

Mislim da si ti previse igrajuci prethodne igre navikao na 3rd person cheez i tesko ti se suocit s realnoscu da je nesto drugacije, bolje i teze. Opet svakom svoje ti uzivas u 3rd person gameplayu meni vise lezi 1st i opet dobro. Bitno da ima dovoljno velik playbase i za mene i za tebe. 

Uzivaj! (al nije isto) 

Primjeri, prvi primjer da igras sa zvukom cuo bi ga, drugi primjer radar se moze koristiti i u 1st person i imas jos vecu prednost kada lezis, treci primjer vidio si negog njuba koji te nije skuzio kako trcis...

 

Evo tebi jedan primjer, ja sam u sobi iza zatvorenih vrata i stojim sa AKM na auto fire, da imas izbor otvoriti vrata u 1st i u 3rd person sta bi izabrao?!

 

Ova slika sto si je stavio nije losa, samo ti fali natpis na majici "ROKNI ME BABY".

 

90% ili 95% svih igara koje igram su 1st person, sigurno nisam igrao Armu prije UT, Quake, CoD, BF itd itd itd... Uopce nije teze igrati 1st person, cak sto vise, vise ti truda treba da dobro igras u 3rd, takticke igre, jer imas vise podataka za obraditi, ali opet, nemamo svi kapacitet...

 

Ima situacija u kojima imas prednost u 1st person imas situacija u 3rd person, ali kao sto sam rekao, sve je to isti drek.

 Ja neznam gdje je logika otisla ljudima,koji misle da je trece lice teze igrat od prvog....Pa lol logicno je da je prvo lice teze,kada ne vidis protivnika i neznas od kuda te moze pogoditi,flankati i sl.Neprijatelj ti moze biti odmah do zida i da ne mrda i ti ako si u prvom licu,mozes vrlo lako popiti metak.Na 50cm daljine.Jer ga ne vidis.A u 3 licu moze on da mi se nasere na 50 metara,ja ga mogu viditi iza zida kako jede hebeni cips!Dajte ljudi prestanite trolati takve gluposti o tezini 3rd view,jer ocito nemate pojma o cemu pricate.

13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Kad je vecina navikla igrati ovu i slicne igre u 3p jer se tako lakse snalaze i u prednosti su u odnosu na 1p. Zato i odbijaju priznati da je 1p realnije. Nego odlazimo u bespotrebnu raspravu 1/3 p nek svatko igra kako hoce. Bilo bi bplje da prestanemo sa ovim i nastavimo u nekom drugom tonu.

 

Postajte slike kada se nagirate da malo vidimo koja oruzja i gear preferirate. :)

 

 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Ivan_cno kaže...

Kad je vecina navikla igrati ovu i slicne igre u 3p jer se tako lakse snalaze i u prednosti su u odnosu na 1p. Zato i odbijaju priznati da je 1p realnije. Nego odlazimo u bespotrebnu raspravu 1/3 p nek svatko igra kako hoce. Bilo bi bplje da prestanemo sa ovim i nastavimo u nekom drugom tonu.

 

Postajte slike kada se nagirate da malo vidimo koja oruzja i gear preferirate. :)

 

 M16 u kompletu sa nekom sacmaricom mi je onako najbolji kombo. Pistolj rijetko kad kupim, pocetkom vecinom kad nema nicega pa da imam nest.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Kad vec spominjete logiku izmedu 3rd i 1st person i  da logicno je 3rd laksi jer mozes vidjeti protivnika pa zar on isto to ne moze i na tebi primjeniti? Ne igra cijeli server na 1st person s ti jedini na 3rd?

To je kao ona prica, bio je los teren i padala je kisa pa smo izgubili, dok je s druge strane protivnik igrao na odlicnom terenu i njima nije padala kisa ??

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.8.2017 13:52 (walentkane).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
walentkane kaže...

Kad vec spominjete logiku izmedu 3rd i 1st person i  da logicno je 3rd laksi jer mozes vidjeti protivnika pa zar on isto to ne moze i na tebi primjeniti? Ne igra cijeli server na 1st person s ti jedini na 3rd?

To je kao ona prica, bio je los teren i padala je kisa pa smo izgubili, dok je s druge strane protivnik igrao na odlicnom terenu i njima nije padala kisa ??

 To je isto kao da neznam spojis dojstik ukljucis auto aim(da postoji ta opcija) i tak se ubijate, pa ti je izlika pa i ti isto mozes spojit dojstik i auto aim koristit...Bit je da je svakako teze na fps mode-u nego tps i realnije a i usto zabavnije...nije mi zabavno gledati nekog dok sam iza zidica i cekam ga da naleti....Nazalost to moram koristiti ako mislim preziviti u tps mode-u, jer svi to rade..Ali evo napokon imamo fps , i ajmo vise prestat pricat o tome, vec 5 stranica zadnjih rasprava o jednom te istom

battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

jedan novi bug :D

nisam vidio zidove.

cak sam neke stvari mogao "kroz zid" pokupiti

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Nije novi bug, to postoji od kad je igra izasla, samo se nije dugo pojavio taj bug :)
battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

ma mislio sam novi bug za mene :D

 

9 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Pozdrav svima, jedno pitanje, je li ovo puna verzija igrice pa ju nadograđuju ili je beta?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
playjob kaže...
Pozdrav svima, jedno pitanje, je li ovo puna verzija igrice pa ju nadograđuju ili je beta?

 mislim da je beta.

 

ali ako ju sad uzmes, moci ces igrat samo 1st person. kao njubara nemozes imat kapacitet za obradit sve informacije koji ti 3th pruza :p

13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
playjob kaže...
Pozdrav svima, jedno pitanje, je li ovo puna verzija igrice pa ju nadograđuju ili je beta?

 Full verzija igre ti izlazi negdje u krajem 10-og mjeseca. U svakom slučaju bih ti preporučio igru. Vrh je!  Ako nisi siguran, kupi igru i ako ti jako loše bude igra radila možeš refund napraviti(steam dopušta refund unutar unutar 2h gameplaya)

9 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Znači ovo je beta i kad izađe full verzija morat će ljudi kupovat full?
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
playjob kaže...
Znači ovo je beta i kad izađe full verzija morat će ljudi kupovat full?

 Ak si kupio dok je bila u early accessu(citaj beta) ne moras je uzimati ponovno kad bude full verzija

battletag:MasnaKrvavic#2275
9 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
A što ako sad kupim key na cdkeys-u? Tamo piše da je early access
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
playjob kaže...
A što ako sad kupim key na cdkeys-u? Tamo piše da je early access

 Zbilja?????

battletag:MasnaKrvavic#2275
9 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Šta zbilja? Oćeš pomoć il nećeš?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
playjob kaže...
A što ako sad kupim key na cdkeys-u? Tamo piše da je early access

 

Trolaš nas malo a? 

 

Razmisli malo, jesi kad čuo da je netko morao kupiti igru dva puta? 

 

 

Možda nisi baš igrao igre pa ne znaš ili što već, ali svaku igru koju kupiš u early accessu dobiješ kasnije i full verziju.

 

p.s. ja sam kupio igru na cdkeys...i da, moći ćeš i dalje igrati igru kada izađe full verzija 

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.8.2017 7:35 (Baldurion).
9 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Naravno da ne, samo pitam, znači ako sad kupim na toj stranici imat ću pravo pristupa i full verziji? Ozbiljno vas pitam...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Hvala baldurion! Zbilja ne znam šta je bilo problem pomoći, reći kako stvari funkcioniraju jer ne kupujem baš igre osim fife, football managera, CS-a i CoD-a, ovo se odnosi na dado16...
Hvala baldurion još jednom!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
playjob kaže...
Hvala baldurion! Zbilja ne znam šta je bilo problem pomoći, reći kako stvari funkcioniraju jer ne kupujem baš igre osim fife, football managera, CS-a i CoD-a, ovo se odnosi na dado16...
Hvala baldurion još jednom!

 Postavis pitanje, na koje ti odgovorim "Ak si kupio dok je bila u early accessu(citaj beta) ne moras je uzimati ponovno kad bude full verzija" i ti onda pitas sta ce biti ako uzmes na cd key early access...pa vec ti je odgovoreno na to pitanje...Mozda sam nervozan od pubga :) , ali stvarno, upotrijebi glavu pobogu

battletag:MasnaKrvavic#2275
9 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Ma ja kreten... hahahaha

Decki kad uzmem, raspalit cemo malo
14 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

3p je teži i zahtjeva više sive moždine??? Da fuk je ovaj svijet gamera otišao... i to još od lika koji je navodno pičio fpsove od kada zna za sebe.
Netko tu debelo laže :)

live and let live
Moj PC  
9 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

FP je definitivno masu teži jer ti je puno manja preglednost okoline nego u TP. Sa ALT u FP se možeš za oko 180 stupnjeva okrenuti tj. još manje od toga i još izgleda skroz čudno(makar meni), dok u TP imaš free look oko sebe i na daljinu dok je u FP puno manja preglednost zbog položaja kamere. Nema teoretske šanse da je FP lakši  Treba puno više razmišljati ovdje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.8.2017 9:18 (Baldurion).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Napokon probao FPS mod igre i malo je reći da sam ostao oduševljen. To je to. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Kada se nakon 300h gameplaya u TP modu moraš prebacivati u FP to nikako nije dobro  Previše sam se navikao na TP mode, bit će zajebano u potpunosti se prebaciti pošto i dalje planiram da mi TP bude main mode

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nakon 3000h u BF3, BF4, R6S.... TP mi nikako ne leži ;)

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jučer konačno malo zahladilo pa pirat i ja bacili 4 runde u duo FPS. Brutala! Malo se još navikavamo ali puno bolje je to. Konačno vidim kad je netko u kući jer gleda kroz prozor, a i rushati na likove pogotovo u kući se konačno isplati. Sad znaš da tebe netko vidi, vidiš i ti njega, nema one glupe prednosti. Od 4 partije 3x završili drugi, s time jednu nas čiter pohaksao na kraju. Ubio je 7 likova u zadnjoj zoni, sve headshotovima i to po 2-3 metka se čulo bez da je promašivao. Samo se malo nagnuo(lean) da pogledam vidim ga na kratko da trči prema meni, stane i odmah pao kao od jednog metka. Isto i pirat.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.8.2017 10:54 (Jack Sparrow).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nakon što je izašao fp više ne želim igrat 3p :) , čak i kad igram squad sa ekipom igram u fp ( 90 % vremena) zbog FOV -a , meni je sad igra nemjerljivo bolja i napetija.

Naravno da puno više vrištim i vajnam , no dok me squadiji trpe i ne kickaju me sa discorda dobro je :)

Jedino me pov pigmejca jako smeta , no nije im za zamjerit jer je igra dizajnirana za 3p.

 

All those moments will be lost in time like tears in the rain ... time to die. Nexus6 from Blade Runner
 
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Nexus66 kaže...

Nakon što je izašao fp više ne želim igrat 3p :) , čak i kad igram squad sa ekipom igram u fp ( 90 % vremena) zbog FOV -a , meni je sad igra nemjerljivo bolja i napetija.

Naravno da puno više vrištim i vajnam , no dok me squadiji trpe i ne kickaju me sa discorda dobro je :)

Jedino me pov pigmejca jako smeta , no nije im za zamjerit jer je igra dizajnirana za 3p.

Također sam full ubzuđen zbog prave realizacije FP-a.
Iako je ovo prva iteracija (službena) i dok neke stvari još ne ispoliraju - ovo je zasad stvarno super :)

Postaje pravi competitivešto mi se sviđa.
Jer kao igrač FP (non 3P) igara nisam se najbolje snašao u 3P korištenjem prednosti koje donosi.

Definitivno nadolazi zanimljivo vrijeme.
I igra nakon ovog 4th monthlya s onim fixom na strani servera radi izvrsno.
Definitivno idu u pravom smjeru 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

također mi se sviđa first person, definitivno napetije od 3rdp. a sad pitance, el 1pp dio ranking laddera ili je not ranked?

Bok, ja sam sharyn
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice