PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.293.921
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Doca15 kaže...
Kolko vidim po tvojim statsima samo umires,kak ti onda moe biti najbolja igra,osim ak to sto nisi ubio nikog 20 gameova te veseli😅

 Ne mislim da su statsi neko mjerilo za to koliko ti je dobra igra ili koliko uzivas igrajuci, ali ak ja imam lose statse kakve tek onda imaju ovih 99,5% sto su iza mene?

Eye In The Sky
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.1.2018 21:37 (Evil Access).
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Igra je toliko yebena da kad stisnem "start match" i sljedece sto vidim nakon par minuta je "death end" bokte mazo i igri!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
D-wook kaže...

 

700 hrs BF4

650 hrs OW

200 hrs R6S

100 hrs PUBG

45 hrs BF1

 nemoj reci da si svoj multiplayer fps staž počeo za BF4 ?!  -.-

12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
bik kaže...
D-wook kaže...

 

700 hrs BF4

650 hrs OW

200 hrs R6S

100 hrs PUBG

45 hrs BF1

 nemoj reci da si svoj multiplayer fps staž počeo za BF4 ?!  -.-

 Rookie numbers... you got to pump those numbers up !!!

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
bik kaže...
D-wook kaže...

 

700 hrs BF4

650 hrs OW

200 hrs R6S

100 hrs PUBG

45 hrs BF1

 nemoj reci da si svoj multiplayer fps staž počeo za BF4 ?!  -.-

Što se tiče PC multiplayera, tamo negdje sa ulaskom u novi milenij, Quake 3 Arena i slično, sjećam se da je to tada bila revolucija, znao sam ponekad dominirati koliko sam dobro to igrao. Prije toga smo nabijali PS1, nije bilo internet multiplayera.

Vrhunac sam doživio s COD4, taman 16-17 godina, refleksi na maximumu, izbijao sam tu igru po cijele dane. Ali nemam podatke koliko sam igrao za sve prije BF4, računala i računi su se promijenili, počeo sam sam plaćati igre, više se ne dobivaju na CD/DVD-ima itd.

Od svih BF-ova, BF4 je najbolji, iako mnogi govore kako je BF3 bolji, nema šanse, pa BF4 je praktički BF3 sa masu odličnih nadogradnji i poboljšanja i bez onog jebenog plavog filtera. Što se tiče COD-ova, COD4 je još uvijek najbolje njihovo izdanje, iako je i MW2 bio odličan, sve kasnije se je malo istrošilo i nekako ih je vrijeme pregazilo, ali sve je bilo igrivo do zadnjih nekoliko nastavaka kada su zbilja malo pretjerali i u potpunosti istrošili svoju ideju. Counterstrike nisam nikad volio, Team Fortress je smeće i sad kad sam u srednjim dvadesetima dolazi ovaj Overwatch i igram ga kao da sam u srednjoj školi lol.

 

15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Kad na brzinu odeš na WC nakon što stisneš READY:

 Izbrojao sam 7-8 komada u svojoj faci, srećom nakon nekih dvije minute su nestale.

Moj PC  
6 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

 

Najzabavniji komad softwarea ikad. Ponekad nas nesavrsenost cini jos boljima - PUBG.

Eye In The Sky
Moj PC  
0 10 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...

 

Najzabavniji komad softwarea ikad. Ponekad nas nesavrsenost cini jos boljima - PUBG.

 Ja kuzim da trolas, al brate... 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

UZI

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

veli da ump9 nema horizontalnog recoila a doticni je siri za cak 2 reda bez nadogradnji...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Dali jos netko ima problema s tim ucitavanjem od trenutka kad stisnem start, znaci 5minuta stoji logo, no igra ima zvuk i radi sve u pozadini? na win7 sve radilo perfektno, sad na win10 koma!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.1.2018 20:35 (Stjepanj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Stjepanj kaže...

Dali jos netko ima problema s tim ucitavanjem od trenutka kad stisnem start, znaci 5minuta stoji logo, no igra ima zvuk i radi sve u pozadini? na win7 sve radilo perfektno, sad na win10 koma!

Try it with SSD 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds
Moj PC  
13 0 hvala 4
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...
Stjepanj kaže...

Dali jos netko ima problema s tim ucitavanjem od trenutka kad stisnem start, znaci 5minuta stoji logo, no igra ima zvuk i radi sve u pozadini? na win7 sve radilo perfektno, sad na win10 koma!

Try it with SSD 

 prebacio sam na ssd i sad radi normalno kako je radilo i na win7+hddlp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Kaže da misle banirati 100.000 cheatera odjednom. Bilo bi i vrijeme. Jučer skoro svaki meč zginuli od jednog:

http://www.pcgamer.com/pubg-to-ban-100000-cheaters-in-single-wave-blue-zone-balances-being-tested/

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Igra ima najlosiji netcode u svemiru i 90% vremena me ekipa ubija nakon kaj puknem desetak metaka nekome u facu. To ne moze rijesiti niti jedan ban.

https://clips.twitch.tv/NurturingRamshacklePuppyTF2John

Sad na taj losi netcode dodaj lika koji je u fakin aziji i imas cirkus samo takav.
Nek maknu opciju odabira servera i nek spajaju ljude automatski tam gdi spadaju.
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
NEW_MAN kaže...
Igra ima najlosiji netcode u svemiru i 90% vremena me ekipa ubija nakon kaj puknem desetak metaka nekome u facu. To ne moze rijesiti niti jedan ban.

https://clips.twitch.tv/NurturingRamshacklePuppyTF2John
Sad na taj losi netcode dodaj lika koji je u fakin aziji i imas cirkus samo takav.
Nek maknu opciju odabira servera i nek spajaju ljude automatski tam gdi spadaju.

Hahahhahahahahaha koji smijeh pre pre pre-tužno. Netko je rekao da je ovo digitalna bajka, pa da - doslovno samo u bajci ima ovoga . Na deathcamu nije metka ispalio a frajer cijeli šaržer prosipao u lika prije toga.

 

Nekad se pitam zašto još uvijek igram ovo.... majku mu uz sve pizdarije opet je ultra zabavno u većini slučajeva. Samo držim fige da neki AAA studio uzme ideju više... (ne računam Fortnite jer mi nije fora ono buildanje).

 

EDIT: Tek sam sad skuzio da je Kuky postao isti link pred neki dan

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.1.2018 9:29 (mrsmith).
16 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Je sad sam i ja skuzil ali sam zato jer je neko stavil u whatsapp grupu. Uglavnom igra je joke samo takav i igram ju cisto radi zabave s ekipom. Kad bi se ljudi prebacili na nekaj drugo vise nikad nebi upalil pubg. Jucer sam na vecer igral Overwatch jer nisam imal zivaca za pubg. Ono salty Overwatch mi je bolje sjeo nego pubg i zivciranje koje me izluduje radi loseg netkoda.
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Kad recimo probaš BF1, tek onda vidiš kolko se vidi kvaliteta svega naspram ove igre, najviše tehnikalije.

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...

Kad recimo probaš BF1, tek onda vidiš kolko se vidi kvaliteta svega naspram ove igre, najviše tehnikalije.

Ma mene ful cudi da jos nisu izbacili neki BR mod ili standalone... naprave jednu malo vecu mapu s random lootom, ubace razna vozila iz serijala, oruzja i daj avion i padobrane.. to bi bilo vrhunski odrađeno sigurno.

 

Evo, Jack Frags je napravio peticiju za Battlefield BR.. ima trenutno 20k potpisa:

 

https://www.change.org/p/dice-dice-create-a-battle-royale-style-game-on-the-frostbite-engine

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.1.2018 10:14 (mrsmith).
12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Bf drži EA, ako kužiš na šta mislim
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Dex.pwn kaže...
Bf drži EA, ako kužiš na šta mislim

 A i nek ostane BF jednostavno BF. Ne treba nam 5 000 000 klonova odmah.

13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
NEW_MAN kaže...
Igra ima najlosiji netcode u svemiru i 90% vremena me ekipa ubija nakon kaj puknem desetak metaka nekome u facu. To ne moze rijesiti niti jedan ban.

https://clips.twitch.tv/NurturingRamshacklePuppyTF2John

Sad na taj losi netcode dodaj lika koji je u fakin aziji i imas cirkus samo takav.
Nek maknu opciju odabira servera i nek spajaju ljude automatski tam gdi spadaju.

3 posta iznad tvoga, doslovno 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
7 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

EA Battleroyal? Instead of picking up weapons you just open loot crates and cross your fingers. 

Eye In The Sky
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...

EA Battleroyal? Instead of picking up weapons you just open loot crates and cross your fingers. 

 Bar znaš da ćeš nešto dobiti. u PUBG moraš držati prekrižene prste da ćeš naći nešto u nekoj kući prije neprijatelja 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
CyberDemonVZ kaže...

 Bar znaš da ćeš nešto dobiti. u PUBG moraš držati prekrižene prste da ćeš naći nešto u nekoj kući prije neprijatelja 

 Je, kakve smo sreće bio bi to holo i 20% xp boost

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Raptr: Ukulele - XBL: Mala Perica
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.1.2018 14:50 (Ukulele).
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
CyberDemonVZ kaže...
Evil Access kaže...

EA Battleroyal? Instead of picking up weapons you just open loot crates and cross your fingers. 

 Bar znaš da ćeš nešto dobiti. u PUBG moraš držati prekrižene prste da ćeš naći nešto u nekoj kući prije neprijatelja 

 Pa to valjda i jeste draz Battle Royala? Uradi najbolje sa onim sto imas u situaciji u kojoj se nadjes. Jedan od najboljih igraca na svijetu u sitiaciji di on pokupi AKM protiv random lika koji pokupi pan. U ovaj klip stane sva ljepota battle roayala.

 

https://clips.twitch.tv/PiercingWonderfulMomOhMyDog

Eye In The Sky
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...

Pa to valjda i jeste draz Battle Royala? Uradi najbolje sa onim sto imas u situaciji u kojoj se nadjes. Jedan od najboljih igraca na svijetu u sitiaciji di on pokupi AKM protiv random lika koji pokupi pan. U ovaj klip stane sva ljepota battle roayala.

 

https://clips.twitch.tv/PiercingWonderfulMomOhMyDog

 Malo ti je čudan pojam ljepote :) - Ali jbg, kažu da se o ukusima ne raspravlja.

It is always darkest just before the dawn.
16 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Meni je fascinantno kak svi drag and dropaju iteme u milisekundi i sve im prebaci a ja kad to radim polako pol itema ne povuce.
12 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
NEW_MAN kaže...
Meni je fascinantno kak svi drag and dropaju iteme u milisekundi i sve im prebaci a ja kad to radim polako pol itema ne povuce.

 Loše parice u Austriji? :D

Imaš optiku?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice