PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.839
|
čitano: 1.287.486
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

PUBG mi postaje "monoton" . Nova mapa je prevelika zazSOLO. Ako nisi shroud ili doc, forsen pa nemas stream snipere, igra se svodi na trcanje i lootanje dok te neki camper nesredi iz bog zna kojeg kuta jer je mapa ogromna i onda ajmo opet. Vise mi stara mapa svidja puno je manja, i "fluidnija" zanimljivija i brza. Dok ovoj pustinji nema kraja...

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Luka123 kaže...

PUBG mi postaje "monoton" . Nova mapa je prevelika zazSOLO. Ako nisi shroud ili doc, forsen pa nemas stream snipere, igra se svodi na trcanje i lootanje dok te neki camper nesredi iz bog zna kojeg kuta jer je mapa ogromna i onda ajmo opet. Vise mi stara mapa svidja puno je manja, i "fluidnija" zanimljivija i brza. Dok ovoj pustinji nema kraja...

Totally agreed.

Ne igram već tjedan dana, nakon uvjeravanja samog sebe da je igra smeće.

Koliko god sam ju branio u početku, nakon 650 sati, igra mi se jebeno zgadila..

Igra ne radi, netcode je u banani, ja sa svojom konfiguracijom ne mogu igrati ovisno od update do updatea. 
Nekad supe radi, nekad nikako ne radi... fuck it.

 

 

Dovoljno je bilo zavaravanja, ali smeće je smeće.

Cheateri, laggeri, sranje...

Eventualno me može region lock vratiti igranju, ali sumnjam.

UnrealEngine je jednostavno pogrešan izbor za 100 igrača i serveri imaju ograničenje u sending tickrateu i ne mogu hendlat.
U jednadžbu dodaj likove s drugih kontinenata s pingom od 250+ms. 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.2.2018 13:59 (sudy_freak).
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Mogu podnijeti te bugove, sitne nedostatke no dobivanje oruzja na srecu mi pije zivce u pocetku pogotovo kad sletis nekom pred pusku, 60+ sek cekanje, pa skoro toliko i voznja aviona+slijetanje gubljenje mog vremena, jbte moram drkam kurac 50x dnevno dok to prode! totalna pusiona koju treba pod hitno mijenjati..lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.2.2018 13:53 (Stjepanj).
Moj PC  
3 2 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Stjepanj kaže...

Mogu podnijeti te bugove, sitne nedostatke no dobivanje oruzja na srecu mi pije zivce u pocetku pogotovo kad sletis nekom pred pusku, 60+ sek cekanje, pa skoro toliko i voznja aviona+slijetanje gubljenje mog vremena, jbte moram drkam kurac 50x dnevno dok to prode! totalna pusiona koju treba pod hitno mijenjati..lp

da bogte, to sam i zaboravio..

kao da su od zadnjeg patcha u svom kodu zaboravili promijeniti varijablu

 

loot=0

lootprobability=0.0000

 

Užas bokte.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Igra je više manje takva od samog početka, sa iznimno malo pomaka u samoj kvaliteti.

Radi se o igri koja je dodavanje preskakanja ograde slavila kao nešto grandiozno i praktički neviđeno.

Nikako mi nije jasno zašto je toliko ljudi tako religiozno igra. Igra je sa tehničke strane žešće govno u doslovno svakom pogledu, a sam gameplay je ultra repetitivan i dosadan...
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
HAL kaže...
a sam gameplay je ultra repetitivan i dosadan...

E vidiš, ja bi baš rekao da to nije slučaj. Po meni je igra jako zabavna i nikad nije isto - ali tehnikalije su teško smeće.

It is always darkest just before the dawn.
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...

Totally agreed.

Ne igram već tjedan dana, nakon uvjeravanja samog sebe da je igra smeće.

Koliko god sam ju branio u početku, nakon 650 sati, igra mi se jebeno zgadila..

Igra ne radi, netcode je u banani, ja sa svojom konfiguracijom ne mogu igrati ovisno od update do updatea. 
Nekad supe radi, nekad nikako ne radi... fuck it.

 

 

Zar je moguce da je ti ne igras?

 

Isto stanje je i kod mene naokn cca 500h u par mjeseci jednostavno je ne palim vise.Ako je upalim to je jedna partija i gasi.

Bio sam medju onima koji su je dizali u nebesa na pocetku,ali nakon pustih najava i duzeg vremena vidim da je to kita.

Zabavna je,ali tu zabavu mu ubiju pusti lagovi i ostala sranja.

Origin_Steam: hrka11
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
HAL kaže...
Igra je više manje takva od samog početka, sa iznimno malo pomaka u samoj kvaliteti.

Radi se o igri koja je dodavanje preskakanja ograde slavila kao nešto grandiozno i praktički neviđeno.

Nikako mi nije jasno zašto je toliko ljudi tako religiozno igra. Igra je sa tehničke strane žešće govno u doslovno svakom pogledu, a sam gameplay je ultra repetitivan i dosadan...

Pa i ne baš.. 
Cheatera nije bilo do negdje 10. mjeseca, +/- koji tjedan.
Igra mi je radila najbolje kroz ljeto, 8./9. mjesec dok nije bio još toliki hype i dok se nisu prebacili na Azure servere.

 

Ali da, ja dok nisam sam sebi posložio u glavi da je igra tehničko smeće i rekao sam sebi "gadno ćeš se razočarati sam u sebe" ako ju upalim, a ne bude neki dealbreaking changelog.

I sam  sam ju fanatično igrao zato što sam stvarno uživao, ali taj užitak zadnjih 100 sati ide od 4 sata gameplaya, 3 ipo sata su jebanje sve po spisku kinezima, cheaterima, laggerima, BlueAssHoleu, Brendanu Greeneu i svima redom.

A ovih preostalih pola sata se spajamo na servere.

mrsmith kaže...
HAL kaže...
a sam gameplay je ultra repetitivan i dosadan...

E vidiš, ja bi baš rekao da to nije slučaj. Po meni je igra jako zabavna i nikad nije isto - ali tehnikalije su teško smeće.

Igra je zabavna prvih 300-400 sati, ovisno koliko si prije igrao taj žanr. Ali kada sam sebi priznaš koje je igra smeće, onda ti sve ipak bude jasnije.

hrka11 kaže...
sudy_freak kaže...

Totally agreed.

Ne igram već tjedan dana, nakon uvjeravanja samog sebe da je igra smeće.

Koliko god sam ju branio u početku, nakon 650 sati, igra mi se jebeno zgadila..

Igra ne radi, netcode je u banani, ja sa svojom konfiguracijom ne mogu igrati ovisno od update do updatea. 
Nekad supe radi, nekad nikako ne radi... fuck it.

 

 

Zar je moguce da je ti ne igras?

 

Isto stanje je i kod mene naokn cca 500h u par mjeseci jednostavno je ne palim vise.Ako je upalim to je jedna partija i gasi.

Bio sam medju onima koji su je dizali u nebesa na pocetku,ali nakon pustih najava i duzeg vremena vidim da je to kita.

Zabavna je,ali tu zabavu mu ubiju pusti lagovi i ostala sranja.

Ne igram da, napisao sam u prvom citiranom dijelu odgovor.

Jednostavno su podlegli pritisku novca i to je to.
Sad ih na Twitteru jako dugo nema, nešto očito pripremaju veliko.
Zadnjih par tjedana, štogod objave, i dalje je 95% komentara region lock Chinašto je prvo i osnovno što moraju napraviti.

Popravljaju stvari, ne može se reći, ima progresa, sve je transparentno, ali brate mili, krucijalno je da igra radi.
Ali kad je to najteže za riješiti. Najlakše je u igru dodati nove iteme i stvari, ali posložiti da to sve radi, nebo i zemlja.



 

P.s. Čola (CholaPC) koji je PUBG Partner i kao takav ima mogućnost pravljenja Custom gameova, u par navrata smo igrali custom matcheve, ekipa od nas 20ak kojih igramo starta game, vi to ne možete zamisliti kako je responzivno.

Kao da je radio Blizzard. Savršenstvo, FPS stabilan, netcode super koliko može biti, kupljenje itema je trenutno, stvarno čudo kako radi..

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Igra je zabavna i napeta, ima ono nesto i to drzi vecinu igraca. Ali umijesto da me drzi 5-6h, nakon sto me 2 ili 3 puta ubiju samo zbog tehnickih nedostataka, lupim po tipkovnici i ugasim igru i cekam da konkurencija izbaci dostojnu zamjenu i pomete pod sa njima. Jer ocito interesa ima za ovakav tip igre.

Lik puca po meni ja se sakrijem iza zida i primim jos 3 metka zbog laga ili dodem liku pucam po njemu on me ubije sa jednim metkom, na death camu gledam i ispadam kao da sam dosao pred njega i cekao 3 sekunda da me vidi i pocne pucati po meni.

 

Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
šmrc, treba tko maramicu?
Moj PC  
6 5 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

 

Lol, naši dečki napravili PUBG pjesmu :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
7 0 hvala 2
14 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

igra je zabavna,dode mi ko terapija...boli me briga jel ima milijun citera...zabava je jedina bitna stvar

...potpis nije potreban...
Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

ja sam od zadnje dve stranice procitao samo da je dujo rokno tetku

 

BATTLELOG : http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/SINKE_the_Hunter/stats/931784351/pc/
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Osobno sam isto prestao aktivno igrati PUBG nakon 308 sati, mozda bacim 1 ili ni jednu partiju tjedno, presao sam na Tarkov, Battalion 1942 i neke druge igre dok mi se opet ne "zaigra" ali malo mi je pateticno i jadno procitati komentare ljudi koji su ulupali duplo vise sati od mene, 600 + kako pljuju po igri..., pa BOG vas dragi vidio, sigurno ste se zabavili, izigrali i nasli nesto dobro u toj igri da ste TOLIKO vremena proveli u njoj ili ste mazohisti pa si volite gurati dildo međ guzove a onda se zaliti kako boli... Jadno u najmanju ruku...

 

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Moj PC  
13 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Da, slažem se sa D3vilom, pa nemožeš reć da ti je igra smeće ako si ulupao 500 h u nju. WTF.

 

MAX do 100 - 150 h možeš zbog hajpanja i popularnosti, iako misliš da je igra smeće, ali ako imaš preko toga to znači da ti je očito igra bila dobra i da ti nije ništa smetalo.

 

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Meni igra vrijedi svake kune koju sam dao za nju. Imam sad nekih 400+ sati i još sam zaradio 40 eura na njoj.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.2.2018 14:00 (AmonZero).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
D-wook kaže...

Da, slažem se sa D3vilom, pa nemožeš reć da ti je igra smeće ako si ulupao 500 h u nju. WTF.

 

MAX do 100 - 150 h možeš zbog hajpanja i popularnosti, iako misliš da je igra smeće, ali ako imaš preko toga to znači da ti je očito igra bila dobra i da ti nije ništa smetalo.

 

 

 Momci plaču jer su i nakon 400h njubovi, čiken dinner nisu vidjeli mjesecima, nisu više ono što su bili, nemoš više napamet naučiti svaki čošak mape i svaki put  imat multikill. Ako cemo pogledati povijest plakanja u mp fps igrama, uvijek je igra kriva za sačmu u leđima, uvijek taj šugavi netcode i skretanje metaka iza zida, svi su čiteri i noliferi. who cares ako je igra zabavna, ekipa je tu.

7 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ma omjer uloženo-dobiveno za igru je fenomenalan to nema sumnje. Pa ja kao jedan od većih kritičara igre ovdje na forumu sam odigrao nešto više od 100 h što znači da me je ispalo oko 2 kn/h. Sasvim prihvatljivo. Dok ako netko ima preko 220h znači da ga je igra koštala manje od 1 kn/h igre što je po meni pohvalno uspješna investicija. U usporedbi sa BF1 gdje moraš imati preko 500 (1000) sati da bi igru isplatio... sve ti je jasno!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
D3ViL kaže...
 ali malo mi je pateticno i jadno procitati komentare ljudi koji su ulupali duplo vise sati od mene, 600 + kako pljuju po igri..., pa BOG vas dragi vidio, sigurno ste se zabavili, izigrali i nasli nesto dobro u toj igri da ste TOLIKO vremena proveli u njoj ili ste mazohisti pa si volite gurati dildo međ guzove a onda se zaliti kako boli... Jadno u najmanju ruku...

 

 

Ja imam oko 650h i igra je meni vrh..naletio na svega 5-6 hakera, rijetko kad desync i fps dropovi sa mojom konfom. Koncept igre je  savrsen,  jedino sto treba biti malo bolje je optimizacija i server, ali da su očajni serveri i optimizacija to nije istina. Kao da druge igre nemaju problema tako da ono, pricate gluposti. A ovo sto ljudi nakon toliko sati gameplaya seru po igri to su debili. Moram ja napisati kada nece nitko drugi. Za sve ljude postoje i primjereni nazivi nažalost ;) :*  

 

I za kraj kako bi rekao naš "dragi" Stjepanj:

 

Lp

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.2.2018 16:57 (Baldurion).
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
bik kaže...
D-wook kaže...

Da, slažem se sa D3vilom, pa nemožeš reć da ti je igra smeće ako si ulupao 500 h u nju. WTF.

 

MAX do 100 - 150 h možeš zbog hajpanja i popularnosti, iako misliš da je igra smeće, ali ako imaš preko toga to znači da ti je očito igra bila dobra i da ti nije ništa smetalo.

 

 

 Momci plaču jer su i nakon 400h njubovi, čiken dinner nisu vidjeli mjesecima, nisu više ono što su bili, nemoš više napamet naučiti svaki čošak mape i svaki put  imat multikill. Ako cemo pogledati povijest plakanja u mp fps igrama, uvijek je igra kriva za sačmu u leđima, uvijek taj šugavi netcode i skretanje metaka iza zida, svi su čiteri i noliferi. who cares ako je igra zabavna, ekipa je tu.

Errrmmm 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Baldurion kaže...
D3ViL kaže...
 ali malo mi je pateticno i jadno procitati komentare ljudi koji su ulupali duplo vise sati od mene, 600 + kako pljuju po igri..., pa BOG vas dragi vidio, sigurno ste se zabavili, izigrali i nasli nesto dobro u toj igri da ste TOLIKO vremena proveli u njoj ili ste mazohisti pa si volite gurati dildo međ guzove a onda se zaliti kako boli... Jadno u najmanju ruku...

 

 

Ja imam oko 650h i igra je meni vrh..naletio na svega 5-6 hakera, rijetko kad desync i fps dropovi sa mojom konfom. Koncept igre je  savrsen,  jedino sto treba biti malo bolje je optimizacija i server, ali da su očajni serveri i optimizacija to nije istina. Kao da druge igre nemaju problema tako da ono, pricate gluposti. A ovo sto ljudi nakon toliko sati gameplaya seru po igri to su debili. Moram ja napisati kada nece nitko drugi. Za sve ljude postoje i primjereni nazivi nažalost ;) :*  

 

I za kraj kako bi rekao naš "dragi" Stjepanj:

 

Lp

 

 

Eye In The Sky
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Imam 1170 sati u DayZ i od prvog dana sam govoril da je igra sranje a igral svaki dan. ISta prica sa Pubg imam 973 sati igram igru koja je skoro pa sranje ko DayZ i mislim igrat dok mi je napeta. KAj negdi pise da mi se igra mora savrseno dopadat da bi igral? Igram jer ima 1000000000000 ljudi kaj igraju i zabavno je dok te igra ne ubije jer ceste ubija igra nego drugi igraci.

Sad sam otovoril pivu i idem se zivcirat u pubg a kad mi pukne film ko slag na kraju idem ispizdit u overwatch.
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
NEW_MAN kaže...
Imam 1170 sati u DayZ i od prvog dana sam govoril da je igra sranje a igral svaki dan. ISta prica sa Pubg imam 973 sati igram igru koja je skoro pa sranje ko DayZ i mislim igrat dok mi je napeta. KAj negdi pise da mi se igra mora savrseno dopadat da bi igral? Igram jer ima 1000000000000 ljudi kaj igraju i zabavno je dok te igra ne ubije jer ceste ubija igra nego drugi igraci.

Sad sam otovoril pivu i idem se zivcirat u pubg a kad mi pukne film ko slag na kraju idem ispizdit u overwatch.

 Hej, psst, Baldurion ti je reko da si debil!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.2.2018 0:21 (CyberDemonVZ).
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Eto ja prema 500h igre i opet je igram svaki dan minimalno 2-3h jer mi je zabavna dok se ne izivciram ...a to da je igra tehnicko smece najvece moguce razine ikada, skoro kao DayZ Standalone JE - jbg kad mi je opet uz sva ta sranje fora igrat je s ekipom

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...

Eto ja prema 500h igre i opet je igram svaki dan minimalno 2-3h jer mi je zabavna dok se ne izivciram ...a to da je igra tehnicko smece najvece moguce razine ikada, skoro kao DayZ Standalone JE - jbg kad mi je opet uz sva ta sranje fora igrat je s ekipom

 Nitko ne osporava da igra ima mana, ima ih "na lopate" ali uporediti ju sa Day Z standalone je malo preterano....  
A te spike "igra sranje ali igram radi ekipe" daj nemojte me zajeba**t, igrate jer vas igra zabavlja, da nije tako isli bi s nekom drugom ekipom Siege, BF1, Squad ili bilo koju drugu xyz mainstream igru (pogotovo New Man s kojim sam aktivno igrao)...., jos se Newmi nasmijem kad se sjetim "Ajmo svi u Pochinki, OK" New Man leti cca 3 kilometra dalje od Pochinkija "New Man sta radis?!?" on odgovori sa "Evo leprsam malo......." mi popadali od smjeha.... 

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...

Eto ja prema 500h igre i opet je igram svaki dan minimalno 2-3h jer mi je zabavna dok se ne izivciram ...a to da je igra tehnicko smece najvece moguce razine ikada, skoro kao DayZ Standalone JE - jbg kad mi je opet uz sva ta sranje fora igrat je s ekipom

 ja kad nema ekipe poceo igrati 1 man squad, odusevio sam se, daleko, daleko napetije a i nakupi se killova tu i tamo, a i gust vidjeti rage quit kad ubijes jednog ili dvojicu iz tima pa ostali samo nestanulp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
14 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Netcode, lag, whatever...

Prebaci na 7:04

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.2.2018 13:32 (agent_00klc).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ono sto mi nedostaje u ovoj igri je katana i RPG. Trebali bi dodati katanu da bude 1 shoot mele wep, onako samo te prepolovi. RPG bi bio dobar za rjesavanje auta i ekipe u zgradama. Mozda da jos dodaju i under barrel launcher kao atacment i mozda mali minobacac 60mm. Za close combat mozda da ubace i flamer s napalmom.

Eye In The Sky
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...

Ono sto mi nedostaje u ovoj igri je katana i RPG. Trebali bi dodati katanu da bude 1 shoot mele wep, onako samo te prepolovi. RPG bi bio dobar za rjesavanje auta i ekipe u zgradama. Mozda da jos dodaju i under barrel launcher kao atacment i mozda mali minobacac 60mm. Za close combat mozda da ubace i flamer s napalmom.

 Minobacac ? Kolko ti godina imas :D Za sta minobacac tocno ? Zgrade nisu unistive, combat je fast paced... o cem' pricas ti. RPG sa druge strane mozda, ali opet nije relevantan kad se 80% borbe odvija na sirokom prostoru i vozila ( osim za transport ) ne sluze nicemu. Jedino kaj bi mogli je under barrel sa smoke bombama i HE, malo za ciscenje iza kamenja i takvih kampera.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Najavljen novi battle royale s 400 igrača na serveru.

 

Ali PUBG je takvo remek-djelo da ga ovo neće ni taknuti...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice