PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.293.324
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Meni je do jucer ili prehjucer, sa mojojm starom karampanom, igra držala urednih 60-70fps sve na very low, AA na low i bilo je igrivo.

 

A nakon ovog zadnjeg updatea frame drop je nenormalan u nekim situacijama gdje je više pucnjave. 

 

Nadam se da će uskoro vratit na stanje ko što je bilo.

 

BTW ljudi nije ova igra neko tehnološko čudo grafike da ima pravo zahtjevati najsnažnije komponente, vec nije dobro optimizirana. Far Cry 1 iz 2004 ima bolju grafiku...

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Meni su danas frame-ovi kao i prije onog kobnog patcha. Jedino što mi se događa je što sad nekad imam problem sa otvaranjem vrata. Nekad mi uopće ne nudi F "Open", nekad se animacija samog zatvaranja i otvaranja ne okine i tako.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

...khm, cheater????

dc hejter
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Kaj je onda ovaj, rambo xD

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...

...khm, cheater????

 po statistikama definitivno nije cheater...niti je headshot % velik , ja cak imam veci ,meni je 49%, a kill/death ratio na squadu je velik jer je imao samo 4 matcha...ovo sve drugo je prosjecno...prije bi rekao da je ovaj cheater iznad mene sto je kolega stavio sliku(velik postotak winova i uzasno velik postotak headshotova)

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.3.2018 14:06 (dado16).
11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Hoce neko duo/squad ? add

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ako ste mogli DayZu i samoj Bohemia Interactive timu dati 5 godina lose optimizacije i bugova,mozete i PUBGu.Ja neznam,ali ovdje neki kao da su placeni da placu kako igra ne valja pisljiva boba...Okanite se igre na neko vrijeme i bit ce vam lakse.Igra ima musica pun kukuruz,ali da je toliko pljujete,to ne zasluzuje.Vidim da dosta ljudi usporedjuje fortnite i kako ce fortnite biti/je bolji.Smatram da igraci koji vole ozbiljnije gameove i squadove,vjerojatno nece nikada prismrdit Fortniteu koji je hebeni crtac i totalno drugaciji feeling gamea za razliku od PUBG.a.A jos k tome da Bluehole nema nekih velikih iskustva za razliku od Epic Gamesa...Ja iskreno polazem velike nade u PUBG i istina da ima bugova,glitcheva i losih stvari.Ali to je danas realnost gaminga.Ne pise djabe early access po igrama.Jos i sam BLUEHOLE i radi nesto za razliku od nekih devova.

Moj PC  
2 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jedino sta mene muci je - di su modovi? Ja sam igru kupio iskljucivo zbog toga kaj je trebala bit otvorena za modanje.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
brijalec kaže...

Kaj je onda ovaj, rambo xD

Kakva je ovo matematika lol.... 42 matcha, 420 killova... 420:42=18.26?

It is always darkest just before the dawn.
11 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Pomalo...Doci ce i modovi.Sjecam se kada je igra tek izasla.Imao sam jedva 30fpsa.Ljudi su plakali da je lose optimizirana ovo ono.Par mjeseci kasnije igra je i vise nego dobila na stabilnosti.Sada imam 50/60fpsa.Mislim da je to i vise nego dobar napredak.Ljudi su trazili predkakanje zidova,iskakanje kroz prozor i sl.I to su implementirali i radi i vise nego dobro.Tako da smatram da bluehole se stvarno trudi i nemogu reci da ih boli ona stvar za igrace.
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Još kad bi ubacili kao u BF-u da imas padobran,pa da nema zajebancije skakanja po brdima kao koza ... :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
...ovaj forum treba preimenovat u bug bf forum.... Ima koji topic da netko ne umetne ta dva "magicna" slova?
dc hejter
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...
...ovaj forum treba preimenovat u bug bf forum.... Ima koji topic da netko ne umetne ta dva "magicna" slova?

A sta bi ti? CoD radije?

It is always darkest just before the dawn.
6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...
...ovaj forum treba preimenovat u bug bf forum.... Ima koji topic da netko ne umetne ta dva "magicna" slova?

 Jbg, BF4 je najkvalitetniji masivan (po pitanju broja ljudi u igri) FPS danas. Krenuo je jednako lose kao i PUBG i ljudi se nadaju da ce i PUBG biti ispoliran kao BF4 jednog dana.

10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
...bf pasteta i cod jogurt.... ali da, prelazak na cod bio bi odredjeni napredak - dobili bi tri magicna slova...
dc hejter
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sexytoiletpaper kaže...
Tallahassee kaže...
...ovaj forum treba preimenovat u bug bf forum.... Ima koji topic da netko ne umetne ta dva "magicna" slova?

 Jbg, BF4 je najkvalitetniji masivan (po pitanju broja ljudi u igri) FPS danas. Krenuo je jednako lose kao i PUBG i ljudi se nadaju da ce i PUBG biti ispoliran kao BF4 jednog dana.

 De odaj nam trgovca koji ti valja gudru da i mi malo kupimo da imamo tako dobre misli ko ti.

6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Asteroid1979 kaže...
sexytoiletpaper kaže...
Tallahassee kaže...
...ovaj forum treba preimenovat u bug bf forum.... Ima koji topic da netko ne umetne ta dva "magicna" slova?

 Jbg, BF4 je najkvalitetniji masivan (po pitanju broja ljudi u igri) FPS danas. Krenuo je jednako lose kao i PUBG i ljudi se nadaju da ce i PUBG biti ispoliran kao BF4 jednog dana.

 De odaj nam trgovca koji ti valja gudru da i mi malo kupimo da imamo tako dobre misli ko ti.

 Samo reci kakve bi misli i sve ti zelje ispunim.

11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...
brijalec kaže...

Kaj je onda ovaj, rambo xD

Kakva je ovo matematika lol.... 42 matcha, 420 killova... 420:42=18.26?

To je K/D ratio, a ocito nije umro svaki match, xd.

 

420/18.26 je 23, tak da je prezivio (winao) 19 matcheva.

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
johnsteR kaže...

To je K/D ratio, a ocito nije umro svaki match, xd.

 

420/18.26 je 23, tak da je prezivio (winao) 19 matcheva.

Aaaaaa imaš pravo da - nisam računao na winove - my bad

It is always darkest just before the dawn.
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Jako dobro.

Nadam se da su dobro testirali da nebi igra radila gore nego dosad.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

ybte umjesto da "samo" cekam na match tj let avionom 60sek, trenutno mi po 5-30sek nema uopce odbrojavanja, jbte vise cekam nego sto igramlp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

▒█▀▀█ ▒█▀▀▀ ▒█▀▀█ ▀█▀ ▒█▀▀▀█ ▒█▄░▒█
▒█▄▄▀ ▒█▀▀▀ ▒█░▄▄ ▒█░ ▒█░░▒█ ▒█▒█▒█
▒█░▒█ ▒█▄▄▄ ▒█▄▄█ ▄█▄ ▒█▄▄▄█ ▒█░░▀█

▒█░░░ ▒█▀▀▀█ ▒█▀▀█ ▒█░▄▀
▒█░░░ ▒█░░▒█ ▒█░░░ ▒█▀▄░
▒█▄▄█ ▒█▄▄▄█ ▒█▄▄█ ▒█░▒█

▒█▀▀█ ▒█░▒█ ▀█▀ ▒█▄░▒█ ░█▀▀█
▒█░░░ ▒█▀▀█ ▒█░ ▒█▒█▒█ ▒█▄▄█
▒█▄▄█ ▒█░▒█ ▄█▄ ▒█░░▀█ ▒█░▒█

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

upravo odigro squad i pala nam 3 il 4 dropa na isto mjesto, a samo mi tamo i na kraju neki cheater pobio zadnjih 15 ljudi i pobijedio

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

evo i ja sam kupio pubg.. pa ko zeli da odigramo skupa neku partiju nek me doda na steam...

 

http://steamcommunity.com/profiles/76561198085480502/

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Po običaju, patch još ne radi kako treba:

PC players, we are aware of an issue with our servers that is preventing players from logging in. Sorry about that. Our engineers are working on a fix. We'll get you back in the game as soon as possible.

 

https://twitter.com/PUBG_help/status/973447380958924801

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

Po običaju, patch još ne radi kako treba:

PC players, we are aware of an issue with our servers that is preventing players from logging in. Sorry about that. Our engineers are working on a fix. We'll get you back in the game as soon as possible.

 

https://twitter.com/PUBG_help/status/973447380958924801

PC players, the server issue has now been resolved and you can jump back into the game. Thank you for your patience.

 

link

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
14 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...
...ovaj forum treba preimenovat u bug bf forum.... Ima koji topic da netko ne umetne ta dva "magicna" slova? 
Tallahassee kaže...
...bf pasteta i cod jogurt.... ali da, prelazak na cod bio bi odredjeni napredak - dobili bi tri magicna slova...

 Stari šta pričaš kad se nerazumiš u to? To je isto kao da ja dođem u temu u metalu. Jednostavno nemam šta tu pisat i šta se javljat. Ako ću se javit, mogu stavit jedan video i bog doviđenja. A sigurno neću pisat zajedljive postove/gluposti i crnit se. BF i COD su folklor. Ako si tek zabrija na multiplayer, pusti priče i samo igraj. Igraj dok ne dobiješ ruku. Sve ćeš shvatit i sve će doć na svoje. Nemam ti šta više za reć.

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Prvo što primjetih u novom patchu je zvuk. Znači nešto je prije bilo tu (neko šuštanje il tak nešto), a sad je mir i tišina i ne čuje se ni bubica. Sviđa mi se 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
KIKI3ooo kaže...

 nerazumiš

 KAAAAAJ? ...koji je ovo jezik?... bantu, hm mozda glupantu?.... anyway..... nitko ne place, dakle igra dobro radi... idemo dalje....

dc hejter
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice