PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.839
|
čitano: 1.287.486
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Novi patch - ni spomena popravku performasi servera i riješavanju problema desynca.

Uninstalling do nekog boljeg vremena.
Ima se što igrati  Witcher 3 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Evo i Wacky priča o patch-u:

PATCH GUIDE: UNIQUE PATCH - NEW WEAPON (QBU), CUSTOM SERVERS FOR ALL, NEW 
VEHICLE - PUBG

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ovo da svi mogu praviti custom je super. Smije li ko 1 na 1 na Miramaru? :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Da samo treba citati izmedu redova.Nece moci svi raditi custome jer se odjednom moze napraviti samo 10 000 custom servera,sto je na recimo 2milje igraca malo.Tako da neces moc kad god upalis igru napraviti custom match.A kasnije ce vjerojatno naplacivati ko u bf3 servere tako su i napisali da razmisljaju o tome zbog stabilnosti bla bla bla.Prvo sto trebaju napraviti je optomizirati custom servere.Nazalost trenutno samo NA ima posebne custom servere koji rade miljama bolje cak i od obicnih eu servera a kamoli custom servera.Zasto je to samo NA ne zele reci ali malo zalosno.
Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jesam jedini koji Sanhok samo igra ?

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Luka123 kaže...

Jesam jedini koji Sanhok samo igra ?

 Igram i ja tako, Sanhok random squad jer od mojih pajdaša niko više ne igra. 

 

Onda udjem na one dvije i smorim se od dosade i praznih kuća

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Malo su pretjerali ovaj put:

 

Showdown - PUBG Logic (final two in a tense battle) | Viva La Dirt League 
(VLDL)

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Dolko dugo izvan kruga nebi preživio niti u prvom krugu, a ne u late game-u.

Ostalo je još gore 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Kupio sam igru jucer jer mi se svidjela ideja na mobu.. Jel ima itko da igra, ili zeli malo poigrat? https://steamcommunity.com/id/gogo0602/
Nije ni blizu codu 4 na koji sam navikao, trebat ce malo prenamjena skilla :P

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

stinger1000933 mi je steam, a Joso1000 u igri pa tko hoće nek doda. Igram nekih 2 mjeseca, nisam pro igrač, ali nisam ni katastrofa. Pa tko želi ponekad zaigrati nek me doda.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Kad ce modovi?
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Hahah nisi, nisi... 

11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Koliko treba igraca da se pokrene custom ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Zamjenio 8600k  s 8700k sad pubg radi losije, pada do 70fps-a...jedna jezgra svako malo lupa na 100% jel jos netkome tako?

lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Ja sa i7 4790 zakucano od 120 do 144
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.7.2018 21:57 (galinjo24).
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
PiDzI kaže...

Koliko treba igraca da se pokrene custom ?

Nakon ovog zadnjeg, jučerašnjeg patcha, 10.

 

Custom Match:

  • At least 10 players are required to start the match.

    • While this update is on the test servers, only 2 players will be required to start matches.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
..astronauticu...imas 100% cpu?... pisao sam kako to vrlo lako ispravis... provjereno radi... a ti s ekipom ste se sprdali... e pa sad trazi i uzivaj ..... LP pfffffffff
metalni punker
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Stjepanj kaže...

Zamjenio 8600k  s 8700k sad pubg radi losije, pada do 70fps-a...jedna jezgra svako malo lupa na 100% jel jos netkome tako?

lp

 Jedna jezgra ti je probušena

12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

sad bi ti nesto rekao no nebi se spustao na tvoj/vas nivo.hvala na nicemu kao i obicno!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Stjepanj kaže...

Zamjenio 8600k  s 8700k sad pubg radi losije, pada do 70fps-a...jedna jezgra svako malo lupa na 100% jel jos netkome tako?

lp

Nije tako sve radi normalno samo što samo ja imam 70-80 fpsa sa odličnim hardverom, stvar je da smeća kosooka ne znaju optimizirati igru-

 

btw moram se pozabaviti sa ramom ne radi mi jedna ploča od 8 giga ostao sam samo na jednoj.

I još na steamu nemogu stavitii ikonu na desktop bude u url formatu.

 

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nakon evo 3 mjeseca igranja moram reći da je performans igre užasan, katastrofalna igra po tom pogledu. Da sve radi savršeno, igra je izuzetno zabavna. Međutim, lista problema je toliko dugačka.......od "you have lost connection to steam", do učitavanja igre odnosno loading screen traje uvijek toliko dugo da već i avion krene a ja još ne vidim svog lika u igri već samo loading screen, do bezbroj rušenja igre bez ikakvog razloga tokom igranja u ključnim trenucima do ultra-masivnog štekanja dok mi je internet besprijekoran, da ne spominjem slanje crash reporta koji beskrajno dugo traje i koji ne donosi zapravo ništa jer se ništa nije promjenilo. Ukratko, igra kad radi dobro je izuzetno zabavna, međutim kad krenu problemi onda im nema kraja, a sve su to problemi na koje nemaš apsolutno nikakav utjecaj. Nevjerojatno govno i u ovom slučaju mane potpuno zasjenjuju prednosti i zabavnost igranja.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.7.2018 0:24 (ReverseFlash).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Stjepanj kaže...

sad bi ti nesto rekao no nebi se spustao na tvoj/vas nivo.hvala na nicemu kao i obicno!lp

 Nego sto zameni 8600k kada si ga onako lepo nasvirao i cime si ga hladio i jel bio delidovan? 

12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Asteroid1979 kaže...

 Nego sto zameni 8600k kada si ga onako lepo nasvirao i cime si ga hladio i jel bio delidovan? 

 bezveze, htio sam i7 po 100-ti put, 8600k je bio delidan i hladen AC Liquid Freezer-om 120mm.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

Nakon evo 3 mjeseca igranja moram reći da je performans igre užasan, katastrofalna igra po tom pogledu. Da sve radi savršeno, igra je izuzetno zabavna. Međutim, lista problema je toliko dugačka.......od "you have lost connection to steam", do učitavanja igre odnosno loading screen traje uvijek toliko dugo da već i avion krene a ja još ne vidim svog lika u igri već samo loading screen, do bezbroj rušenja igre bez ikakvog razloga tokom igranja u ključnim trenucima do ultra-masivnog štekanja dok mi je internet besprijekoran, da ne spominjem slanje crash reporta koji beskrajno dugo traje i koji ne donosi zapravo ništa jer se ništa nije promjenilo. Ukratko, igra kad radi dobro je izuzetno zabavna, međutim kad krenu problemi onda im nema kraja, a sve su to problemi na koje nemaš apsolutno nikakav utjecaj. Nevjerojatno govno i u ovom slučaju mane potpuno zasjenjuju prednosti i zabavnost igranja.

 

Ne znam, ja u zadnja 3 mjeseca sam imao max 10 situacije gdje je igra poblesavila, da kazes da ne ulazim cesto u game nije istina. Dnevno igram po 5-6 sati, od januara od kako sam kupio game 830h on record. Imam losu confu, zbog cega imam fps los. Opet to nije los fps vrti se oko 45-70, al ima taj sttutering. Ostalo sve 5.

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

Nakon evo 3 mjeseca igranja moram reći da je performans igre užasan, katastrofalna igra po tom pogledu. Da sve radi savršeno, igra je izuzetno zabavna. Međutim, lista problema je toliko dugačka.......od "you have lost connection to steam", do učitavanja igre odnosno loading screen traje uvijek toliko dugo da već i avion krene a ja još ne vidim svog lika u igri već samo loading screen, do bezbroj rušenja igre bez ikakvog razloga tokom igranja u ključnim trenucima do ultra-masivnog štekanja dok mi je internet besprijekoran, da ne spominjem slanje crash reporta koji beskrajno dugo traje i koji ne donosi zapravo ništa jer se ništa nije promjenilo. Ukratko, igra kad radi dobro je izuzetno zabavna, međutim kad krenu problemi onda im nema kraja, a sve su to problemi na koje nemaš apsolutno nikakav utjecaj. Nevjerojatno govno i u ovom slučaju mane potpuno zasjenjuju prednosti i zabavnost igranja.

 Igra ima fps dropve istina... za "you have lost connection to steam" samo stisni Esc tipku i igras dalje to je neki BUG (ako stisnes OK izbaci te vam).... ako ALt-Tabas kod ucitavanja ili bilo kada onda ti se to desava.... ili jednostavno ti igra nije na SSD-u... meni se igra ne crasha random... serveri vecinu rade dobro i nema laga... projevri da li ti je dolje EU... a crash report da sjeb... su ga i traje beskonacno bez obzira kakav net imas... to je imala i jedna isto igra samo se ne mogu sjetiti koja COH2 mislim....

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Osvojio sam ovaj "drugi" PGI set danas 

 

 
 
 

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Isplati se pogledati.

 

PaluluMan: The Sanhok Experience

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Da li je moguće još uvijek napraviti skok+crouch kroz prozor za brzinski skok kroz prozor? Ja sam jedno 200 puta probao u isto vrijeme stisnuti skok+ crouch ali nijednom nisam uspio

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

Da li je moguće još uvijek napraviti skok+crouch kroz prozor za brzinski skok kroz prozor? Ja sam jedno 200 puta probao u isto vrijeme stisnuti skok+ crouch ali nijednom nisam uspio

 Može se, ali je jako jako teško pogoditi timing.

 

Čak i na prozorima sa staklom, možeš tako čučati "u staklu". Ali već dugo nisam nikog vidio da to radi.

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...
ReverseFlash kaže...

Da li je moguće još uvijek napraviti skok+crouch kroz prozor za brzinski skok kroz prozor? Ja sam jedno 200 puta probao u isto vrijeme stisnuti skok+ crouch ali nijednom nisam uspio

 Može se, ali je jako jako teško pogoditi timing.

 

Čak i na prozorima sa staklom, možeš tako čučati "u staklu". Ali već dugo nisam nikog vidio da to radi.

 Tomore jel igraš dual mečeve? Da okrenemo koju partiju zajedno, možda nešta naučim haha 😂

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice