PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.293.818
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
5 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TheDarkSide kaže...

Rambo stil prolazi u vecini FPS-a, al ne i bas tu :D

 Ne prolazi, ali kao da je bitno. Ja kada igram, igram da uživam. Kampere ne podnosim još tamo od q(uake)2 negdje (ili kada se već pojavio onaj railgan)

Mislim, mogu i ja glumiti kampera, češati muda tamo u travi/ na krovu i glumiti PRO igrača. Nije to teško. To može i moja baba.

Nego, deder ti ustani i da vidimo čija prede crnu vunu.

12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

ovdje kad legnes u travu svi te vide, jer je nakon 150m nema...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Stjepanj kaže...

ovdje kad legnes u travu svi te vide, jer je nakon 150m nema...

 Još bolje. Sada me prosvijetli zašto je ova igra uopće ovoliko i popularna...

11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Igra je daleko od bajnog, al opet, onu komediju od fortnitea nema sanse da igram...

Origin ID: ReaLazio
5 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TheDarkSide kaže...

Igra je daleko od bajnog, al opet, onu komediju od fortnitea nema sanse da igram...

 Hahahaha. Fortnite je takav kakav je... Meni se isto ne svidja, ali kao ideja je dobar.

12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Krenuo je update. Dodali su i neke nove stvari pod patch notes:

https://steamcommunity.com/games/578080/announcements/detail/1689300456283664262

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Izmjene kod TPP kamere:

 



Defaultno je "Reset to right shoulder". Meni se ovo jako sviđa 

 

p.s. primijetite novu destrukciju na shooting rangeu

 

 

p.p.s. Ako netko od AMD ekipe ima problema s novim Patch#20

https://forums.playbattlegrounds.com/topic/286702-interim-fix-for-amd-users-crashing-on-update-20/

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2018 8:31 (sudy_freak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

skinuo mi se update gigu i nešto ali ne vidim taj training mode

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hanteed kaže...

skinuo mi se update gigu i nešto ali ne vidim taj training mode

A tko je rekao da dolazi u ovom apdejtu? 

 

Introducing Training Mode. Training Mode is a new 2x2km map that will allow players to practice all aspects of PUBG: driving, racing, parachuting, throwables, CQC. And yes of course there's a shooting range. Training mode comes to PUBG next month: https://steamcommunity.com/games/578080/announcements/detail/1689300456334304697

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2018 10:25 (sudy_freak).
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

aha, ja mislio sad će kako su rekli update da će biti sad

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Pozz u zadnje vrijeme sam primjetio da mi igra radi skroz glatko samo u prvom,drugom gameu.. Nakon 30/40min kao da mi FPS malo dropa
i da igra ima lagane trzaje odnosno nije skroz glatko. Prije nisam primjecivao takvu situaciju , jel to zbog servera/igre ili nesto trece ?
Komponente racunala su vrlo dobre.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

3 puta pokušam pokrenuti replay, tri puta zaredom se crasha. Na kraju odustao. Jbmti igru jebenu

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

i ja maloprije htio pogledati death cam i srusila se takodjer

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

svaki update samo sjebe igru a ne da se nešto popravi. serveri su im večeras užas, nas 4 ima desync i lag u svakom matchu. i to toliki da frend vidi lika ispod sebe na stepenicama i krene se micati od njega. lik dolje se okrene i doslovce vidi samo frendovu glavu kako nestaje iza ugla i počne pucati. frend je za to vrijeme već u sobi do i sakriven iza zida a lik na stepenicama cijelo vrijeme puca i skida mu health makar ga uopće ne može fizički vidjeti.  a  i broj cheatera se povećao unazad zadnjih par dana ili samo imamo bad luck. svakih par matcheva naletimo na nekoga tko nas pobije 4 na 1 sa perfect headshots. već smo par puta brisali igru radi ovih nebuloza u nadi da će se nešto popraviti ali očito ništa

12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Sad ce vama cvilidretama doci Tallahassee i reci da su vam konfe u banani i sl gluposti, covjek koji nema ni 100 matcheva od kad je igra izasla...prepun iskustva s pubg a tek s hw, pravi guru.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
intelpro kaže...

Pozz u zadnje vrijeme sam primjetio da mi igra radi skroz glatko samo u prvom,drugom gameu.. Nakon 30/40min kao da mi FPS malo dropa
i da igra ima lagane trzaje odnosno nije skroz glatko. Prije nisam primjecivao takvu situaciju , jel to zbog servera/igre ili nesto trece ?
Komponente racunala su vrlo dobre.

 Ako imaš volje i vremena, provjeri slijedeće:

1. Možda se temperature komponenti lagano povećavaju, pa dolazi do "thermal throttlinga"

2. Možda se puni memorija računala/grafičke/diska (vitalna memorija)

3. Možda ti u pozadini radi neki softver koji stalno zapisuje nešto u log, ili program za snimanje gameplaya, pa napravi ogromne datoteke

ReverseFlash kaže...

3 puta pokušam pokrenuti replay, tri puta zaredom se crasha. Na kraju odustao. Jbmti igru jebenu

 U patch notes se spominje rušenje igre vezano uz replay, tak da je to poznata greška. Za sad preskakati gledanje replaya ili obrisati igru. Trećeg rješenja nema.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
CyberDemonVZ kaže...

 U patch notes se spominje rušenje igre vezano uz replay, tak da je to poznata greška. Za sad preskakati gledanje replaya ili obrisati igru. Trećeg rješenja nema.

 "vala si mu pravo rekao"lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

3 puta pokušam pokrenuti replay, tri puta zaredom se crasha. Na kraju odustao. Jbmti igru jebenu

Čitajte Twitter prije cendranja.
Adresiran je taj problem i rade na rješavanju.

Jučer igra meni nikad bolje nije radila. Od stabilnosti FPS-a, kupljenja itema. Nema delaya pri iskakanju iz aviona.

Odustao na neko vrijeme od FPP-a i vratio se oldie but noobie TPPu i prelagano je igrat nakon igranja FPP only više od 3 mjeseca 

 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
....vidim opet je netko zaboravio zatvorit stalu..... (naravno na astronauta mislim)....
metalni punker
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
intelpro kaže...

Pozz u zadnje vrijeme sam primjetio da mi igra radi skroz glatko samo u prvom,drugom gameu.. Nakon 30/40min kao da mi FPS malo dropa
i da igra ima lagane trzaje odnosno nije skroz glatko. Prije nisam primjecivao takvu situaciju , jel to zbog servera/igre ili nesto trece ?
Komponente racunala su vrlo dobre.

Pa nece biti bas da imas dobre komponente ali ajde, ako je suditi po onome sto ti pise u podpisu onda ti dolazi do pregrevanja istih zato ti fps i dropa, nego lepo prati ti temperature pa vidi sta te zeza? Moze da bude procesor ili graficka a mogu i jedno i drugo da ti prave problem. Pogotovo obrati paznju na temperaturu u sobi i kakvo ti je stanje provetrenosti kucista, ako nisi skinuo stranice kucista predlazem to da uradis prvo i levu i desnu stranu, jeste malo ce se nakupi vise prasine ali tamo kada zaladi odneses komp na kompresor izduvas ga zatvoris stranice i to je to do sledeceg leta.

11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

imate vi koji disocrd di igrate?

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Nvidia GTX 680 kaže...

imate vi koji disocrd di igrate?

 

Tko hoće, može se joinati na moj server, ponekad mi fali partner za duo ili jedan za squad:

 

https://discord.gg/7UfhMBS

 

Samo molim bez djece i katastrofalno loših mikrofona. I ako kod nekoga poginuće stvara nervozu i pižđenje, s takvima također radije ne bih igrao. Svi ostali - dobrodošli 

 

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Asteroid1979 kaže...
intelpro kaže...

Pozz u zadnje vrijeme sam primjetio da mi igra radi skroz glatko samo u prvom,drugom gameu.. Nakon 30/40min kao da mi FPS malo dropa
i da igra ima lagane trzaje odnosno nije skroz glatko. Prije nisam primjecivao takvu situaciju , jel to zbog servera/igre ili nesto trece ?
Komponente racunala su vrlo dobre.

Pa nece biti bas da imas dobre komponente ali ajde, ako je suditi po onome sto ti pise u podpisu onda ti dolazi do pregrevanja istih zato ti fps i dropa, nego lepo prati ti temperature pa vidi sta te zeza? Moze da bude procesor ili graficka a mogu i jedno i drugo da ti prave problem. Pogotovo obrati paznju na temperaturu u sobi i kakvo ti je stanje provetrenosti kucista, ako nisi skinuo stranice kucista predlazem to da uradis prvo i levu i desnu stranu, jeste malo ce se nakupi vise prasine ali tamo kada zaladi odneses komp na kompresor izduvas ga zatvoris stranice i to je to do sledeceg leta.

 Krivo je u opisu, to je staro
GPU 1060 6gb , intel i5 7600k , 8gb rama

13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Kuky...drugi puta kad me ubiješ i oduzmeš mi teškom mukom skupljen loot...očekujem da chiken uzmeš a ne da te zona ko njiba ubije!
You should never underestimate the predictability of stupidity
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jel ima kakvih vijesti o davno obecanim modovima?
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Zero2 kaže...
Kuky...drugi puta kad me ubiješ i oduzmeš mi teškom mukom skupljen loot...očekujem da chiken uzmeš a ne da te zona ko njiba ubije!

 di, kad, šta? lol

 

Eh sad vidim na op.gg. Nisam ni skužio da si ti, taman bacio 3-4 runde na nađem novi AR i isprobam kako radi. I radi odlično, u biti trga na blizinu.

 

Tu partiju sam poginuo jer sam išao po crate uzeti prsluk i kacigu, nisam obračao pozornost na zonu, pa me dohvatila, a medicine nisam imao.

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
CyberDemonVZ kaže...
intelpro kaže...

Pozz u zadnje vrijeme sam primjetio da mi igra radi skroz glatko samo u prvom,drugom gameu.. Nakon 30/40min kao da mi FPS malo dropa
i da igra ima lagane trzaje odnosno nije skroz glatko. Prije nisam primjecivao takvu situaciju , jel to zbog servera/igre ili nesto trece ?
Komponente racunala su vrlo dobre.

 Ako imaš volje i vremena, provjeri slijedeće:

1. Možda se temperature komponenti lagano povećavaju, pa dolazi do "thermal throttlinga"

2. Možda se puni memorija računala/grafičke/diska (vitalna memorija)

3. Možda ti u pozadini radi neki softver koji stalno zapisuje nešto u log, ili program za snimanje gameplaya, pa napravi ogromne datoteke

ReverseFlash kaže...

3 puta pokušam pokrenuti replay, tri puta zaredom se crasha. Na kraju odustao. Jbmti igru jebenu

 U patch notes se spominje rušenje igre vezano uz replay, tak da je to poznata greška. Za sad preskakati gledanje replaya ili obrisati igru. Trećeg rješenja nema.

 Šta trećeg rješenja nema?? Neka poprave hebenu igru, to bi trebalo biti jedino rješenje!

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...
ReverseFlash kaže...

3 puta pokušam pokrenuti replay, tri puta zaredom se crasha. Na kraju odustao. Jbmti igru jebenu

Čitajte Twitter prije cendranja.
Adresiran je taj problem i rade na rješavanju.

Jučer igra meni nikad bolje nije radila. Od stabilnosti FPS-a, kupljenja itema. Nema delaya pri iskakanju iz aviona.

Odustao na neko vrijeme od FPP-a i vratio se oldie but noobie TPPu i prelagano je igrat nakon igranja FPP only više od 3 mjeseca 

 

 Nemaju svi Twitter jbt, šta bi sad trebali svi se regat na twitteru samo da to vidjeli, kakvo je to ludilo. Ne žele svi biti na socijalnim mrežama

 

Davor, igraš TPP ili FPP?

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.8.2018 19:38 (ReverseFlash).
16 godina
moderator
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

 

Davor, igraš TPP ili FPP?

 

Striktno FPP 

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jebemti više igru jebenu i čitere. Znači pucam u lika sa 3 metra udaljenosti, ravno u njega izrešetao ga nijedan metak nije profulao i on mene prije ubije, pogledam death cam, jedva mu skinuo pola healtha........fuj, fuj, fuj

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice