PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.839
|
čitano: 1.286.384
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Znači, pogledam u task manager, samo PUBG mi guta 95-99 % GPU, 25 % CPUa i 1,2 GB memorije i to dok je u glavnom meniju. Šta se ovo događa

 

https://prnt.sc/p6xy8d

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.9.2019 21:14 (ReverseFlash).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Introducing: Survival Mastery

 

With the launch of Survival Mastery and the continued evolution of Weapon Mastery, we have the first key pieces of our overall progression features.

 

Kao i Weapon Mastery, ubacili su i Surival Mastery koji će pratiti kako pojedini igrač igra, playstyle te apropo tome dodijeljivati embleme.
Također uvode i PUBG ID.

 

Više na linku - Introducing: Survival Mastery

 

Sutra na Test serverima, idući tjedan na Live.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ima tko kakvu ideju? Miš mi kasni kod okretanja , pogotovo kad treba ciljati i pucati, znači izgledam kod igranja kao da imam reflekse starog dide. Zanimljivo isto se dešava i kad pregledavam replay, učitavanje glavnog menija traje stoljećima....

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.9.2019 12:24 (ReverseFlash).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

Ima tko kakvu ideju? Miš mi kasni kod okretanja , pogotovo kad treba ciljati i pucati, znači izgledam kod igranja kao da imam reflekse starog dide. Zanimljivo isto se dešava i kad pregledavam replay, učitavanje glavnog menija traje stoljećima....

 Imaš otvoren Network Overlay dok igraš? Tek toliko da vidiš koliki ti je ping i packet loss? Ja sam morao zvati tehničara, imao sam problem na visokim frekvencijama gdje se gubilo previše signala pa je dolazilo do packet loss-a; download u igri mi je znao stati na 20s dok je upload i dalje radio...

 

Da li imaš problema s drugim igrama, ili samo PUBG? Ja i dalje imam problem sa ulaženjem u glavni meni - na kabelskoj od bivšeg B-Net-a sam; Spreeezy na istoj mreži u ZG ima isti problem. Spamaš ESC i nakon drugog-trećeg pokušaja na "Restart Lobby" uglavnom uđe u lobby. Bio je neki lik od PUBG Europe na Spreeezy-evem streamu i potvrdio da je taj problem vezan za određene ISP-eve (išla njihova ekipa laptopom okolo i na nekim mrežama imala Restart Lobby bug, na nekima nije).

 

Sretno.

13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...
ReverseFlash kaže...

Ima tko kakvu ideju? Miš mi kasni kod okretanja , pogotovo kad treba ciljati i pucati, znači izgledam kod igranja kao da imam reflekse starog dide. Zanimljivo isto se dešava i kad pregledavam replay, učitavanje glavnog menija traje stoljećima....

 Imaš otvoren Network Overlay dok igraš? Tek toliko da vidiš koliki ti je ping i packet loss? Ja sam morao zvati tehničara, imao sam problem na visokim frekvencijama gdje se gubilo previše signala pa je dolazilo do packet loss-a; download u igri mi je znao stati na 20s dok je upload i dalje radio...

 

Da li imaš problema s drugim igrama, ili samo PUBG? Ja i dalje imam problem sa ulaženjem u glavni meni - na kabelskoj od bivšeg B-Net-a sam; Spreeezy na istoj mreži u ZG ima isti problem. Spamaš ESC i nakon drugog-trećeg pokušaja na "Restart Lobby" uglavnom uđe u lobby. Bio je neki lik od PUBG Europe na Spreeezy-evem streamu i potvrdio da je taj problem vezan za određene ISP-eve (išla njihova ekipa laptopom okolo i na nekim mrežama imala Restart Lobby bug, na nekima nije).

 

Sretno.

Ja sam isto na A1 (bivši B-Net), 150/15 brzina, Technicolor modem i nemam tih problema.

Gledao sam u par navrata kod sprEEEZya da se žalio na taj problem.

Ja ne znam jesam ja otvarao koji port, moguće da jesam da mi je UPnP za CoD WW2 nije radio pa sam zvao službu. Sad ima li to ikakve veze ili nema, nisam siguran.

 

Al jednom kad uđem u game, i broj igrača padne na 80ak, čak dok žena i sestra vise na Yt/Netflixu, nemam problema netom in-game.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...
ReverseFlash kaže...

Ima tko kakvu ideju? Miš mi kasni kod okretanja , pogotovo kad treba ciljati i pucati, znači izgledam kod igranja kao da imam reflekse starog dide. Zanimljivo isto se dešava i kad pregledavam replay, učitavanje glavnog menija traje stoljećima....

 Imaš otvoren Network Overlay dok igraš? Tek toliko da vidiš koliki ti je ping i packet loss? Ja sam morao zvati tehničara, imao sam problem na visokim frekvencijama gdje se gubilo previše signala pa je dolazilo do packet loss-a; download u igri mi je znao stati na 20s dok je upload i dalje radio...

 

Da li imaš problema s drugim igrama, ili samo PUBG? Ja i dalje imam problem sa ulaženjem u glavni meni - na kabelskoj od bivšeg B-Net-a sam; Spreeezy na istoj mreži u ZG ima isti problem. Spamaš ESC i nakon drugog-trećeg pokušaja na "Restart Lobby" uglavnom uđe u lobby. Bio je neki lik od PUBG Europe na Spreeezy-evem streamu i potvrdio da je taj problem vezan za određene ISP-eve (išla njihova ekipa laptopom okolo i na nekim mrežama imala Restart Lobby bug, na nekima nije).

 

Sretno.

 Imam otvoren Network Overlay, sve je normalno kao i prije, koliko znam problem je samo s PUBGom, ali trenutno njega samo i igram tj samo to imam instalirano. Nebih rekao da je internet problem

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.9.2019 19:48 (ReverseFlash).
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Iskreno mislim da je mis problem, a relativno je nov, G402 star 3-4 mjeseca.........ima kakav program kojim mogu testirati ispravnost miša?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Update 4.3 Patch Notes

 

Prije čitanja, moram priznati da se čini dobar po ovom što sam letimice pročitao

Ono najbitnije:

Performance

 

  • Minor performance optimizations that will improve FPS in areas where many players are in close proximity to one another
  • Made visual improvements to shadows and enhanced rendering performance
  • Deployed tentative change on the test server mitigating an issue which causes loot to appear late, mainly after landing from your parachute
    • Dev Note: As this change increases server load, we will closely monitor any potential negative impact this may have to the player experience. We intend to apply this change to live servers with this update if player feedback is positive and the overall server performance impact is negligible. Any changes to this plan will be communicated through the patch notes. Please try the changes on the test servers for yourself and share your feedback.

 

 

Sound

 

  • Reduced the volume of the Red Zone
  • Footstep sounds volume and attenuation have been re-balanced
  • Footstep sounds will be more drastically reduced when players move to the outer limit of footstep audible range
  • Different sound effects are played when landing from falling, dependent to the surface material type
  • Made improvements to the ledge-grab sound effects

 

Novi shotgun DBS etc.

LINK

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

Iskreno mislim da je mis problem, a relativno je nov, G402 star 3-4 mjeseca.........ima kakav program kojim mogu testirati ispravnost miša?

 Bolje bi bilo da probaš sa drugim mišem.

A što je bilo sa kašnjenjem tipki?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Kad si prilično siguran da si 1 na 1 protiv čitera na kraju (s obzirom na killfeed i to)...

 

Onda mu pogledaš statistike, novi account i nije ti čudno da je bacio 5 granata točno tamo gdje sam se nalazio 1 sekundu prije...

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
CyberDemonVZ kaže...
ReverseFlash kaže...

Iskreno mislim da je mis problem, a relativno je nov, G402 star 3-4 mjeseca.........ima kakav program kojim mogu testirati ispravnost miša?

 Bolje bi bilo da probaš sa drugim mišem.

A što je bilo sa kašnjenjem tipki?

 Rekli su mi iz supporta da nisam jedini s tim problemom, pregledali su snimke koje sam im poslao, sad idem probati nakon patca jel se popravilo

9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Znači, lag je i dalje tu, iako čini mi se kao manje nego prije, no i najmanji lag iritira pogotovo jer neznaš kad će se javiti i pogotovo jer ga u godinu i pol koliko igram PUBG nije bilo uopće.

 

Edit- nevjerojatna komedija od igre. Kupio sam ju prije godinu i pol dana, igrao savršeno bez ikakvih problema i odjednom se stvori jebeni lag kod kontrole miša. Jebote pas kako likovi mogu sjebati nešto što radi to je nevjerojatno. I onda mi iz supporta nakon 2 dana čekanja kažu da znaju za problem i da se radi na njemu, dođe patch i ne popravi ništa. Sprdačina

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.9.2019 23:48 (ReverseFlash).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

Znači, lag je i dalje tu, iako čini mi se kao manje nego prije, no i najmanji lag iritira pogotovo jer neznaš kad će se javiti i pogotovo jer ga u godinu i pol koliko igram PUBG nije bilo uopće.

 

Edit- nevjerojatna komedija od igre. Kupio sam ju prije godinu i pol dana, igrao savršeno bez ikakvih problema i odjednom se stvori jebeni lag kod kontrole miša. Jebote pas kako likovi mogu sjebati nešto što radi to je nevjerojatno. I onda mi iz supporta nakon 2 dana čekanja kažu da znaju za problem i da se radi na njemu, dođe patch i ne popravi ništa. Sprdačina

 Meni isto u zadnje vrijeme igra "umire/lagga", inace imam lock od 120fps-a@1440p, gpu na 100% no kolicina fps-a koju treba gpu isporucivati pada debelo ispod 120, nesto je ocigledno skrseno s igrom, no nisu svi matchevi kako ga pogodi

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
IvanBrekalo kaže...
ReverseFlash kaže...

Znači, lag je i dalje tu, iako čini mi se kao manje nego prije, no i najmanji lag iritira pogotovo jer neznaš kad će se javiti i pogotovo jer ga u godinu i pol koliko igram PUBG nije bilo uopće.

 

Edit- nevjerojatna komedija od igre. Kupio sam ju prije godinu i pol dana, igrao savršeno bez ikakvih problema i odjednom se stvori jebeni lag kod kontrole miša. Jebote pas kako likovi mogu sjebati nešto što radi to je nevjerojatno. I onda mi iz supporta nakon 2 dana čekanja kažu da znaju za problem i da se radi na njemu, dođe patch i ne popravi ništa. Sprdačina

 Meni isto u zadnje vrijeme igra "umire/lagga", inace imam lock od 120fps-a@1440p, gpu na 100% no kolicina fps-a koju treba gpu isporucivati pada debelo ispod 120, nesto je ocigledno skrseno s igrom, no nisu svi matchevi kako ga pogodi

 Meni FPS ne ide iznad 60, da ostane na 60 nonstop to bi bilo igrivo donekle, međutim kad krenem u borbu , bilokakav obračun, spušta se i do 35. Totalno neigrivo. E sad nisam mjerio prije dok je sve radilo odlično pa neznam koliki je FPS tada bio.

13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nije da serem, vidim o čem raspravljate, ali igra mi nikad bolje nije radila uz nikad ljepši izgled.

Nakon određenih tweakova koje sam napravio. Ljudi, čitajte po netu, reddit i net su nepresušni izvori informacija.

141 FPS lock na goto 90% vremena, 1440p rezolucija. Doduše imam jaču konfiguraciju od vaše.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Pa stavi koji link da i nama radi kao tebi

12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Igrao sam na alienwareu i5 7300HQ 4/4 i gtx 1050 to je bilo prije 2 godine igra mi je znala dropat sa 60 do 40fpsa pa mi je islo malo na zivce jer se osjetio stutter.Sada igram na i7 7700hq 4/8 gtx 1060 gsync igru mogu drzat na lock oko 80-90fpsa.Puno ljudi kaze da se igra poboljsala u meduvremenu ali mi jos uvijel zna dropat ali se ne osjeti ko na Alienwareu.Kolega igra na i5 4 gen mislim da 4650 i gtx970 isto ima drop na 50 fpsa avrg. mu je oko 70-80.Pubg nisam upalio vec 3 mjeseca tako da ne znam kakva je situacija trenutno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
meni na i5 8400 i 1060 100 do 140 fpsa, zavisi koja mapa
battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Shaka111 kaže...

Pa stavi koji link da i nama radi kao tebi

Nebrojene sate sam proveo testirajući i igrajući se s postvakama i znanjima koji su dostupni svima po netu. Tako da treba tražiti.

Kad uhvatim vremena i kad budem kući na kompu, mislim da imam pospremano u bookmarke pa podijelim saznanja.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
13 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

U redu Masta Senpai

 

Da i mi otključamo skrivene chakre Pjubiđija

15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Update 4.3 izgleda noćas ide na live servere:

https://twitter.com/PUBG_EU/status/1176429772173402112?s=19

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...
Shaka111 kaže...

Pa stavi koji link da i nama radi kao tebi

Nebrojene sate sam proveo testirajući i igrajući se s postvakama i znanjima koji su dostupni svima po netu. Tako da treba tražiti.

Kad uhvatim vremena i kad budem kući na kompu, mislim da imam pospremano u bookmarke pa podijelim saznanja.

 Ma probao sam staviti i na najniže grafičke postavke, i isključiti HPET kako su mnogi savjetovali, ništa ne pomaže.

 

Edit- Ovaj dio mi je najzanimljiviji

 

Performance

  • Minor performance optimizations that will improve FPS in areas where many players are in close proximity to one another

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2019 20:27 (ReverseFlash).
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ne da nije popravljen problem, već je pogoršan........ja u igri koju sam do prije desetak dana igrao bez ikakvih problema sada imam max 62 FPSa, što je samo po sebi neigrivo, a vrlo često se spušta na 35-40 što onda izgleda kao stop-motion animacija......užas. Deinstall

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Primječujem da se nakon patcha vesta sjaji ko pasija kesa.

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ja ne razumijem cemu ovo sto moze customized id, znaci kad me lik ubije ne vidim to sto se customize, kad pogledam njegov profil nema toga bannera , znaci cemu to uopce uređujemo kad nema se di viditi???
battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Prvo sam pomislio da sam naletio na neki novi lootable:

 

Ali ispalo je da je samo Painkiller u lvl 1 kacigi 

 

Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

Ne da nije popravljen problem, već je pogoršan........ja u igri koju sam do prije desetak dana igrao bez ikakvih problema sada imam max 62 FPSa, što je samo po sebi neigrivo, a vrlo često se spušta na 35-40 što onda izgleda kao stop-motion animacija......užas. Deinstall

 Jesi pratio CPU / GPU / background app Usage za vrijeme igre ?

Nekako u oci bode taj tvoj AMD FX 8320..

14 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Ako igra na FX8320 onda u tome upravo i je problem.

Isto tako meni radi na FX8350.

http://www.bug.hr/forum/topic/sluzbene-obavijesti-pravila/pravila-foruma/96209.aspx
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
amd bottlenecka, igrao i na fx 6300 i na fx 8320, i dropa fps znacajno...kad sam se prebacio na i5 8400, preporod, nema dropa, 140 fps
battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Nije do AMD-a nego do prastarih FX-ova.

Bilo koji Ryzen radi značajno bolje u pubg.

http://www.bug.hr/forum/topic/sluzbene-obavijesti-pravila/pravila-foruma/96209.aspx
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice