PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.292.599
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
XXX-Man kaže...

Nije do AMD-a nego do prastarih FX-ova.

Bilo koji Ryzen radi značajno bolje u pubg.

 na taj dio sam i mislio, na starije amdovu seriju...ryzen je druga prica, nisam ga osobno isprobao

battletag:MasnaKrvavic#2275
11 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
dado16 kaže...

 na taj dio sam i mislio, na starije amdovu seriju...ryzen je druga prica, nisam ga osobno isprobao

 takodjer mogu potvrditi da nakon prelaska sa fx na ryzen igra radi sasvim drugacije.

tek nakon sto sam presao na ryzen sam skuzio koliko je fx smece :S

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
LeftY_CRO kaže...
dado16 kaže...

 na taj dio sam i mislio, na starije amdovu seriju...ryzen je druga prica, nisam ga osobno isprobao

 takodjer mogu potvrditi da nakon prelaska sa fx na ryzen igra radi sasvim drugacije.

tek nakon sto sam presao na ryzen sam skuzio koliko je fx smece :S

Isto bi se dogodilo kada bi prešao na Intel 

 

 

Inače, igra li se?

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže... 

Inače, igra li se?

 Pa, ja bih rekao da sam uspješno završio Sezonu...

 

 
 

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jel se igra lite verzija šta?
...potpis nije potreban...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Najava sezone 5.

 

Faster, faster, until the thrill of speed overcomes the fear of death.

Season 5 is almost here. #PUBG

 

@PUBG

 

Sve nešto nagovještava da će ovaj put Miramar srediti i zahvatiti valom, nadajmo se dobrih promjena.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Hmm, po traileru Sezona 5 počinje već idući tjedan 23.10.

 

S obzirom da nije bilo/nema nešto na PTS-u, sumnjam da će biti neki ludi redizajn Miramara (ali mogu bar loot balance patch ubaciti).

 

PUBG - Season 5 Gameplay Trailer

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

OK, bit će mini redizajn Miramara i loot buff na istome za iduću sezonu:

https://www.pubg.com/2019/10/16/pc-update-5-1/

 

Melee oružja se mogu bacati!!!

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

online je na test serveru

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.10.2019 14:27 (MarcoXX).
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Lik na test serveru dobio winning kill sa "pan throw". Štoviše, izgleda da u tom slučaju ima i knock/kill na obje strane (tzv. trade):

https://www.reddit.com/r/PUBATTLEGROUNDS/comments/dioyib/double_throwing_pan_to_win_the_game/

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Super, redizajn Miramara se čeka, u zadnje vrijeme ponovo najdraža mapa. 

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
bik kaže...
ReverseFlash kaže...

Ne da nije popravljen problem, već je pogoršan........ja u igri koju sam do prije desetak dana igrao bez ikakvih problema sada imam max 62 FPSa, što je samo po sebi neigrivo, a vrlo često se spušta na 35-40 što onda izgleda kao stop-motion animacija......užas. Deinstall

 Jesi pratio CPU / GPU / background app Usage za vrijeme igre ?

Nekako u oci bode taj tvoj AMD FX 8320..

 Otkrio sam da kad god isključim Avast, igra skoči 20-30 fpsa, što stvarno neznam kakve veze ima, i prije sam godinama imao avast i nikad nije pravio takav problem. Inače, danas evo igrao prvu partiju, crasha mi se igra 4 puta unutar pola sata, kako da otkrijem razlog crashanja?

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...
bik kaže...
ReverseFlash kaže...

Ne da nije popravljen problem, već je pogoršan........ja u igri koju sam do prije desetak dana igrao bez ikakvih problema sada imam max 62 FPSa, što je samo po sebi neigrivo, a vrlo često se spušta na 35-40 što onda izgleda kao stop-motion animacija......užas. Deinstall

 Jesi pratio CPU / GPU / background app Usage za vrijeme igre ?

Nekako u oci bode taj tvoj AMD FX 8320..

 Otkrio sam da kad god isključim Avast, igra skoči 20-30 fpsa, što stvarno neznam kakve veze ima, i prije sam godinama imao avast i nikad nije pravio takav problem. Inače, danas evo igrao prvu partiju, crasha mi se igra 4 puta unutar pola sata, kako da otkrijem razlog crashanja?

 Microsoft software protection platform/ win10 to sranje zdere cpu nekad i prek 35%

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ne znam je'l su Mam1c i ekipa na BUG-u, no znam od SprEEEzy-a da su naši.

 

ibiza just uploaded a video
PRO PLAYS RANDOM SQUADS AND GET 36 KILLS CHICKEN DINNER

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

Ne znam je'l su Mam1c i ekipa na BUG-u, no znam od SprEEEzy-a da su naši.

 

ibiza just uploaded a video
PRO PLAYS RANDOM SQUADS AND GET 36 KILLS CHICKEN DINNER

 Jesu naši su, znam za Mam1ca i Yuriya da igraju Balkansku ligu. Stvarno su odlični igrači i gledao sam taj baš live od Ibize u trenutku kad su igrali. Imamo stvarno jedne od najboljih igrača svijeta u Hrvatskoj, Ivas10 i Lukarux su osvojili 3 mjesto na GLL finalu nakon niza kvalifikacija gdje je bilo više od 1000 ekipa prijavljeno došli su među 32 ekipe i uzeli 3 mjesto i 2000 dolara nagrade sada za vikend. Sada će u balkan liga uskoro krenuti, trenutno se igra zadnji krug kvalifikacija gdje igraju najbolji igrači balkana, fond za nagrade će biti oko 5000 eura.

13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

PC Players: Live servers will undergo maintenance for 8 hours on Oct 22 5:30pm PDT / Oct 23 2:30am CEST / 9:30am KST.

Update 5.1 with Survivor Pass: Badlands, Miramar refresh, throwable melee weapons and more will be available once complete!

Patch notes: https://www.pubg.com/2019/10/16/pc-update-5-1/

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jedan lijepi gejm od sinoć, vratio sam se u igru nakon duže stanke i baš guštam opet. Baš je igra podignuta na viši nivo, igrači igraju brutalno dobro, ja cijele ove godine ni 100 sati nisam skupio i baš se dosta toga promjenilo puno više igrača ostaje na kraju, do chikena nije više lako doći kao nekada, try hardaju svi igru pravo 

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.10.2019 17:10 (BeLLicus).
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ekipa triba mi pomoć u vezi igre pubg naime radi se o sljedećemu,igra mi se ruši svaki game,ne mogu biti ni 5 min u igri da se ne sruši,probao san sve,čak san instalaciju windowsa napravio i opet ista stvar,stvarno ne znan šta bi mogao biti problem iman u igri oko 1300h i nikad sa njom nisam imamo problema do sada  i šta je fascinatno od svih igara koje igram samo mi se ona ruši neman pojma u čemu je problem pa vas pitam ovdje,dali je itko imao isti problem ili barem sličan da mi može pomoći unaprijed hvala svima lp

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
crosshair kaže...

Ekipa triba mi pomoć u vezi igre pubg naime radi se o sljedećemu,igra mi se ruši svaki game,ne mogu biti ni 5 min u igri da se ne sruši,probao san sve,čak san instalaciju windowsa napravio i opet ista stvar,stvarno ne znan šta bi mogao biti problem iman u igri oko 1300h i nikad sa njom nisam imamo problema do sada  i šta je fascinatno od svih igara koje igram samo mi se ona ruši neman pojma u čemu je problem pa vas pitam ovdje,dali je itko imao isti problem ili barem sličan da mi može pomoći unaprijed hvala svima lp

 pa vjerovatno u nekom djelu hw ili istih drivera koje instaliras, ja bi probao od frenda posuditi samo drugu grafu pa vidio, dakle ak imas amd uzmi nvidiu to ti je za pocetak najbrze.

13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Ne mislin da je grafička u pitanju, da je onda bi mi se svaka igra rušila, sumjan na ram tj otkad sam stavio ryzen 5 3600 to mi se događa kod pubg-a tako da sumjan na ram, možda se ne slažu moj ram i procesor najbolje, al opet mislin da je to problem, onda bi bilo i kod drugih igara problema, stvarno neman pojma što napraviti

13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Također dolazim s problemom.

 

Poslije sinoćnjeg update, ništa ne radi kako spada.
Prvo mi se prilikom pokretanja igre dogodi neki čudan splash-screen koji se prije nije događao.
Onda mi se zatvore Logitech Gaming Software i nVidia control panel.

Popračeno porukama:

17:07:47: Starting BattlEye Service...
17:07:50: Launching game...
17:07:52: Note: File blocks can be ignored if they don't cause problems with the game.
17:07:52: [INFO] Blocked loading of file: "E:\SteamLibrary\steamapps\common\PUBG\TslGame\Binaries\Win64\TslGame.exe".

 

I onda na kraju, kad se igra upali uopće - Failed to initialize steam.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

meni pak kad kliknem na igru u task manager je vidim da pokrece no treba nekih 10+sek da se pojavi, inace za 2...izgleda da je do igre

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
crosshair kaže...

Ne mislin da je grafička u pitanju, da je onda bi mi se svaka igra rušila, sumjan na ram tj otkad sam stavio ryzen 5 3600 to mi se događa kod pubg-a tako da sumjan na ram, možda se ne slažu moj ram i procesor najbolje, al opet mislin da je to problem, onda bi bilo i kod drugih igara problema, stvarno neman pojma što napraviti

 koju imas plocu i od koliko mhz rame....naime ja imam problem gdje imam corsairove rame na 2666mhz ali cim su u dual slotu ili je na 2666 mhz rusi mi se u pubgu i nekim igrama koji povuku malo više, nakon sto smanjim brzinu rama na 2133 tak nest onda mi se vise ne crasha igra

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Meni oduvijek pokrece oko 10sek prvo se vidi TSLGame u task manageru , zatim otvori prozor i mogu uc igra je na Firecudi da je na NVMe mozda bi uslo sta brze...Odigrao sada par matcheva nema nikakvih problema , jedino me prije par dana crash-alo i izbacilo van iz igre pa je poslan crash-report.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

PUBG 5.2 Update

 

Spike traps, Vikedni improvement, Skill-based rating , auto-attachment i još mnogo toga..

Za sada samo toliko, tek je prije par minuta došao tweet.

 

link

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 8:18 (sudy_freak).
Moj PC  
2 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds



Koliko su ukupno zaradili Esports igrači s naših prostora? Veliki novci su u pitanju kod najboljih naravno

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 12:46 (Revolution99).
 
0 0 hvala 1
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

... probao PUBG lite... malo me bacilo na pocetke PUBG-a... grafika kakvu su svi htjeli, vidljivost do imendana, performanse brutalne, sve na Ultra fps ne dropa ispod 300... predobro...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...

... probao PUBG lite... malo me bacilo na pocetke PUBG-a... grafika kakvu su svi htjeli, vidljivost do imendana, performanse brutalne, sve na Ultra fps ne dropa ispod 300... predobro...

Jednostavno mi je težak process prilagodbe.
A i čuo sam da vrvi čiterima pogotovo zato što je đabaleska.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

... eto odigrao 3 tekme, dva ciken dinnera i K/D ratio 24 ... ak je zarazena citerima, a vise ekipa djeluje ko botovi i to gluplji, onda ne znam... iako, znam da sigurno nisu botovi jer sam pricao sa teamom na ingame voice chatu...

 

EDIT: e da... 4 x 4 team deathmatch je odlican, ima potencijala i puno mi je bolji od COD-ovog klaustrofobicnog i prebrzog gunfightera 2x2...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 13:37 (Tallahassee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...

PUBG 5.2 Update

 

Spike traps, Vikedni improvement, Skill-based rating , auto-attachment i još mnogo toga..

Za sada samo toliko, tek je prije par minuta došao tweet.

 

link

 PUBG - Patch Report - Update 5.2

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice