Pro Evolution Soccer 2013

poruka: 3.189
|
čitano: 693.286
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

PES 2013 DEMO NO.2 ZA XBOX 360 28.8.2012 VJEROJATNO SAMO ZA GOLD ČLANOVE:(,ZA PS3 29.8.2012 A ZA PC KASNIJE U RUJNU.IZVOR KONAMIJEVA SLUŽBENA STRANICA.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Par golova:)

 

 

 

 

ELS BLAUGRANES <3
Moj PC  
1 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Ovaj robbenov je klasika ko i uzivo.. Ulaz s desne strane na lijevu nogu i udarac.. :)
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
soja kaže...
Ovaj robbenov je klasika ko i uzivo.. Ulaz s desne strane na lijevu nogu i udarac.. :)

U stvarnosti Robben promaši gol {#}.

14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Hahaha istina, prođe igrače i na kraju fula gol.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Praetorian1 kaže...

Hahaha istina, prođe igrače i na kraju fula gol.

 

 

 

Još jedan dokaz da je pes nerealan nogomet.....

12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
movie kaže..

 

Još jedan dokaz da je pes nerealan nogomet.....

  samo si čekao da još malo strolaš,a?sad si si sretan ili?

a fifa traileri su inače realni i stvarni?

15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
sstrmi kaže...

  samo si čekao da još malo strolaš,a?sad si si sretan ili?

a fifa traileri su inače realni i stvarni?

Fakat ti nekaj nedostaje? Kaj ne kužiš zahebanciju? Čovjek se sprda kako roben ne može zabiti u stvarnosti već samo u igri a pošto je zabio u igra nadodao sam kako je onda igra nerealna... Koliko si opterećn vidljivo je čim odmah spominješ fifu a ovdje je bilo riječi o robenu?  Opusti se, nisu zavjere svuda oko tebe... toga ima samo u filmovima..

13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Par Screensa.

 

 

ELS BLAUGRANES <3
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

hahahaha,malo drukčiji PES trailer

 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Pro Evolution Soccer 2013

ovdje ima vise fifa fanova nego pes fanova na fifa forumima.

Dali vi to potajno volite pes?

Moj PC  
1 4 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
themilition kaže...

ovdje ima vise fifa fanova nego pes fanova na fifa forumima.

Dali vi to potajno volite pes?

Ja volim PES, iako ga ne igram zadnje dvije godine, jer na trzistu postoji bolja igra (koja li je to?!), ali sam ga igrao preko 10 godina prije toga, i zato zelim da novi PES bude bolji, igriviji i realniji, jer uvijek je bolje imati i igrati dvije odlicne igre, nego jednu koja je svjetlosnu godinu ispred druge.

You better run, you better take cover!
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Smucek kaže...

Ja volim PES, iako ga ne igram zadnje dvije godine, jer na trzistu postoji bolja igra (koja li je to?!), ali sam ga igrao preko 10 godina prije toga, i zato zelim da novi PES bude bolji, igriviji i realniji, jer uvijek je bolje imati i igrati dvije odlicne igre, nego jednu koja je svjetlosnu godinu ispred druge.

Većina nas je u takvoj situaciji, ali u ovoj temi ako imaš za reći bilo šta osim: "PES je najbolji nogomet ikad i nemaj drugih nogometa osim PESA", odmah te svi popljuju da nemaš pojma i da si FIFA fanboy. Žalosno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.8.2012 23:17 (Hexfire).
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Ista stvar i kod mene, Pes mi je draži i jedva čekam da svane dan kad će Pes opet rasturat. Trenutno mi je Pes grozan i jednostavno ga ne mogu igrat, pa igram Fifu koja je ruku na srce odlična igra i trenutno miljama ispred Pesa.

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Ljudi moze pomoc do sada sam sve igro na najjacim postavkama a sta tu nesto s*re! 3:/

100JKO
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Praetorian1 kaže...

Ista stvar i kod mene, Pes mi je draži i jedva čekam da svane dan kad će Pes opet rasturat. Trenutno mi je Pes grozan i jednostavno ga ne mogu igrat, pa igram Fifu koja je ruku na srce odlična igra i trenutno miljama ispred Pesa.

 

 

I meni je pes drag ali fifa mi je trenutno draža.  PES je izgubio onu svoju čaroliju koju je imao a odjednom ju je FIFA dobila. Nevjerojatno kako u tri godine jedna igra može propasti a druga se uzdići?  U kritičnom trenutku po FIFA serijal EA sport je išao u korjenite promjene i napravio novu igru na novim temeljima što se pokazalo ispravnim. Konami u kritičnom trenutku po PES serijal nije išao u korjenite promjene već samo u kozmetičke i pokopavao se iz godine u godinu.  Lutali su od pokušaja simulacije do arkade pa od kopiranja fife do nekih svojih novina koje su se gotovo sve pokazale promašajem. Ignoriranjem velike igračke zajednice.... jednostavno ne mogu to shvatiti. Imao si sve, bio na tronu a onda sljedećeg trenutka tresnuo si u prašinu?  Zašto?  FIFA im je toliko odmakla da je teško mogu ikad više uhvatiti.  Za početak bi bilo dovoljno pokušati uhvatiti priključak pa vidjeti kako dalje.  Objektivno ovaj PES demo je debelo iza FIFE12 u svemu... težak posao je pred konamijem i unatoč svemu želim im sreću...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
movie kaže...

 

I meni je pes drag ali fifa mi je trenutno draža.  PES je izgubio onu svoju čaroliju koju je imao a odjednom ju je FIFA dobila. Nevjerojatno kako u tri godine jedna igra može propasti a druga se uzdići?  U kritičnom trenutku po FIFA serijal EA sport je išao u korjenite promjene i napravio novu igru na novim temeljima što se pokazalo ispravnim. Konami u kritičnom trenutku po PES serijal nije išao u korjenite promjene već samo u kozmetičke i pokopavao se iz godine u godinu.  Lutali su od pokušaja simulacije do arkade pa od kopiranja fife do nekih svojih novina koje su se gotovo sve pokazale promašajem. Ignoriranjem velike igračke zajednice.... jednostavno ne mogu to shvatiti. Imao si sve, bio na tronu a onda sljedećeg trenutka tresnuo si u prašinu?  Zašto?  FIFA im je toliko odmakla da je teško mogu ikad više uhvatiti.  Za početak bi bilo dovoljno pokušati uhvatiti priključak pa vidjeti kako dalje.  Objektivno ovaj PES demo je debelo iza FIFE12 u svemu... težak posao je pred konamijem i unatoč svemu želim im sreću...

Ti si vjerojatno jedina osoba na planeti koja tako razmislja. Da si ikada citao recenzije ljudi koji su placeni da objektivno recenziraju igru, skuzio bi da je cijeli ovaj tvoj post jedna velika glupost. 

 

 

ajde na 1:47 i reci mi kad ces to moc napravit u fifi? 

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
12 godina
protjeran
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
movie kaže...
Praetorian1 kaže...

Hahaha istina, prođe igrače i na kraju fula gol.

 

 

 

Još jedan dokaz da je pes nerealan nogomet.....

Nerealan,realan,ionako cu ga igrat.

13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
cecenac kaže...

ajde na 1:47 i reci mi kad ces to moc napravit u fifi? 

Prodaja tunela postoji u FIFI od FIFE 98...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Hexfire kaže...

Prodaja tunela postoji u FIFI od FIFE 98...

ok. onda izvedi ovako nesto i uploadaj

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

ja igram pes,nekako mi je bolji od fife,al ovo sad 2013 je smeće,dok gledam ove golove gore da ne pise pes 2013 demo ja bi mislio da je to 2012,prodaju maglu od prosle godine sva sreca da sam kupio pes 2012 pa da nemoram 2013 :)

Moj PC  
2 5 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
cecenac kaže...

 

ajde na 1:47 i reci mi kad ces to moc napravit u fifi? 

na srecu nikad,onakav let lopte,fuj

 

evo ti tuneli u fifi

13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Dal je moguće da budete još jadniji? Htjeli ste da vam se postavi video s prodajom tunela u FIFI, čovjek vam stavi i onda mu lupate TD. Što točno je sad bolje u PES videu? 

Moj PC  
8 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

jel se zna možda točan datum drugog dema za PC???

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
soja kaže...

jel se zna možda točan datum drugog dema za PC???

Rekli su početak 9 mjeseca. Nema točnog datuma još pa..

ELS BLAUGRANES <3
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
cecenac kaže...

Ti si vjerojatno jedina osoba na planeti koja tako razmislja. Da si ikada citao recenzije ljudi koji su placeni da objektivno recenziraju igru, skuzio bi da je cijeli ovaj tvoj post jedna velika glupost. 

 

 

ajde na 1:47 i reci mi kad ces to moc napravit u fifi? 

 

Ja sam jedna od onih osoba koja ne mora čitati recenziju da bi shvatio je li igra dobra ili loša za razliku od tebe i tebi sličnih.  Kaj ti netko drugi mora krojit tvoje mišljenje o nekoj igri?  Sam ne možeš dokučit kvalitet igre? Što je u mom postu glupost? Bubneš i ostaneš živ! Razvoj obje igre u zadnjih par godina daju mi apsolutno za pravo jer i slijepac vidi kako su se igre razvijale i kojim su pravcem išle.  To kaj tebi to nije jasno drugi je problem.  A vidim da ti puno toga nije jasno kao npr. da u fifi tunel postoji već neko vrijeme dok je to otkriće u pesu2013.  Opet si popišao sam sebe. Već kad spominješ tunel u pesu i određenu minutu gdje ga pogledati pogle poslije tunela kako lopta neprirodno leti i kvari kao obično doživljaj igre.... smiješno...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
movie kaže...
cecenac kaže...

 

Ja sam jedna od onih osoba koja ne mora čitati recenziju da bi shvatio je li igra dobra ili loša za razliku od tebe i tebi sličnih.  Kaj ti netko drugi mora krojit tvoje mišljenje o nekoj igri?  Sam ne možeš dokučit kvalitet igre? Što je u mom postu glupost? Bubneš i ostaneš živ! Razvoj obje igre u zadnjih par godina daju mi apsolutno za pravo jer i slijepac vidi kako su se igre razvijale i kojim su pravcem išle.  To kaj tebi to nije jasno drugi je problem.  A vidim da ti puno toga nije jasno kao npr. da u fifi tunel postoji već neko vrijeme dok je to otkriće u pesu2013.  Opet si popišao sam sebe. Već kad spominješ tunel u pesu i određenu minutu gdje ga pogledati pogle poslije tunela kako lopta neprirodno leti i kvari kao obično doživljaj igre.... smiješno...

Pa nemres ni ti nekome rec da ima los ukus ako kaze da mu je pes bolji,tebi je fifa i to je tvoje misljenje...evo ja sam igrao i pes 12 i fifu 12 i pes mi je puno bolji...ok fifu nisam igrao skoro nikad prije,al mi isto ne treba dugo da shvatim sto mi vise pase,fifa kao i pes ima svoje nedostatke,tako da nijedna od njih nije savrsena igra...u fifi kad vidim grafiku tj.lica igraca i kako trce ja jednostavno nemogu to igrat...al opet to je moje misljenje i niko ga nece promijenit

13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Naporan si.

EDIT: Fala Isusu da mu je netko to rekao.

@Barcafan to majstore :)

ELS BLAUGRANES <3
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.8.2012 16:49 (Tommy_123).
Moj PC  
3 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
barcafan12 kaže...

Pa nemres ni ti nekome rec da ima los ukus ako kaze da mu je pes bolji,tebi je fifa i to je tvoje misljenje...evo ja sam igrao i pes 12 i fifu 12 i pes mi je puno bolji...ok fifu nisam igrao skoro nikad prije,al mi isto ne treba dugo da shvatim sto mi vise pase,fifa kao i pes ima svoje nedostatke,tako da nijedna od njih nije savrsena igra...u fifi kad vidim grafiku tj.lica igraca i kako trce ja jednostavno nemogu to igrat...al opet to je moje misljenje i niko ga nece promijenit

 

 

Ne znam kaj si zabrijao ali ja nikada nikome nisam govorio o lošem ili dobrom ukusu. Ja samo govorim o nedostacima u igri a to se ovdje ne smije jer se to nikome ne sviđa tako da si potpuno promašio post. Naravno da se o ukusima ne raspravlja i to sam više puta naglasio.  AKo želiš polemizirati oko igre i mojih uvjerenja moraš mi samo objasniti da je golman u pesu lijepo animiran baš inako kako treba, da igrači nisu robotizirani da igra ne pati od fliper efekta, da je let lopte prirodan kao i udarci igrača kojise kose sa zakonima fizike.  To kaj ti ili netko drugi igrate mene nije brige niti nije poanta mojih postova a to kaj to ne možete shvatiti nije moj problem već vaš. Dakle, može rasprava o dobnim i lošim stvarima u igre a to kaj ti igraš ili kaj ja igram je potpuno nebitno... no ovdje pojedinci stalno potiču neku mržnju prema pojedincu ako želi govoriti o konkretnim problemima u igri i ponašaju se kao nojevi s glavom u pijesku.  Niti vide, niti čuju niti to žele... nema smisla...

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice