Pro Evolution Soccer 2017

poruka: 515
|
čitano: 94.457
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Službeno je najavljen PES 2017!

 

KONAMI have officially announced PES 2017, and revealed it will premiere alongside the PES League World Finals in Milan, Italy this coming weekend. 

This year’s iteration has been built around the tagline ‘Control Reality’, focusing on making the game fun in playing against another player by taking gameplay to new levels in both control and visuals.

 

 

FEATURES:

 

 

  • Real Touch – See how different players control the ball in unique and different ways based on where and how you control them, dictating the flow of the game based on how they react to the unpredictable movement of the ball.

  • Precise Pass – Combining Real Touch and real ball physics, passing is an art form in PES 2017. Many factors determine the speed and accuracy of the ball. The pass that is made on the best situation and timing will generate a perfect trajectory, creating a great satisfaction when a killer pass is made.

  • Authentic Visuals – For PES 2017 the visuals have seen a major upgrade, offering Authentic Visuals thanks to the further incorporation of Fox Engine. Nothing has been left untouched, from the player models, lighting, crowds, pitch and stadiums totally revamped. Never has a game looked so real.

  • Natural Player Movement – Hundreds of new animations have been added to bring the players and goalkeepers to life – but it doesn’t stop there. New features such as Real Touch and Precise Pass see huge benefit, giving a vast array of movements when trapping and passing the ball.

  • Goal Keeping – Keepers see a great jump in quality through added motions and animations, creating the most agile keepers in PES history. Attacking moments will be more dramatic than ever, bringing the best feeling of achievement when the goal is scored.

  • Total Team Control – Users can instantly change the attacking and defending mentality of the team, which can be tweaked and carefully controlled with simple controls, being able to immediately react to the unpredictability of the sport.

  • Advanced Instructions – Strategies that are quite individually defined such as Tiki-taka and heavy man-mark which is strongly based on team ideology can be set in “Advanced Instructions”, which adds a huge variety in how you plan to win.

  • Corner Kick Control – Control the defensive strategies on a set piece, such as marking zonal or  man-marking. Offensive options are also included such as specific player movement.

  • Adaptive AI – For the first time in a football game, the AI will learn how you play! Player and team behavior has always been a staple of the PES series and for PES 2017 Adaptive AI will change sports games forever.

 

Više detalja će biti objavljeno za javnost na ovogodišnjem E3, 14.06.2016. 

 

Izvor:

http://www.pesfan.com/blog/2016/05/25/pes-2017-official-announcement/

šumski put je bio ravan.
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2016 15:13 (dreammaker).
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Radi preglednosti u odvojenom postu stavljam tweetove.

 

Pro Evolution Soccer @officialpes

ANNOUNCEMENT: #PES2017 is coming. Get ready to #controlreality.

 

Adam Bhatti‏ @Adam_Bhatti

We announced key gameplay features today, because that's what PES is about. We will speak about huge changes to modes soon #PES2017

 

Adam Bhatti‏ @Adam_Bhatti

Over the next 7 days we'll be showing press & community all over #PES2017. Gameplay improvements are insane,you'll read their thoughts soon!

šumski put je bio ravan.
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2016 15:11 (dreammaker).
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Lijepo sve to zvuči ali to su govorili i proteklih godina, dok ne probam.....

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2016 15:46 (Tommy_123).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Tommy_123 kaže...

Lijepo sve to zvuči ali to su govorili i proteklih godina, dok ne probam.....

 Naravno. I Konami i EA, kao i sve ostale kompanije samo prodaju svoje proizvode. Na nama je da probamo demo i odlučimo sami što ćemo i hoćemo li uopće išta kupiti.

 

Iskreno, mene samo zanima hoće li PC dobiti jednaku verziju konzolama i eventualno nekakav online co-op mod. Online co-op karijera s frendom bi bila nešto fenomenalno.

šumski put je bio ravan.
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2016 16:05 (dreammaker).
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Nadam se samo da nece liciti na PES 2015 i 2016 :D

 
1 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
dreammaker kaže...
Tommy_123 kaže...

Lijepo sve to zvuči ali to su govorili i proteklih godina, dok ne probam.....

 Naravno. I Konami i EA, kao i sve ostale kompanije samo prodaju svoje proizvode. Na nama je da probamo demo i odlučimo sami što ćemo i hoćemo li uopće išta kupiti.

 

Iskreno, mene samo zanima hoće li PC dobiti jednaku verziju konzolama i eventualno nekakav online co-op mod. Online co-op karijera s frendom bi bila nešto fenomenalno.

 Također, coop mi je odlična stvar u fifi i to igram najviše od svega, ne razumijem zašto su to maknuli u pesu, bio je u 2013.

I trailer dolazi u subotu.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2016 16:11 (Tommy_123).
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

PES 2016 je zapravo bio ok, ali samo na konzolama. PC verzija je bila čisto smeće. Gameplay na konzolama nije bio toliko loš, ali online modovi su im sranje kao i uvijek. Dok tu ne izmisle nešto novo, FIFA će uvijek biti puno popularnija bez obzira što je gameplay pomalo već dosadan i iritantan. A to ide na štetu svih nas igrača jer EA neće ništa mijenjati dok nema konkurencije i dok im kapa lova od Ultimate Teama.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

ovima iz konamija vjerujem ko i onima iz EA i tek malo vise nego karamarku.

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

PC verzija će opet bit inferiorna i graficki i gameplay-em 100 %.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Nadam se da će biti bolji nego 16

https://www.youtube.com/c/DannyStrmi http://social.xfire.com/profile/strmi007
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Ne vidim svrhu u izdavanju jedno te iste igre svake godine.Naravno svima nam je jasno koji je glavni cilj i Konamiju i EA-u a to je profit.Ali realno,nogomet je nogomet,ajd da izdaju jedan naslov svake 2-3 godine ok,al sta se tu moze toliko promijenit u godinu dana? Bolje napravit pauzu od koju godinu pa napravit kvalitetan proizvod,nego izbacivat svake godine poluproizvode.

Jos i dalje nisam vidio bolji pes od PES 6.

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Gameplay od 16+ bolje animacije + bolji golmani + zabavni online modovi + zabavnija master liga ( fale neke statistike koje su postojale još u PES6 i radnom generiranje igrača, a ne reinkarnacija) 

 

Tome se nadam u novome PES-u.  

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Ja sam od ovih govana digao ruke onog trenutka, kada su nam počeli uvaljivati onaj poluproizvod na PC. Zadnj PES u kojem sam uživao je bio PES 2013 koji je krio 100 000 tajni, a najbolji igrači bili Aguero (u napadu) i Kompany (u odbrani).

 

Na FIFI još mogu sanjati golove, kakvi su se mogli zavaljati na PES 2013.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2016 10:58 (Spunkman).
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Evo neke slike :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2016 14:41 (soul_eclipse).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017

Izgledaju bezveze, pogotovo kad uzmemo u obzir da je ovo ljepše no što će sama igra izgledati. Kad ćemo više vidjeti napredak u nogometnim igrama?

šumski put je bio ravan.
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
dreammaker kaže...

Izgledaju bezveze, pogotovo kad uzmemo u obzir da je ovo ljepše no što će sama igra izgledati. Kad ćemo više vidjeti napredak u nogometnim igrama?

Sto se tice modela i grafike igraca PES je tu dobar ,bude li izgledao gameplay + fizika lopte kao na PES 2015 + 2016 necu ovo igrati.

 

Ipak ce se fifa odmah kupiti sto je sigurno aBd :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2016 16:45 (soul_eclipse).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
soul_eclipse kaže...

Evo neke slike :)

 ma pazi samo tih retardiranih poza... taj čučeći položaj više mi priliči sumo borcima nego nogometasima...

10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
jovial kaže...
soul_eclipse kaže...

Evo neke slike :)

 ma pazi samo tih retardiranih poza... taj čučeći položaj više mi priliči sumo borcima nego nogometasima...

 Kume imam osjecaj da ce fizika lopte biti kao PES 2016 i da ce ovo biti totalni promasaj.

Nije da ne volim PES ja sam ga igrao od ISS sve do PES 2013,ali ovo sto rade od igre je cisto izivljavanje.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2016 17:01 (soul_eclipse).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
soul_eclipse kaže...
jovial kaže...
soul_eclipse kaže...

Evo neke slike :)

 ma pazi samo tih retardiranih poza... taj čučeći položaj više mi priliči sumo borcima nego nogometasima...

 Kume imam osjecaj da ce fizika lopte biti kao PES 2016 i da ce ovo biti totalni promasaj.

Nije da ne volim PES ja sam ga igrao od ISS sve do PES 2013,ali ovo sto rade od igre je cisto izivljavanje.

" Imas osjecaj", kaj si ti vidoviti milan? Nije ni demo izašao, a več pljujete po igri.  uostalom, fizika lopte je bila sasvim ok u zadnjem PES-u, igra i je malo arkadnija, meni osobno je puno zabavnije igrat PES nego fifu.

A ovo čučeći položaj, to je djelić sekunde u animaciji.

8 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Zamislite PES 2013 sa grafikom od PES 2017, boljom fizikom, usavršenim animacijama (pogotovo vratara), zatim novim komentatorima sa više komentatorskog repertoara, više generičkih stadiona, nalik onim stvarnim... i sa nekim novim zanimljivim takmičarski modom koji vuče više na online menađersku karijeru, razrađenu do sitni detalja sa određenim limitima i exkluzivama...

 

Bit će da me previše odnijelo i bezveze sanjarim...

 

Neznam da li se itko sjeća PES 2013 DEMO-a? Meni je bio odličan i mogao sam ga peglati dan-noć. Odmah sam vidio potencijal za novi pes, samo kad bi se uredile navedene stvari koje sam nabrojao...samo kada se sjetim začetka player ID-a, koji se mogao još više oplemeniti i primjeniti na što više igrača...

 

Da se moglo moglo se...ali netko je vidio stvari drugačije, krenulo se nekim tamo smjerom, da čovjek ne zna što bi više mislio...Najviše me iznenadio nemar istih ti ljudi u konamiu, da nemožeš vjerovati da se radi o japanskom studiu...Barem su švabe i japanci poznati po pedantnosti, disciplini i narod koji ne trpi šlamperaj...

 

Jučer sam upalio PES 2016 i kada sam vidio da mi kasni ona strelica iznad igrača, odmah sam izgubio volju, sve pogasio i nastavio igrati FIFU. Malo iritira to kašnjenje, koje treba malo bolje izbalansirati, ako su već svjesno išli na to, da bi postigli neki realistični efekt ili što već...Znači, zna iritirati offline, a kamo li ako uzmemo online modove...

 

Osobno bi volio da konačno ubodu nešto, ali daj Bože, jer oni se traže već 3-4 sezone.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.5.2016 10:35 (Spunkman).
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Izgleda da su proradili sto se tice grafike

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017
Ja se samo nadam da ove godine neće zaj*bati PC igrače i da ćemo dobiti istu igru. Imam i PS4 i na njemu igram PES i FIFA-u, ali nema smisla da nije ista igra na svim platformama.

Dosta često sam vidio koliko se pljuvalo po PES-u 2016 tu na forumu, iz razloga što većina ljudi na ovom forumu igra na PC-u. Ali PES 2016 je razlika nebo i zemlja na konzolama u odnosu na PC. Puno bolja igra.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
antimadridista kaže...
Ja se samo nadam da ove godine neće zaj*bati PC igrače i da ćemo dobiti istu igru. Imam i PS4 i na njemu igram PES i FIFA-u, ali nema smisla da nije ista igra na svim platformama.

Dosta često sam vidio koliko se pljuvalo po PES-u 2016 tu na forumu, iz razloga što većina ljudi na ovom forumu igra na PC-u. Ali PES 2016 je razlika nebo i zemlja na konzolama u odnosu na PC. Puno bolja igra.

 PC igraci su bili zakinuti za animacije,grafiku,texture,golmane i malo gameplay.

12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Prva stvar da PC verzija mora bit ista il tehnicki bolja od konzola(s time da ni na konzolama nije neko graficko cudo) da bi uopce razmislija o igranju te verzije i naravno da gameplay unaprijede u odnosu na 2016(pes2016 mi ima ok gameplay koji samo treba nadograđivat i ispravit malo greške),a ne da baš puno minjaju pa da ispadne još gore.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.5.2016 16:03 (Wayto XD).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Valjda su prave.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.5.2016 15:09 (soul_eclipse).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
soul_eclipse kaže...

Valjda su prave.

 Dva m. depaya? Smrdi smrdi uzasno smrdi...

14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Shivi kaže...
soul_eclipse kaže...

Valjda su prave.

 Dva m. depaya? Smrdi smrdi uzasno smrdi...

 Vec potvrdeno na twitteru da su fejk

 

Link: https://twitter.com/AsimTanvir/status/736873561927888897

šumski put je bio ravan.
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Potvrđeni novi replayevi nakon gola.

 

https://twitter.com/Adam_Bhatti/status/737287596490002432

šumski put je bio ravan.
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

- Teams in demo:Arsenal (yes confirmed licensed), Atletico, France, Germany.
- Keepers have new animations and more importantly they are stronger than ever, the keeper we played against dealt with most shots from close range, even 1-on-1s.
- Difficult to score with R2.
- Amazing gameplay, very high level of physicality and animations. In previous PES games, we oftenly used to find passing not satisfactory when playtesting so we had to tinker with the passing options to suit our liking, in this PES however we find a great balance. Most passes we made were amazing in terms of power and distance, and players reactions to those passes were great too.
- The issue of the ease of shooting and scoring from last year has been addressed. Now you have to position yourself and aim properly to get an excellent shot.
- Amazing graphics and player likeness. You can notice the breathing effect of players in cold weather, or water splashing off the nets when scoring in the rain.
- Generally the game did not change massively from previous year but rather received improvements that provide an overall balanced gameplay, and looks amazing from our first playtest (several hours) and provides realistic football with physicality and animations that are currently the best in the field.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice